Skyhawk

روش ساده ذخیره کلیپ از سایت های اشتراک گذاری ویدئو ( آپارات وسایت های خارجی مشابه)

Recommended Posts

normal_1%7E48.JPG
سلام

شاید برای شما پیش اومده باشه که بخوایین کلیپی رو از سایت های اشتراک گذاری ویدئو مثل آپارات و سایت های مشابه خارجی دانلود کنید ولی شاید بسیاری از این سایت ها این امکان رو برای شما فراهم نکنن !
من راه ساده ای رو به شما معرفی میکنم و اون هم استفاده از مرورگر اپراست!

برای اینکار ابتدا خود کلیپ رو تو سایت مربوطه بازکرده و تماشا میکنیم و بعد از تمام شدن بدون اینکه از اون صفحه (تب) خارج بشیم به مسیر زیر میریم:

Windows Drive:\Documents and Settings\Your account\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\cache
منظور Your accountهمان حساب کاربری هست که از آن استفاده میکنید.و همچنین منظور ازWindows Driveهمان درایوی است که ویندوز در آن نصب میباشد.

بعد از مراجعه به مسیر فوق احتمالا با انبوه فایل های بی پسوند مواجه میشوید که البته فایل مورد نظر ما هم در این مکان قرار داره و برای شناسایی اون باید در قسمت خالی راست کلیک رده و سپس Arrange Icons By Size را میزنیم تا فایل ها به ترتیب حجمشان مرتب شوند ! به انتهای صفحه مراجعه کرده و فایل آخری را که حجم بیشتری دارد انتخب کرده و یک پسوند به آن میدهیم( توسط Rename) مثل flv یا mov منتها باید قبل از پسوند از . استفاده کنید!برای مثال نام خود فایل opr00QD9 هست اما برای اینکه به عنوان فایل ویدئویی شناخته شود باید پسوندی به آن اضافه شود مثل opr00QD9.flv

همچنین برای شناسایی پسوند واقعیه فایل میتونید از نرم افزار TrIDNet استفاده کنید.
نحوه کار با این نرم افزار به اینصورته که ابتدا این نرم افزار را دانلود کرده و سپس از حالت فشره خارجش میکنیم و بعد از اون بانک اطلاعاتیشو دانلود کرده و از حالت فشرده خارجش میکنیم و سپس نرم افزار را اجرا کرده و در قسمت پائین دکمه Browse را میزنیم و مسیر بانک اطلاعات را به نرم افزار می دهیم و سپس اولین فایل که sa proj.trid نام دارد را انتخاب میکنیم و منتظر میمانیم تا تمام فایل ها بارگذاری شوند ,پس از آن دکمه Browse را از قسمت بالای نرم افزار انتخاب کرده و فایلی را که میخواهیم فرمت آن مشخص شود انتخاب میکنیم و بعد از اون دکمه آنالیز رو میزنیم تا مشخصات فایل را ارائه دهد.

لینک دانلود نرم افزار:
http://uplod.ir/pjvz05ddabqs/trid_net.zip.htm

لینک دانلود بانک اطلاعات:
http://uplod.ir/0jygg2r4hk5b/triddefs_xml.zip.htm

در صورت بروز مشکل از لینک زیر دانلود کنید:
http://mark0.net/soft-trid-e.html

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
با نرم افزار IDM بدون نیاز به نگاه کردن خیلی راحت میتوانید از صفحات اشتراک گذاری ویدئو دانلود کنید

نکته ی جالب اینجاست که وقتی با IDM یک سایت اشتراک ویدئو را باز میکنید به شما چندین انتخاب با حجم و کیفیت های متفاوت ارائه میدهد(البته این فقط در یوتیوب دیده شده)
360p mp4
360p flv
480p mp4
.
.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما به ما فیل که شده تر بدید بریم یوتوب ببینیم اونور چه خبره icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
با نرم افزار IDM بدون نیاز به نگاه کردن خیلی راحت میتوانید از صفحات اشتراک گذاری ویدئو دانلود کنید

نکته ی جالب اینجاست که وقتی با IDM یک سایت اشتراک ویدئو را باز میکنید به شما چندین انتخاب با حجم و کیفیت های متفاوت ارائه میدهد(البته این فقط در یوتیوب دیده شده)
360p mp4
360p flv
480p mp4
.
.[/quote]

سلام
مزیت این روش اینه که نیازی به دانلود نیست چون زمانی که در حال تماشای فیلم بودید ویدئو دانلود شده ولی فایلش ناشناس هست و زود هم پاک میشه !
با این روش شما نیازی به دانلود ندارید و با همان کیفیت اصلی فیلمو ذخیره میکنید!همچنین این روش برای کلیه سایت هایی که چنین خدماتی ارائه میدن قابل استفاده هست!

[quote]شما به ما فیل که شده تر بدید بریم یوتوب ببینیم اونور چه خبره icon_wink[/quote]

[img]http://pretticons.com/s/Sport/584aabb8.gif[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سلام
مزیت این روش اینه که نیازی به دانلود نیست چون زمانی که در حال تماشای فیلم بودید ویدئو دانلود شده ولی فایلش ناشناس هست و زود هم پاک میشه !
با این روش شما نیازی به دانلود ندارید و با همان کیفیت اصلی فیلمو ذخیره میکنید!همچنین این روش برای کلیه سایت هایی که چنین خدماتی ارائه میدن قابل استفاده هست!
[/quote]
این دو روش فرقی ندارند
شما وقتی که یک فیلم را می بینید ، عملا همان حجم اطلاعات بطور مثال 5 مگ وارد سیستم شما شده

اما مزیت این روش این است که زمان buffer که بخاطر اینترنت کند ما بوجود می آید حذف شده و شما بدون مکث فیلم را می بینید

IDM هم با همه ی سایت های اشتراک گذاری سازگاری دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دارم از idm استفاده میکنم و واقعا خوبه برنامش.توصیه میکنم دوستا این برنامرو دان کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من idm دارم ولی نمیتونم مثلا از یوتیوب فیلمی دانلود کنم کسی نیست بیشتر توضیح بده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1375385421' post='325687']
من idm دارم ولی نمیتونم مثلا از یوتیوب فیلمی دانلود کنم کسی نیست بیشتر توضیح بده؟
[/quote]

برای دانلود از یوتیوب لینک ویدئوی مورد نظرتون رو در سایت keepvid وارد کنید... بهتون لینک دانلود در فرمت های مختلف و کیفیات مختلف میده، البته باید java jre رو سیستمتون نصب باشه... البته این رو با این فرض گفتم که ازش خبر نداشتین... اگر میدونستین و صرفا دانلود با idm را میخواستین از اینکه وقتتون رو گرفتم عذر میخوام... :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا مدتیه یوتیوب قاطی کرده خود من هم میخوام ازش دانلود کنم گاهی میشه و گاهی نمیشه باید صبر کرد و دید این وضعیت همیشگی هستش یا خیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]برای اینکه تبلیغ نشه، نمی‌توانم اسم ببرم. اما برخی سایت‌هایی که لینک مستقیم برای دانلود ارایه می‌کنند، این قابلیت را دارند که از یو%تیو؟ب!!! برایتان دانلود کنند (با کیفیت دلخواه) و لینک مستقیم و پرسرعت برای دانلود بدهند و حتی تا چند روز هم فایل‌ها را برایتان نگهداری کنند... البته پولی هستند این سایت‌ها :blushing: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]امیدوارم یو%تیو؟ب!!! و... رفع خی%لتر بشوند. [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاش این تاپیک رو میبردیم تو بخش کاربران قدیمی اونجا چندتا لینک از سایت های مجانی برای این کار ارائه میدادم! ولی اینجوری نمیشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1375633103' post='326555']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]برای اینکه تبلیغ نشه، نمی‌توانم اسم ببرم. اما برخی سایت‌هایی که لینک مستقیم برای دانلود ارایه می‌کنند، این قابلیت را دارند که از یو%تیو؟ب!!! برایتان دانلود کنند (با کیفیت دلخواه) و لینک مستقیم و پرسرعت برای دانلود بدهند و حتی تا چند روز هم فایل‌ها را برایتان نگهداری کنند... البته پولی هستند این سایت‌ها :blushing: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]امیدوارم یو%تیو؟ب!!! و... رفع خی%لتر بشوند. [/font][/size]
[/quote]

داداش تبلیغ چی ؟ خیلی از سایت های لیچ این کار رو می کنن خیلی ها هم هستن که به صورت رایگان می کنن اگه میدونید بهتره تاپیکی درست کنیم و نام این سایت ها رو جمع اوری کنیم که کمکی هم به دوستان محقق باشه :blushing:
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375633244' post='326557']
کاش این تاپیک رو میبردیم تو بخش کاربران قدیمی اونجا چندتا لینک از سایت های مجانی برای این کار ارائه میدادم! ولی اینجوری نمیشه...
[/quote]

داداش الکترو شما دیگه چرا ؟ خب بابا بقیه ی کاربرا هم شاید بخوان استفاده کنن :-( پیشنهاد می کنم تاپیکی درست کنید و این سایت ها در اون درج بشن منتها در اسپویلر که مشکلی رای انجمن پیش نیاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375636490' post='326580']
نمیشه برادران مخابرات‌چی همه جا هستند بو ببرند دردسر ساز میشه.
[/quote]

الکتروی عزیز شما یه سر برو فروم پی سی ورلد اونجا همچین تاپیکی دارن برادران مخابرات چی :laughing: هم تا حالا که نتونستن کاری کنن در ضمن مه که کار خلاف نمیخوایم انجام بدیم معرفی سایت کار بدیه ؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.