Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

سلام
اگه اطلاعاتت مهمه با اکتیو بوت دیسک بهتر میتونی پیداشون کنی : [CODE]
http://www.p30world.com/archive/5945-active_bootdisk_suite.php
[/CODE]

هارد فرمت شده بدسکتور دار رو باهاش برگردوندم.البته قسمت بدسکتورش برنگشت :دی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان من مشکلی برای سیستمم پیش اومد که چند پست قبل عرض کردم
دوباره توضیح میدم
من یک کامپیوتر دارم با دوهارد که از هارد دومی در مواقعی که مشکل برای هارد اولیم که مهمه پیش میاد استفاده میکنم وبا استفاده از هارد دومی فایلهای هارد اولی را جابجا میکنم سپس به رفع مشکل هارد اولی میپردازم.که معمولا نصب وین 7 هست
چندی پیش که از هارد دومی استفاده میکردم سیستم خودبخود ریست شد.خلاصه وین را دوباره نصب کردم ولی بعد نصب وین تازه(32بیت)دسترسی به هارد اولی نداشتم.و وقتی روی دیسک منیجمنت نگاه میکردم هارد اولیم که مهمه را به صورت یک پارچه نشون میداد بطوری که درایوهای روی اون معلوم نبود.فک کردم مشکل از وین 32 بیت هست .وتبدیل به 64 بیت کردم بازم مشکل سر جا بود.بعد هم سعی کردم وین 7 را روی همون هارد اولی نصب کنم که موقع انتخاب درایو برای نصب وین.کل هارد بصورت یکپارچه بود.که یا باید هارد را دوباره پارتیشن یبندی کنم یا فرمت دوباره از طرفی منم نمیخام این کار راانجام بدم چون مطالب خیلی زیادی روی هارد هست
فقط 7-8 گیگ کلی جنگ سوریه روشه+ارشیو بزگ از تصاویر نظامی ایرانی وخارجی خلاصه موندم چکار نم لطفا راهنمایی کنیید

ببخشید که زیاد فک زدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نرم افزار acronis disk director رو نصب کن و پارتیشن ها رو ریکاوری کن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1392596568' post='365934']
نرم افزار acronis disk director رو نصب کن و پارتیشن ها رو ریکاوری کن
[/quote]
روی هارد معیوب یا سالم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هاردت اگه معیوبه که برای ریکاوری باید بری پیش متخصصش!البته درجه خرابی هم موثره!کم باشه خودتم میتونی اطلاعاتو بکشی بیرون.
اولین دلیل خرابی هارد پاور معیوبه.مواظب باش اون یکی هارتم نترکه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روی هارد سالم هارد معیوب رو هیچکاریش نکن فقط به سیستم وصل باشه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
[b] SSL connection error[/b]

[b] [color=#222222][font='Helvetica Neue', Arial, Verdana, sans-serif][size=4][background=rgb(255, 255, 255)]برای این ارور در کروم چندتا روش روتیین از جمله پاک کردن کش و تنظیم پروکسی و ساعت و یا اعمال تغیراتی در فایل هاست انجام داده ام به مدت یک ماه مشکلی نداشتم ولی دوباره کروم شروع کرده به این بازی ! اگر روش دیگری می شناسید متشکر می شم از راهنمایی تان! [/background][/size][/font][/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز و میلیتارهای گرامی! [size=5][color=#a52a2a][b]مسئلةٌ[/b][/color][/size]! :blushing:
چجوری از شر این راحت بشم؟ رفتم از توی Manage Add-ons گشتم ولی چیزی پیدا نکردم تا غیرفعالش کنم. این چه search engine ای هست و از کجا میتونم افزونه اش رو غیرفعال و سپس پاک کنم؟
[center][url="http://www.upload7.ir/imgs/2014-02/18183541555360331684.png"][u]بختک بلای جان مرورگر من[/u][/url][/center]

و [size=5][color=#a52a2a][b]مسئلةُ الثانی[/b][/color][/size]!!
راهنمایی [دانلود؟ و] فعال سازی آنتی ویروس خود مایکروسافت؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1393158730' post='367153']
دوستان عزیز و میلیتارهای گرامی! مسئلةٌ! :blushing:
چجوری از شر این راحت بشم؟ رفتم از توی Manage Add-ons گشتم ولی چیزی پیدا نکردم تا غیرفعالش کنم. این چه search engine ای هست و از کجا میتونم افزونه اش رو غیرفعال و سپس پاک کنم؟
[center][url="http://www.upload7.ir/imgs/2014-02/18183541555360331684.png"][u]بختک بلای جان مرورگر من[/u][/url][/center]

مسئلةُ الثانی!!
[/quote]

ســــــــــلام

اگر بلافاصله بعد از کشودن مرورگر ظاهر می شود که احتمالا رفته روی صفحه آغازین یا همون Home page و از اونجا باید گزینه ی current رو در internet options اعمال کرد

اگر هم بعد از کلیک بر روی تب جدید این صفحه میاد باز هم در مسیر internet options قسمت Advanced میتونید به کل مرورگر رو ریست کنید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرورگر هیچ Home Page ای نداره(تنظیمش روی Blank Page هست). ولی خب جواب سؤال شما ، هر دو! هم وقتی مرورگر رو باز میکنم میاد ، هم وقتی تب جدید باز میکنم. اگر هم دقت کنید ، اون پنجره ای که بالا سمت راست برای وارد کردن متن[برای جستجو کردن] وجود داره، اون همیشه و در همه ی تب ها فعال هست. یعنی در واقع یک افزونه است نه یک آدرس که بعنوان Home Page یا چیز مشابه ذخیره شده باشه.
راه حل ریست کردن میسر نیست! کلی پسورد و آدرس رو توی مرورگر ذخیره کردم که نیازشون دارم! یک علاج صلح آمیزتر پیشنهاد میتونید بدید؟! :nailbiting:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1393160419' post='367159']
مرورگر هیچ Home Page ای نداره(تنظیمش روی Blank Page هست). ولی خب جواب سؤال شما ، هر دو! هم وقتی مرورگر رو باز میکنم میاد ، هم وقتی تب جدید باز میکنم. اگر هم دقت کنید ، اون پنجره ای که بالا سمت راست برای وارد کردن متن[برای جستجو کردن] وجود داره، اون همیشه و در همه ی تب ها فعال هست. یعنی در واقع یک افزونه است نه یک آدرس که بعنوان Home Page یا چیز مشابه ذخیره شده باشه.
راه حل ریست کردن میسر نیست! کلی پسورد و آدرس رو توی مرورگر ذخیره کردم که نیازشون دارم! یک علاج صلح آمیزتر پیشنهاد میتونید بدید؟! :nailbiting:
[/quote]
اگر جدیدا برنامه ای نصب کردید 90 درصد گزینه ی Set This page as Home رو زدید که به این بختک دچار شدید.
آنتی ویروس خود مایکروسافت همون کاچی به از هیچی است. خیلی بدرد نمی خوره ولی به عنوان خالی نبودن عریضه میتونی ازش استفاده کنی که خودش در Control Panel با نام Windows Defender وجود داره.
اگه توان مالی درست و حسابی و یک سیستم مناسب داری پیشنهاد می کنم آنتی ویروس کاسپرسکی رو نصب کنی ولی این آنتی ویروس بیشتر برای شرکت ها و سازمان هایی که اطلاعات حساسی بر روی سیستم دارند نصب میشه ولی بشدت قدرتمنده.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1393160419' post='367159']
[/quote]

ببین به کارت میاد

[url="http://www.apdownload.com/دانلود-نرم-افزار-hijackthis-v2-0-5-حذف-نرم-افزار-های"]http://www.apdownloa...ف-نرم-افزار-های[/url]

[quote name='siavash75' timestamp='1393162039' post='367164']
اگر جدیدا برنامه ای نصب کردید 90 درصد گزینه ی Set This page as Home رو زدید که به این بختک دچار شدید.
آنتی ویروس خود مایکروسافت همون کاچی به از هیچی است. خیلی بدرد نمی خوره ولی به عنوان خالی نبودن عریضه میتونی ازش استفاده کنی که خودش در Control Panel با نام Windows Defender وجود داره.
اگه توان مالی درست و حسابی و یک سیستم مناسب داری پیشنهاد می کنم آنتی ویروس کاسپرسکی رو نصب کنی ولی این آنتی ویروس بیشتر برای شرکت ها و سازمان هایی که اطلاعات حساسی بر روی سیستم دارند نصب میشه ولی بشدت قدرتمنده.
[/quote]

تازگی ها این نرم افزارهای کرمکی از این سوال ها نمی پرسند و خودشون مثل یه ویروس نصب می شوند!

کسپر و توان مالی؟ شوخی می کنی سیاوش جان؟ کسپر که راحت سریالش گیر میاد، به عنوان کاربر ثابق این آنتی ویروس باید بگم برای سیستم های ضعیف مناسب نیست چون مدام در حال اسکن فایلهاست و در نتیجه کند میکنه سیستم رو، من خودم 250 روزه اش رو دارم.اون بیت دیفندر و اف سکیور هستند که حتما باید لایسنس اصلی خریداری بشه چون اصلا سریالشون گیر نمیاد و تنها کرک هست که اون هم 100% آلوده به ویروس.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1393158730' post='367153']
دوستان عزیز و میلیتارهای گرامی! [size=5][color=#a52a2a][b]مسئلةٌ[/b][/color][/size]! :blushing:

و [size=5][color=#a52a2a][b]مسئلةُ الثانی[/b][/color][/size]!!
[/quote]

چند تا راه حل دارم که همش باعث میشه اینو از بین ببرید.
اول از کنترل پنل برناهم ای که به همین اسم هست رو پاک کنید
بعد به ویرایش ریجستری برید. این قسمت مواظب باشید. دکمه ی ویندوز و R رو بزنید بعد هم بنویسید regedit
تو ریجستری بالای صفحه سمت راست قسمت setting برید و بعد هم search رو انتخاب کنید. بعد اسم این برنامه ای که تو صفحه اول مرورگر هست رو بنویسید و دکمه ی سرچ رو بزنید. بعد از چند لحظه تو صفحه میاره . روی اسم برنامه کلیک کنید و به جاش ادرس گوگل رو بنویسید یا خالی بزارید. بعد هم همینطور تو قسمت سرچ next رو بزنید تا همه رو پیدا کنه. بعد همینطور تغییرش بدید.

بعد وقتی که مرورگر رو باز میکنید تو قسمت تسک منجر موس رو روی ایکن مرورگر ببرید بعد هم روی مرورگر راست کلیک کنید و پروپرتیس رو انتخاب کنید بعد تو سربرگ shortcut برید و تو کادر استارت این یه ادرس نوشته. ادرس این قسمت باید این باشه "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox" اگه بیشتر بود پاک کنید . و به همین ادرس هم برید و فایلهایی که اونجا هست رو پاک کنید. یادتون باشه فایلهای مرورگر رو پاک نکنید
تو همین قسمت تو قسمت کیس ادرس تو کادر باید "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" باشه. اگه بیشتر بود پاک کنید.
تو دسکتاپ هم روی روی ایکن مرورگر راست کلیک کنید و تو پروپرتیس برید و دقیقا گزینه های بالا رو اجرا کنید. یادتون باشه هرجا که ایکون مرورگر هست این قسمت رو اجرا کنید. و تمام این روشها رو اجرا کنید برای اینکه این مشکل حل بشه.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hassanmirani' timestamp='1393164034' post='367168']
چند تا راه حل دارم که همش باعث میشه اینو از بین ببرید.
اول از کنترل پنل برناهم ای که به همین اسم هست رو پاک کنید...
[/quote]
دست شما درد نکنه! در همین مرحله مشکل مرتفع شد!! :applause: نمیدونم چرا به فکر خودم نرسیده بود! icon_cheesygrin البته الآن میدونم چرا! نامردا اسم برنامه رو گذاشته بودن Default Tab Search LLC واسه همین هم فکر میکردم واقعاً دیفالت :waitung: و جزء مرورگر هست که خب کلکش کنده شد![img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/whew!.gif[/img] بسیار ممنونم از همه ی دوستان که قابل دونستن و نظر و کمکشون رو ازم دریغ نکردن :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1393173501' post='367182']
دست شما درد نکنه! در همین مرحله مشکل مرتفع شد!! :applause: نمیدونم چرا به فکر خودم نرسیده بود! icon_cheesygrin البته الآن میدونم چرا! نامردا اسم برنامه رو گذاشته بودن Default Tab Search LLC واسه همین هم فکر میکردم واقعاً دیفالت :waitung: و جزء مرورگر هست که خب کلکش کنده شد![img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/whew!.gif[/img] بسیار ممنونم از همه ی دوستان که قابل دونستن و نظر و کمکشون رو ازم دریغ نکردن :rose:
[/quote]

اینو بگم که این برنامه تو یک مرحله پاک شده . از ریجستری هم پاک کنید و از ادرس مرورگر هم پاک کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.