Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

سیم های کیس درست سرجاشه یا نه ؟ ( سیم هایی که از دکمه پاور و ریست به مادبرد وصل میشه ، اون ها 1 چک بکنید بعد هم صفحه مانیتور چطوری بالا نمیاد؟ برق توشه تصویر نداره؟ no signal میده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سیم های کیس درست سرجاشه یا نه ؟ ( سیم هایی که از دکمه پاور و ریست به مادبرد وصل میشه ، اون ها 1 چک بکنید بعد هم صفحه مانیتور چطوری بالا نمیاد؟ برق توشه تصویر نداره؟ no signal میده؟[/quote]

بله ، البته صدای فن cpu صدا بلند تر از حد معموله ، طوری هرز گاهی می رم داخل بازی خود به خود ریست می کنه ، چیزه دیگه هم که است مدتی قبل گرافیش هم مشکل داشته و باعث شده بود خود پی سی ام روشن نشه .

دکمه مانیتور روشنه اما چیزی خاصی روشن نمی ده( انگار که نه انگار روشنه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چون اطلاعات تا جایگزین نشند کاملا قبلیت ریکاوری دارند! حتی پس از erase
[/quote]

ببينيد بطور مثال يك فايل در كامپيوتر رو در نظر بگيريد. يك فايل تشكيل شده از ادرس اسم و پسوند اسم. مثال: c:\example.jpg
وقتي شما اين فايل رو ديليت كنيد كاري كه كامپيوتر مياد انجام ميده اينه كه مياد اين ادرس رو
پاك ميكنه. نه خود فايل رو. در نتيجه با 1 برنامه ريكاوري ميتوني اين ادرس رو برگردوني و به
فايلت دسترسي پيدا كني. البته تا زماني كه فايلي روي اون فايل ذخيره نشه.
اما وقتي اريز كني در اصل اين ادرسها هم پاك ميشه. پس به هيچ عنوان بعد از اريز فايلهاتون
قابليت بازيابي و بازخواني نداره.
اوكي؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ممنون از دوستان

[quote]سلام ..

قبل از هر چیز زمانی که به صفحه ابی برخورد میکنم( blue screen ) باید دید چه عملی روی انجام میدادیم .. یا اینکه چه قطعه ی رو تعویض کردیم یا درایو اون به روز رسانی شده

سیستم در چه مدت زمانی( منظم یا غیر منظم) یا موقع فشار ، به ما BSOD نمایش داده میشه ..
بعد از اون خطای سیستم مورد بررسی قرار میگیره

به طور کلی BSOD میتونه دلایلی مختلفی داشته باشه ....[/quote]

مشکل اینجاست که این سیستم در حالت های مختلف و در عادت زمانی و غیر عادت زمانی این اتفاق براش میفته.
البته سیستم خودم نیست.

یعنی گاها یک هفته هیچ اتفاقی براش نمی افته و ده ها رندر سنگین ازش گرفته میشه
و گاهی در حال موزیک پلی کردن، روزی ده بار کرش میکنه.
بیش از ده بار هارد اف دیسک شده!!
و ویندوز عوض شده و ورژن نرم افزار ها عوض شده.

بله. علل مختلفی داره.
و مشکل هم همینه.

از هارد و گرافیک بگیر تا تنظیمات فایروال و آنتی ویروس میتونه این مشکل رو بوجود بیاره.

نظر خودم اینه
که مشکل از هارده.

منتهی وقت و امکانش نیست که برم قطعات رو بدم تست کنند.[/quote]

اگرمشخص میشد دقیقا اولین خطا کی و بعد چه عملی داده شده خیلی میتونه به عیب یابی کمک کنه

با این توضیحاتی که برادر رضا دادید ، باید به سیستم دسترسی داشت یا اینکه گزارشات خطا رو دید تا بشه نظر داد ..

نرم افزار Maximum Software Bug Doctor بد نیست روی سیستم داشته باشیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سیم های کیس درست سرجاشه یا نه ؟ ( سیم هایی که از دکمه پاور و ریست به مادبرد وصل میشه ، اون ها 1 چک بکنید بعد هم صفحه مانیتور چطوری بالا نمیاد؟ برق توشه تصویر نداره؟ no signal میده؟[/quote]

بله ، البته صدای فن cpu صدا بلند تر از حد معموله ، طوری هرز گاهی می رم داخل بازی خود به خود ریست می کنه ، چیزه دیگه هم که است مدتی قبل گرافیش هم مشکل داشته و باعث شده بود خود پی سی ام روشن نشه .

دکمه مانیتور روشنه اما چیزی خاصی روشن نمی ده( انگار که نه انگار روشنه)[/quote]
سلام

دفعه بعد که روشن نشد ، کارت گرافیک را در بیار و کیس رو روشن کن . ببین بوق می زنه یا نه مثل سابقه .اگر بوق زد ، گرافیکت مشکل داره .باید یک کارت گرافیک دیگه گیر بیاری تست کنی
بعضی مادربوردها از فن های اسمارت پشتیبانی می کنند ، موقعی که عملیات محاسباتی پیچیده انجام می شه فن با دور بیشتری می چرخه ، البته جابجایی کیس هم در صدای فن م<ثر هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسی از مشکلات سخت افزاری چیزی سر در می اره
کامبیوترم موقع روشن شدن مشکل داره دکمه روشن که می زنم led های حالت اماده به کار مادربرد روشن می شه اما همون موقع است کامبیوتر هنگ می کنه صفحه مانتیتور نمی اد بالا حتما باید یکی دو بار ریست کنم تا مشکل بر طرف بشه کسی می دونه دلیلش چیه؟
لازمه توضیحات بیشتری بدم[/quote]

منم این مشکلو دارم و فکر میکنم از زمانی که کارت گرافیکمو عوض کردم این مشکل به وجود اومد !

راه حل موقتیش اینه:

بعد از اینکه کامپیوتر رو روشن کردید و عکس العملی ندیدید کامپیوترو خاموش کنید و اینبار بعد چند ثانیه دکمه پاور و reset رو با هم فشار بدید تا کامپیوتر روشن بشه!

وقتی فن سی پی یو صدای ناهنجار تولید میکنه احتمالا بوشش(همون قطعه استوانه ای توخالی ) ایراد پیدا کرده و باید عوض بشه !من خودم امتحان کردم جواب داده!

=================================

[quote]مشکل اینجاست که این سیستم در حالت های مختلف و در عادت زمانی و غیر عادت زمانی این اتفاق براش میفته.
البته سیستم خودم نیست.

یعنی گاها یک هفته هیچ اتفاقی براش نمی افته و ده ها رندر سنگین ازش گرفته میشه
و گاهی در حال موزیک پلی کردن، روزی ده بار کرش میکنه.
بیش از ده بار هارد اف دیسک شده!!
و ویندوز عوض شده و ورژن نرم افزار ها عوض شده.

بله. علل مختلفی داره.
و مشکل هم همینه.

از هارد و گرافیک بگیر تا تنظیمات فایروال و آنتی ویروس میتونه این مشکل رو بوجود بیاره.

نظر خودم اینه
که مشکل از هارده.

منتهی وقت و امکانش نیست که برم قطعات رو بدم تست کنند[/quote]

رضا جان منم چند روز پیش این مشکلو داشتم و با جا به جایی کابل هایی که از مادر برد به هارد دیسک و... متصل میشن این مشکل حل شد! البته به دلیل آلوده بودن سیستم و ریستارت ویندوز در هنگام ویروس یابی ویندوز رو هم عوض کردم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی میدونه با چه نرم افزاری فایل های بسیار فشرده ایجاد میکنن؟
مثلا من چند روز پیش IGI 2 - Covert Strike رو دانلود کردم که حجمش حدود 184 مگابایت بود درحالی که در گذشته این گیم در دو سی دی عرضه میشد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چطوری میشه از اینجا فیلم دانلود کرد؟انگار قابلیت دانلود نداره و آرشیوش الکیه!
http://mostanad.iribtv.ir/index.php?option=com_media_production&task=showarchive&limit=14&limitstart=14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من یک مرورگر کروم دانلود کردم. با اون تو هر سایتی که می خوام لاگین کنم وارد حساب نمی شه ، چه کار کنم ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1341859940' post='259600']
اقا من یک مرورگر کروم دانلود کردم. با اون تو هر سایتی که می خوام لاگین کنم وارد حساب نمی شه ، چه کار کنم ؟
[/quote]
به نظر من بهترین مروگر موزیلاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من بهترین مروگر موزیلاست[/quote]
بله بنده خودم هم از این مرورگر استفاده می کنم ولی فعلا سرعتم زیاد مطلوب نیست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا از لحاظ باز کردن صفحات اپرا از همه سریع تر بود توی تستی که انجام شده بود ، ولی موزیلا تعداد ادآن بیشتری داره و کروم هم از نظر من اصلا جالب نیست .........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان مرورگر flock رو دانلود کن ببین چطوره؟
من فقط از اپرا و این مرورگر استفاده میکنم!

http://www.filehippo.com/download_flock/

روی Download Latest Version در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید! همچنین انگار در قسمت پائین صفحه آپدیت هاشو گذاشته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم خوبه و یه آنتی ویروس توش هست ولی اعصابت رو میریزه بهم Epic

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.