Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

شاید اون چشمش کثیف شده ..با یه سوزن و پارچه تمیز کن

نشد باید پد بگیری :)

الان باز کردم و تمام قطعات شیشه ای و دوربین و مدارهای موس عزیزم را پاک کردم ولی درست نشد. موس دیگری هم دارم که فعلا از این استفاده میکنم. ولی در طی این پنج شش سال هیچ موسی به کیفیت کار این موس نرسیده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان اینجا میشه مشورت راجع به خرید گوشی گرفت؟

هدف گذاری: فبلت(صفحه بین 5.5 تا 6.5) ، باطری به اندازه کافی قوی برای یک روز کامل(صبح تا شب) بیرون از خونه با اکثر قابلیت های گوشی، داشتن 4G به امتیاز گوشی بشدت می افزاید ، قیمت ترجیحاً زیر 1200

گزینه های فعلی: Samsung Note II , Sony Xperia Z Ultra , Asus Zenfone 6 , HTC One max

توضیحات: لپ تاپ سوژه موردنظر هم ایسوس هست، این مدل هم یک قابلیت های خوبی داره و توی اینترنت هم از کیفیتش تعریف کرده بودن، واسه همین آمده جزو گزینه ها علیرغم نداشتن 4G . از همه بیشتر دارم به سونی فکر میکنم ولی خب قدیمی بودنش یک مقدار نگران و مرددم کرده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان اینجا میشه مشورت راجع به خرید گوشی گرفت؟

هدف گذاری: فبلت(صفحه بین 5.5 تا 6.5) ، باطری به اندازه کافی قوی برای یک روز کامل(صبح تا شب) بیرون از خونه با اکثر قابلیت های گوشی، داشتن 4G به امتیاز گوشی بشدت می افزاید ، قیمت ترجیحاً زیر 1200

گزینه های فعلی: Samsung Note II , Sony Xperia Z Ultra , Asus Zenfone 6 , HTC One max

توضیحات: لپ تاپ سوژه موردنظر هم ایسوس هست، این مدل هم یک قابلیت های خوبی داره و توی اینترنت هم از کیفیتش تعریف کرده بودن، واسه همین آمده جزو گزینه ها علیرغم نداشتن 4G . از همه بیشتر دارم به سونی فکر میکنم ولی خب قدیمی بودنش یک مقدار نگران و مرددم کرده...

1100 بگیر

به سری لومیا هم فکر کن

ویرایش شده در توسط gama
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید که سوال تکراری میپرسم

کدوم وبلاگ ایرانی به نظرتون بهتره و چرا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دو تصویر مقایسه ای انجام داده برای سرویس دهنده های حال حاضر، اما به نظر من اگه برای تبلیغات نمی خوای و می خوای مطالب خودت رو منتشر کنی، Blog.ir از همه بهتره

thumb_blogdahiwww_Yas98_ir_.jpg  thumb_jadval-bloghelp.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

blogfa به نسبت بهتره و امکانات و قالب بیشتری داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و اما سوال بعد

برای آپلود عکس کدوم سایت بهتره؟ جایی که پایدار باشه و عکست سر جاش بمونه

سایتای خارجی خوبن ولی  همیشه در خطر فیلتر شدن قرار دارن فکر کنم ایرانی باشه بهتره

ممنون از دوستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و اما سوال بعد

برای آپلود عکس کدوم سایت بهتره؟ جایی که پایدار باشه و عکست سر جاش بمونه

سایتای خارجی خوبن ولی  همیشه در خطر فیلتر شدن قرار دارن فکر کنم ایرانی باشه بهتره

ممنون از دوستان

یه دونه اکانت picofile برای خودت بساز تصاویر رو توی همون آپ کن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام، دوستان چرا عکسهای گالری سایت برای من باز نمیشه؟

http://oi57.tinypic.com/1zbx66d.jpg

برای اینکه هیتلر افکن روشنه به نظرم، منم گاهی اوقات برای گالری اینطوری میشه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا بعضی از تصاویری که کابران سایت میزارن دیده نمیشه؟؟؟ از **تر شکن استفاده نمیکنم! اصلا ربطی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حقیقتش به این شوری نه ولی موبایل خاموش قابلیت شنود دارد

لطفا براساس دلایل نظر بدید و باعث گمراهی خواننده نشید

گوشی خاموش فقط قابل ردیابی هستن ان هم به دلایلی که دوستان میدونند

گوشی در حالت خاموش قابلیت فیلمبرداری و عکسبرداری و اتصال به اینترنت داره و عکسها رو میفرسته !

واقعا برای همچین افرادی متاسفم

موفق باشید

ویرایش شده در توسط milad021
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مادام که باتری در گوشی قرار داره (حتی وقتی که گوشی ظاهرا خاموش است)، اگر در برنامه گوشی قابلیت شنود، ارسال تصاویر و اطلاعات، و ضبط صدا باشد، اپراتور یا شخص ثالثی که توانایی ارتباط برقرار کردن با گوشی را دارد می تواند این کار را انجام دهد و از شما جاسوسی کند (بیخود نیست که گوشی برخی شرکت ها قابلیت در آوردن باتری را ندارند). مسئله خیلی خیلی ساده است. شما وقتی گوشی را خاموش می کنید تنها صفحه نمایش خاموش می شود اما هیچ دلیلی وجود ندارد که کاملا سیستم خاموش شده باشد. از نظر ظاهری هم یک گوشی با صفحه ی خاموش و باطن روشن هیچ فرقی با یک گوشی با صفحه خاموش و باطن خاموش نمی کند. من یادمه قبلا روی یکی از وبسایت های معتبر خارجی خونده بودم که هر گوشی که بخواهد به آمریکا وارد شود، باید در آن توسط شرکت سازنده چنین امکاناتی قرار داده شده باشد.

علاوه بر این می توان یک بد افزار بر روی گوشی نصب کرد که وقتی شما گوشی را خاموش می کنید، صرفا صفحه نمایش را خاموش کند و شما را فریب دهد و جاسوسی های خودش را انجام دهد.

در هر صورت خیلی این داستان که دوستمون فرمودند بعید نیست. تنها راهی که وجود داره که خیال آدم راحت باشه اینه که گوشی خودشو به جاهای مهم همراهش نبره و اگر هم برد، آن را خارج از مکان جلسه قرار بده و باتریش رو هم در بیاره.

ویرایش شده در توسط hossein9
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من یک عمر هست تو کار شبکه و هک هستم .... خیلی مدل های هک گوشی موبایل رو بلدم ...خیلی روش های کشف شبکه وایرلس و حتی ارتباطات بیسیم و نیز ورود به سیگنال های بلوتوث و ... و با کمک لینوکس هم که محدودیت های کمی در این زمینه هست

ولی والله اول بار هست میشنوم همچین ادعایی میشه که فرقی بین گوشی خاموش و روشن نیست !

اسم مدل ها روببرید و یا لینکی چیزی بزارید چون به هرحال مثال ساده میزنم : امروزه روز تسترهای الکترونیکی اومده ...امواج ارسالی گوشی در حالت خاموش و روشن به دلیل وجود آنتن مخابراتی که داره مشخص هست و خیلی راحت میشه با وصل یک وسیله ساده فهمید اوضاع ش چطوره

به نظر من این از اون حرفها بود و هست

الان اینطور باشه گوشی بلک بری که ایران رو تحریم کرده و پرطرفدارا ترین گوشی های خارج هست و مدتها دست اوباما بود و سر و صدا به پا کرد و دیگر گوشی ها باید هزار دفعه ورشکست میشدند

بزرگترین هکرهای جهان که هنوز هم کسی ردی ازشون نمیزنه و نزده همه شون گوشی هوشمند دارند ...!

نمیگم برخی مسایل نشدنی هست ولی میگم برخی مسائل هنوز به وجود نیومدند ....

معدود سیستمی بدون اینکه دستکاری بشه امکان داره این قابلیت ها رو داشته باشه که اون سیستم های معدود هم زود مشخص میشن

مثل چی میمونه ؟

فلش جاسوس

هر کامپیوتر کلی یو اس بی داره و پورت ورود .... خوب مثل این میمونه بگیم کامپیوتر تمام اطلاعات ما رو به دشمن میده !!!

خیر امکان نداره

تا وقتی مثلا فلش جاسوس به کامپیوتر زده نشه امکان نداره به صورت لوکال ( مثالی عرض میکنم) اطلاعات شما خروج پیدا کنه به صورت هدفمند ( بحث وصل هارد و دسترسی فیزیکی و ...گسترده س )

حالا باید گفت بله شرکت های کامپیوتری به عمد پورت یو اس بی گذاشتند و جاسوسی میشه ازش؟

من این چیزها روبا عرض معذرت : اصلا قبول ندارم و توهم میدونم

این کار من بوده سالها ...امنیت شبکه

و هزاران متد هک که واقعا باورکردنی نیست رو دیدم و فیلم اثبات شون هم دیدم ولی اینکه کبریت میتونه خونه رو به آتش بکشه پس کبریت نخرید ! رو قبول نخواهم داشت

یا حق
  • Upvote 9
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مسئله این نیست که تمام گوشیها این کارو میکنن بلکه قابلیتشو دارن که باید فعال بشه اونم شرکت مادر باید این قابلیتو روش بزاره اونم یه برنامس که باید تو حافظه پایه گوشی کار بزارن یا یه چیپ یه جاش قرار بدن و به یه طریقی فعال بشه (تایمر و ...)

تلفن همراه یه تکنولوژی وارداتیه که سهم بیشتر بازارشو گوشیهای قاچاق در دست داره قبول کنین که اگر سازمانهای جاسوسی قصد کنن از این طریق عمل کنن دستشون خیلی بازه

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.