nasirirani

چند ميليون نفر در خاورميانه حاضرند همراه ايران در برابر امريكا و اسرائيل بجنگند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان

به نظر شما در صورتي كه جنگي تمام عيار و طولاني بين ايران با امريكا ناتو و اسرائيل در خاورميانه كليد بخوره و جنگ به حالت نبرد عرب و عجم يا شيعه و سني يا عجم و عجم كشيده نشه.......و به حالت نبرد مسلمانان در برابر غير مسلمان متجاوز اسرائيلي و امريكايي باقي بمونه!

چند ميليون نفر در خاورميانه حاضرند در اين جنگ ايران رو همراهي كنند...چرا icon_wink

0.05 ميليون نفر!

0.5 ميليون نفر

1 ميليون

5 ميليون

10 ميليون

20 ميليون!
.
.
.
50 ميليون!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در داخل ايران رو نميدونم! منتها در بقيه خاورميانه : شايد پنج هزار نفر اعضاي حزب الله!
شايد هم همين حدود از هزاره هاي افغانستان!
حماس هم اگر بر عليه ما وارد عمل نشه کلي خدا رو شاکريم!
در عراق هم شايد مقتدا صدر و مابقي حرکاتي بکنند اون هم با ارفاق چهار هزار نفر! چون شما بودي تپل حساب کردم راضي باشي... وگرنه براي بقيه نصف حساب ميکنيم!

دو هزار نفر هم يارانه حوثي_يمني براتون اضاف کردم.

جمع کل شانزده هزار نفر!
با کسر ماليات و عوارض چهارده هزار نفر!
خدا بده برکت.....

خلاصه تنهاييم !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب به نظر من تمام کشورهايى که آمريکا به خاکشون لشگرکشى کرده مردمشون حمايتشون رو نشون ميدن و پشتيبانى اين کشورها از ما بيشتره اما اگر بخاى مجاهدين افغان ؛ گروهک الحوثى و شيعيان تابعشون ؛ مجاهدين و رزمندگان عمار حکيم ؛ شبه نظامى پاکستان بالاخص در غرب پاکستان ؛ حزب الله و سه نقطه رو که همين الان با ايران " پيوند " دارن رو در نظر بگيريم که اينا سه يا چهار ميليونى ميشه اما من حيث المجموع من خوشبينم که بالاى ١٠ ميليون از ايران حمايت ميشه فراموش نکنيم که ايران شيعه خانه هست و چشم اميد بسيارى از شيعيان به ايرانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در خاورميانه كليد بخوره و جنگ به حالت نبرد عرب و عجم يا شيعه و سني يا عجم و عجم كشيده نشه[/quote]
خوب عراقی چه سنی چه شیعه دستشون بنده افغان های سنی اکثریت دوست ندارند سر رو تن ما باشه چه برسه کمکمون کنند پاکستانی ها هم همین طور هند که اصلا حرفش رو نیاریم کویت . قطر . بحرین . امارات . که اصلا هیچی سوریه که گرفتار مشکلات خودشه اگر مقیاس رو جهانی کنیم ونزوئلا شاید هم کوبا با کره ی شمالی لیبی رو که از دست دادیم خوب برگردیم به موضوع اول لبنان هست فلسطین نیست چون به نظر من قدرتی نداره متاسفانه در خاورمیانه 0.5 در جهان 10 میلیون {اگه کره ی شمالی با ما بیاد } icon_wink
خوب امریکا و اسرائیل تنها نیستند که ناتو هم باهاشه اینم کشورهای که ما باید باهاشون بجنگیم ماشالله چقدر هم کمن :evil:
Albania
Belgium
Bulgaria
Canada
Croatia
Czech Republic
Denmark
Estonia
France
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Turkey
United Kingdom
United States

ما در این جنگ نابرابر مثل جنگ پیشین تنهاییم هرچند خدا با ماست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خاى مجاهدين افغان ؛ گروهک الحوثى و شيعيان تابعشون ؛ مجاهدين و رزمندگان عمار حکيم ؛ شبه نظامى پاکستان بالاخص در غرب پاکستان ؛ حزب الله و سه نقطه رو که همين الان با ايران " پيوند " دارن رو در نظر بگيريم که اينا سه يا چهار ميليونى ميشه اما من حيث المجموع من خوشبينم که بالاى ١٠ ميليون از ايران حمايت ميشه [/quote]

حمايت معنوي که فايده نداره! مثلا بشينن اخبار رو نگاه کنند هر وقت آمريکا زد مدرسه اي و جايي صد نفر رو کشت بگند اي آمريکا جنايتکار! خدايا به داد مردم مظلوم ايران برس! يا ايران با موشک زد پايگاه آمريکايي, صدنفر ترکيدند... بگند ايول ايران!

آيا حاضرند اقدامي عملي بکنند?? بجز حزب الله که اطمينان دارم تا ته خط با ما خواهد بود. فکر کنم بقيه همون حکايت حماس باشند....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چین و روسیه فقط بر ضد ما قطعنامه صادر نکنن خیلی خوبه اصلا کاری نداشته باشن دخالت نکنن وگرنه جنگ را طوری پیش میبرن که امریکا شکست بخوره ولی ایران جدا از ضعیف شدن
( درحدی که فقط بتونه مقاومت کنه) نتونه جایی را بگیره همین و خلاص دوباره بشیم

مثل حکومت قاجار مهره جنوبی روسیه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين هايي كه مثال زدم همين الان رابطشون با ايران خوبه به نظر خودم تو شيعيان بيرون از ايران اونايي كه مرجع تقليدشون رهبره همه كار برامون ميكنند همين شيعيان غرب پاكستان كه تعدادشون هم كم نيست مرجعشون رهبر و شيخ شوشتري و آيت الله كشميري هست و آماري كه دادم درباره حمايت معنوي نبود كه اگر اينطور باشه آمار چند ده برابر ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس روی شیعیان هیچی حساب نکردید؟
زمانی که توی بوسنی داشتن مسلمونا رو میکشتن چند برابر کشور ما , رزمندگانی از جاهای دیگر دنیا رفتند و در کنار برادران مسلمانشون جنگیدند! حتما به ما هم کمک میکنن... icon_wink (البته این کمکها اینجا خیلی کارساز نیست!! چون ما با یه ارتشه چند هزار نفری با چند تا توپ و تانک نمیجنگیم!!! بلکه با بزرگترین ارتش تاریخ-به قول خودشون- میجنگیم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما کاملآ تنهاییم!!!!!!!!!
کشورهای منطقه به جز عراق و سوریه و کمی هم پاکستان و افغانستان از خداشونه سر به تن من و شما ها نباشه فقط کافیست به تحرکات پشت پرده ی کشورهای منطقه علیه ایران نگاهی بیندازید.(ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان)
شاید تنها عده ای از شیعیان کشورهای منطقه دست به اسلحه ببرند و برای ایران بجنگند.
در مود حزب الله و حماس هم باید بگویم که دور حماس را کاملآ خط بکشید و حزب الله هم معلوم نیست که در جنگ بخواهد وارد عمل شود چون دوست ندارد بازدارندگی اش در برابر اسرائیل از بین برود (البته اگر دستور از بالا برسد سید حسن قطعآ وارد جنگ خواهد شد)

در کل شما جمعآ روی نیم میلیون نفر حساب کن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه می خوایم پیروز این جنگ یا هر جنگ دیگه ای باشیم بهتره فقط روی غیرت و پشتکار و ایمان و توان خودمون حساب باز کنیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برگ برنده ما توی جنگ نه موشکه نه حمایت سایرین بلکه 20میلیون بسیجی مخلص با کفش کتونی ،لباس خاکی و یه کلاشه امریکا نه از بمب اتم میترسه نه از موشک قاره پیما بلکه از روحیه ای میترسه که کربلای5ها آفرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صدام هم طرفدارانی در بین کشور ها و گروه های چریکی در منطقه داشت ولی در برابر ناتو هیچکدام جرات نکردند وارد جنگ شوند...به نظر من فقط حزب الله به حمایت از ما وارد جنگ میشود ولی حزب الله چه کار میتواند بکند؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوالی هست که نمیشه درست جوابش رو داد اگر تمام این حضور مردم در مناطق عربها به پیروزی برسه میشه گفت اکثر اسلام با کفر. عربستان که شهر خدا توش هست و بیت الحرام و مسجد الحرام و پیامبر (ص) از اونجا اسلام رو آغاز کردند که فعلا شده خانه ی کفر و بت پرستی قدیمیش و اصلا نمیشه روش حساب کرد بجز معدود شیعیانش. قطر که هیچ ، کویت بوق ، امارات بره زیر گل فعلا با شیخ هاش ، عمان هم که هیچ ، شاید مردم بحرین اونم در حداکثر 30 الی 40 درصدشون (حدود سیصد هزارتا) یمن هم اگه از الان ازشون یه پشتیبانی درست اما نه بدون فکر کنیم چون اکثرا شیعه هستند میشه رو کمکشون حساب کرد. مردم مصر هم همینطور البته اگه این دولت نظامی زورگوشون بره کنار. مردم لیبی هم که با ما هستند البته اونا بدبختا فعلا وضع مملکتشون خر تو خر هست و زیاد نمیشه روشون حساب کرد.رو شیعیان عراق میشه حساب کرد و همچنین رو شیعیان پاکستان و افغانستان ، چون میدونند اگه دیگه ایران هم بیوفته دست این کثافت ها دیگه بیرون کردنشون از خاور میانه کار حضرت فیله چون فعلا تنها تامین کننده اطلاعات و سلاح برای گروهک های ضد آمریکایی در افغانستان و پاکستان ، ایران هست . در کل و میتونم بگم حدود 10 الی 15 میلیون. اما میتونم به جد بگم که جمهوری اسلامی ایران تنهای تنهای اگر خدایی نکرده جنگی صورت بگیره باید در برابر دنیا بجنگه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم مثل خیلی از دوستان امیدی به حمایت دیگران ندارم تنها حزب الله را در نظر دارم که اگر اسرائیل حمله نکند ایران ممکن است آن را وارد نکند

حداکثر حمایت عملی بمب گذاری در سفارت و مکان های امنیتی آمریکا در منطقه خواهد بود که سپاه قدس هم می تواند انجام دهد
آمریکا هم فعلا نیروهاش را از عراق و افغانستان خارج می کند

در نتیجه خدا تنها یاور بندگانش است و مثل همیشه جز خدا یاوری نیست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.