Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

در راه خدا به این سوال که از طرف یکی از دوستان هست پاسخ بده:!!!

ویدیو های یوتوب، برام پخش نمیشن و اتفاقی که می‌افته اینه که سیستم به صورت خودکار شروع میکنه یکی یکی کیفیت ها رو انتخاب کنه و بعد از چند ثانیه( بدون پخش ویدیو) کیفیت انتخابی حذف میشه تا جایی که کل کیفیت های موجود برای ویدیو حذف میشن و ویدیو پخش نمیشه!! هزار بار هم رفرش بکنم باز این مشکل پیش میاد :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1407754499' post='401014']
در راه خدا به این سوال که از طرف یکی از دوستان هست پاسخ بده:!!!

ویدیو های یوتوب، برام پخش نمیشن و اتفاقی که می‌افته اینه که سیستم به صورت خودکار شروع میکنه یکی یکی کیفیت ها رو انتخاب کنه و بعد از چند ثانیه( بدون پخش ویدیو) کیفیت انتخابی حذف میشه تا جایی که کل کیفیت های موجود برای ویدیو حذف میشن و ویدیو پخش نمیشه!! هزار بار هم رفرش بکنم باز این مشکل پیش میاد :(
[/quote]
اول از مرورگر کروم استفاده کن ببین جواب میده چون این مرورگر به صورت درونی خودش فلش پلیر داره
فایروال هم خاموش کن ببین چی میشه
اگر نشد اینم هم یه تست بزن.شاید افزونه یا ویروسی به مروگرهاتت چسبیده
[url="http://techsupportall.com/artbeta"]http://techsupportall.com/artbeta[/url]

اگر همه اینها نشد احتمالا چیزشکن و V+pN مشکل دار شده ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسئله ای برایم پیش آمده از قِبَل لطف روزافزون برادران متولی فیلترنت!

طی تلاش های نامیمون برای استفاده از قندشکن، یکی دوبار پیش آمد که کامپیوتر هنگام نصب شدن این اسمشونبر، ری استارت شده. بعد از هر نوبت، آیکون های روی دسکتاپ دُرشت تر شدن! استفاده از اون منوی صفحه نمایش که آیکون ها رو ریزتر یا درشت تر میکنه، برای برگردوندن اندازه سابق(ریز) به در بسته میخوره چون اون تنظیم روی حالت small هست(تنظیمی که قبلاً خودم انجام دادم) و دیگه گزینه از این کوچکتر وجود نداره! تونستم توضیح بدم مسئله رو؟ چجوری می تونم اندازه آیکون ها رو برگردونم به قبل؟ فقط هم این بزرگ شدن آیکون ها مختص دسکتاپ هست خوشبختانه و بقیه فولدرها و جاهای دیگه ی سیستم که میرم، همون اندازه سابق رو دارند خدا رو شکر. روی دسکتاپم خیلی حساسم! بماند که در یکی از ری استارت ها، تمام لینک هایی که روی TaskBar گذاشته بودم پرید(ویندوز7)...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1408188427' post='402368']
از نرم افزار tuneup utilities استفاده کن
[/quote]

دارمش ، چه استفاده ای بکنم؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1408192966' post='402376']
دارمش ، چه استفاده ای بکنم؟!
[/quote]
توی قسمت مربوط به المنت های ویندوز(آیکنش یه استوانه و مخروط و اینجور چیزهاست)میتونی سایز آیکن دسکتاپ رو کم و زیاد کنی
من تون آپ ندارم وگرنه دقیق برات اسکرین شات میگرفتم ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1408187611' post='402364']
مسئله ای برایم پیش آمده از قِبَل لطف روزافزون برادران متولی فیلترنت!

طی تلاش های نامیمون برای استفاده از قندشکن، یکی دوبار پیش آمد که کامپیوتر هنگام نصب شدن این اسمشونبر، ری استارت شده. بعد از هر نوبت، آیکون های روی دسکتاپ دُرشت تر شدن! استفاده از اون منوی صفحه نمایش که آیکون ها رو ریزتر یا درشت تر میکنه، برای برگردوندن اندازه سابق(ریز) به در بسته میخوره چون اون تنظیم روی حالت small هست(تنظیمی که قبلاً خودم انجام دادم) و دیگه گزینه از این کوچکتر وجود نداره! تونستم توضیح بدم مسئله رو؟ چجوری می تونم اندازه آیکون ها رو برگردونم به قبل؟ فقط هم این بزرگ شدن آیکون ها مختص دسکتاپ هست خوشبختانه و بقیه فولدرها و جاهای دیگه ی سیستم که میرم، همون اندازه سابق رو دارند خدا رو شکر. روی دسکتاپم خیلی حساسم! بماند که در یکی از ری استارت ها، تمام لینک هایی که روی TaskBar گذاشته بودم پرید(ویندوز7)...
[/quote]
وقتی موس روی دسکتاپه کنترل رو بگیر و موس ویل رو بچرخون
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

آقا اتفاق عجیبی افتاده برام

امروز صبح من خواب بودم و کامپیوتر هم داشت برای خودش دانلود می کرد و ... که برق منطقه ی ما برای حدود یکی دو ساعت رفت ، بعدش که من سیستم رو روشن کردم و خواستم بیام میلیتاری ، هیچ کدام از browser ها به اینترنت وصل نمی شدن و پیغام server not found رو میزدن :| جالبیش این بود که در همین لحظه ، در اسکایپ آن بودم و داشتم چت می کردم و تورنت هم داشت دانلودش رو می کرد :|

زنگ زدن به پشتیبانی ، اولش گفت مشکل از اتصال فیزیکی به مودمه و کابلت ابراد داره و احتمالا قطع شده :| من چک کردم مشکلی نداشت بعدش دوباره تماس گرفتم ، رفتم توی تنظیمات مودم مقدار MTU رو از 1480 به 1470 تغییر دادم طبق گفته ی خودش ولی باز هم مشکل پابرجا بود :|

جالبیش اینه که الان که با فیلتر//شکن وصل شدم سایت ها بالا میان icon_eek LAN setting هم چک کردم موردی نداشت :| ویندوزم هم xp میباشد :blushing:

لطفا اگه میتونید یه راهنمایی بفرمایید باید به چند تا سایت سر بزنم که با فیلتر* شکن بالا نمیان :( :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله منم این مشکلو داشتم. شما باید dns رو دستی بدید به احتمال زیاد حل بشه. رو کانکشن کلیک راست کنید و گزینه status رو انتخاب کنید. بعد properties رو بزنید بعد روی internet protocol version 4 کلیک کنید و properties رو بزنید. اون پایین جای DNS معلومه. DNS پابلیک هم زیاد هست من خودم اینا رو زدم
208.67.222.222
208.67.220.220
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1408354247' post='402760']
سلام

آقا اتفاق عجیبی افتاده برام

امروز صبح من خواب بودم و کامپیوتر هم داشت برای خودش دانلود می کرد و ... که برق منطقه ی ما برای حدود یکی دو ساعت رفت ، بعدش که من سیستم رو روشن کردم و خواستم بیام میلیتاری ، هیچ کدام از browser ها به اینترنت وصل نمی شدن و پیغام server not found رو میزدن :neutral: جالبیش این بود که در همین لحظه ، در اسکایپ آن بودم و داشتم چت می کردم و تورنت هم داشت دانلودش رو می کرد :neutral:

زنگ زدن به پشتیبانی ، اولش گفت مشکل از اتصال فیزیکی به مودمه و کابلت ابراد داره و احتمالا قطع شده :neutral: من چک کردم مشکلی نداشت بعدش دوباره تماس گرفتم ، رفتم توی تنظیمات مودم مقدار MTU رو از 1480 به 1470 تغییر دادم طبق گفته ی خودش ولی باز هم مشکل پابرجا بود :neutral:

جالبیش اینه که الان که با فیلتر//شکن وصل شدم سایت ها بالا میان icon_eek LAN setting هم چک کردم موردی نداشت :neutral: ویندوزم هم xp میباشد :blushing:

لطفا اگه میتونید یه راهنمایی بفرمایید باید به چند تا سایت سر بزنم که با فیلتر* شکن بالا نمیان :( :-(
[/quote]
سلام ..
احتمالا شما از پروکسی استفاده می کریدن زمانی که برق قطع شده همچنان تنظیمات پروکسی به صورت پیش فرض روی مرورگر و تنظیمات ویندوز باقی مونده !
به ترتیب اقدام کنید و در صورت جواب نگرفتن به مرحله بعد برید .
1- پروکسی رو مجدد باز کنید و به صورت طبیعی غیر فعال کنید .
2- تنظیمات اینترنت در بخش کنترل پنل ویندوز با استفاده از کلیدهای ریستور مربوطه به حالت اول برگردونید .
3- تمامی مرورگرها نصب شده روی ویندوز رو پاک کنید و مجددا نصب کنید .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1408441639' post='402937']
سلام ..
احتمالا شما از پروکسی استفاده می کریدن زمانی که برق قطع شده همچنان تنظیمات پروکسی به صورت پیش فرض روی مرورگر و تنظیمات ویندوز باقی مونده !
به ترتیب اقدام کنید و در صورت جواب نگرفتن به مرحله بعد برید .
1- پروکسی رو مجدد باز کنید و به صورت طبیعی غیر فعال کنید .
2- تنظیمات اینترنت در بخش کنترل پنل ویندوز با استفاده از کلیدهای ریستور مربوطه به حالت اول برگردونید .
3- تمامی مرورگرها نصب شده روی ویندوز رو پاک کنید و مجددا نصب کنید .
[/quote]

سلام

ممنونم از پاسختون

خیر شب داشتم با تورنت دانلود می کردم و پروکسی وصل نبوده ، مشکل از همون دی ان اس بوده که با دوباره زنگ زدن به پشتیبانی و گرفتن دی ان اس جدید حل شد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی میخوام درایو c رو دفرج کنم اصلا تولیسا نیست باید چکار کنم

ویرایش شده در توسط rezatizitizi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

لپ تاب چه مارکی و چه مدلی رو پیشنهاد می دید؟

تو رنج 2.5 تا 2.8 تومن برای نیازهای عمومی

ویرایش شده در توسط greeneye

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

لپ تاب چه مارکی و چه مدلی رو پیشنهاد می دید؟

تو رنج 2.5 تا 2.8 تومن برای نیازهای عمومی

پیشنهاد بنده لپ تاپ MSI CX61 سری F هست. خیلی سبک، ارزان و دارای سخت افزار مناسبی هست. قیمتش 2300 هست به نظرم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیر شب داشتم با تورنت دانلود می کردم و پروکسی وصل نبوده ، مشکل از همون دی ان اس بوده که با دوباره زنگ زدن به پشتیبانی و گرفتن دی ان اس جدید حل شد

عجیبه....

چون معمولا من اولین کاری که بعد از نصب یه سیستم عامل انجام میدم، تعویض دی‌ان‌اس هاش هستش!! :))) برای گرفتن پینگ بهتر...

از چه نرم‌افزاری برای دانلود از تورنت استفاده می‌فرمایید و جسارتا از چه سایتی گرفتید؟؟؟

دیتای شما طول این همه مدت که دی‌ان‌اس تغییر داده شده بوده، از کجاها گذشته و به چه سرور هایی رفته؟؟؟

از چه چیل‌تر شکنی استفاده میکنید و غیره و ذلک....

لطفا اگر دیتای مهمی رو کامپیوتر دارید، این  مسائل رو بیشتر بهش دقت بکنید...

تورنت یا امثال اون، چیزایی برای شوخی یا استفاده‌ی بدون علم درست به خطراتش نیست!!

سایت های دانلود تورنت رو هم باید به شدت بهش توجه بشه...

ترکرهایی که ازش دانلود میشه باید به شدت بهش توجه بشه...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.