Haj_Rezvan

بازداشت سیدحسن نصرالله در تهران!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بازداشت سیدحسن نصرالله توسط خسرو تهرانی و سعید حجاریان!

حمید داودآبادی، در کتاب جدید خود با عنوان "سید عزیز"، که به گفت وگوهای اختصاصی او با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، و شرح زندگی و ناگفته‌های او پرداخته، وقتی از او درباره‌ی این که طی دوران مبارزاتش بازداشت شده یا نه، سوال کرد، با این پاسخ جالب روبه‌رو شد:
"ممکن است بسیار عادی بنماید اگر بگویم که من در شرایط سختی از عراق فرار کردم. در "نبرد اقلیم التفّاح" هم در محاصره قرار گرفته‌ام، اما در هیچ جایی بازداشت نشده‌ام، جز یک‌جا که اگر بگویم شگفت‌زده می‌شوید؛ ایران! آن هم بعد از پیروزی انقلاب و در جمهوری اسلامی!
ماجرا از این قرار بود که در سال 1361 تصمیم گرفتم به قم بروم. بدون خانواده و به‌تنهایی راه افتادم. در هواپیما چندنفر لبنانی بودیم. در میان ما لبنانی‌ها، یکی بود که ریشش را تراشیده بود و با دختر غیرمحجبه‌ای همراه بود. آن‌زمان در ایران موضوع حجاب مطرح نبود. وارد فرودگاه مهرآباد که شدم، مسئول امنیتی فرودگاه که برای بازرسی ما ایستاده بود، گردن بند طلا به گردنش بود و ریشش را هم تراشیده بود. کسانی که بی‌حجاب بودند یا ریش‌شان را تراشیده بودند، به‌سادگی رد شدند؛ اما من را که با لباس روحانی بودم و چندنفر دیگر که ریش داشتند، در کناری نگه‌داشتند و اجازه‌ی رفتن ندادند. به همین ترتیب تا نیمه‌شب در فرودگاه معطّل شدیم.
نیمه‌شب، ماشینی آمد و ما را به بازداشتگاهی برد. بازداشتگاه ما، ساختمانی مصادره‌ای بود که اتاق‌های کوچکی داشت. ما را داخل یکی از این اتاق‌ها حبس کردند. دو روز در آن‌جا در بازداشت بودم! شخصی آمد و چندساعت از من بازجویی کرد:
ـ تو کی هستی؟
ـ در ایران قصد انجام چه کاری داری؟
ـ با چه کسی رابطه داری؟
و درباره‌ی لبنان نیز بازجویی را شروع کرد و ...
بعد از گذشت دو روز از بازداشتم که زیر نظر "اطلاعات نخست‌وزیری ایران" بود، بازجو به‌سادگی از من عذرخواهی کرد و آزاد شدم!
آن دو روز خیلی به من سخت گذشت. گاهی به این فکر می‌کنم که در تمام عمرم در زندان یا بازداشت نبوده‌ام، اما در جمهوری اسلامی بازداشت شده‌ام. این برای من خیلی دردناک بود و من اصلا انتظار وقوع آن را نداشتم."
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Copy-of-YTH.jpg[/img]
ملاحظه مهم:
در اوایل دهه‌ی 60 و هنگام نخست‌وزیری "میرحسین موسوی"، وزارت اطلاعات هنوز تاسیس نشده بود و امور امنیتی و اطلاعاتی کشور، در واحدی با عنوان "اطلاعات نخست‌وزیری" با مسئولیت "خسرو قنبری تهرانی" و "سعید حجاریان کاشی" انجام می‌شد. ظاهرا این افراد که از فعالیت‌های سپاه پاسداران ناراحت بودند، برای پی‌بردن به اطلاعات و فعالیت‌های نیروهای مرتبط با سپاه، دست به این اقدام زده‌اند.
نقل از کتاب "سید عزیز" زندگی‌نامه‌ خودگفته سیدحسن نصرالله به کوشش حمید داودآبادی
نشر یا زهرا (س) تهران 66465375 –
منبع:http://davodabadi.persianblog.ir/post/528

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جان ؟؟؟ :|

این قسمتش خیلی باحال بود :surprised:

[color=green]مسئول امنیتی فرودگاه که برای بازرسی ما ایستاده بود، گردن بند طلا به گردنش بود و ریشش را هم تراشیده بود. کسانی که بی‌حجاب بودند یا ریش‌شان را تراشیده بودند، به‌سادگی رد شدند؛ اما من را که با لباس روحانی بودم و چندنفر دیگر که ریش داشتند، در کناری نگه‌داشتند و اجازه‌ی رفتن ندادند. به همین ترتیب تا نیمه‌شب در فرودگاه معطّل شدیم. [/color]

وصف مهمان نوازی ما ایرانی ها به سید حسن نرسیده بود که اون هم بصورت کاملا ملموس رسید !!! :mrgreen:
فکر کنم میرفت تلاویو باهاش بهتر برخورد میکردن ! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اصلا عجیب نیست
باز خدا رو صد هار مرتبه شکر این خائنین با گروهشون ، صدمه ای به این سید بزرگوار نرسوندن

وگرنه اینا از کشتن رییس جمهور قانونی مملکت هم ابایی نداشتند

دردناک اینجاست که خسرو تهرانی الان آزاده و راحت داره برای خودش زندگی میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از منافقانی که پرونده شون در مورد انفجار8 شهریور و شهادت رجایی و باهنر هنوز مفتوح هست و سابقه زیر آب کردن سر افراد کلیدی رو دارند جز این انتظاری نمیره

واقعا سید ذخیره الهی بود برای روزهای سخت

اگه اینها آشنایی کاملی نسبت به سید حسن داشتند و یا خبر از آینده و یا اگه حتی اندکی حدس میزدند ، احتمالا سید هرگز زنده از بازداشت بیرون نمیومد و بعدش لابد میگفتند سید خودش خودکشی کرده

تف به ذات .......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب بود !

حالا میزان محبوبیت سید عزیز و این اشخاص را مقایسه کنید !
خیلی جالبه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متأسفم براي تقواي دوستان ...!

از حاج رضوان يا علي خودمون اين مسئله بعيد بود ...!!

شكر خدا ايمان امروز، در مقاصد سياسي ادغام شده ...!!!!
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما یک جاسوس و خرابکارید، می خواید بیاید ایران اول انقلاب که همه چیز به هم ریخته است.
قراره از مقابل نیروهای امنیتی ایران رد بشید طوری که بهتون شک نکنن
با چه قیافه ای میاید؟

1. گردنبد طلا
2. بد حجاب یا بی حجاب
3. ریش میذارید
4. لباس روحانی می پوشید.

شما یک نیروی اطلاعاتی ایرانید می خواید اگر لازم شد عملیات کنید اگر لازم چک کنید و... در همون فضای فرض بالا، با چه چهره ای محل کارتون حاضر میشید:
1. مثل برادرای تابلو
2. با لباس روحانیون
3. اگر آقایید ریشتون رو می زنید اگر خانومید...

* درسته خیلی ناراحت شدم از تلخی کام سید حسن ولی فکر کنم تصمیم سنجیده ای گرفتن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]مسئول امنیتی فرودگاه که برای بازرسی ما ایستاده بود، گردن بند طلا به گردنش بود و ریشش را هم تراشیده بود. [/color]کسانی که بی‌حجاب بودند یا ریش‌شان را تراشیده بودند، به‌سادگی رد شدند؛ اما من را که با لباس روحانی بودم و چندنفر دیگر که ریش داشتند، در کناری نگه‌داشتند و اجازه‌ی رفتن ندادند.... دو روز در آن‌جا در بازداشت بودم! شخصی آمد و چندساعت از من بازجویی کرد:
ـ تو کی هستی؟
ـ در ایران قصد انجام چه کاری داری؟
ـ با چه کسی رابطه داری؟
و [color=red]درباره‌ی لبنان نیز بازجویی را شروع کرد[/color] و ...
بعد از گذشت دو روز از بازداشتم که زیر نظر "اطلاعات نخست‌وزیری ایران" بود، بازجو به‌سادگی از من عذرخواهی کرد و آزاد شدم!
[/quote]

چقدر این مامورین ظواهر ایمان و تقوا از سر و روشون می باریده

بله با این فضای ترسیم شده از وضع و قیافه مامورین و عملکرد بازجوها ، واقعا هم اونها می باید فقط به یک روحانی و چند نفر که ظاهری حزب اللهی دارند و احتمال میره از افراد مقاومت اسلامی لبنان باشند مشکوک بشن و بعد درباره اوضاع لبنان از اونها بازجویی کنن و اطلاعات جمع آوری کنن

گویا اینها بازجویان اسرائیلی هستند که به افراد با ظاهر افراد متعلق به مقاومت اسلامی مشکوک باید بشن و اونها رو با اهانت بارترین وجه از بقیه جدا کنند و دو روز حبس کنند و بعد و درباره اوضاع لبنان از اونها بازجویی کنند و اطلاعات جمع آوری کنند

دعوت به تقوای در گفتار از سوی کسانیکه همیشه با اندک بهانه ای بسیجی ها و حزب اللهی ها رو به نفع انگلستان و افراد لاابالی و ... با انواع و اقسام اتهامات ریز و درشت می نوازند در نوع خودش جالب توجهه .

تقوای در گفتار در اینجا اینه که از مظلوم حمایت بشه نه اینکه عملکرد اشتباه و خائنانه افراد مسئولی که اقسام اتهامات بی پاسخ و رسیدگی نشده جنایات در پرونده شون وجود داره توجیه بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote]شما یک جاسوس و خرابکارید، می خواید بیاید ایران اول انقلاب که همه چیز به هم ریخته است.
قراره از مقابل نیروهای امنیتی ایران رد بشید طوری که بهتون شک نکنن
با چه قیافه ای میاید؟

1. گردنبد طلا
2. بد حجاب یا بی حجاب
3. ریش میذارید
4. لباس روحانی می پوشید.

شما یک نیروی اطلاعاتی ایرانید می خواید اگر لازم شد عملیات کنید اگر لازم چک کنید و... در همون فضای فرض بالا، با چه چهره ای محل کارتون حاضر میشید:
1. مثل برادرای تابلو
2. با لباس روحانیون
3. اگر آقایید ریشتون رو می زنید اگر خانومید...

* درسته خیلی ناراحت شدم از تلخی کام سید حسن ولی فکر کنم تصمیم سنجیده ای گرفتن.[/quote]
برادر بخش اول کلامتون صحیح

اما در بخش دوم بچه های گیت ورودی فرودگاه کار عملیاتی انجام نمیدهند

جناب مصطفی هم روشن میکردند منظورشون چه بوده ، بد نبود
شاید انتظار زمان و سند های بیش از این برای امثال خسرو تهرانی ها دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متأسفم براي تقواي دوستان ...!

شكر خدا ايمان امروز، در مقاصد سياسي ادغام شده ...!!!![/quote]

آقا مصطفی جسارت نشه عزیزم، اگه من وقت گذاشته بودم و توی اون تاپیک خاله بازی 2 خط در پاسخ به شما نوشته بودم، این نوشته ها رو شاید از شما شاهد نبودیم . . .

علی به غیر از نقل تاریخ مرتب چه خبطی شده؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متأسفم براي تقواي دوستان ...!

شكر خدا ايمان امروز، در مقاصد سياسي ادغام شده ...!!!![/quote]
كسي كه خودشو به خواب زده هيچ وقت بيدار نميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بگذريم ...!!

زير سوال بردن نيروهاي اطلاعاتي كشور، زير سوال بردن مسئولين نظام، زير سوال بردن ...!! اونهم در ازاي چي؟! عقده گشايي سياسي!!!

ياد وقايع سال 88 افتادم كه برخي براي رأي آوردن برخي، كل 30 سال نظام رو مثل آب خوردن زير سوال برده و همه رو متهم به خيانت و جاسوسي مي‌كردن!! امري كه تذكر جدي مقام معظم رهبري رو هم در پي داشت. لكن ...!!

البته مي‌دونيم كه! اطاعت از رهبري واجب نيست! ادعاي ولايتمداري واجبه و نشانه‌ي ولايتمداري كه شكر خدا همه‌ي دوستان بشدت ولايتمدارن!!!

---------------------------------------

ان شاءالله كه دوستاني كه هميشه بيدار هستن درست مي‌فرماين.

تقوا هم امروزه چيزي شبيه به كشك و پشمكي در دست كودكانه!
بود و نبودش خيلي فرق نمي‌كنه! صد البته نبودش بهتر و راحت‌تره.

==========================

پ.ن : در شب‌هاي برره، وقتي وجدان شير فرهاد به سراغش اومد، اون گفت :

تو كي هستي؟

پاسخ شنيد : من وجدانت بيدم!

شير فرهاد گفت : ها! دروغ نگو! برره‌اي كه وجدان نداره!!

خوش باشيد.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
زير سوال بردن نيروهاي اطلاعاتي كشور، زير سوال بردن مسئولين نظام، زير سوال بردن ...!! اونهم در ازاي چي؟! عقده گشايي سياسي!!!

ياد وقايع سال 88 افتادم كه برخي براي رأي آوردن برخي، كل 30 سال نظام رو مثل آب خوردن زير سوال برده و همه رو متهم به خيانت و جاسوسي مي‌كردن!! امري كه تذكر جدي مقام معظم رهبري رو هم در پي داشت. لكن ...!!

البته مي‌دونيم كه! اطاعت از رهبري واجب نيست! ادعاي ولايتمداري واجبه و نشانه‌ي ولايتمداري كه شكر خدا همه‌ي دوستان بشدت ولايتمدارن!!!

[/quote]
این الان مزاح بود؟
یا جدی؟

برادر مصطفی از شما بعید بود ، کاری به جهت گیری دوستان ندارم

اما پیرو همان بحثی که در خصوصی با هم داشتیم ، شما منکر خیانت برخی اعضای دولت های قبلی و حتی بالقوه فعلی هستید؟
کار غلط غلط است ، اما متاسفانه بخاطر برخی شرایط بعض عزیزان لزومی ندارد که از قوانین تبعیت کنند، از هر که میخواهد باشد

یعنی الان که نقاب چهره ی پلید سعید حجاریان - خسرو تهرانی - عطریانفر - جواد قدیری - کشمیری - فتح الله امید نجف آبادی ها افتاده (خیلی ها را فاکتور گرفتم) باز هم باید به سند مسئولیت های پیشین چیزی نگفت؟

عمده ی مسائل را هم قبلا خدمتتان گفته ام

درباره ی سال 88 هم گفتنی زیاده منتها .....!!

در مورد ولایتمداری هم ای کاش تدقیق بیشتری بفرمایید(بنای مجادله ندارم اما اندکی در پست ها اخیر خودتان تفحص بفرمایید)

خداحافظ + طلب حلالیت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه که برخی دوستان برای توجیه و پاک کردن خیانت و آبادانی دنیای افرادی منتسب به طیف فکری و یا اجرایی خاص ، ابایی ندارند که به صراحت به دیگران اهانت کنند و [color=red]بی وجدان و کودک[/color] بخوانند ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

بجای خائن و دشمن ملت و کسانیکه انواع و اقسام اتهامات و جنایات رنگین در پرونده شون هست ، معترضین به اونها مورد حمله و دشنام قرار بگیرند ! ! ! ! ! !

آیا اینها نسبتی با مقام معظم رهبری دارند که از ایشون برای این خائنین هزینه بشه ؟؟؟؟؟؟؟

آیا مقام معظم رهبری دستور و یا سفارش کرده اند که مجرمین و خائنین و جنایتکاران دارای مصونیت آهنین باشند و کسی اجازه نداشته باشه که حتی در مورد اونها کلامی بر زبان بیاره ! ! ! ! ! ! ! ! !

آیا این افراد همان دشمنان قسم خورده مقام معظم رهبری نیستند که بارها درصدد توطئه بر علیه ایشان برآمده و غائله ها و فتنه هایی رو راه انداختند! ! ! ! ! !

آیا اینها همونهایی نبودند که در فتنه 88 به جرم خیانت و توطئه براندازی دستگیر و محاکمه شده و صراحتا در پیشگاه مردم اعتراف کردند و تقاضای بخشش داشتند ؟؟؟؟؟

حتما اینها نشانه های ایمان و تقواست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.