TAHA-SH

تاپیک جامع بررسی نیروی دفاعی استرالیا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

وزیر دفاع استرالیا که از مخالفت بغداد با ورود یکی از هواپیماهای این کشور به آسمان عراق بر آشفته بود، اعلام کرد که اگر دولتش اجازه دهد، به عراق حمله هسته‌ای می‌کند.

شرکت استرالیایی "کوانتس" اعلام کرد که دولت عراق، یک هواپیمای آن را مجبور کرده که مسیر خود را تغییر دهد و اجازه ورود به آسمان عراق را نداده است.

این شرکت هوایی استرالیایی این اقدام بغداد را غیرطبیعی توصیف کرده است.

به گزارش خبرگزاری "النخیل"، "استیفن اسمیت" وزیر دفاع استرالیا نیز با ادبیاتی سلطه جویانه این اقدام بغداد را که نقض حاکمیت یک کشور به شمار می رود ، زیر سوال برد و گفت: چگونه کشوری مثل عراق به خود اجازه می‌دهد که مانع پرواز و ورود هواپیماهای استرالیایی به آسمان این کشور شود؟ اگر دولت استرالیا به من اجازه دهد، به عراق حمله هسته‌ای می‌کنم و نقشه آن را از روی زمین محو می‌کنم زیرا این کشور منشا و اساس مشکلات منطقه عربی و خاورمیانه است. مشکلاتی که هیچ وقت حل نمی‌شوند و تاریخ گواه این حرف من است.

سخنگوی شرکت "کوانتس" در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه گفت: پرواز "QF32" از لندن به سنگاپور، پس از آنکه دولت عراق با ورودش به آسمان این کشور مخالفت کرد، ناگزیر شده که در دبی سوخت‌گیری کند که این اقدام کاملا غیر طبیعی بود.
منبع

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تابناک....
این هم جوک سال! آخه سر 1 هواپیما کسی میاد خودشو درگیر جنگ و ... کنه؟ تازه سفارت آمریکا 15000 نفر توشند اگه اونجا بترکه آمریکا استرالیا و آتیش میزنه icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب! این یارو انگار حال خودش نبوده چرت و پرت گفته ! اخه کجای دنیا واسه یه انحراف مسیر میان حمله هسته ای میکنند ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احساس نمیکنید تابناک یه کم خالی بسته؟ میگم این شایعات اصلا ارزش بحث کردنو ندارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

فکر کنم دوستان به عمد موضوع اصلی رو نادیده گرفتند >>> موضوع اصلی اینه که استرالیا هم سلاح هسته ای داره و کسی کارش نداره !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

فکر کنم دوستان به عمد موضوع اصلی رو نادیده گرفتند >>> موضوع اصلی اینه که استرالیا هم سلاح هسته ای داره و کسی کارش نداره !!!

این نکته اصلی بود که جناب 100 خوب گرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
عجبا استرلیا بمب اتم دارد . عراق تهدید هسته می کند .وقعا دنیا اشفته داریم .حال اگر ما بودیم همچین تهدیدی می کردیم چه می شد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کشورهایی هستند که سلاح هسته ای دارند اما هیچ گاه صدایش را در نمی اورند،یادتونه چند وقت پیش رئیس ستاد مشترک روسیه گفته بود که کشورهایی هستند که اعلام می کنند سلاح هسته ای ندارند اما در واقع تجهیز به سلاح هسته ای هستند.البته ایشون خواسته بود ایران را خطرناک جلوه بدهد.
اما سوال اینجاست که اگر استرالیا سلاح هسته ای دارد با چه چیزی از ان طرف دنیا عراق را هدف قرار خواهد داد؟؟؟؟موشک بالستیک قاره پیما یا بمب افکن استراتژیک،شاید هم زیر دریایی مجهز به موشک های کروز دوربرد؟؟؟ icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید بمب هایی که امریکا داخل استرالیا داره فقط پزشون رو میده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کشورهایی هستند که سلاح هسته ای دارند اما هیچ گاه صدایش را در نمی اورند،یادتونه چند وقت پیش رئیس ستاد مشترک روسیه گفته بود که کشورهایی هستند که اعلام می کنند سلاح هسته ای ندارند اما در واقع تجهیز به سلاح هسته ای هستند.البته ایشون خواسته بود ایران را خطرناک جلوه بدهد.

اما سوال اینجاست که اگر استرالیا سلاح هسته ای دارد با چه چیزی از ان طرف دنیا عراق را هدف قرار خواهد داد؟؟؟؟موشک بالستیک قاره پیما یا بمب افکن استراتژیک،شاید هم زیر دریایی مجهز به موشک های کروز دوربرد؟؟؟ icon_rolleyes

شاید منظور بمبهای اتمی آمریکاست که فکر کنم در خاک استرالیاست و اینها هم به کنترل نداشته شون بر این تسلیحات پز داده اند !

البته نیروی هوایی استرالیا مجهز به جنگنده بمب افکن های F-111 با برد عملیاتی 2000 کیلومتر هست که قابلیت بمباران های استراتژیک (حمل سلاح های تاکتیکی اتمی) رو دارند و در صورت 2 بار سوختگیری هوایی (یا در بین راه) ، به عراق میرسند ، اما بعیده استرالیا دارای توانایی لجستیکی عملیات های دوربرد به این حد باشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید بمب اتمی رو گذاشتند تو یه هواپیمای مسافربری و بعد روی بغداد منفجر کردند...

البته سخن جناب چکا هم قابل تامله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط می توانم بگم big_grin

مساله ای چون عدم دادن مجوز ورود هواپیما به خاک در جای جای زمین رخ داده است
فکرکنم هواپیمای مرکل بود که ایران بهش مجوز عبور نداد و چندین ساعت چرخ زد تا از راه سفارت آلمان و ایران و مقامات عالی قضیه را حل کردند
تهش هم با چندتا نامه قضیه تمام شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به گزارش خبرگزاری "النخیل"، "استیفن اسمیت" وزیر دفاع استرالیا نیز با ادبیاتی سلطه جویانه این اقدام بغداد را که نقض حاکمیت یک کشور به شمار می رود ، زیر سوال برد و گفت: چگونه کشوری مثل عراق به خود اجازه می‌دهد که مانع پرواز و ورود هواپیماهای استرالیایی به آسمان این کشور شود؟ اگر دولت استرالیا به من اجازه دهد، به عراق حمله هسته‌ای می‌کنم و نقشه آن را از روی زمین محو می‌کنم زیرا این کشور منشا و اساس مشکلات منطقه عربی و خاورمیانه است. مشکلاتی که هیچ وقت حل نمی‌شوند و تاریخ گواه این حرف من است.

آخه استرالیا رو چه به این غلطا ؟ اینا هم برای ما مستکبر شدن! خیلی زور دارید خودتونو از انگلیس مستقل کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا یا تابناک حالش خوش نبوده یا وزیر دفاع اینا. این حرف ها هم بعد از اومد از یک بار زده و حتما اون شب زیاده روی کرده و خودش رو با وزیر دفاع آمریکا یا اسرائیل اشتباه گرفته.مثل این لات و لوت های قمپز نمای تو خیابون هست که یه ضعیف میبینند میخوان بزننش.هی خدا ببین وضع ما مسلمون ها (البته اگه از اسلام پیروی کنیم اسممون مسلمونه فعلا که کشور های اسلامی اسلام ناب توشون رعایت نمیشه یا اگر هم بشه به اون حدی که باید بشه نمیشه) که یه روزی واسه خودمون کبکبه و دبدبه داشتیم و روم با اون عظمتش و کل اروپا رو شکست دادیم حالا این جوجه میاد حرف میزنه.هی گهی زین به پشت و گهی پشت به زین نوبت حمله ی واقعی ما هم میشه. big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.