Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='Brother' timestamp='1350248434' post='276997']
حاجی ماهم میخوایم بیایم چت روم شرکت کنیم ولی نمیشه خواهشا به ما کمک کنید عضو شیم تو چت روم با تشکر
[/quote]
حاجی شرایط داره.
یا باید عضو وی آی پی باشی. یا مدیر باشی. یا عضو ماهنامه( یعنی از دست اندرکارانش باشی.
ثبت نام نداره که.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همگی دوستان.

یک سوال نرم افزاری داشتم.

امکانش هست نرم افزاری رو معرفی کنید که قابلیت واترمارک کردن تصاویر رو داشته باشه؟؟ البته نه به این صورت که تصاویر رو یکی یکی واترمارک کنه. بلکه به این صورت که مثلا 20 تصویر رو با هم انتخاب کنیم و متن واترمارک بر روی تمامی این تصاویر اعمال بشه.

فقط لطف کنید نرم افزارهایی را که حتما از قابلیت آن مطمئن هستید و می دانید که قابلیت استفاده انبوه را دارند (به عبارتی دیگر خودتون با این نرم افزار کار کرده باشید) را معرفی کنید.

پیشاپیش تشکر می کنم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
امکانش هست نرم افزاری رو معرفی کنید که قابلیت واترمارک کردن تصاویر رو داشته باشه؟؟ البته نه به این صورت که تصاویر رو یکی یکی واترمارک کنه. بلکه به این صورت که مثلا 20 تصویر رو با هم انتخاب کنیم و متن واترمارک بر روی تمامی این تصاویر اعمال بشه.
[/quote]

سلام.... اگر فوتوشاپ دارین، میتونین کلی عکس توش وارد بکنین، بعد عملیات واترمارک کردن یکی رو همراه با ذخیره کردنش رو به صورت یه ماکرو ذخیره کنین و برا همیشه از این ماکرو استفاده کنین... خوب، مزیتش اینه که نرم افزار اضافی نصب نمی‌کنین... سریع و با قابلیت های فراوانه!!

حالا، قبلا من یه برنامه‌ای داشتم از یه کمپانی هندی که مثل تراکتور کار میکرد... متاسفانه اسمش یادم نمیاد که بهتون بگم! ولی برنامه‌ی بسیار قدرتمندی بود... میگرد اگر اسمی ازش پیدا کردم بهتون میگم...

توضیحات این دو مقاله رو بخونین و یکی رو به دلخواه انتخاب کنین...
[url="http://download.cnet.com/TSR-Watermark-Image-Software/3000-12511_4-10976931.html"]10 مین برنامه‌ی گرافیکی سایت سی‌نت[/url]

[url="http://www.pingnuts.com/5-best-photo-watermarking-software-tools/"]معرفی 5 تا از بهترین برنامه های واترمارک کردن![/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALI' timestamp='1350388570' post='277337']
سلام به همگی دوستان.

فقط لطف کنید نرم افزارهایی را که حتما از قابلیت آن مطمئن هستید و می دانید که قابلیت استفاده انبوه را دارند (به عبارتی دیگر خودتون با این نرم افزار کار کرده باشید) را معرفی کنید.

پیشاپیش تشکر می کنم
[/quote]

برادر علی بنده برنامه Batch It Ultra رو پیشنهاد میکنم هم واترمارک متنی داره هم تصویری به اضافه امکانات دیگه مانند تغییر نام فایلها یا ویرایش اونا.

البته از فتوشاپ هم میشه استفاده کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALI' timestamp='1350388570' post='277337']
سلام به همگی دوستان.

پیشاپیش تشکر می کنم
[/quote]

برادر علی نرم افزار watermark master هم قابلیت واتر مارک گروهی داره و همه رو یه جا ذخیره میکنه.
امتحانش کردم.
[url="http://soft.downloadina.com/graphic/photo-editor/download-watermark-master/"]http://soft.download...termark-master/[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که بشه باهاش فایل pdf رو تقسیم کرد(یعنی مثلا 5 صفحه از 180 صفحه رو جدا کرد؟)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
احتمالا برنامه ی Nitro PDF این توانایی رو داره !!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که بشه باهاش فایل pdf رو تقسیم کرد(یعنی مثلا 5 صفحه از 180 صفحه رو جدا کرد؟)[/quote]
نرم افزار مناسب برای اینکار نمیشناسم ولی اگه چیزی پیدا نکردی از صفحه مورد نظر توسط خود نرم افزار پی دی اف عکس بگیر و عکس ها رو منتقل کن به ورد 2010 و تبدیلشون کن به پی دی اف!
البته اگه ورد 2007 هم داشته باشی این امکان وجود داره که یه نرم افزار کم حجم نصب کنی و این قابلیت رو به ورد 2007 اضافه کنی!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1350500269' post='277540']
دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که بشه باهاش فایل pdf رو تقسیم کرد(یعنی مثلا 5 صفحه از 180 صفحه رو جدا کرد؟)
[/quote]

سلام ..

http://www.asandownload.com/archives/utility/office/download_simpo_pdf_merge_split_full/
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
برای قسمت کردن PDF اگر Adobe Reader داری، تو قسمت چاپ رنج مربوطه به صفحات رو انتخاب کن و به عنوان یهPDF جدید ذخیره‌اش کن!!( نه نیاز داره به برنامه‌ی جدید و نه چیزی!)....
اگر نمیدونی تا راهنمایی کنم در این خصوص!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از تمامی دوستانی که کمک کردند.
من ویندوز لپ تاپم پوکیده بود خودم هرکاری کردم نتونستم ویندوزش رو عوض کنم اینه که دادم دست یه عزیزی و اون ویندوز رو عوض کرد اولا که هنوز هم وقتی لپ تاب بوت میشه صفحه انتخاب ویندوز میاد و دو گزینه ویندوز 7(ویندوز قبلی هم 7 بود)میاد. ثانیا دسترسی به درایو c قطع شده و تو camputer ویندوز جدید خبری از درایو مورد نظر نیست!
و ثالثا متاسفانه فایروال انتی ویروس avs از دسترسی مرورگر ها به اینترنت جلوگیری می کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1350576728' post='277716']
من ویندوز لپ تاپم پوکیده بود خودم هرکاری کردم نتونستم ویندوزش رو عوض کنم اینه که دادم دست یه عزیزی و اون ویندوز رو عوض کرد اولا که هنوز هم وقتی لپ تاب بوت میشه صفحه انتخاب ویندوز میاد و دو گزینه ویندوز 7(ویندوز قبلی هم 7 بود)میاد. ثانیا دسترسی به درایو c قطع شده و تو camputer ویندوز جدید خبری از درایو مورد نظر نیست!
و ثالثا متاسفانه فایروال انتی ویروس avs از دسترسی مرورگر ها به اینترنت جلوگیری می کنه!
[/quote]
برای این که بعد از نسب ویندوز دو ویندوزه نشید باید موقع بوت ویندوز رو نسب کنید.ِدی وی دی ویندوز رو تو لپ تاپ بذارید و ریاستارت کنید.در ابتدای بالا اومدن F12 رو نگه دارید تا boot options براتون بیاد(برای من F12 هست).بعد DVD ROM رو انتخاب کنید.از این طریق قابلیت پارتیشن بندی هم دارید.
میتونید تا 26 اوکتوبر صبر کنید تا نسخه نهایی ویندوز 8 بیاد بعد ویندوز عوض کنید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HAJJ_ABBAS' timestamp='1350578706' post='277719']
[/quote]
برای این که بعد از نسب ویندوز دو ویندوزه نشید باید موقع بوت ویندوز رو نسب کنید.ِدی وی دی ویندوز رو تو لپ تاپ بذارید و ریاستارت کنید.در ابتدای بالا اومدن F12 رو نگه دارید تا boot options براتون بیاد(برای من F12 هست).بعد DVD ROM رو انتخاب کنید.از این طریق قابلیت پارتیشن بندی هم دارید.
میتونید تا 26 اوکتوبر صبر کنید تا نسخه نهایی ویندوز 8 بیاد بعد ویندوز عوض کنید.
[/quote]
[/quote]

البته گویا بعضی از لپ تاپ ها ، با نسخه ی اصل کار می کنند ..... بگذریم ولی مدل لپ تاپ چیه !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] برای این که بعد از نسب ویندوز دو ویندوزه نشید باید موقع بوت ویندوز رو نسب کنید.ِدی وی دی ویندوز رو تو لپ تاپ بذارید و ریاستارت کنید.در ابتدای بالا اومدن F12 رو نگه دارید تا boot options براتون بیاد(برای من F12 هست).بعد DVD ROM رو انتخاب کنید.از این طریق قابلیت پارتیشن بندی هم دارید.[/quote]
دست شما درد نکنه! یعنی شما میگی ما با این علدرم بلدرمی که داریم بلد نیستیم ویندوز عوض کنیم !
[quote]البته گویا بعضی از لپ تاپ ها ، با نسخه ی اصل کار می کنند ..... بگذریم ولی مدل لپ تاپ چیه !؟[/quote]
شایدم مشکل همین بوده چون نسخه ای که اون بنده خدا نصب کرده بود ویندوز خود لپ تاب بود. فقط تنها چیزی میدونم اینه که سی دی ویندوز مشکلی نداشت ! چون خودمم رو pc تست کردمش. اما وسط نصب ویندوز ارور میداد.
مدل لپ تاپم DELL STUDIO 1557 هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1350584324' post='277736']
[quote] برای این که بعد از نسب ویندوز دو ویندوزه نشید باید موقع بوت ویندوز رو نسب کنید.ِدی وی دی ویندوز رو تو لپ تاپ بذارید و ریاستارت کنید.در ابتدای بالا اومدن F12 رو نگه دارید تا boot options براتون بیاد(برای من F12 هست).بعد DVD ROM رو انتخاب کنید.از این طریق قابلیت پارتیشن بندی هم دارید.[/quote]
دست شما درد نکنه! یعنی شما میگی ما با این علدرم بلدرمی که داریم بلد نیستیم ویندوز عوض کنیم !

[/quote]
شرمنده.چون ویندوز عوض کردن کار سختی نیست.گفتید ور رفتم نتونستم فکر کردم درست بلد نیستید! icon_cheesygrin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.