arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اوا! من متن رو خوندم ، چرا اون قسمت رو ندیدم! باید برم عینکم رو عوض کنم :mrgreen:
از این به بعد متن رو 2 بار می خونم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرار!
لغت جالبی است
فرار کردن فعل آن است. فرار کردن عکس العملی است در برابر ترس. این را داشته باش فعلا.
نه تنها من بلکه تمام افرادی که زندگی پیشوا را خوانده اند و با روحیات او آشنایی دارند مطمئنا چنین مطالبی را نا ممکن میدانند.
اصولا فرار کردن فقط از روی ترس هست. پیشوا هیچ وقت ترسو نبود. برای کسی که دل شیر در وجودش بود فرار کردن مضحکترین چیزی هست که میشه بهش نسبت داد.
او خودکشی کرده است.
خداوند گناهان پیشوا را بیامرزد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با تشکر از دوستان.

[quote]داش علي نظر خودتون چيه ؟! :mrgreen:[/quote]
والله مهدی جان نظر دادن در این باره خیلی خیلی سخته. می بینی که ماشاالله چقدر تناقض در نقل قولهای خودکشی هیتلر وجود داره. :mrgreen:

[quote]اگر جنازه ها سوخته اند پس آن عکسها مربوط به چه کسانی است؟[/quote]
اگر قائل باشیم که هیتلر خودکشی کرده ، این عکس ها می بایست در فاصله بین خودکشی و به آتش کشیده شدن جسد ها صورت گرفته باشد. هرچند احتمال حقیقی بودن این تصویر ضعیف است.

[quote]من این مطلب رو از ایه سایت تفریحی برداشتم و میخوام بدونم که تا چه اندازه این مطلب صحت داره: [/quote]
هیتلر جزء شخصیت هایی است که حرف و حدیث درباره او بسیار است. پس از انقراض رایش سوم ، یک سری از طرفداران افراطی هیتلر سعی کردند با تمسک جستن به جمله معروف و کلیشه ای (( تاریخ را فاتحان می نویسند )) هر یک از صفحات سیاه از تاریخ زندگی هیتلر را به متفقین نسبت دهند و چنین وانمود کنند که تمام صفحات دفتر زندگی هیتلر سفید است و سیاهی ها همگی ساخته و پرداخته متفقین و دول پیروز در جنگ است. و از سویی دیگر ، از تاریخ رایش سوم یک شاهنامه می سازند. در هر صورت درباره هیتلر نظرات زیادی مطرح شده است که برخی از آنها به صورت افراطی و غیر واقعی علیه او و برخی دیگر نیز به صورت تفریطی و باز هم غیر واقعی به نفع او هستند. به عنوان مثال در زمان های گذشته مقاله ای درباره هیتلر خوانده بودم که نویسنده آن مدعی بود که هیتلر با نیروهای متافیزیکی در ارتباط است و از جانب نیروهای ماوراءالطبیعه به او برای رسیدن به اهدافش کمک می شود.

به همین خاطر بهترین راه برای تشخیص صحت و یا عدم صحت مطالبی که درباره هیتلر عنوان می شود ، مطالعه در منابع مختلف است. و صدالبته فکر کردن و تعقل درباره مطالب.

[quote]خب اون عکسها از جسد هیتلر که با سوزوندن و جمجمه جور درنمیاد![/quote]
احتمال داره قبل از سوزوندن جسد اون عکس ها رو گرفته باشند.

[quote]اول اینکه بالای عکس گوبلز نوشتی به طرز دلخراشی کشته شدند
که درست نیست چرا که گوبلز ابتدا دندان پزشک اس اس هلموت کانز را احضار کرد . دکتر به هر 6 فرزند مورفین تزریق کرد و بعدا ماگدا گوبلز {همسر گوبلز} و دکتر استامفبرگ {پزشک شخصی هیتلر} به بچه ها سیانور خوراندند و آنها را کشتند سپس گوبلز و همسرش به باغ رفتند و خودشان را کشتند ! [/quote]
طبیعت آدمیزاد از قتل و کشتار بیزار است. مرگ اون 56 میلیون نفری که در ج ج 2 کشته شدند به همان اندازه دلخراش است که صحنه قتل شش کودک بیگناه. واقعا این شش کودک به جز اینکه فرزندان گوبلز بودند ، چه گناهی داشتند؟؟ تصور اینکه شش کودک شش الی 11 ساله در یک لحظه به قتل برسند ، واقعا دلخراشه.

قتل و کشتار افراد ، علی الخصوص افراد بیگناه ، همیشه دلخراش و زجرآور است. حال این افراد بی گناه خواه قربانیان جنگ جهانی دوم باشند ، خواه شش کودک خردسال گوبلز.

===============================
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]احتمال داره قبل از سوزوندن جسد اون عکس ها رو گرفته باشند. [/quote]
علی جان امکانش به نظرم صفر بوده
شما شرایط اون موقع رو تصور کن
برلین داره میپاشه و هیتلر خودکشی کرده حالا کنفرانس مطبوعاتی بالا سر جنازه تشکیل بشه
بعد هم بگن خب دیگه میبریم میسوزونیمش
در کل مثل مطالب نظامیتون جالب بود
مرسی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسها با بچه ها کارب نداشتند عجب حرف عجیبی!!!!
همیشه از بچه گی از شجاعت وشخصیت گوبلز در تعجب بودم.
و افسانه ساختن در مورد بزرگ مردی چون پیشوا عجیب نیست
حتما قبول فقدان چنین مردی خیلی سخت بوده است
روحش شاد
هایل هایل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]خواهش می کنم کاوه جان

[quote]علی جان امکانش به نظرم صفر بوده
شما شرایط اون موقع رو تصور کن
برلین داره میپاشه و هیتلر خودکشی کرده حالا کنفرانس مطبوعاتی بالا سر جنازه تشکیل بشه
بعد هم بگن خب دیگه میبریم میسوزونیمش [/quote]
بله ، به نظر من هم اون دو تصویر جعلی هستند.

شواهد و قرائن هم همین رو نشون میده.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خودتون را یک لحظه جای یک سرباز شوروی بگزارید که چه بلایی از جانب آلمانها سرش اومده : بخش بزرگی از سرزمین های حاصل خیز و تاریخی اش لگدکوب دشمن شده و به غارت رفته ، هزاران زن و کودک را کشته اند پدران و مادران و براداران و خواهران را کشته اند ، زن ها را بی عفت کردن و آزمایشهای غیرانسانی و ..................
کمی به حس و حال اون سرباز فکر کنید ....
چقدر ذهنتان را درگیر کرد ؟
به عمق فاجعه رسیدید ؟
حالا می دونید که اون سربازای روس اگه دستشون به یک مقام عالی رتبه نازی می رسید چه می کردند ؟ با بچه ها ، زنها و.... ؟
تصورش خیلی دور از ذهن نیست ..
[quote]طبیعت آدمیزاد از قتل و کشتار بیزار است. مرگ اون 56 میلیون نفری که در ج ج 2 کشته شدند به همان اندازه دلخراش است که صحنه قتل شش کودک بیگناه. واقعا این شش کودک به جز اینکه فرزندان گوبلز بودند ، چه گناهی داشتند؟؟ تصور اینکه شش کودک شش الی 11 ساله در یک لحظه به قتل برسند ، واقعا دلخراشه[/quote]
حرف شما کاملا درسته من به شخص اراده و توان هیتلر را ستایش می کنم اما این تنها یک بعد داستان است بعد دیگرش که شامل قتل و خون ریزی و .. را نه من بلکه هیچ انسانی نمی تونه بپذیره بله این کودکان تنها گناهشان ارتباط با گوبلز بود این همون چیزی است که آلمان ها هم می گفتن : این کودک تنها گناهش اینه که یهودی است ، این کودک تنها گناهش اینه که روسی است و....
چه می شه کرد ؟ به قولی : مترسک عروسک زشتی است که ما می سازیم غافل از اینکه آدمی مترسکی است زیبا که دنیا را می ترسونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لینک زیر را هم ببینید.

http://www.fun4fa.net/forum192/thread952.html

هرچند اطلاعات اون مستند نیست ، اما به نکات جالبی اشاره کرده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان خودتون را یک لحظه جای یک سرباز شوروی بگزارید که چه بلایی از جانب آلمانها سرش اومده : بخش بزرگی از سرزمین های حاصل خیز و تاریخی اش لگدکوب دشمن شده و به غارت رفته ، هزاران زن و کودک را کشته اند پدران و مادران و براداران و خواهران را کشته اند ، زن ها را بی عفت کردن و آزمایشهای غیرانسانی و .................. [/quote]واقعا شما ایرانی هستین؟؟
شاید هم باشین ولی فقط رو کاغذ!!
مقصود من به هیچ وجه توهین یا ایجاد معرکه نیست و اگه بقول فردوسی پور یه فلش بک بزنین به چندسال پیش وقتی که ایران زیر توپ و خمپاره های عراق له بود
حالا دوباره تشریف بیارین به زمان حال

همین برای من کافیه و فک میکنم که حق مطلب ادا شد/.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Reichskanzlei.jpg[/img]

اينجا كه اثري از گودال هاي ناشي از برخورد توپ ديده نميشه !
حتي اگه چندين سال هم از اون واقعه گذشته باشه ... كه با توجه به زماني كه از انفجار اين مكان به دستور چرچيل و دوستان در دست هست ... ميشه يك بازه زمانيحداكثري براي زمان اين عكس در نظر گرفت .
ولي چرا تو اين مدت كم ... تمامي اثر گلوله هاي توپي كه بايد اونقدر قوي باشند كه هيچ اثر از جنازه بر جاي نذارند ، به كلي محو شدند ؟
اينجا زيادي سالمه ! به قسمت مخروطي شكل وسط تصوير دقت كنين ... يه خراش هم نداره !
فقط چندتا اثر برخورد در گوشه ساختمان هاي بلنده پشت تصوير ديده ميشه !
اگر بشه به اين عكس استناد كرد ... نظر من اينه كه نه گلوله باران شديدي در كار بوده ... نه كاليبر بالايي به كارگرفته شده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تو یه کتاب خوندم که گلوله رو به شقیقه راست خودش شلیک میکنه و وقتی اطرافیانش میان داخل اتاق میبینن که مرده و خون با تانی از سوراخ ایجاد شده روی شقیقش بیرون میزنه..در مورد سوختنشن میگن که لای پتو میپیچنش و روی اونا بنزین میریزن و بعد اتیش میزننشون ولی بدلیل سوختن سریع بنزین و خاموش شدن اتیش صدمه ای به جنازه هیتلر نمیرسه ...تو فیلم پسر جهنمی طرف میگه هیتلر سال1980 به مرگ طبیعی میمیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.