Haj_Rezvan

بازداشت سیدحسن نصرالله در تهران!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بنده معمولا در تاپيك‌هايي كه بوي دلخوري و اختلافات كوبنده و... مي‌آيد اظهار نظر نمي‌كنم.
اول هم كه اين تاپيك را ديدم، اصلا فكرش را نمي‌كردم اينقدر ظرفيت ايجاد كدورت و اختلاف داشته باشد. :mrgreen:

تعجب مي‌كنم. فردي، خاطره‌اي را از سال‌هاي آغازين انقلاب اسلامي، تعريف كرده است. همين!
شايد بعضي دوستان پيش خودشان فكر كرده باشند كه شايد مثلا سيد حسن به دل گرفه باشند و ... :surprised: كه خوب اگر كسي چنين فكري كرده باشد، بسي در اشتباه است. زيرا فردي كه امروز در راس يكي از قويترين نيروهي چريكي-رزمي دنيا قرار دارد، به قول معروف بيدي نيست كه به اين بادها بلرزد.
و اگر بحث بر سر كساني است كه چنين خبط و خطايي انجام داده‌اند، خوب بايد ببينيم كه امروزه جايگاه آنها نزد ملت كجاست و جايگاه سيد كجا؟

و از طرفي اگر برادر مصطفي تصور مي‌كند كه اين افراد (سران فتنه) ديگر جايگاهيي نزد ملت خواهند داشت كه مثلا عده‌اي ديگر بخواهند تخريب بكنند، بسي در اشتباه است.
اين افراد همان زمان كه آن غائله را به‌پا كردند بايد به فكر آينده خويش مي‌بودند،
بنابراين اصولا چيزي براي تخريب وجود ندارد كه كسي قصد تخريب داشته باشد، تخريب با عمل خودكرده آنها اتفاق افتاد و تمام شد.
بنده به اين تاپيك صرفا به ديد يك خاطره گويي نگاه مي‌كنم. همين! و جايگاهي براي جدال نمي‌بينم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متأسفم براي تقواي دوستان ...!

از حاج رضوان يا علي خودمون اين مسئله بعيد بود ...!!

شكر خدا ايمان امروز، در مقاصد سياسي ادغام شده ...!!!!

[/quote]
مصطفی جان مگه من چیکار کردم؟
من اینو بدون هیچ قصد خاصی گذاشتم صرفا بعنوان یک نکته قشنگ و خنده دار !
البته کار انجام شده توسط آقایون رو هم تائید نمی کنم.
اما دقیق متوجه نشدم چرا شما ناراحت شدی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]متأسفم براي تقواي دوستان ...!

از حاج رضوان يا علي خودمون اين مسئله بعيد بود ...!!

شكر خدا ايمان امروز، در مقاصد سياسي ادغام شده ...!!!!

[/quote]
مصطفی جان مگه من چیکار کردم؟
من اینو بدون هیچ قصد خاصی گذاشتم صرفا بعنوان یک نکته قشنگ و خنده دار !
البته کار انجام شده توسط آقایون رو هم تائید نمی کنم.
اما دقیق متوجه نشدم چرا شما ناراحت شدی.[/quote]

شما از نظر من هیچ خطایی نکردی برادر ... من با اینکه به جناب مصطفی و تفکراتشون خیلی احترام میذارم و در بیشتر مواقع با خوندن مطالب نوشته شده ایشون در دل و زبان حامی ایشون هستم متاسفانه امروز نمیتونم اینکارو بکنم و بیشتر هم نظر برادر رسول و سرور بنده جناب آقا محمدخان :surprised: و جناب مهدوی و سایر عزیزان هستم ... به همه دوستان توصیه میکنم توی این سایت کمتر مسائل سبز و قرمز سیاسی وارد کنید که عاقبتی جز کدورت نداره ! سیاست مدارانیکه بفکر وحدت ملی و دینی - رفاه و عدالت اجتماعی و عزت اسلامی مملکت شیعی ما نباشند و از جان و مال و ناموس مردم برای رسیدن به اهداف سیاسی خودشون مایه بزارن از نظر من مترودن حالا چه آقای موسوی باشه چه احمدی نژاد و چه بقیه سیاسیون !

[size=18]از همتون بعنوان یک برادر کوچکتر برادرانه تقاضا میکنم این موضوع و بحث رو ادامه ندین ...[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر مهدوي عزيز!

فقط اي كاش يه بار ديگه بدون پيش زمينه اين متن رو مطالعه مي‌فرمودي!!!

خلاصه كردن سربازان گمنام امام زمان‌ (عج) در قالب نام يكي دو نفر مثل سعيد حجاريان و خسرو تهراني و اتهامي به اين سنگيني؟!!

دوستان رسماً هرچي از دهان مباركشون قابل استخراج بود رو نثار ايشان فرمودن!!

خنده‌دار اينكه وقتي بازي‌ها سياسي مي‌شه، عمق ديد دوستان هم ...!!!

--------------------------------------

گويي تشكيل دهندگان وزارت اطلاعات، از آسمان هفتم نازل شده‌ان!!

يا نهاد اطلاعات نخست وزيري، كساني جز به قول دوستان سران فتنه نبوده‌ان!!

به عبارت بهتر گويي مملكت اون سال‌ها صاحب نداشته كه هيچ، هنوز هم صاحبي نداره كه خائنين در طي 30 و اندي سال، راست راست مي‌گردن!!!

جالب اينكه ظاهراً همه خوابن و فقط ايشان بيدار!!

بامزه‌تر اينكه وقتي مي‌گيم تقوا داشته باشين و اينقدر راحت به هركسي تهمت نزنين و همه رو به يه چوب نرونين، دوستان مي‌فرماين از رهبري خرج كردن!!

پس لابد اگه بگيم تهمت و غيبت نزنين چون خداوند دستور داده، اسمش مي‌شه از خداوند خرج كردن!!!

گويي اسلام و تعاليم اسلامي هم به سان فرمايشات رهبري، صرفاً دستوراتي براي قاب كردن و يا مجلد كردن و در كتابخانه قرار دادنه!!

والا ظاهراً در اين سرزمين از دين، تنها پيشاني پينه بسته‌ي ناشي از سيب زميني مورد استفاده قرار مي‌گيره؛ نه بيشتر!!!

----------------------------------------------------------

پ.ن :

راستي. سال تأسيس حزب الله لبنان چه سالي بود؟!!

برو عمو!! كسائي كه از ابتداي انقلاب اينهمه توطئه كردن و پيش بيني كردن سي سال ديگه فلان اتفاقا تو كشور مي‌افته، مي‌تونن پيش‌بيني كنن كه اين سيد چند سال بعد چيكاره مي‌شه ديگه!!! به همين خاطرم گرفتنش!!

آخه مي‌دونين كه!! تشكيلات اطلاعات از سپاه جدا بوده و اونا دشمن سپاه بودن!!!

===========================

خدا آخر و عاقبت اين مملكت رو با اين تنگ‌نظري‌ها و بي‌تقوايي‌ها ختم به خير كنه!

هرچند كه بعيد مي‌دونم خداوند هم ديگه اميدي به اين ملت افراطي و تفريطي داشته باشه!!

ان الله لا يغير ما بقوم حتى يغيروا ما بأنفسهم
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

راستي. سال تأسيس حزب الله لبنان چه سالي بود؟!!

برو عمو!! كسائي كه از ابتداي انقلاب اينهمه توطئه كردن و پيش بيني كردن سي سال ديگه فلان اتفاقا تو كشور مي‌افته، مي‌تونن پيش‌بيني كنن كه اين سيد چند سال بعد چيكاره مي‌شه ديگه!!! به همين خاطرم گرفتنش!!

آخه مي‌دونين كه!! تشكيلات اطلاعات از سپاه جدا بوده و اونا دشمن سپاه بودن!!! [/quote]
البته مصطفی جان بد نیست دوباره خوب متن بخونی. خود سید هم اشاره کرده که اون افراد به افرادی با قیافه مذهبی گیر می داده اند. حال از حزب الله لبنان یا جنبش فتح! وبعدا هم که متوجه شده اند ایشون کاره ای نیستند ایشون رو ول کرده اند. خود سید هم چیزی نگفته. نویسنده فقط حدس زده آقایون قصد داشتند احتمالا سر از کار سپاه در بیارند.
[quote]از من بازجویی کرد:
ـ تو کی هستی؟
ـ در ایران قصد انجام چه کاری داری؟
ـ با چه کسی رابطه داری؟
و درباره‌ی لبنان نیز بازجویی را شروع کرد و ...
بعد از گذشت دو روز از بازداشتم که زیر نظر "اطلاعات نخست‌وزیری ایران" بود، بازجو به‌سادگی از من عذرخواهی کرد و آزاد شدم! [/quote]
متاسفانه بعضی جاها که بعضی دستگاه ها کار های موازی انجام میدهند بعضی از آقایون گوششون زیادی می جنبه! یاد قضیه فرار عبدالمالک ریگی از دست بچه های صابرین افتادم که به لطف نیروی انتظامی مقتدر پدر بچه های صابرین در اومد و تا یک سال جندالشیطان وطرفداران او نیرو های ایرانی رو خود در گیر می دونستند!
[quote]از همتون بعنوان یک برادر کوچکتر برادرانه تقاضا میکنم این موضوع و بحث رو ادامه ندین ...[/quote]
ما علاقه ای به ادامه بحث نداریم ولی بذارید همینجا بحث ختم به خیر بشه تا خدای ناکرده کدورتی پیش نیاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یرایش شد :
دوستان به جای کنایه باران کردن یکدیگر منطقی و آرام بحث کنند تا دلخوری پیش نیاد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا عقل ناقص بنده همان‌قدر قد مي‌داد كه عرض شد.
اگر منظور نظر شما اين است كه تحقيق و تعقل بيشتري كنيم و هر حرفي را به سادگي نپذيريم، حرف خوب و منطقي است. كه خوب نيازي به كنايه زدن ندارد. آيا بهتر نيست با لحن آرامتري و به دور از جدل بحث كنيم؟ و بيشتر به اصل موضوع بپردازيم؟
مثلا Haj_Rezvan گرامي اصلا خبر نداشتند كه شما چه برداشتي از اين تاپيك خواهيد داشت و صرفا به جهت نقل خاطره‌ بيان كردند (گويا بدون اينكه از نيت نويسنده خبر داشته باشند)، در حالي كه شما، وي را خطاب قرار داديد...
به هر حال بهتر است جدل نكنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر رو دوباره مرور میکنیم : علت بازداشت سید و دیگر مسافران لبنانی از زبان خود ایشون : (علت بازداشت لبنانی بودن ، لباس روحانییت ، متدین بودن و ریش داشتن :surprised:)

در ضمن نوع لباس و قیافه جالب و رفتاری مبتنی بر اعتقادات مسئولانی که کسانی سعی دارند اونها رو سربازان گمنام امام زمان بنامند :

[quote][color=red]مسئول امنیتی فرودگاه که برای بازرسی ما ایستاده بود، گردن بند طلا به گردنش بود و ریشش را هم تراشیده بود. [/color]کسانی که بی‌حجاب بودند یا ریش‌شان را تراشیده بودند، به‌سادگی رد شدند؛ اما [color=red]من را که با لباس روحانی بودم و چندنفر دیگر که ریش داشتند[/color]، در کناری نگه‌داشتند و اجازه‌ی رفتن ندادند.... دو روز در آن‌جا در بازداشت بودم! شخصی آمد و چندساعت از من بازجویی کرد:
ـ تو کی هستی؟
ـ در ایران قصد انجام چه کاری داری؟
ـ با چه کسی رابطه داری؟
و [color=red]درباره‌ی لبنان نیز بازجویی را شروع کرد[/color] و ...
بعد از گذشت دو روز از بازداشتم که زیر نظر "اطلاعات نخست‌وزیری ایران" بود، بازجو به‌سادگی از من عذرخواهی کرد و آزاد شدم!
[/quote]

عجب پس سربازان کمنام امام زمان (عج) این شکلی هستند و چنین اعتقاداتی دارند و دوستان و دشمنان اونها هم اینجورین ! ! ! ! ! ! ! !

آدم های با تقوا و با ایمان از نظر برخی آقایون اینها هستند و عملکردشون اینجوریه ! ! ! ! ! !

مسئولین نظام هم از این قماش آدم ها هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی به فرد فاسدی اشاره کرد و تذکری داد همه نظام و اسلام و انقلاب زیر سئوال میره و چون این فرد در این نظام تونسته بوده نفوذ کنه معصوم میشه و مصونیت داره در برابر هر فساد و جنایتی ؟؟؟؟؟؟؟

هر جا که خوشمون بیاد کلمات و مواضع امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (ره) رو نقد کنیم و بگیم اشتباه کردن و هر جا که منفعتی برامون داشته باشه دیگران رو دعوت کنیم به پیروی از فرمایشات رهبری و تاکید کنیم بر لزوم رعایت تقوا (بخوانید سکوت) در برابر اقدامات خائنانه دشمنان انقلاب و امام و رهبری ؟؟؟؟؟؟

هر جا که پاش برسه متدینین و بسیجی ها و حزب الهی ها رو با انواع و اقسام اتهامات بنوازیم و با الفاظ و القاب زشت لگد مال کنیم و هر جا که بدیهی ترین خیانت ها بود دیگران رو منع کنیم از هرگونه اظهار نظر و دعوت به سکوت و دورکردن خائنین از اتهام ! ! ! ! ! !

جالبه که کسی با اهانت به دیگران و بی وجدان و کودک خواندن معترضین به خائنان در پی دعوت به تقواست و آنگاه که دعوت به تقوا میکنه زشت ترین الفاظ رو بکار میبره و معترضین به خیانت رو افرادی معرفی میکنه که[color=red] از دين، تنها پيشاني پينه بسته‌ي ناشي از سيب زميني مورد استفاده قرار مي‌دهند؛ نه بيشتر!!!
[/color]
:mrgreen:

این افرادی که گرفتنشون حرب اللهی بودن (هر گردی گردو نیست ) و عضو مقاومت اسلامی لبنان . و مقاومت اسلامی از سالها قبل در لبنان شکل گرفته بوده

آیا اعتدال و دوری از افراط و تفریط به معنی مخلوط کردن حق و باطل و حمایت از خائنین و جانیان و نفوذیان رخنه کرده در ارکان نظام و توجیه رفتار و عملکرد خائنانه اینها هست

عذر خواهی میکنم برادر aminmessi وقتی مشغول نوشتن بودم پست شما نبود و لذا ندیدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به برخورد سخت صورت گرفته از جانب مدیران !
توصیه می کنم در صورت صلاح دید مدیران ارشد مبحث فوق در تاپیکی جدا پیگیری شود تا نه کدورتی پیش آید و نه تاپیک دیگری منحرف شود .
هر چند که مصطفی عزیز حق استادی بر گردن ما دارد اما بشدت علاقه مند به ادامه بحث فوق در چارچوب قوانین سایت می باشم.
با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب جناب برادر رضوان عزیز شما بفرما این نبرد " اقلیم التفّاح" که سید فرمودند درش در محاصره قرار گرفتن در جنگ 33 روزه بوده یا مال قبل از این جنگ هست چون من چیزیکه منو راضی کنه پیدا نکردم ... :surprised:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]....[/quote]

موضوع تاپیک : بازداشت سیدحسن نصرالله در تهران!
بحث : عاملان این اتفاق و دلیلش.

جالبه!

خب میخوایین بحث تاپیک در مورد کارایی مرکاوا مارک 4 در شب ادامه پیدا کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب جناب برادر رضوان عزیز شما بفرما این نبرد " اقلیم التفّاح" که سید فرمودند درش در محاصره قرار گرفتن در جنگ 33 روزه بوده یا مال قبل از این جنگ هست چون من چیزیکه منو راضی کنه پیدا نکردم ... :surprised:[/quote]
بنده هم متاسفانه دقیقا نمی دانم منظورم از سید بزرگوار از نبرد اقلیم التفاح چیست ولی تاکنون در منطقه مذکور که یکی از توابع شهرستان صیدا می باشد. دو درگیری بزرگ شکل گرفته:
1- درگیری بین حزب الله لبنان وهواداران جنبش امل در سال 1369 که با وساطت ایران وسوریه ماجرا ختم به خیر شد.
2- هجوم چند روزه وشدید نیرو های اسرائیلی از هوا و دریادر سال 1372 که شدت بمباران ها به حدی بود که 16 شهر و آبادی از سکنه خالی شد.
تا آنجا که به یاد دارم شهید سید هادی نصرالله هم در این منطقه در سال 1376 به شهادت رسید.
البته به نظر خودم منظور سید بزرگوار همان نبرد اول است.
به نظرم آقایون امین مسی و بسیجی اطلاعاتشون در این زمینه بیشتره. وبهتر می توانند به ما کمک کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]خوب همه دوستان حرف هایشان را زدند و بهتر است این بحث ادامه پیدا نکند و هر کس که ادامه دهد توسط مدیران ارشد تر یا بنده اخراج خواهد شد ![/quote]

موضوع تاپیک : بازداشت سیدحسن نصرالله در تهران!
بحث : عاملان این اتفاق و دلیلش.

جالبه!

خب میخوایین بحث تاپیک در مورد کارایی مرکاوا مارک 4 در شب ادامه پیدا کنه.[/quote]

نکته ظریفی بود برادر اصولا شما کم حرف میزنید ولی وقتی نظر میدید بسیار خوب توی هدف میزنید! :surprised:

از برادر علی رضوان هم تشکر میکنم بخاطر تایک مفیدش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اما در بخش دوم بچه های گیت ورودی فرودگاه کار عملیاتی انجام نمیدهند
[/quote]
صحیح می فرمایید برادر هیملر. این موضوع مال وقتی است که مملکت سر و سامون گرفته نه اون زمان که هنوز همه چیز روی هواست.
ابتدای انقلاب ما به شدت از نظر نیروهای اطلاعاتی در تنگنا بودیم لذا ممکن بوده یک نیرو در عرض چند ساعت چندین نوع مختلف عملیات اطلاعاتی رو انجام بده که باید برای همش آماده می بود.
البته اصراری نیست، شاید هم این طرز پوشش خود فرد ایراد دار بوده و از روی هوای نفس. (اگر چه پیامبر می فرمایند عمل برادر مومنتون رو حمل بر صحت کنید) اما کاری که کرده درسته. یعنی نوع شک کردنش به مسافرا بر مبنای موازین صحیحی هست.
اتفاقا سوال کردن از لبنان هم کار صحیحی است چون مسافرا لبنانی بودن نه ایرانی! اولین کاری که شما باید بکنی این هست که از لابه لای حرف طرف در بیاری که ایشون آیا اصلا لبنانی هست یا یک نفوذی است.
اگر لبنانی هست واقعا شیعه هست یا نه از گروه های دیگه مثل فالانژها یا سنی هاست که خودشو جا زده جای یک روحانی شیعه و...
بهترین کار این هست که ازش راجع به شرایط پیچیده ی لبنان بپرسی و واکنش ها و تناقض گویی هاشو در بیاری.
راستش اگر من هم جای ایشون بودم احتمالا همین کار رو می کردم.
بگذریم.

برادر امین مسی، ببحشید که من بحث رو ادامه دادم علتش این بود که موضوع نوشته بنده اصولا محتوای متفاوت با بحث برادر مصطفی و دوستان داشت و یکم فنی تر بود لذا برداشتم این بود که اشکالی درش نیست.
اگر فکر می کنید پست مناسبی نیست پاکش کنید.
مباحثی بود در خصوص بجث اون بزرگواران که به احترام امر شما ازشون گذشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با توجه به برخورد سخت صورت گرفته از جانب مدیران !
توصیه می کنم در صورت صلاح دید مدیران ارشد مبحث فوق در تاپیکی جدا پیگیری شود تا نه کدورتی پیش آید و نه تاپیک دیگری منحرف شود .
هر چند که مصطفی عزیز حق استادی بر گردن ما دارد اما بشدت علاقه مند به ادامه بحث فوق در چارچوب قوانین سایت می باشم.
با تشکر[/quote]
علی جان شما ادامه بدهید ولی [color=red]از دوستان می خواهم کمی آرامتر با هم بحث کنیم و قصد جدل و مچ گیری نداشته باشیم که دلخوری پیش نیاد ![/color]

[size=18]ادامه دهید ‏‏!‏[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.