M-ATF

استفاده از رادار جدید ناشناخته در پدافند منطقه جنوب شرق (تصاویر)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اینکه ایران و اصولا کشورهایی با دکترین تدافعی شکل دنبال تجهیزات نوین مثل رادار کشف رادار گریز ها باشن شکی توش نیست و اوایل همین امسال (90) هم اگه اشتباه نکنم فرمانده ی نیروی هوایی ای سردار وحیدی گفتند که در پی ساخت اون هستیم و امیدوارم تا حالا ساخته شده باشه و اونوقت دیگه میشه گفت پدافندمون واقعا خیلی خوب میشه اما تا رسیدن به یک پدافند عالی موندیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینکه ایران و اصولا کشورهایی با دکترین تدافعی شکل دنبال تجهیزات نوین مثل رادار کشف رادار گریز ها باشن شکی توش نیست و اوایل همین امسال (90) هم اگه اشتباه نکنم فرمانده ی نیروی هوایی ای سردار وحیدی گفتند که در پی ساخت اون هستیم و امیدوارم تا حالا ساخته شده باشه و اونوقت دیگه میشه گفت پدافندمون واقعا خیلی خوب میشه اما تا رسیدن به یک پدافند عالی موندیم.[/quote]
باکمال احترام ولی سردار وحیدی وزیر دفاع هستند و فرمانده نیروی هوایی ارتش امیر شاه صفی و فرمانده نیروی هوافضا سپاه سردار حاجی زاده وفرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا امیر فرزاد اسماعیلی هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يعني بالاخره به چيزي پيدا شد كه هيچكس اين سايت نميدونه اسمش چيه ؟؟؟
چه جالب !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این کلیپ مذکور هست به حجم 78 MB :

http://delagah.persiangig.com/video/Screen_2012_03_16_16_23_59.rar
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هر دو لینک رو بررسی کردم مشکلی نداشت.
البته از قدیم بعضی دوستان با پرشین گیگ مشکل داشتند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
این رادار رو چند وقت پیش توی تلویزیون نشون داد و ازش رو نمایی کرد .
مشابه اون توی روسیه هست اما اون چیزی که من از اون فیلم که چند وقت پیش تلویزیون نشون داد متوجه شدم رادار روسی 6 تا از اون صلیبی ها روی رادار نصب بود ولی مال ما 8 تاست . (متوجه منظورم شدین؟)
یکی از مسیولین هم در موردش توضیح داد اما یادم نیست چی گفت . اون موقع اینترنت در دسترس نداشتم خبرتون کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از كليپ ممنونم

اين سازه فولادي كه در سمت راست رادار ديده مي شه ، شبيه سازه هاي روي كشتي نيست ؟
http://gallery.military.ir/albums/userpics/unknow_radar_1_2.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اینکه ایران و اصولا کشورهایی با دکترین تدافعی شکل دنبال تجهیزات نوین مثل رادار کشف رادار گریز ها باشن شکی توش نیست و اوایل همین امسال (90) هم اگه اشتباه نکنم فرمانده ی نیروی هوایی [color=red]ای[/color] سردار وحیدی گفتند که در پی ساخت اون هستیم و امیدوارم تا حالا ساخته شده باشه و اونوقت دیگه میشه گفت پدافندمون واقعا خیلی خوب میشه اما تا رسیدن به یک پدافند عالی موندیم.[/quote]
باکمال احترام ولی سردار وحیدی وزیر دفاع هستند و فرمانده نیروی هوایی ارتش امیر شاه صفی و فرمانده نیروی هوافضا سپاه سردار حاجی زاده وفرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا امیر فرزاد اسماعیلی هستند[/quote]

خیلی ممنون ولی اشتباه تایپی بود و به جای [color=red]یا [/color]تایپ کرده بودم [color=red] ای[/color]. تو آرشیو مطالبم نگاه کردم و دیدم توی یک نشست خبری بوده که هم سردار وحیدی توشون شرکت داشتند هم فرمانده ی قرارگاه خاتم الانبیاء ولی ندیدم این نقل رو کدومشون گفته فقط توش اشاره شده بود به تلاش برای ساخت راداری که قابلیت کشف رادار گریز ها رو داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به فکر اونهایی باشید که کنار اینها خدمت میکنند
پرسنل پدافند واقعا در سختی هستند پراکندگی زیاد پایگاههای کوچک و.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در آپارات نيز قرار داده شد
icon_wink
http://www.aparat.com/v/26323b36231c342a8003f0a80a5bfc34154903

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
این رادار رو چند وقت پیش توی تلویزیون نشون داد و ازش رو نمایی کرد .
مشابه اون توی روسیه هست اما اون چیزی که من از اون فیلم که چند وقت پیش تلویزیون نشون داد متوجه شدم رادار روسی 6 تا از اون صلیبی ها روی رادار نصب بود ولی مال ما 8 تاست . (متوجه منظورم شدین؟)
یکی از مسیولین هم در موردش توضیح داد اما یادم نیست چی گفت . اون موقع اینترنت در دسترس نداشتم خبرتون کنم .[/quote]
کاش کمی اطلاعات دقیق تر خاطرتون بود که میشد بر مبنای اون جستجو کرد.
من که شخصا نتونستم راداری با آنتن مشابه پیدا کنم، شبیه ترین آنتنی که تا حالا دیدم مربوط به همین رادار علیم خودمون بوده. (البته منظورم همون آنتن صلیبی هست)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینجا مدل سه بعدیش هست اما تفاوتهایی داره و اونو به عنواز رادار جبران سام 5 نام برده.
[size=7]البته دقیق نتونستم متوجه بشم.
[/size]
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-tall-king/513588

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینجا مدل سه بعدیش هست اما تفاوتهایی داره و اونو به عنواز رادار جبران سام 5 نام برده.
[size=7]البته دقیق نتونستم متوجه بشم.
[/size]
http://www.turbosquid.com/3d-models/3d-tall-king/513588[/quote]
من زیاد از رادار سر در نمیارم اما این عکس شبیه [b]رادار پیش اخطار[/b] هست .
این نوع رادار بردی بسیار زیاد داره و فرکانس خاصی داره که در برابر رادارهای امروزی زیاد پیچیده هم نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالاخره تبریک به همه اخرش معمای این رادار حل شد icon_arrowd icon_arrowd
از جناب msy هم ممنونم که عکسای سه بعدی رو قرار دادن
دوستان همون طور که تصاویر سه بعدی نشون میدن این رادار جزیی از مجموعه رادارهای سامانه سام5 روسی هست که خوب البته در کشور ما این سامانه فول دیجیتال شده و موشک هم ارتقا پیدا کرده :lol:
ولی یه سوال داشتم میگم با توجه به اینکه ما سالهاست از سام5 استفاده میکنیم چرا تا الان ما این رادار رو کنار سام5 ندیده بودیم :lol: :mrgreen: چون حالا گیریم من تو قضیه رادار وارد نیستم ولی دوستانی که چندسال عضویت سایت رو دارن و تو مسایل نظامی هم وارد اند اونا هم از دیدن این رادار تعجب کردن یا لااقل نتونستن رادار رو تشخیص بدن که مال سام5 هستش :| :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.