Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

برنامه تانگل چجوری کار می کنه؟

--

منظورم درمورد ساختارش هست! نه چگونگی بازی کردن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد شبکه‌ی لن مجازی بین کاربران یک گروه بخصوص...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد شبکه‌ی لن مجازی بین کاربران یک گروه بخصوص...

وی p ان سرور هم همون کار رو می کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعله....

این برنامه یه وی‌پی‌ان درست میکنه...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای نصب ویندوز (8.1) روی لپ تاپ یکی از دوستان به یک مشکل بر خورد کردم

زمانی که فلش حاوی ویندوز رو بوت کردم و درایوی که باید ویندوز رو توش نصب می کردم، برای فرمت انتخاب کردم، با این ارور مواجه شدم که "شما دسترسی ادمینستریتور ندارید"، بنا به موارد قبلی اون درایو رو unpartition کردم تا دوباره به عنوان یک پارتیشن تعریفش کنم (همیشه وقتی فرمت نمی شه این کارو می کردم درست میشد) که یک ارور جدید اومد مبنی بر این که فرمت هارد برای نصب ویندوز باید GPT باشه (ارور دقیق یادم نیست یک اشاره ای هم به UEFI کرده).

الان این بنده ی خدا ویندوز نداره (اصلا فضای درایو C الان آن پارتیشند شده)، توی بقیه ی درایوهاش هم اطلاعات زیادی داره که نباید پاک بشن و نمیتونم کل هارد رو آن پارتیشن کنم و دوباره پارتیشن بندی کنم.

دوستانی که اطلاعات دارن یک راهنمایی کنن که این داستان GPT چی هست و الان در این وضعیت چه راهی داره که درستش کنم ؟ مثلا ویندوز 7 یا اکس پی نصب کنم درستش کنم بعد ویندوز 8.1 بریزم یا مثلا توی bios میشه کاری کرد یا ...

پلنی که فعلا خودم دارم اینه که هارد لپ تاپش رو در بیارم، وصل کنم به یک کامپیوتر دیگه، اطلاعاتی که بهشون نیاز داره رو از توش در بیاریم و بعد فرمت و ری پارتیشنش کنیم.

راه بهتری هست ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زمانی که فلش حاوی ویندوز رو بوت کردم و درایوی که باید ویندوز رو توش نصب می کردم، برای فرمت انتخاب کردم، با این ارور مواجه شدم که "شما دسترسی ادمینستریتور ندارید"، بنا به موارد قبلی اون درایو رو unpartition کردم تا دوباره به عنوان یک پارتیشن تعریفش کنم (همیشه وقتی فرمت نمی شه این کارو می کردم درست میشد) که یک ارور جدید اومد مبنی بر این که فرمت هارد برای نصب ویندوز باید GPT باشه (ارور دقیق یادم نیست یک اشاره ای هم به UEFI کرده).

الان این بنده ی خدا ویندوز نداره (اصلا فضای درایو C الان آن پارتیشند شده)، توی بقیه ی درایوهاش هم اطلاعات زیادی داره که نباید پاک بشن و نمیتونم کل هارد رو آن پارتیشن کنم و دوباره پارتیشن بندی کنم.

دوستانی که اطلاعات دارن یک راهنمایی کنن که این داستان GPT چی هست و الان در این وضعیت چه راهی داره که درستش کنم ؟ مثلا ویندوز 7 یا اکس پی نصب کنم درستش کنم بعد ویندوز 8.1 بریزم یا مثلا توی bios میشه کاری کرد یا ...

پلنی که فعلا خودم دارم اینه که هارد لپ تاپش رو در بیارم، وصل کنم به یک کامپیوتر دیگه، اطلاعاتی که بهشون نیاز داره رو از توش در بیاریم و بعد فرمت و ری پارتیشنش کنیم.

راه بهتری هست ؟

یک ویندوز Xp نصب کن حداقل اطلاعات مهم را خارج کن 

حتی شده روی درایو دیگر ویندوز نصب کن 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از نرم افزار بوت پارتشین بندی باید فرمت کل هاردتون رو عوض کنید...خدوم عملی این ارور رو دیدم ولی به خدمات کامپیوتر مراجعه کرد و اون هم همین کارو کرد....دقیق جزئیاتش یادم نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راه بهتری هست ؟

وارد بایوس لپتاپ بشید و توی قسمت Boot Options یا Booting Menu گزینه ی legacy support رو disable کنید بعد از سیو کردن تغییرات و ریست کردن سعی در ایجاد پارتیشن و نصب ویندوز کنید. ان شاءالله که درست بشه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کاری که محمد حسین جان گفتن رو انجام بده

https://technet.microsoft.com/en-us/library/dn336946.aspx

نشد که میشه :|

یک سی دی بوتیبل بگیر با ویندوز پورتیبل اطلاعت روکپی کن رو هارد اکسترنال

بعد فرمت هارد رو gpt کن

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دست همگی درد نکنه  :rose:  :rose:  :rose:

هارد اکسترنال خرید، فردا میرم پیشش ببینیم چکار میشه کرد 

نشد که میشه :neutral:

بعد فرمت هارد رو gpt کن

نشد که میشه :neutral:

بعد فرمت هارد رو gpt کن

یک ویندوز Xp نصب کن حداقل اطلاعات مهم را خارج کن 

حتی شده روی درایو دیگر ویندوز نصب کن 

از نرم افزار بوت پارتشین بندی باید فرمت کل هاردتون رو عوض کنید...خدوم عملی این ارور رو دیدم ولی به خدمات کامپیوتر مراجعه کرد و اون هم همین کارو کرد....دقیق جزئیاتش یادم نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام....چند روزه که وقتی وارد سایت های مختلف میشم...یه هویی direct میشم...یا redirect.....ممنون اگه راهنمایی کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام....چند روزه که وقتی وارد سایت های مختلف میشم...یه هویی direct میشم...یا redirect.....ممنون اگه راهنمایی کنید

کش مرورگرتو پاک کن.

در فایرفاکس :   ctrl+shift+delete و بعدش کش و کوکی ها رو پاک کن. تایم رنج رو everything بزار. مرورگر دیگه ای اگه استفاده می کنی گوگل کن راه حل پاک کردن کش رو گفتن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کش مرورگرتو پاک کن.

در فایرفاکس :   ctrl+shift+delete و بعدش کش و کوکی ها رو پاک کن. تایم رنج رو everything بزار. مرورگر دیگه ای اگه استفاده می کنی گوگل کن راه حل پاک کردن کش رو گفتن.

ممنون از زحمتی که کشیدید...قربان شما.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام عزیزان آقا من تو این پسوند فایل گیر کردم

با چه نرم افزاری میشه این پسوند رو ویرایش کرد گمونم مربوط به فایل 3 بعدی چیزی باشه

EDM

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سریعترین dns که دوستان تجربه داشتن چیه....فعلی من...4.2.2.3.............8.8.4.4...............البته قبلش ماله خوده مبین نت بود..........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.