Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='Ripper' timestamp='1388664219' post='357092']
مشکلی پیش اومده بسیار عجیب

پریروز بود فهمدیم که من هرچی دانلود میکنم ! بعد از خاموش و روشن شدن کامپیوتر برمیگرده به حالت قبل

یعنی من فیلمم که 30 درصد بود دیشب موقع گذاشتن دانلود الانم 30% ه ,هم تورنت هم دانلود منیجر

دیشب من با خودم گفتم بزار اپدیت کنم تورنت و منیجر و شاید درست شد

اما امروز میبینم اپدیت هامم برگشته (6.18 کردم منیجر و اما الان برگشته به حالت اول 6.12 ) به حالت اول و همینطور فایل هایی که دیشب اَدد کردم تو دانلود منیجر ! هم الان نیست + تورنت های اد شده دیشبم

حتی دانلود هایی رو که من دیشب کردم مثل زیرنویس فیلمی که خوب 30kb بیشتر نبود حجمش هم الان نیست تو لیست دانلود ! تو پی سی هستشا اما تو هیستوری idm نیست همینطور یک کرکی که از طریق تورنت دانلود کردم.

هیستوری فایرفاکس هم بعد از ریست (سایت های که دیشب باز کردم الان نیستند تو هیستوری ) پی سی برمیگرده به حالت اول ! پی سی انگار در زمان گیر کرده =))))

کمک :neutral:
[/quote]
دیپ فریز یا برنامه های شبیه به این نصب نکردی؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقیقااااااااا دیپ فریز دارم

پاکش کنم حل میشه ؟ !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ripper' timestamp='1388664219' post='357092']
مشکلی پیش اومده بسیار عجیب

پریروز بود فهمدیم که من هرچی دانلود میکنم ! بعد از خاموش و روشن شدن کامپیوتر برمیگرده به حالت قبل

یعنی من فیلمم که 30 درصد بود دیشب موقع گذاشتن دانلود الانم 30% ه ,هم تورنت هم دانلود منیجر

دیشب من با خودم گفتم بزار اپدیت کنم تورنت و منیجر و شاید درست شد

اما امروز میبینم اپدیت هامم برگشته (6.18 کردم منیجر و اما الان برگشته به حالت اول 6.12 ) به حالت اول و همینطور فایل هایی که دیشب اَدد کردم تو دانلود منیجر ! هم الان نیست + تورنت های اد شده دیشبم

حتی دانلود هایی رو که من دیشب کردم مثل زیرنویس فیلمی که خوب 30kb بیشتر نبود حجمش هم الان نیست تو لیست دانلود ! تو پی سی هستشا اما تو هیستوری idm نیست همینطور یک کرکی که از طریق تورنت دانلود کردم.

هیستوری فایرفاکس هم بعد از ریست (سایت های که دیشب باز کردم الان نیستند تو هیستوری ) پی سی برمیگرده به حالت اول ! پی سی انگار در زمان گیر کرده =))))

کمک :neutral:
[/quote]

مشكل از ويندوزته به فايلهاي سيستميش صدمه رسيده ... ماله منم اينطوري شده بود هيچ چيزيرو نگه نميداشت ... ويندوز عوض كردم حل شد ... البته اگر ميدونستم كجاش خراب شده خوب بود .. :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نرم افزار فریز کردن سیستم نصب نکردید؟؟
یه ریستور بدید به اون موقع که درست بود شاید درست شد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='BattleMaster' timestamp='1388664889' post='357097']
مشكل از ويندوزته به فايلهاي سيستميش صدمه رسيده ... ماله منم اينطوري شده بود هيچ چيزيرو نگه نميداشت ... ويندوز عوض كردم حل شد ... البته اگر ميدونستم كجاش خراب شده خوب بود .. :)
[/quote]

خودش داره میگه دیپ فریز دارم!

اقا اون دیپ فریز مزخرفو پاک کن همه مشکلاتت حل میشه. یه زمانی واسه یکی از دوستان دیپ فریز ریختیم و پسووردش یادمون رفت مجبور شدیم کل هاردو Low Level Format کنیم تا بتونیم ویندوز جدید نصب کنیم! icon_eek
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزيزان ديپ فريز براي جاهايي مثل كافي نت ها يا سايت هاي دانشگاه ها مناسبه نه مصارف خانگي ! :)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
عزيزان ديپ فريز براي جاهايي مثل كافي نت ها يا سايت هاي دانشگاه ها مناسبه نه مصارف خانگي ! :)
[/quote]

برای یک برنامه برای پایین اوردن پینگ دانلود کردم (battleping) که برنامه کار نکرد اما من یادم شد دیپ فریزو پاک کنم
برنامه یه کاری میکرد که دیگه نیاز نبود پول بدی برای برنامه ping reducer
==

[quote]مشكل از ويندوزته به فايلهاي سيستميش صدمه رسيده ... ماله منم اينطوري شده بود هيچ چيزيرو نگه نميداشت ... ويندوز عوض كردم حل شد ... البته اگر ميدونستم كجاش خراب شده خوب بود .. :)[/quote]

هیچوقت وین عوض نمیکنم اخرین گزینه هستش وقتی دیگه عملا هیچ راهی نمونده باشه :دی

==

راستی الان دیپ فریز اونطوری نصب نشده ( یعنی قسمت unistall or change program نیومده رفتم و از تو پروگرمزفایل Shift+delete ش کردم ) کلا 1 مگ بود البته خود پوشه دانلود شده 6 مگ mb هستش
میرم ریست پی سی :) ویرایش شده در توسط Ripper

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ripper' timestamp='1388664882' post='357096']
دقیقااااااااا دیپ فریز دارم

پاکش کنم حل میشه ؟ !
[/quote]
:straight: یعنی من موندم که شما خودت استخوان ترکوندی در این زمینه Deep Frieze برای چی نصب کردی. سریع پاکش کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ول کنم نیست !!!
با دیلیت کردن کار را نمیوفته ! باید پاک شه !
این پوشه دیپ فریزه

C:\Users\pc\Desktop\Deep.Freeze.Standard.v7.30.020.3852\Deep.Freeze.Standard.v7.30.020.3852.Incl.Serial\Faronics_DFS

میرم توش روی این کلیک میکنم DFStd میگه
باید برای نصب کردن یا پاک کردن برنامه اول دیپ فریز رو غیر فعال کنید !

خوب من میرم تو پوشه
C:\Program Files (x86)\Faronics\Deep Freeze\Install C-0
جایی که به نظر نصب شده یک فایل 1 مگی هستش (عکس خرسه =) ) که پاک نمیشه ران هم نمیشه

ضمنا تو تسک منیجر قسمت service
DFserv هستش

اصلا عجیبه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرد مومن چرا اونجوری پاک کردی؟
your uninstaller نصب کن ببین دیپ فریز رو میاره یا نه که بتونی کامل پاکش کنی

از ویندوز ریستور پوینت نگرفتی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیپ فریز واسه پاک شدن نیاز به رمز عبوری داره که موقع نصب بهش دادین وگرنه به هیچ وجه من الوجوه پاک نمیشه! حتی پارتیشنی که دیپ فریز روشه رو فرمتم نمی تونی بکنی!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه متاسفانه :)
نه نمیاره دیپ فریزو :)

دیپ فریزو اصلا برام بالا نمیاره یه لحظه میاد بعد یک دفعه ناپدید میشه :))

رمز رو دارم اما متاسفانه ران نمیشه که بخوام رمزی بزنم !!! ویرایش شده در توسط Ripper

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ، برای پاک کرن برنامه این ادرس رو دنبال کن .
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE[url="http://atlasdownload.ir/"]/[/url] MICROSOFT/ WINDOWS/ Current Version/ Uninstall

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برنامه مورد نظر اینجا نیست جناب امین (دیپ فریز اونجایی که شما گفتی نبود که بخوام انیستال کنم )

دوستان مشکل اینجاست که من نمیتونم دیپ فرییز رو باز کنم ! که بخوام پسوردی بزنم !

قشنگ یادمه 3 روز پیش نصبش کردم و درایو C رو فریز کردم !
شیبف و دیلیت هم نمیشه پوشه در درایو C (deep freez ) s

من خودم از اون موقع دارم اینگلیش سرچ میکنم اما میگم مشکل اینجاست که بالا نمیاد !! تو تسک بار هم نیست ایکن دیپ فریز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ripper' timestamp='1388669397' post='357119']
نه متاسفانه :)
نه نمیاره دیپ فریزو :)

دیپ فریزو اصلا برام بالا نمیاره یه لحظه میاد بعد یک دفعه ناپدید میشه :))

رمز رو دارم اما متاسفانه ران نمیشه که بخوام رمزی بزنم !!!

[/quote]
اگه میخوای اجراش کنی فکر کنم یا باید Caos Lock یا Shift رو بگیری بعد با موس دوبار روش کلیک کنی. اجرا که شد غیر فعالش بعد هم Remove کن. ویرایش شده در توسط siavash75

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.