Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

سیستمت زیادی قویه :دی
ویندوزه دیگه ...بعضی وقتا حرکاتی میزنه
هر کدوم از اون گزینه ها یه قابلیت گرافیکی از سیستمه که میشه دل به خواه کم و زیادشون کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید ارجمند. یکی از دوستام ویندوز 8 نصب کرده و یک چپگر داره که خیلی قدیمیه، اما هر کاری میکنه نصب نمیشه، هرچی درایور هم دانلود میکنه باز هم هیج تاثیری نداره و همینطور Microsoft Netframework هم روش نصب نمیشه. خیلی به این ویندوز علاقه داره و اصلا حاضر نیست تا بیخیال بشه و 7 نصب بکنه.
خواستم بپرسم شما راه حلی دارید تا بشه این برنامه ها رو روی این ویندوز نصب کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1391103708' post='362424']
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید ارجمند. یکی از دوستام ویندوز 8 نصب کرده و یک چپگر داره که خیلی قدیمیه، اما هر کاری میکنه نصب نمیشه، هرچی درایور هم دانلود میکنه باز هم هیج تاثیری نداره و همینطور Microsoft Netframework هم روش نصب نمیشه. خیلی به این ویندوز علاقه داره و اصلا حاضر نیست تا بیخیال بشه و 7 نصب بکنه.
[/quote]

سلام ..
http://soft98.ir/software/drivers/14040-Microsoft-NET-Framework-Windows-8.html
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1391103708' post='362424']
[/quote]

سلام
معمولا مایکروسافت درایور های نصب نشده رو موقع اپدیت ویندوز ارائه میده.پس اپدیت کنید و بعد داخل گزینه ها,چاپگر رو انتخاب کنید
یه راهی هست شاید جواب بده.درایور قدیمی روش کلیک راست کنید.از پراپرتیز تب compatibility بزنید از روی ویندوز سون ران بشه.شاید جواب بده
نشد یه دیسک 10 گیگ هست دانلود کنید همه درایورها توشه :mrgreen:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان من یک سیستم دارم با دوهارد.که ویندوز روی هارد اولی نصب کردم.چندروز پیش ویندوز را عوض کردم.ولی الان به هارد دوم دسترسی ندارم.البته در قسمت management
computer management/disk .دوهارد با نام.disk0وdisk1 وجود داره منتهی در مای کامپیوتر بجز درایوهای هارد اولی.وسیدی درایوها چیز دیگه ای نیست وبه درایوهای هارد دوم دسترسی ندارم.یک راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
داخل [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]disk[/right][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] management ببینید هاردتون افلاین نباشه.یه فلش قرمز رو به پایین میکشه[/right][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdishata' timestamp='1391859439' post='364167']
سلام
داخل
[right]disk[/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]management ببینید هاردتون افلاین نباشه.یه فلش قرمز رو به پایین میکشه[/font][/color][/right]

[/quote]
نه انلاینه
روی درایو نوشتهunallocated

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پاورتون سر حاله؟فکر میکنم خازن های پاورتون رفته رو هوا.اولین جا که اسیب میبینه هارده
با اکتیو بوت دیسک سیستم رو بالا بیارید و اطلاعات رو ببنید میتونید کپی کنید یا نه.
[CODE]
http://www.p30world.com/archive/5945-active_bootdisk_suite.php
[/CODE]

اگه اطلاعاتتون ارزشمنده که با ابزار پارتیشن ریکاوری برشون گردونید و اگر مهم نیست فرمت کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1391868458' post='364186']
نه انلاینه
روی درایو نوشتهunallocated
[/quote]
سلام
اگر ویندوز 8 دارید و تازه درایوهاتون رو آپدیت کرده اید ، برش گردونید به حالت قبل معمولا حل میشه . یه نگاهی هم به هاردتون تو manage بندازید اگه داره ظرفیتشو اشتباه نشون میده حتما مربوط به همین قضیه است .
به هیچ عنوان هاردتون رو تو این وضعیت ، نه ریکاوری و نه پارتیشن و نه فرمت کنید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وایمکس نسل ور افتاده س!
دیگه روش سرمایه گذاری نمیشه.نسل 3 شاید الان خوب نباشه ولی فکر میکنم از اول سال بعد ایرانسل و همراه اول هم مجوز عرضه رو داشته باشن.انتن دهی رایتل تو تهران خوبه و سرعت های خوبی هم داره.محدودیت حجمش اذیت میکنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1392299377' post='365240']
دوستان وایمکس ایرانسل تو تهران سرعتش چجوریه؟ کسی داریم اینجا وایمکس باشه؟
[/quote]
من وایمکس داشتم
ایرانسل هم بود
راستیتش راضی نبودم هم حجمش سریع تموم میشد هم قطعی زیاد داشت
انقدر اذیت کرد تا فروختمش ای دی اس ال مخابرات گرفتم
رفتن طرف وایمکس یک اشتباه بزرگ هست
فقط اگر بازی آنلاین میکنید یه کم خوب هست ولی مشکل حجم داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
یک شرحی از سیستم و ویندوزهاش میدم بعد مشکلم رو
دو تا هارد دارم یکی 500 گیگ یکی دیگه 2 ترا
روی 500 گیگ ویندوز 7 و روی 2 ترا 8 نصب
بعد از مدت ها ویندوز 8 رو ران کردم اولش چند تا ارور داد که چند تا از درایو هارد دو ترا مشکل داره و یکی از dll هاش پیدا نمیشه win dll trust نمی دونم درست
ویندوز 8 هم کرک نبود دیدم یک سری از فایل ها نیست ریست کردم ویندوز رو بعد ارور داد بالا نیومد از قسمت advance اتوماتیک رپیر رو زدم هر درایوی رو یک چکی کرد و تموم شد
بعد از ریست بالا نیومد ریستش کردم و ویندوز 7 رو ران کردم اما الان یک قسمتی از هر درایو رو نمی خونه
واین ارور رو میداد [b]The file or directory is corrupted or unreadable[/b]
ابته یکی از درایوها رو نصفش رو پرونده بود
الان چکارکنم :|
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اپیدمی شده؟ اول استاد سیاوش حالاهم شما!

[color=#5A5A5A][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(241, 246, 249)]http://en.kioskea.net/forum/affich-706028-the-file-or-directory-is-corrupted-or-unreadable[/background][/right][/size][/font][/color]

[color=#5A5A5A][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(241, 246, 249)]http://support.microsoft.com/kb/176646 [/background][/right][/size][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون
قبلش با نرم افزار arconis disk director درایو رو fix found and errors کردم دیگه فایل ها پاک شدن :)
با get data back سعی کردم ریکاوری کنم اما درصد کمیش رو می تونه پیدا کنه خیلی کم :|
تازه اینگار دیتا ها قاطی شده از درایو دیگه رو هم برای این درایو پیدا می کنه من اصلا ویندوز رو درایوی که قصد داشتم ریکاوری کنم نداشتم این فولدر ویندوز پیدا کرده :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.