Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

با تشكر از راهنماييتون ، من تو اين سايتي كه گفتين حساب كاربري ايجاد كردم و فايلهامو تو اونجا آپلود كردم منتها نمدونم وقتي اينجا پست ميذارم چطور اون فايلها رو بيارم تو پستم ، ممنون ميشم اينم راهنمايي كنيين

www.picofile.com

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشكر از راهنماييتون ، من تو اين سايتي كه گفتين حساب كاربري ايجاد كردم و فايلهامو تو اونجا آپلود كردم منتها نمدونم وقتي اينجا پست ميذارم چطور اون فايلها رو بيارم تو پستم ، ممنون ميشم اينم راهنمايي كنيين

لینک عکس رو در قست پست یه گزینه است بنامه تصویر پایین اون شکلکها بغل دوتا فلش چپ و راست اونجا وارد میکنید

موفق باشید

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست خوب و مهربانم، قرار دادن عکس در انجمن به صورت مستقیم خارج از گالری میلیتاری ممنوع هست، باید به صورت لینک باشه! یعنی به جز میلیتاری نباید از جای دیگه ای عکس آپلود کنی! اکانت گالری هم برای همه نیست، برای بعضی از افراد هست.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام، آیا نرم افزاری وجود داره که بتونم لپتاپ رو مستقیم به یه نمایشگر وایرلس (وای فای) متصل کنم؟ یه چیزی تو مایه های صفحه آینه ای که موبایل های جدید ساپورت می کنن. باتشکر

شما نیاز به مبدل سخت افزاری دارید مثل مبدل تصویری D-Link Wireless Display(WiDi) Adapter DHD-131 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورتون رو درست متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید

و از متن من فکر میکنم این نرم افزار بکارتون بیاد

http://soft98.ir/software/16677-Wireless-Network-Watcher.html

قبول دارم که یه مقدار بد منظورم رو رسوندم. مثلا شما تصور کنید توی لپ تاپ یا موبایل یه فیلم یا عکس یا هر چیز دیگه ای دارید و می خواید رو یه نمایشگر بزرگتر نشون بدید ولی از اون جایی که باید جایجا بشید یا اصلا نمی تونید نزدیک نمایشگر بشید منجورید از وای فای استفاده کنید. دقیقتر بخوام  توضیح بدم : اغلب دوستان گوشی اندرویدی دارن و تا به الان حتما اسم وایرلس دیسپلی (نمایشگر بیسیم) رو تو منوی هاشون دیدن حالا من یه برنامه می خوام که کار او وایرلس دیسپلی رو برام توی لپ تاپ یا پی سی انجام بده. جونم بالا اومد از بس پیچوندم و توضیح دادم

در ضمن من نرم افزار Intel.Wireless.Display.Software.4.2.29.Final روامتحان کردم جواب نداد رو سیستم من.

باز هم متشکرم از توجه شما

شما نیاز به مبدل سخت افزاری دارید مثل مبدل تصویری D-Link Wireless Display(WiDi) Adapter DHD-131 

شرمنده پست شما رو ندیدم ولی هیچ راه دیگه ای نداره؟
 ترجیحا نرم افزاری چون من منایشگر رو دارم با لپ تاپم مشکل دارم

ویرایش شده در توسط Anoel

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده پست شما رو ندیدم ولی هیچ راه دیگه ای نداره؟
 ترجیحا نرم افزاری چون من منایشگر رو دارم با لپ تاپم مشکل دارم

خواهش میکنم ....

برای اشتراک گذاری تصاویر که به فناوری اینه کردن هم معروف هست یا باید محصولات از یک برند مشترک باشند و یا به سخت افزاری نیاز داریم که واسطه بین قطعات باشه !

برای مثال درمحصولات ایفون فناوری Air play رو داریم و یا در بین محصولات سامسونگ فناوری AllShir وجود داره . 

اگر نرم افزای باشه که این کارو انجام میده ( هر چند اینه کردن نیاز به سخت افزار اختصاصی داره ) بنده بی اطلاع هستم .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام بر همگی، آقا دوستم یه فلشی بهم داد گفت که برام بازی بریز توی، من هم وصلش کردم و خواستم فرمتش کنم دیدم Write Protected شده :( تمام روش هارو هم امتحان کردم، لاو لول فرمت، از طریق ریجستری، برنامه، همه چی! میگم شما روشی ندارید که بشه این لامصب رو دوباره فرمت کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام بر همگی، آقا دوستم یه فلشی بهم داد گفت که برام بازی بریز توی، من هم وصلش کردم و خواستم فرمتش کنم دیدم Write Protected شده :( تمام روش هارو هم امتحان کردم، لاو لول فرمت، از طریق ریجستری، برنامه، همه چی! میگم شما روشی ندارید که بشه این لامصب رو دوباره فرمت کرد؟

عليكم السلام 

با ويندوز Seven  و Diskpart امتحان كردي ؟

همينجوري نري آزمايش كني ! خطر داره ها !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

HP USB Disk Storage Format Tool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عليكم السلام 

با ويندوز Seven  و Diskpart امتحان كردي ؟

همينجوري نري آزمايش كني ! خطر داره ها !

چی کار کنم آخه، راه دیگه ای برام نمونده!

HP USB Disk Storage Format Tool

میگه این فلش رایت پروتکت شده است :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چی کار کنم آخه، راه دیگه ای برام نمونده!

میگه این فلش رایت پروتکت شده است :(

منظورم اينه كه بيگدار به آب نزني ، بي احتياطي در استفاده از اين فرمان ممكنه باعث پاك شدن اطلاعات هارد ديسك بشه ، انگليسيت كه  خوبه :

http://superuser.com/questions/689439/how-to-format-repair-a-write-protected-usb-drive-with-i-o-errors

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم اينه كه بيگدار به آب نزني ، بي احتياطي در استفاده از اين فرمان ممكنه باعث پاك شدن اطلاعات هارد ديسك بشه ، انگليسيت كه  خوبه :

http://superuser.com/questions/689439/how-to-format-repair-a-write-protected-usb-drive-with-i-o-errors

من VID و PID فلش رو بدست آوردم، توی اون سایت روسی هم پیداش کردم منتها لینک دانلود نداره، چی کار کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من VID و PID فلش رو بدست آوردم، توی اون سایت روسی هم پیداش کردم منتها لینک دانلود نداره، چی کار کنم؟

اگه لينك دانلود نداره پس اول diskpart را امتحان كن :

http://www.mytechupdate.com/how-to/how-to-format-write-protected-pen-driveusb-flash-drive-or-memory-card/

http://www.tomshardware.com/forum/291901-32-external-drives-affected-write-permissions

فكر كردم اول مي ري سراغ diskpart

اگه باز هم ديسك پارت جواب نداد توي جستجو اول VID را وارد كن بعد سعي كن مورد مشابه پدا كني و از اون كمك بگيري ، خودم يكبار امتحان كردم و موفق شدم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه لينك دانلود نداره پس اول diskpart را امتحان كن :

http://www.mytechupdate.com/how-to/how-to-format-write-protected-pen-driveusb-flash-drive-or-memory-card/

http://www.tomshardware.com/forum/291901-32-external-drives-affected-write-permissions

فكر كردم اول مي ري سراغ diskpart

اگه باز هم ديسك پارت جواب نداد توي جستجو اول VID را وارد كن بعد سعي كن مورد مشابه پدا كني و از اون كمك بگيري ، خودم يكبار امتحان كردم و موفق شدم .

پیداش کردم، دقیقا با مشخصات فلش من مطابفت داشت، اما لینک دانلود نداره، میخوام بدوننم چطور لینک دانلودش رو پیدا کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام، نرم افزاری هست که بشه با کمک اون اینترنت رو محدود کرد؟ مثلا بگی از ساعت 8 تا 12 فقط 500 مگ و بعد از اون خودش اینترنت رو قطع بکنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.