arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]دوستان خودتون را یک لحظه جای یک سرباز شوروی بگزارید که چه بلایی از جانب آلمانها سرش اومده : بخش بزرگی از سرزمین های حاصل خیز و تاریخی اش لگدکوب دشمن شده و به غارت رفته ، هزاران زن و کودک را کشته اند پدران و مادران و براداران و خواهران را کشته اند ، زن ها را بی عفت کردن و آزمایشهای غیرانسانی و .................. [/quote]واقعا شما ایرانی هستین؟؟
شاید هم باشین ولی فقط رو کاغذ!!
مقصود من به هیچ وجه توهین یا ایجاد معرکه نیست و اگه بقول فردوسی پور یه فلش بک بزنین به چندسال پیش وقتی که ایران زیر توپ و خمپاره های عراق له بود
حالا دوباره تشریف بیارین به زمان حال

همین برای من کافیه و فک میکنم که حق مطلب ادا شد/.[/quote]

می شه بفرمایید کجای مطلب من شبه برانگیز بود که جناب عالی اصل و نسب من را زیر سوال می برید ؟
من درباره جنگ جهانی دوم و جنایات آلمانی ها صبحت کردم و در انتها هم این جنایات را تقبیح کردم آیا این توهین است ؟
بله ما چند سال پیش زیر توپ و خمپاره بودیم هیچ خبر داری که بعثی ها با ملت ما چه کردند ؟ اگر همت جوانان ما در جنگ تحمیلی نبود شما الان کجا بودی که من را بخاطر تقبیح جنایت جنگی آلمانها محاکمه کنی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]دوستان به بحث های جانبی نپردازید و تنها در قالب تاپیک نظر بدید.

بحث های غیر مرتبط با موضوع تاپیک را هم در pm مطرح کنید.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلری که در مقابل دنیا ایستاد امکان نداره که با غرب معامله کرده باشه... اونقدری هم شجاع بود که فرار نکنه... اون خودکشی کرد تا به دستان روسای جنایت کار نیفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من کاری به این کارها ندارم که المانا بدن و فلان اما حقیقت اینه که از انگلیسها و روسها حلالزاده تر پیدا نمیشه انگلیسها هم که چند ملیون نفر از ملت مارو با گرسنگی و غیره نکشتن از انگلیسها راستگوتر و مهربانتر هم پیدا نمیشه

همش بهتان بوده صحیونیستها هم که اثلا جنایت نکردن ؟؟؟؟؟؟

به نظر من مطرح کردن فرار هیتلر برای این بوده که هقیقتش رو با اینکار نابود کنن و بگن طرف ترسو بوده خوب اگه گلوبز خودشو کشته پس هیتلر هم خودشو کشته
اگر هم هیتلر جنایت کرده باشه یک هزارم انگلیس و روس و امریکا نبوده یه فامیل داشتیم رفته بود المان واسه عمل ترکشهاش ازش در مورد المانها پرسیدم گفت بسیار مهربان و انساندوست بودن که ادم کیف میکرد .

مرگ بر انگلیس مرگ بر روسیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول اين كه دوستمون على الظاهر كلى وقت گذاشته واسه اين موضوع كامل و كلى هم زحمت كشيده كه جاى تشكر فراوان داره
دوم اين كه ما ايرانى ها با اين كه ميدونيم هيتلر هم يك ديكتاتور بوده ولى باز هم بهش علاقه خاصى داريم زيرا با دشمنان سرسخت امروزى ما جنگيد
به همين خاطر به ياد فتح هاى هيتلرى حال ميكنيم و وقتى به آخراى هيتلر ميرسيم حالمون گرفته ميشه

هايل هيتلر :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اول اين كه دوستمون على الظاهر كلى وقت گذاشته واسه اين موضوع كامل و كلى هم زحمت كشيده كه جاى تشكر فراوان داره
دوم اين كه ما ايرانى ها با اين كه ميدونيم هيتلر هم يك ديكتاتور بوده ولى باز هم بهش علاقه خاصى داريم زيرا با دشمنان سرسخت امروزى ما جنگيد
به همين خاطر به ياد فتح هاى هيتلرى حال ميكنيم و وقتى به آخراى هيتلر ميرسيم حالمون گرفته ميشه

هايل هيتلر Mr. Green
[/quote]

شاید هم به خاطر نژاد پرستیه که در عمق وجود ماست که یا از اون بی خبریم و یا خودمونو به اون راه میزنیم!
مثلا یکی از دوستان برای هیتلر طلب آمرزش کرد ولی چرا برای امثال هیتلر چنین کاری نمی کنیم !(سوای بحث خطا بودن این کار)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من پسر هيتلر هستم »
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/99790/-%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%D9%87%D9%8A%D8%AA%D9%84%D8%B1-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%85

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من کاری به این کارها ندارم که المانا بدن و فلان اما حقیقت اینه که از انگلیسها و روسها حلالزاده تر پیدا نمیشه انگلیسها هم که چند ملیون نفر از ملت مارو با گرسنگی و غیره نکشتن از انگلیسها راستگوتر و مهربانتر هم پیدا نمیشه

همش بهتان بوده صحیونیستها هم که اثلا جنایت نکردن ؟؟؟؟؟؟

به نظر من مطرح کردن فرار هیتلر برای این بوده که هقیقتش رو با اینکار نابود کنن و بگن طرف ترسو بوده خوب اگه گلوبز خودشو کشته پس هیتلر هم خودشو کشته
اگر هم هیتلر جنایت کرده باشه یک هزارم انگلیس و روس و امریکا نبوده یه فامیل داشتیم رفته بود المان واسه عمل ترکشهاش ازش در مورد المانها پرسیدم گفت بسیار مهربان و انساندوست بودن که ادم کیف میکرد .

مرگ بر انگلیس مرگ بر روسیه
[/quote]

کسی منکر جنایات انگلیسها و روسها نیست پس همان طور که شما فرمودید که درست هم هست باید گفت : [b]مرگ بر انگلیس و مرگ بر روسیه بخاطر جنایت در حق ما [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه چند توضیح بدم

1.تازگیا خبری منتشر شد حالا نمیدونم بهش میگن دروغ سیزده یا شوک قرن !

ولی گفته شده دانشمندان روسی دارند به سمت غاری مخفی در قطب جنوب میرن که احتمال داده میشه اسناد محرمانه ارتش نازی همراه با جنازه احتمالی یا اصولا واقعیت ممکن راجبه هیتلر که ایا واقعا خودکشی کرد یا نه ؟ رو پیدا میکنه :

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/98368/غار-سري-نازي‌ها-و-بقاياي-هيتلر-در-قطب-جنوب

اینو همین هفته پیش داشتیم با مصطفی می حرکتیدیم گفتم !

حالا حیف نه وقت نه حوصله نه ارزش داره بحث کنم روی وقایع اون موقع جنگ

2.تا اونجا که بنده اطلاع دارم ، تمامی تصاویری که از مرگ هیتلر گرفته شده جعلی هست

این لینک رو بنگاهید :

http://www.daneshju.ir/forum/f341/t29937.html

حالا شایدم عکسی واقعی باشه ازش ولی یقین دارم که مرگ هیتلر اونقد ساده هست که عین قضیه سال 88 ! ادم سرخود حس توهم توطئه میزنه

ولی نمیدونم شایدم واقعا افسانه به واقعیت پیوسته و مردی با کمک بندگان ش! تونسته خودشو و زنشو مخفی کنه !

توجه کردید حول ناپلئون هم از این حرفا زیاد میچرخه ؟؟

نتیجه اخلاقی : سعی کنید رو به جلو پیش برید و اصلا واستون مهم نباشه چی شد چون مهم اینه در تاریخ جهان نقشی نداشته این توهمات یا حقایق ! حداقلش تا الان

پس بهتره فسفر مغزتون رو برای کتابخوانی و ... مصرف کنید تا فکرروی این ماجراجویی ها و هیجانات بی خود ! چشمک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اره درسته
عین همین حرف ها برای نابلون هم تکرار شد و میگفتند اون بدل داشته ( مثلا در کتاب سایه عقاب)

ولی اخرشم معلوم نشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من بجای هیتلر بودم بجای خود کشی یک اسلحه دستم می گرفتم و با روس ها می جنگیدم تا آخر کشته بشم. اینجوری هم خودکشی نکرده بودم و هم حتی اگر یک روس رو هم اضافه می کشتم بازم خودش خیلی خوب بود
خودکشی کار آدم های قوی نیست
ولی روی هم رفته شخصیت دوست داشتنی داشته هیتلر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاش من بودم تا جانم را بجای پیشوا فدا میکردم تا اون زنده بمونه و به خدماتش ادامه بدهد
هایل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
کاش من بودم تا جانم را بجای پیشوا فدا میکردم تا اون زنده بمونه و به خدماتش ادامه بدهد
هایل
[/quote]

ان شاء الله شوخی میکنی دیگه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]
هایل
[/quote]

ان شاء الله شوخی میکنی دیگه؟[/quote]

:mrgreen:
خدماتش؟؟؟
:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]جناب ادیب !!!!!

علی رغم اینکه بعد از بازگشت دوبارتون به سایت بعد از اون خداحافظی کذایی ( خداحافظی ادیب برای همیشه از دنیای وب ) ، خیلی خیلی ادعای کتابخونی دارید و بارهای بار در تاپیک های مختلف این رو (به صورت غیر مستقیم) عنوان کردید و تاپیک درباره معرفی کتاب می زنید ، اما متاسفانه این نوشته تون نشون میده که اصلا متن مقاله رو مطالعه نکردید. چون همه این ایرادهایی که گرفتید و تیکه هایی که پروندید ، همگی در متن مقاله پاسخ داده شده است. بنده پیش از شروع این مقاله عنوان کردم که در سال 1945 ناسیونال سوسیالیسم هیتلر برای همیشه از بین رفت و در جهان دو قطبی پس از آن جایی برای هیتلر و افکار وی وجود نداشت. موضوع این تاپیک هم صرفا یک بررسی تاریخی است ولا غیر. اینکه آیا ادعای تاریخ مبنی بر خودکشی هیتلر صحیح است یا خیر موضوع این تاپیک است.

[quote]حالا حیف نه وقت نه حوصله نه ارزش داره بحث کنم روی وقایع اون موقع جنگ [/quote]
حضور یا عدم حضور کاربران در تاپیک ها به اختیار خودشان می باشد. جنابعالی در حضور و یا عدم حضور در تاپیک ها مختارید. اما حق ندارید با بیان چنین جملاتی به شعور سایر کاربران توهین کنید. من هیچ ، اما شما با این جملتون به همه کاربرانی که در این تاپیک شرکت کردند توهین کردید. اگه این بحث از نظر شما بی ارزشه ، خب می تونید در اون شرکت نکنید. اما حق ندارید به شعور دیگران توهین کنید. ای کاش لااقل برای همین چند جمله ای که در این تاپیک گفتید و صحبت ها و بحث های دیگران را بی ارزش کردید ، لااقل مستندات خودتان را ارائه می کردید. اون لینکی هم که قرار دادید کاملا بی ارزشه. چون همشو از روی وبلاگ های مختلف کپی کردید. مطالب کتابهای نویسندگانی مثل تیلور و شایرر کجا و این وبلاگ های معلوم الحال کجا ؟؟

[quote]نتیجه اخلاقی : سعی کنید رو به جلو پیش برید و اصلا واستون مهم نباشه چی شد چون مهم اینه در تاریخ جهان نقشی نداشته این توهمات یا حقایق ! حداقلش تا الان[/quote]
تاریخ برای نقد کردنه. وقتی در همین انتخابات 88 که دو سال پیش اتفاق افتاد ، اینقدر حرف و حدیث های متضاد شنیدیم ، معنی آن این است که می توان این موضوع رو مورد بحث قرار داد. همین طور سایر قسمت های تاریخ رو. پس این منافاتی با رو به جلو حرکت کردن (به تعبیر شما) نداره. چون اساسا تاریخ چراغ راه آینده است.

[quote]پس بهتره فسفر مغزتون رو برای کتابخوانی و ... مصرف کنید تا فکرروی این ماجراجویی ها و هیجانات بی خود ! چشمک[/quote]
ادیب جان

شما آخر تابستون بود که اون تاپیک کذایی رو ایجاد کردی و برای همیشه از اینترنت خداحافظی کردی. اما دو سه ماه نگذشته دوباره برگشتی. نمی دونم در این مدت کوتاه چطوری متحول شدی. از قرار معلوم در این دو سه ماه هزاران جلد کتاب مطالعه کردی. چون ماشاالله در هر تاپیکی که وارد میشی دیگران رو به کتاب خوندن توصیه می کنی (آخه قبل از خداحافظی از این کارها نمی کردی) ... چشمک.

[quote]ان شاء الله شوخی میکنی دیگه؟[/quote]
نه برادر جان ، جدیه جدیه[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.