nasirirani

چند ميليون نفر در خاورميانه حاضرند همراه ايران در برابر امريكا و اسرائيل بجنگند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان
رابطه مستقیم به رفتار خودمون تو موقعیت های مشابه داره
مثلا تو انقلابهای عربی ما به کی ها و چطور و چقدر کمک کردیم
تو جنگها مثلا جنگ عراق افغانستان و... حمایت ما به چه شکل بوده
نطر ساکنین مرز نشین داخل و بیرون از مرز هامون نسبت به مردم و حکومت چجوریه
قومیت هایی که تو ایران هستند مثل ارمنی ، ترک ، کرد ، ترکمن عرب و... چقدر تو کشورهای همسایه نفوذ دارن و چقدر از کشورشون (ایران) رضایت تا بتونن از روابطشون به نفع ما استفاده کنند

مراجع سنی و شیعه طرفدار ما چقدر اعتبار و نفوذ و توانایی بسیج کردن نیرو دارند
و.......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسیه که صد در صد پشت ما رو میگیره حالا میگین چطور؟
چون که اکه خدای نا کرده آمریکا خاک ایران رو تصرف کنه، برای روسیه خیلی گران تمام میشه. پس روسیه هرگز ایران و سوریه رو از دست نمیده.
بعدش هم ما اون موقع من حداقل میگم با 25 تا کشور جنگیدیم تمام عیار1 حالا با این آمریکا که نتونست از ویتنام 2 متر خاک تصرف کنه ببازیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون عدد میلیون که به نظرم هیچ توجیه منطقی نداره و خوشبینانه پنجاه هزار نفر رو به واقعیت نزدیک تر میبینم.
زمانی هم که آمریکا بخواد حمله کنه آنچنان تفرقه و دشمنی و مشکلاتی از قبیل مذهبی فرهنگی سیاسی اقتصادی و.... بین ملت های منطقه خاورمیانه به وجود میاره که اصلا فکر کردن به کمک نظامی و جنگیدن برای ایران خنده دار میشه. همین الانش هم به نظر میرسه کارشون رو در نهایت دقت و موفقیت انجام دادن. هر کسی هم که به جنگیدن چین و روسیه به پشتیبانی از ایران فکر میکنه متاسفانه به همون دامی افتاده که آمریکا طراحی کرده یعنی امید واهی داشتن به کشورهایی که هرگز وارد عرصه کارزار نمیشن.

یه واقعیتی رو باید پذیرفت که آمریکای امروز مقتدرترین ارتش طول تاریخ رو داره. اقتداری که ارتشهای مصر و اکد و آشور و پارس و پارت و مقدونی و روم و کوشانی و چین و مغول و سلجوقی و نازی در زمان اوج خودشون حتی بهش نزدیک هم نشدن.
میدونم واقعیت تلخیه ولی باید قبولش کنیم چه بخوایم چه نخوایم.خودم سالها این حرف رو مسخره و طنز میدونستم ولی به تدریج که مطالعات تاریخی بیشتری انجام دادم به ابعادش پی بردم.در کنارشون لیست بلندبالای کشورهای ناتو هم هست که بازم اون بحث قدیمی و تکراری میاد وسط که آیا حاضرن به خاطر منافع آمریکا وارد جنگ بشن؟ یا بهتر بگیم به چه قیمتی و با در نظر گرفتن چه نوع منافع ملی حاضرن کشور خود و ملت خودشون رو وارد جنگی بکنن که احتمالا بیشترین سود رو آمریکا بدست میاره؟

همین سوال رو در مورد خودمون هم میتونیم بکنیم. یعنی باید اول سبک سنگین کنیم ببینیم که چرا مردم منطقه باید خودشون رو برای ما به خطر بندازن خطری که اصلا شوخی نیست و میتونه به قیمت محو و نابودیه موجودیت کشورشون و حتی نسلشون تموم بشه؟؟

یه سوال جالب هم که کاربر X49 پرسیدن و تاحالا بهش فکر نکرده بودم اینه اگه واقعا چنین کاری بکنن و یا مثلا به نیروهای مهاجم در شهرهای مقدس مسلمانان پناه بدن و از اونجا عملیات کنن تکلیف چیه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه سوال جالب هم که کاربر X49 پرسیدن و تاحالا بهش فکر نکرده بودم اینه اگه واقعا چنین کاری بکنن و یا مثلا به نیروهای مهاجم در شهرهای مقدس مسلمانان پناه بدن و از اونجا عملیات کنن تکلیف چیه؟؟؟[/quote]

ميشه يه جوري قرآن سر نيزه كه بايد با تمام قوا جوابشون رو بديم حتي اگه تو مسجد الحرامم بودن بايد بزنيم وگرنه بايد تاوانش رو بديم ! icon_wink

------------

دوستان به غير از حزب الله هيچ گروهي نميتونه عمليات درست و حسابي بر عليه نيروهاي ائتلاف انجام بده ....! حزب الله هم فقط به خاطر نزدیکی به اسرائیل و گرنه اونم ...!

در کل فقط باید امیدمون به خودمون باشه و بس ... :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزم ... این همسایگان محترم به ظاهر مسلمان دورو برمون بر علیه ما شمشیر رو از رو نبندن و به دشمن ما نپیوندن و هرکدوم ادعای یک قسمت از خاک مارو نداشته باشن ! پشتیبانی و کمکشون پیش کشششششششش !!! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="jrzm"][quote]
ما در این جنگ نابرابر مثل جنگ پیشین تنهاییم هرچند خدا با ماست[/quote]

خدا احد ما را كفايت ميكند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 تا 20 هزار نفر و اکثر هم بچه های حزب الله دیگران شیعیان هم هر چقدر هم باشند مثل نیرو های نظامیمون یا حزب الله اموزش دیده نیستن ! پس اونقدر نباید روشون مانور داد
هر چند به نظرم امریکا خودش وارد جنگ نمی شه و احتمالا کشور های دوست و برادر رو به جون ما می ندازه مثل اذربایجان ترکیه عربستان امارات متحده عربی کویت و... و بعد می بینه اگه اونا پیشرفتی کردن خود ملعونش تشریف می یاره و اگه دید اوضاع بی ریخته بازم هم می یاد کمک اگرم به بن بست رسید جنگ و فرسایشی شد می زاره یه 10 سالی عقب بمونیم بعد باز خودش تشریف ملعونشو می یاره [size=24]ولی در کل غلطی نمی تونه بکنه خدا با ماست ![/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تجربه خودم که با سال ها!حضور در فضای نت و رابطه دوستان مجازی زیادی در این فضا به این نتیجه رسیدم که افراد زیادی به خصوص شیعیان پاکستان طرفدار ایران هستند .فقط بیشتر این افراد سازمان دهی شده نیستند و نباید انتظار داشت در حالت عادی وارد جنگی بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]روسیه که صد در صد پشت ما رو میگیره حالا میگین چطور؟
چون که اکه خدای نا کرده آمریکا خاک ایران رو تصرف کنه، برای روسیه خیلی گران تمام میشه. پس روسیه هرگز ایران و سوریه رو از دست نمیده.[/quote]
برادر من! دخالت روسیه وسط جنگ یعنی شروع کردن جنگ جهانی سوم که اونوقت اگه ته این درگیری به نابودی زمین نکشه خیلیه. روسیه نهایت کاری که ممکنه بکنه پیشگیری از وقوع این جنگه اما اینکه وسط جنگ بیاد دخالت کنه اگه دقت کنی هزار برابر بیشتر براش گران تمام میشه!
[quote] [size=24]ولی در کل غلطی نمی تونه بکنه خدا با ماست ![/size][/quote]
این به نظرم حرف غلطیه، من در عوض حرف امام رو قبول دارم: "ما چه بکشیم چه کشته شویم پیروز هستیم"

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا روی هیچ کس حساب باز نکنید حتی به حزب الله؟
چرا؟ چون خودشون تازه اعلام کردن درصورت حمله اسراییل به ایران حزب الله موضع تدافعی به خود خواهد گرفت این یعنی ما درصورت حمله اسراییل به خاکمون حاضریم حمله کنیم پس با این حساب این از دسوتمون وحساب بقیه هم پیش کش............. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه واقعیتی رو باید پذیرفت که آمریکای امروز مقتدرترین ارتش طول تاریخ رو داره. اقتداری که ارتشهای مصر و اکد و آشور و پارس و پارت و مقدونی و روم و کوشانی و چین و مغول و سلجوقی و نازی در زمان اوج خودشون حتی بهش نزدیک هم نشدن. [/quote]

از شما بعيده جنابILLUMINATOR

شما چي رو با چي مقايسه مي كنيد!!!!!

زماني كه امپراتوري ايران از مصر تا چين بود وسيله نقليه مردم عموما(ببخشيد) خر بود......

حالا تو چند ساعت كه عرض كنم توي يك دقيقه ميشه بهترين ارتباط رو با اون طرف دنيا برقرار كرد.....

قابل توجه دوستاني كه از كمك حزب الله مطمئنا عرض كنم كه حزب الله تمام زورش را بزند بتواند در برابر ارتش صهيونيستها از خودش دفاع كنه.....
شما انتظار داريد كه حزب الله بتواند به ما كمكي كند icon_wink بابا شما ديگه.... !!!!

البته اگه اسرائيل به سوريه حمله كنه خيلي خيلي اوضاع فرق ميكنه، يكي از نتايج اين حمله زنگ خطري است براي روسيه و چين......

در ضمن دوستان به كمك كشورهايي كه از ثبات نسبي برخودار هستند هيچ اميدي نداشته باشند، نه از مردمشون ونه از حكومت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام همه ميگيد حزب الله كاري نميتونه بكنه اين در صورتي هست كه فكر كني بخوان بيان اينجا و كمك كنن اونا از همون جا كار غده اصلي رو ميرسن همونطور كه قبلا هم اينكارو كردا اين كاريه كه حزب الله ميكه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در بهترین حالت تنها کاری که نیروهای فرا مرزی برامون می تونن بکنن : نا امن کردن پایگاه های دشمنمون هست!

به هیچ عنوان ازشون انتظار جنگ تمام عیار رو نمیشه داشت مگه با کمک دولتشون!(که اون هم بعیده!!!)

در مورد استفاده دشمن از مکان های مقدس : باید بزنیم پودر خاکشیر بکنیمشون ! هم خدا راضیه هم امام عصر (عج)

اون اعلام موضع رو حزب الله کرده بود یا دولت لبنان؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]روسیه که صد در صد پشت ما رو میگیره حالا میگین چطور؟
چون که اکه خدای نا کرده آمریکا خاک ایران رو تصرف کنه، برای روسیه خیلی گران تمام میشه. پس روسیه هرگز ایران و سوریه رو از دست نمیده.[/quote]
برادر من! دخالت روسیه وسط جنگ یعنی شروع کردن جنگ جهانی سوم که اونوقت اگه ته این درگیری به نابودی زمین نکشه خیلیه. روسیه نهایت کاری که ممکنه بکنه پیشگیری از وقوع این جنگه اما اینکه وسط جنگ بیاد دخالت کنه اگه دقت کنی هزار برابر بیشتر براش گران تمام میشه!
[quote] [size=24]ولی در کل غلطی نمی تونه بکنه خدا با ماست ![/size][/quote]
این به نظرم حرف غلطیه، من در عوض حرف امام رو قبول دارم: "ما چه بکشیم چه کشته شویم پیروز هستیم"[/quote]
برادره عزیز من! من که نمیگم وسط جنگ بیاد، من میگم اگه آمریکا ایران رو تصرف کنه برای روسیه خیلی کرون تمام میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلا روی هیچ کس حساب باز نکنید حتی به حزب الله؟
چرا؟ چون خودشون تازه اعلام کردن درصورت حمله اسراییل به ایران حزب الله موضع تدافعی به خود خواهد گرفت این یعنی ما درصورت حمله اسراییل به خاکمون حاضریم حمله کنیم پس با این حساب این از دسوتمون وحساب بقیه هم پیش کش............. icon_wink[/quote]
دوست عزیز گل برای این اعلام موضع حزب الله منبع هم دارید ؟!

والا تا جایی که من یادمه سید حسن نصرالله در بهمن گفته بود که اگر اسراییل به لبنان تجاوز کند به رزمندگان مقاومت دستور پیشروی در منطقه الجلیل ( شمال فلسطین اشغالی ) داده خواهد شد !

حالا این موضع با گفته شما در تناقض شدید است !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.