Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='kaftar' timestamp='1389034964' post='357743']
[right]سلام دوستان![/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]من یه بار ژنرال رو از تایپیک چگونه انلاین باز کنیم دانلود کردم و کار کرد و شاد بودم!تا اینکه ویندوز عوض کردم!دیگه نه بازیه کار کرد نه انیستال بازیه![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]الان هم ژنرال خونم خفن کم شده!!این ارور مسخره میاد موقع کلیک رو انیستالش.کمک کنید لطفا[/font][/color][/right]

[right][color=#5A5A5A][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 251, 252)]the system cannot find the path specified[/background][/size][/font][/color][/right]

[/quote]

سلام
مسیر نصبش رو بذار روی یه فولدر روی ریشه دیسک و برای وارد شدن به داخلش هم با اختیارات administrator وارد شو، احتمالا کار بکنه .
گاهی اوقات مسیر فایل اجرایی یا نصب که طولانی میشه برنامه های قدیمی کار نمی کنند . :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='oldmagina' timestamp='1389036294' post='357752']
سلام
مسیر نصبش رو بذار روی یه فولدر روی ریشه دیسک و برای وارد شدن به داخلش هم با اختیارات administrator وارد شو، احتمالا کار بکنه .
گاهی اوقات مسیر فایل اجرایی یا نصب که طولانی میشه برنامه های قدیمی کار نمی کنند . :)
[/quote]

ممنون داداش الان امتحان میکنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام با ویندوز 8.1 وقتی سیستم رو شات دون می کنم بنظر می رسه که سیستم کاملا خاموش شده، بطوریکه هیچ چراغی رو کیس و کی بورد و موس روشن نیست. اما تنها با فشار دادن یک کلید روی کی بورد، رایانه روشن میشه!!! تنها راهی که سیستم کامل خاموش میشه فشار دادن و نگاه داشتن کلید پاور کیس هست که اونم سیستم رو بدون شات دون شدن خاموش میکنه!
قضیه چیه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='eshghe-mihan' timestamp='1389044135' post='357778']
سلام با ویندوز 8.1 وقتی سیستم رو شات دون می کنم بنظر می رسه که سیستم کاملا خاموش شده، بطوریکه هیچ چراغی رو کیس و کی بورد و موس روشن نیست. اما تنها با فشار دادن یک کلید روی کی بورد، رایانه روشن میشه!!! تنها راهی که سیستم کامل خاموش میشه فشار دادن و نگاه داشتن کلید پاور کیس هست که اونم سیستم رو بدون شات دون شدن خاموش میکنه!
قضیه چیه؟!
[/quote]
احتمالا سیستمتون به حالت Sleep میره که در این حالت کامپیوتر به صورته آماده باش هست. اگه میخواید کاملا خاموش بشه کلید ها Alt+Ctrl+Delete رو فشار بدید، سمت راست گوشه پایین گزینه ی Shut Down رو بزنید. کامپیوترتون کاملا خاموش میشه. ویرایش شده در توسط siavash75
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1389044284' post='357779']
احتمالا سیستمتون به حالت Sleep میره که در این حالت کامپیوتر به صورته آماده باش هست. اگه میخواید کاملا خاموش بشه کلید ها Alt+Ctrl+Delete رو فشار بدید، سمت راست گوشه پایین گزینه ی Shut Down رو بزنید. کامپیوترتون کاملا خاموش میشه.
[/quote]
ممنون ولی باز هم مثل قبل هست، حالتی شبیه Hibetnate ولی با این تفاوت که با فشردن یک کلید سیستم روشن میشه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='eshghe-mihan' timestamp='1389044673' post='357781']
ممنون ولی باز هم مثل قبل هست، حالتی شبیه Hibetnate ولی با این تفاوت که با فشردن یک کلید سیستم روشن میشه!!!
[/quote]
Timeveiwer دارید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1389044745' post='357783']
Timeveiwer دارید؟
[/quote]
خیر، اصلا نمیدونم چی هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='eshghe-mihan' timestamp='1389045110' post='357785']
خیر، اصلا نمیدونم چی هست!
[/quote]
یه نرم افزاری هست برای اینکه مثلا آقای سیاوش75 یا هر نفر دیگه ای که شمااجازه بدید از طریق اینترنت بیاد به سیستم شما متصل بشه
=========================================================================
دوستان موقعی که لپتاپ روشن میکنم قبل از بوت ویندوز یه مدت نسبتا طولانی دنبال جستجوی کارت شبکه میگرده و باید حتما ESC رو بزنی تا رد بشه
راه حل این مشکل چیه؟ ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1389098931' post='357880']
یه نرم افزاری هست برای اینکه مثلا آقای سیاوش75 یا هر نفر دیگه ای که شمااجازه بدید از طریق اینترنت بیاد به سیستم شما متصل بشه
=========================================================================
دوستان موقعی که لپتاپ روشن میکنم قبل از بوت ویندوز یه مدت نسبتا طولانی دنبال جستجوی کارت شبکه میگرده و باید حتما ESC رو بزنی تا رد بشه
راه حل این مشکل چیه؟
[/quote]
مگه از اینترنت دایل آپ استفاده میکنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1389100266' post='357883']
مگه از اینترنت دایل آپ استفاده میکنید؟
[/quote]
نه ..مشکل از تنظیمات بایوس بود که با ریست کردن به تنظیمات کارخانه حل شد
ممنون ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1389100708' post='357886']
نه ..مشکل از تنظیمات بایوس بود که با ریست کردن به تنظیمات کارخانه حل شد
ممنون
[/quote]
البته این رو بگم، گاهی اوقات باگ ها یا اخطار هایی مثل فن پردازنده و یا پاور رو خیلی جدی بگیرید، اگه حل نشن خسارت های مادی به شما وارد می کنن، هرچند با زدن کلید F2 سیستم به کار خودش ادامه میده.
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان چند سوال درمورد فروشگاههای اینتر نتی دارم مخصوصا فروشگاههای شکار و ازاین دست
من دوربینی را در این سایت پیدا کردم که بدردم میخوره
http://www.gajetcamp.in/ با قیمت حودو 1تومان
حالا من چطور از حقیقی بودن این سایت فروشگاه مطلع بشم.مثلا مجوزی ثبتی چیزی که خیال من را از نظر جعلی یا حقیقی بودن راحت بکنه.
سوال دوم نحوه خرید وتحویل در درب منزل.
روند خرید اینجوره که اول ثبت سفارش میکنیم.ادرس میدیم ودر نهایت.درب منزل تحویل میگیریم وهمان درب منزل پول را تحویل پستچی میدیم.
حالا اگه من از کیفیت جنس(منظورم مخدر نیس ها :laughing: ) راضی نبودم .میتونم کالا را تحویل نگیرم.ایا میشه بسته پستی را باز کنم.واگه دیدم بسته پستی همون کالای مورد نظر من نیست بسته را تحویل نگیرم.
اخه این دوربین که من میخام هم اصل دار که درجه یک چینه به سفارش امریکا وهم بدل که در دو چینی هست
کالای مورد نظرم این دوربینه
http://www.gajetcamp.in/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%81%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DA%A9%D8%A7-4424-6.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1389259341' post='358166']
سلام دوستان چند سوال درمورد فروشگاههای اینتر نتی دارم مخصوصا فروشگاههای شکار و ازاین دست
من دوربینی را در این سایت پیدا کردم که بدردم میخوره
[url="http://www.gajetcamp.in/"]http://www.gajetcamp.in/[/url] با قیمت حودو 1تومان
حالا من چطور از حقیقی بودن این سایت فروشگاه مطلع بشم.مثلا مجوزی ثبتی چیزی که خیال من را از نظر جعلی یا حقیقی بودن راحت بکنه.
سوال دوم نحوه خرید وتحویل در درب منزل.
روند خرید اینجوره که اول ثبت سفارش میکنیم.ادرس میدیم ودر نهایت.درب منزل تحویل میگیریم وهمان درب منزل پول را تحویل پستچی میدیم.
حالا اگه من از کیفیت جنس(منظورم مخدر نیس ها :laughing: ) راضی نبودم .میتونم کالا را تحویل نگیرم.ایا میشه بسته پستی را باز کنم.واگه دیدم بسته پستی همون کالای مورد نظر من نیست بسته را تحویل نگیرم.
اخه این دوربین که من میخام هم اصل دار که درجه یک چینه به سفارش امریکا وهم بدل که در دو چینی هست
کالای مورد نظرم این دوربینه
[url="http://www.gajetcamp.in/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%81%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DA%A9%D8%A7-4424-6.html"]http://www.gajetcamp...سکا-4424-6.html[/url]
[/quote]
به نظر من اگه مطمئن نیستی نخر، البته معمولا فرشگاه هایی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند به نظر مطمئن میاند، روی نماد کلیک میکنی و نشخصات دارنده فروشگاه رو به شما نشان میده. اینی که شما گذاشتی نماد نداره.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایا این وضع مصرف طبیعی هست؟ هیچ برنامه ای باز نیست و فقط فایر فاکس بازه و تو فایر فاکس هم فقط سایت میلیتاری و یوتوب بازه .
رم من هشت گیگه یعنی الان نصفش داره مصرف میشه .

[img]http://upload7.ir/imgs/2014-01/91817259434728486776.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389321844' post='358341']
ایا این وضع مصرف طبیعی هست؟ هیچ برنامه ای باز نیست و فقط فایر فاکس بازه و تو فایر فاکس هم فقط سایت میلیتاری و یوتوب بازه .
رم من هشت گیگه یعنی الان نصفش داره مصرف میشه .

[img]http://upload7.ir/imgs/2014-01/91817259434728486776.jpg[/img]

[/quote]

همین آنتی ویروس مک آفی کلی از رمت رو اشغال کرده، چرا آنتی ویروس استفاده میکنی؟ به نظر من اگه نکنی راحت تری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.