SAEID

جشن یک سالگی میلیتاری!

Recommended Posts

من هم به عنوان عضوی از این خانواده تولد سایت را تبریک می گویم حتما سعی خواهم کرد در روز و ساعت مقرر ON باشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به نوبه ي خود جشن 1 سلگي ميليتاري را به دوست تبريك مي گويم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام خدمت همه ي دوستان من هم به نوبه ي خودم جشن تولد سايت رو به همه ي دوستان تبريك عرض ميكنم به اميد روزي كه سايتمون يه سايت مطرح و معروف بشه در عرصه نظامي و شاهد اون باشيم كه علاوه بر ايراني ها و فارسي زبان ها از تمام نقاط دنيا افراد علاقه مند به مساءل نظامي به سايت ما سر بزنند و از سايتمون ديدن كنند و پيشنهاد چت هم پيشنهاد خوبيه من پايه ام :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر از تمام دوستان. پس قرار عمومی شد 12 آبان ساعت 20 در یاهو مسنجر، نحوه دعوت به کنفرانس هم در این تاپیک اعلام خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم تبریک می گم، البته معذرت می خوام که دیر تبریک میگم امیدوارم که در ادامه حجم مطالب مفید موجود بیشتر و بیشتر بشه حیف که فعلا گرفتاری ها زیاد شده ولی منم سعی می کنم برای چت خودمو برسونم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم تبريك مي‌گم :lol: ساعت 9 به بعد باشه مي‌تونم بيام اما قبل از اون رو فكر نكنم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ضمن تبريك به خاطر حضور يك ساله در فضاي جهاني اينترنت و خسته نباشيد به همه دوستان مي خواستم بگم خوبه كه در روز 12 آبان ماه كليه كاربران و مديران سايت در طي چند ساعت مشخص يكبار Log In كنن و به صحبت بايكديگر بپردازند.يكي از مزاياش اينه كه همه با هم از نزديك اشنا ميشيم و اگه كلامي براي گفتن داريم بتونيم بصورت رودرو بگوييم.
دوستاني كه با اين پيشنهاد موافقن نظرات خودشونو بگن :lol:

با عرض تشكر از اينكه از پيشنهاد من استقبال كردين ولي ميگم فكر نمي كنين همين يك كار براي بزرگداشت سالگرد تولد سايت كافي نباشه.خب دوستان ديگه هم اگه چيزي و كاري به ذهنشون ميرسه لطف كنن و پيشنهاد بدن.درسته كه آشنا شدن با هم ديگه بسيار خوبه ولي براي بزرگداشت سالگرد تولد سايت كارهاي ديگه هم ميشه كرد و يكيش اينه كه هركدوم از دوستان سعي كنن با لوازم و چيزايي كه دم دستشون دارن يك طرح جالب درست كنن و ازش عكس بگيرن آپلود كنن تا همه ببينيم. چطوره؟
يادم مياد يه سال توي جبهه براي سالگرد جنگ از لوازمي كه دم دستمون بود يه چيزاي جالبي درست كرديم.مثلا يه تانك ساختيم كه چرخهاش قوطي گلوله هاي خمپاره 60 بود و شني هاش قطار فشنگ تيربار .برجكشو با يونوليت ساختيم و لوله اونو از قوطي خالي خرج آر پي جي. به جاي آنتن بيسيمش هم يه سمبه كلاش گذاشتيم.
البته شايد پيشنهادم جالب نباشه ولي خب پيشنهاده ديگه!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب چی بسازیم؟ در دنیای مجازی برای چنین کاری باید گرافیک و ... بلد بود که همه در این زمینه وارد نیستند. ولی هر کی تونست یه چیزی تهیه کنه بزاره ببینیم مثلا با نرم افزار ساده paint یه نقاشی بکشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان٬ ساعت 19 : 3 جمعه‌اس (نصفه شبه با اجازه‌تون :lol: )!!

با توجه به اينكه آقا سعيد گفتن :

بعد از یک ماه در 12 آبان سایت افتتاح شد

پس معنا و مفهوم اون، اين هست كه روز شنبه، تولد واقعي اين كوچولوي مشكوك به بزرگي هست (احتمالاً صغر سن درش بي‌تأثير نبوده :lol: - يخمك!!! :( ).
خوب. تولد واقعي سايت رو به همه، منجمله آقا سعيد كه خيلي براي سايت زحمت كشيدن، تبريك مي‌گم.
اميدوارم روز به روز، سايت‌مون پيشرفت كنه و در كنارش، دوستي‌هامون هم بيشتر شه.
-----------------------------------------
راستي. اميدوارم دوستان يادشون مونده باشه كه يه قرار چت عمومي رو قبلاً گذاشتيم!
منتظرم كه آقا سعيد، شرايط رو اعلام كنن! گويي كه خود من، بعيد مي‌دونم قبل از 9 بتونم بيام!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر مصطفی جان. :neutral:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب به سلامتی امروز 12 آبان است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به نوبه خودم تبریک می گویم. به امید تخصصی شدن بیشتر و بیشتر سایت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصویر

:lol: :lol: icon_cheesygrin :( :(

از هاستهای مسدود عکس قرار ندهید!
عکس به گالری آپلود شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم بچه ها عجب کنفرانس باحالی داشتیم جدا همه خسته نباشید! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.