Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[right][quote]دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که بشه باهاش فایل pdf رو تقسیم کرد(یعنی مثلا 5 صفحه از 180 صفحه رو جدا کرد؟)[/quote][/right]
[right]برنامه ساده و سبک[/right]
[right]Foxit phantom[/right]
[right]با این نرم افزار میتونید پی دی اف بسازید ، فایل های پی دیف رو باهم ترکیب کنید ، یا بخشی از اون رو جدا کنید[/right]
[right]تازه ، وقتی فایل های پی دی اف رو باز میکنه فایل های بعدی بصورت تب هستند ، و فضای شمارو اشغال نمیکنند[/right]

[right]البته هیچ نسبتی هم با خانواده مک دانل نداره![/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1350576728' post='277716']
با تشکر از تمامی دوستانی که کمک کردند.
من ویندوز لپ تاپم پوکیده بود خودم هرکاری کردم نتونستم ویندوزش رو عوض کنم اینه که دادم دست یه عزیزی و اون ویندوز رو عوض کرد اولا که هنوز هم وقتی لپ تاب بوت میشه صفحه انتخاب ویندوز میاد و دو گزینه ویندوز 7(ویندوز قبلی هم 7 بود)میاد.
[/quote]
سلام
با پوزش از اساتید!
حاجی جان شما برای این مشکل یه راه بیشتر نداری. البته من کُله کامپیوتر رو زیر و رو کردم راهی برای این مشکل جز این پیدا نکردم. باید همون اول که ویندوز نصب میکنی اون ویندوز قبلی که همان درایو c می باشد رو فرمت کلی کنی یعنی یه بار پارتیشن رو حذف کنی دوباره نصب کنی. اونطور دیگه مشکلی مثل دوتا ویندوز برای انتخاب نمیاد. پیشنهاد میکنم از ویندوز xp برای این کار استفاده کنی. روش کارگری است دیگه اگه هم به نظر بعضی از دوستان خندهدار بود به بزرگیتون ببخشید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان و اساتید
ببخشید مشکلی که من چند وقته با اون مواجه شدم اینه که با اخطار low disk space in drive c مواجه می شم من تمام برنامه ها و هر چیزی رو که توی این درایو داشتم پاک کردم دیگه هیچ چیزی توی این درایو به جز فایلهای ویندوز نیست اما همچنان این اخطار رو سیستم میده از طرفی نمیتونم ویندوز هم عوض کنم چون یه سری از برنامه های حیاتیم که نیمه کاره موندن از بین میرن و من باید اونا رو از نو شروع کنم می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟ کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ؟ در ضمن ویندوزم هم xp هست خیلی ممنون از لطفتان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1351854268' post='280226']
ببخشید مشکلی که من چند وقته با اون مواجه شدم اینه که با اخطار low disk space in drive c مواجه می شم من تمام برنامه ها و هر چیزی رو که توی این درایو داشتم پاک کردم دیگه هیچ چیزی توی این درایو به جز فایلهای ویندوز نیست اما همچنان این اخطار رو سیستم میده از طرفی نمیتونم ویندوز هم عوض کنم چون یه سری از برنامه های حیاتیم که نیمه کاره موندن از بین میرن و من باید اونا رو از نو شروع کنم می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟ کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ؟ در ضمن ویندوزم هم xp هست خیلی ممنون از لطفتان
[/quote]
.
.
my document هم جزئي از درايو ويندوز است ، اون روهم چك كنيد .
روي درايو راست كليك كرده و properties را انتخاب بكنيد ، اگر فري اسپيس كم تر از 200 - 300 مگ باشد ، اين ارور را ميدهد ، به هر حال تب دوم رو انتخاب كرده و گزينه cleane up ‌را انتخاب بكنيد ، بعد از چند دقيقه يك ليستي از فايل هاي غير ضروري و فايلهاي موقتي كه براي ويندوز يا براي برنامه ها لازم نيست ، براي شما مياره كه شما اون مواردي رو كه ميخوايد پاك بشه رو انتخاب بكنيد .( دقت داشته باشيد كه اون مواردي رو كه انتخاب ميكنيد خوب بررسي كرده باشيد ! )

در همين تب دوم پروپرتيز ، روي defragment كليك بكنيد تا درايو رو بازنويسي بكنه !
.
.
اگر با موارد بالا حل نشد ، به يك مهندس كامپيوتر مراجعه بكنيد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم از شما دوست عزیز این کارها را انجام داده ام اما مشکل همچنان پا برجاست حجم کل درایو من 20 گیگ است اگر بر فرض کل ویندوز و محتوات ان 5 گیگ جا اشغال کند حداقل باید 15 گیگ خالی داشته باشم اما متاسفانه این خطا را می دهد به هر روی ممنون از راهنمایی شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
شاید مشکل از حافظه مجازی سیستم عامله!
لینک زیر رو بخونید شاید مشکلتون حل شد.
[url="http://pcir.persianblog.ir/post/3"]http://pcir.persianblog.ir/post/3[/url]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1351854268' post='280226']
[/quote]

سلام
احتمال داره که مشکل از فایل های موقت باشه ....
یکبار دیسک کلین آپ را اجرا کنید ....

اگر هم نخواستید می تونید نرم افزار رایگان زیر رو دانلود کنید و بعد از اجرای اون هم رجیستری ویندوز و هم هارد دیسک از برنامه های نا معتبر پاک می شوند ... البته در هنگام نصب می تونید زبان فارسی رو انتخاب کنید ....

http://www.piriform.com/ccleaner
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی میخوام یه پستی ارسال کنم دیگه مثل قبل تمام گزینه های ویرایش نمیان مثلا فقط یه کادر خالی بدون هیچ گونه گزینه ای

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rezatizitizi' timestamp='1351866901' post='280265']
وقتی میخوام یه پستی ارسال کنم دیگه مثل قبل تمام گزینه های ویرایش نمیان مثلا فقط یه کادر خالی بدون هیچ گونه گزینه ای
[/quote]
سلام
داخل کادر یک کلیک کن ، تمام گزینه ها میاند ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rezatizitizi' timestamp='1351866901' post='280265']
[/quote]
بالاي كادر ،سمت چپ يك فلش وجود داره ، كليك كني دوباره همه گزينه ها فعال ميشن !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rezatizitizi' timestamp='1351868513' post='280276']
چنین فلشی وجود نداره
[/quote]
چند بار داخل كادر كليك كنيد ، اگر فلش ظاهر نشد ، به احتمال 99% مشكل از مرور گر شما است ، از قسمت تنظيمات چك كنيد كه جاوا اسكريپت ها فعال باشند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
من نمیدونم چرا هرچی پست میدم ارسال نمیشه!!!(البته دلیلش که سرعت کمم هستش... ولی مشکلم فقط با اینجاست!!!)....

در خصوص نیومدن ابزار ها، به دلیل سرعت پایین هست یا به دلیل بسته بودن جاوای مرورگر(استفاده از برنامه هایی که این کارو میکنن و ...!!) و همچنین شاید باید یه بار کنترل و اف5 رو با هم بزنین تا درست بشه!!!

ویندوز 7 حدود 10 گیگ و ایکس‌پی 4 گیگ فضا میگیره...فایل های داخل دسکتاپ و پوشه های دانلود و ... در داخل مای‌داکیومنت معمولا جا میگیرن...

در مورد تصحیح بوت هم همچنین قدیمی شده، ولی میشه برنامه‌های مورد نیاز برای این کار رو نصب کرد(به برنامه های تنظیم بوت و اینا معروفن!) و این مشکلات رو حل کرد... همچنین تو لینوکس میشه گراب رو ویرایش کرد و این مشکل رو دستی حل کرد که فکر نکنم دوستمون لینوکس دم دست داشته باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکلاتتون با نرم افزار سایت رو تو تاپیک مخصوص به خودش پیگیری کنید:
http://www.military.ir/forums/topic/5099-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/page__st__165#entry280185

[quote]با سلام خدمت دوستان و اساتید
ببخشید مشکلی که من چند وقته با اون مواجه شدم اینه که با اخطار low disk space in drive c مواجه می شم من تمام برنامه ها و هر چیزی رو که توی این درایو داشتم پاک کردم دیگه هیچ چیزی توی این درایو به جز فایلهای ویندوز نیست اما همچنان این اخطار رو سیستم میده از طرفی نمیتونم ویندوز هم عوض کنم چون یه سری از برنامه های حیاتیم که نیمه کاره موندن از بین میرن و من باید اونا رو از نو شروع کنم می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟ کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ؟ در ضمن ویندوزم هم xp هست خیلی ممنون از لطفتان[/quote]
سلام
به متن زیر هم یه نگاه بکنید:
[quote]
[quote]من از ویندوز 7 استفاده میکنم و مرتب هم آپدیت میکنم.اما درایو c من خیلی کم فضای خالی داره.هرچی هم از روش چیزی پاک میکنم و یا آپدیت های قدیمی رو پاک میکنم بعد از چند دقیقه بازم پر میشه !!! اضافه کنم که هیچ برنامه سنگینی مثل فوتوشاپ و... باز ندارم مشکل از کجاس !؟[/quote]

مشکل شما از Virtual Memory سیستم هست ... زمانی که RAM به اندازه کافی موجود نباشه ویندوز میاد موقتا یه سری فایل های داخل RAM رو به هارد انتقال میده که به اون حافظه مجازی یا Virual Memory می گن ...که بصورت Default در درایو ویندوز قرار داره ... حجم کمی هم نیست ، معمولا تا دو برابر کل RAM هم میشه...! حالا شما باید این [color=#FF0000]([/color]VM[color=#FF0000] (Virtual Memory[/color] رو به یه درایو دیگه انتقال بدی ، چجوری ... ؟ . . . اینجوری : 1. برو در My Computer و بعد System Properties و بعدش Adv System Setting 2. در قسمت Performance گزینه Setting 3. در تب دوم که Adv هست درقسمت Virtual Memory گزینه Change رو بزن ... 4. تیک کنار Auto رو بردار 5. زمانی که درایو C های لایت شده از پایین گزینه No Pagefile رو بزن و بعد دکمه Set رو بزن 6. حالا یه درایو دیگه رو از بالا های لایت کن و در پایین گزینه System Manage رو بزن و بعد Set رو بزن 7. حالا OK کن ، بازم OK کن، یه بار دیگه هم اگه دوست داشتی OK کن و بعد سیستم رو restart کن 8. برو حالشو ببر ... - - - - - - - - راستی برای افزایش سرعت سیستم و پاک کردن فایل های بدرد نخور سیستم از نرم افزار زیر استفاده کن که از کمپانی قدتمند Auslogics هست... Auslogics همون شرکتیه که وظیفه بهینه سازی لپ تاپ های VAIO رو از طریق VAIO Careبه عهده داره ... [َAulslogics Boost Speed 5.2][1] [1]: http://dl2.soft98.ir/soft/Auslogics.BoostSpeed.5.2.2.0.rar
[/quote]

http://www.danatarin.com/questions/16749/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88-c
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.