BattleMaster

سنگر و استحکامات سریع ساخت شرکت HESCO + عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=darkblue]بسیار زیبا بود دوست عزیز

منتقل شد.[/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه خیلی عالی بود

در مورد انتقال عکس ها به گالری هم از این به بعد هر تاپیکی که خواستی ایجاد کنی به خودم بگو مخلصت هم هستم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصویر یکی مانده به آخر که برای مقابله با سیلاب بود خیلی جالب بود و از حیث بحث غیر نظامی واقعا کارآمد می باشد.(آب قدرت نفوذش خیلی بالا است)
در داخل کشور هم نیاز به چنین وسایلی داریم که در مقابل گونی های معمول خیلی کارآمد تر است.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشكر از شما به خاطر اين تاپيك و مطالب بسيار مفيد

اما......

پر شده با شن و ماسه ... برپا کردن دیوار به طول 333 متر با ارتفاع 2.2 متر تنها در کمتر از 2 دقیقه

با اجازه تون اگه بخواهيم با اين مشخصاتي كه گفتيد يه ديوار درست كنيم اگه بخواهيم با هوا اين ها رو هم پر كنيم بيشتر از 10 دقيقه طول مي كشه چه برسد به اينكه بخواهيم با شن و ماسه اونها رو پر كنيم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته به نظر من اين ديوارها يه مشكل بسيار بزرگ هم دارند و اونم اينه كه اگه يك دسته 22 نفري خودشون رو به پشت اين ديوار برسونند و اگه يه كم زبر زرنگي از خودشون نشون بدن مي تونند يك پادگان نظامي رو با هر مقدار تجهيزات و نفرات بفرستند اونجايي كه عرب ني انداخت!!!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نقل قول

با تشكر از شما به خاطر اين تاپيك و مطالب بسيار مفيد

اما......

با اجازه تون اگه بخواهيم با اين مشخصاتي كه گفتيد يه ديوار درست كنيم اگه بخواهيم با هوا اين ها رو هم پر كنيم بيشتر از 10 دقيقه طول مي كشه چه برسد به اينكه بخواهيم با شن و ماسه اونها رو پر كنيم

پر شده با شن و ماسه ... برپا کردن دیوار به طول 333 متر با ارتفاع 2.2 متر تنها در کمتر از 2 دقیقه

دوسته عزیز درسته صحبت شما ولی منظور از 2 دقیقه پر کردن کیسه های شن نیست بلکه سرعت برپا کردن خود این دیواره هست که از پشت یک کامیون نظامی و از درون کانتینر بصورت آکاردئونی بیرون میاد اگر میتونستم فیلمش رو برای شما اپلود کنم نظرتون عوض میشد متعصفانه نمیتونم چون هیتلر شکن ندارم :!: ! مطلب هم عینا از درون سایت ترجمه شده و من دخل و تصرفی نکردم لا اقل سعی کردم با ترجمه دستو پا شکسته حق مطلب رو ادا کنم ...
البته از این به بعد مزاحم برادر سینا و علی جان و بقیه دوستان استادمون میشم icon_eek

<

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار جالب بود
اگر توی بدنه از الیاف کربن استفاده بشه می شه مقاومتش رو خیلی بالاتر هم برد؛ رشته های تولید شده از کربن مقاومتی ده برابر رشته های تولیدی از فولاد رو دارند.
یا حتی اگر بجای شن توش شن و یکم سیمان بریزند خیلی خیلی محکم تر میشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یا حتی اگر بجای شن توش شن و یکم سیمان بریزند خیلی خیلی محکم تر میشه[/quote]منم اول همین فکر رو کردم ولی دوباره فک کردم اینا که یه بار مصرف نیستن که بخوان توشون رو پر از سیمان کنن/سیمان دردسر های دیگه هم داره مثه کثیفی محیط یا توی زمستون سخت تر هم میشه +اینکه هزینه اش سرسام آور میشه!!پرکردن با خاک بسیار راحته + میشه گفت همه جا بهش دسترسی داریم و کامیون ها و یا تریلر هایی که میخوان سیمان ها رو بیارن میتونن مهمات و ... رو بیارن که بنظرم بهتره :mrgreen:
کلا دوباره فک کن در مورد سیمان گذاشتن!!یکم محال بنظر میرسه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایده خیلی خیلی جالبه است من که خیلی حال کردم . میشه کمی مرطوبشم کرد که خودش به استقامتش می افزاید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.