komando59

ناوهاي آمريكايي در برابر موشك هاي بالستيك ضد كشتي ايران چقدر شانس دارند ؟!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[right]سلامی دوباره به آقا بهنام تک تیرانداز[/right]
[right]اولندش، ارسال کامنت پشت سرهم خلاف قوانین..یادش بخیر اولین روزای عضویتم تو سایت اسی بندری که الان معلوم نیست کجاست این تذکر داده بود بمن :angry: دومندش بیزحمت فونت کوچکتر کنین[/right]

[right]یک مقدار تو ذوق میزنه[/right]

[right]سومندش..شدن میشه، کار نشد نداره.خلیج این قابلیت داره..البته فقط به نظر بنده حقیر که کاره ای نیستم :D والله موشک نمیشه خوب بصورت عمودی نصب کرد[/right]
[right]حتما یا داخل لانچرهای مخصوص به خودش قرار بگیره یا بصورت افقی باشه وبا یک جک هیدرولیکی عمود بشه[/right]
[right]این فکر به مخیله خیلی از کاربرها رسیده وخیلی جای بحث وجدل قرار گرفته..مسولین ذی ربط وشایدم بی ربط احتمالا به ذهنشون رسیده وما دست طویلی در ترکیب کردن ماشین وسلاح باهم داریم :wub: بهرحال[/right]
[right]طرح بدرد بخوریه..مثلا میشه یک ناوشکن مجهز به 2 لانچر 3 موشکی بشه ودو ناوشکن هم هوای این ناوشکن داشته باشن[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ار پی جی جان میگم 1 کار مخوف دیگه هم میشه کردا ! کروت های 100 تنی در تیراژ بالا طراحی کنیم و فقط خلیج فارس روشون ببندیم بندازیم تو آب برند توی آب های اقیانوس هند :angry:

100 تا کروت با 8 خلیج فارس ! اوه اوه اوه ! چه شود ! (سر جمع 800 موشک خلیج فارس ) :wub:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]اگه بخواهیم با طرح های تو پیش بریم ورشکست میشه کشور خوب!!! همه چیز زدن که نیست! فکرش بکن بعد انداختن کروت ها کشور مهاجم عقب بکشه وبه ریش ما بخنده که چقدر هزینه کردیم[/right]

[right]درست خلیج فارس مهار نشدنی ولی..هزینه بالایی هم داره ساختنش..800 تا هرکدومش اگه 1.5 میلیون دلار آب بخوره میشه 1.4 میلیارد دلار که تقریبا یک چهارم بودجه دفاعی کشور شاید باشه[/right]

[right]ضمنا..من علی اصغرم ثانیا برو اون لشکر 13 تکمیل کن بجای کامنت دادن[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4]ای به چشم جناب [/size]rpg 7
جناب hamedof و rpg 7
الهی که من خودم تک تک غمهاتونو پرپر کنم
ممنون از راهنمایی هاتون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]این چه حرفای بهنام جان :angry: نکن عزیزم خجالت می کشم..دوستان میدونن من چقدر انسان احساسی هستم!!اهان یادم رفت[/right]
[right]در مورد انفجار وبالستیک وضربه اگر میخواهین چیزی بخونین از این تاپیک میتونین استفاده کنین[/right]
[right][url="http://www.military.ir/forums/topic/21183-محاسبات-بالستیک-نهایی-انفجار-برخورد-نفوذ-ترکشز/#entry251795"]محاسبات بالستیک نهایی انفجار-برخورد-نفوذ-ترکشزایی[/url][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اميد ما اينكه دستاوردهاي جديد موشكي هر چه زودتر توسط منابع مرتبط اعلام بشه تا دلگرمي بزرگ واسه ملت باشه
ساس از مطلبت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر ميكنم مشكل ما بيرون از خليج شروع ميشه.. هدفگيرى يك ناو هواپيمابر اون هم در مثلا ٢٠٠٠كيلومترى چگونه يا با كدام رادار امكان پذيره؟
ما اصلا اينو چه جوررى در آبهاى اقيانوس پيداش كنيم كه حلا با موشك بخوايم بزنيمش.. رادارهاى ما اين امكان رو دارند؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.