Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

سلام

من یک عمر هست تو کار شبکه و هک هستم .... خیلی مدل های هک گوشی موبایل رو بلدم ...خیلی روش های کشف شبکه وایرلس و حتی ارتباطات بیسیم و نیز ورود به سیگنال های بلوتوث و ... و با کمک لینوکس هم که محدودیت های کمی در این زمینه هست

ولی والله اول بار هست میشنوم همچین ادعایی میشه که فرقی بین گوشی خاموش و روشن نیست !

اسم مدل ها روببرید و یا لینکی چیزی بزارید چون به هرحال مثال ساده میزنم : امروزه روز تسترهای الکترونیکی اومده ...امواج ارسالی گوشی در حالت خاموش و روشن به دلیل وجود آنتن مخابراتی که داره مشخص هست و خیلی راحت میشه با وصل یک وسیله ساده فهمید اوضاع ش چطوره

به نظر من این از اون حرفها بود و هست

الان اینطور باشه گوشی بلک بری که ایران رو تحریم کرده و پرطرفدارا ترین گوشی های خارج هست و مدتها دست اوباما بود و سر و صدا به پا کرد و دیگر گوشی ها باید هزار دفعه ورشکست میشدند

بزرگترین هکرهای جهان که هنوز هم کسی ردی ازشون نمیزنه و نزده همه شون گوشی هوشمند دارند ...!

نمیگم برخی مسایل نشدنی هست ولی میگم برخی مسائل هنوز به وجود نیومدند ....

معدود سیستمی بدون اینکه دستکاری بشه امکان داره این قابلیت ها رو داشته باشه که اون سیستم های معدود هم زود مشخص میشن

مثل چی میمونه ؟

فلش جاسوس

هر کامپیوتر کلی یو اس بی داره و پورت ورود .... خوب مثل این میمونه بگیم کامپیوتر تمام اطلاعات ما رو به دشمن میده !!!

خیر امکان نداره

تا وقتی مثلا فلش جاسوس به کامپیوتر زده نشه امکان نداره به صورت لوکال ( مثالی عرض میکنم) اطلاعات شما خروج پیدا کنه به صورت هدفمند ( بحث وصل هارد و دسترسی فیزیکی و ...گسترده س )

حالا باید گفت بله شرکت های کامپیوتری به عمد پورت یو اس بی گذاشتند و جاسوسی میشه ازش؟

من این چیزها روبا عرض معذرت : اصلا قبول ندارم و توهم میدونم

این کار من بوده سالها ...امنیت شبکه

و هزاران متد هک که واقعا باورکردنی نیست رو دیدم و فیلم اثبات شون هم دیدم ولی اینکه کبریت میتونه خونه رو به آتش بکشه پس کبریت نخرید ! رو قبول نخواهم داشت

یا حق

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ادیب

سئوالی از خدمتتان داشتم

بنظرتان این مطالبی را که ادوارد اسنودن در مورد تلفن بعضی از سیاسیون مثل خانم مرکل افشا نمودند چگونه هستش ؟(یعنی آلمانها ازاین تستر نداشتند )

یا مسئله ایی که این اواخر درمورد هاردهای کامپیوتری افشا شد

یک نکته هم در مورد مستند سازی این روش ها باید عرض کنم اگر قابل مستند سازی بود برتری طرف مقابل از بین میرفت

با تشکر

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مادام که باتری در گوشی قرار داره (حتی وقتی که گوشی ظاiرا خاموش است)، اگر در برنامه گوشی قابلیت شنود، ارسال تصاویر و اطلاعات، و ضبط صدا باشد، اپراتور یا شخص ثالثی که توانایی ازتباط برقرار کردن با گوشی را دارد می تواند این کار را انجام دهد و از شما جاسوسی کند (بیخود نیست که گوشی برخی شرکت ها قابلیت در آوردن باتری رانداره). مسئله خیلی خیلی ساده است. شما وقتی گوشی را خاموش می کند تها صفحه نمایش خاموش می وشد اما هیچ دلیل وجود ندارد که کاملا سیستم خاموش شده باشد. از نظر ظاهری هم یک گوشی با صفحه ی خاموش و باطن روشن هیچ فرقی با یک گوشی با صفحه خاموش و باطن خاموش نمی کند. من یادمه قبلا روی یکی از وبسایت ها معتبر خارجی خونده بودم که هر گوشی که بخواهد به آمریکا وارد شود، باید در آن توسط شرکت سازنده چنین امکاناتی قرار داده شده باشد.

علاوه بر این می توان یک بد افزار بر روی گوشی نصب کرد که وقتی شما گوشی را خاموش می کنید، صرفا صفحه نمایش را خاموش کند و شما را فریب دهد و جاسوسی های خودش را انجام دهد.

در هر صورت خیلی این داستان که دوستمون فرمودند بعید نیست. تنها راهی که وجود داره که خیال آدم راحت باشه اینه که گوشی خودشو به جاهای مهم همراهش نبره و اگر هم برد، آن را خارج از مکان جلسه قرار بده و باتریش رو هم در بیاره.

شاید این مسائل برای مردم کشوری مثل ایران مهم نباشه و بهش اهمیت ندن ولی در کشوری مثل آمریکا که مردم تو همچین مسائلی سرک می کشن و 1001 سازمان و 10001 شخص متخصص و هکر و ... به بررسی همچین مسائلی می پردازن و از طرفی افراد مطلعی مثل ادوارد اسنودن هم همیشه وجود دارن که به درز اطلاعات منجر بشن و همینطور شرکت های سازنده که به هیچ وجه نمی تونن دهن 1001 مهندس و تکنسین رو بسته نگه دارن و ... و...

اگر همچین چیزی پایه علمی داشت و امکان پذیر بود تا به حال 1001 بار بوی گندش همه جا رو بر می داشت. دیگه از اطلاعات شخصی خودم نگفتم و توضیح ندادم که نگید هیچی بلد نیستی و ...

پس لطفا به همچین شایعاتی دامن نزنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ادیب

سئوالی از خدمتتان داشتم

بنظرتان این مطالبی را که ادوارد اسنودن در مورد تلفن بعضی از سیاسیون مثل خانم مرکل افشا نمودند چگونه هستش ؟(یعنی آلمانها ازاین تستر نداشتند )

یک نکته هم در مورد مستند سازی این روش ها باید عرض کنم اگر قابل مستند سازی بود برتری طرف مقابل از بین میرفت

با تشکر

آمریکایی ها تلفن خاموش مرکل رو شنود نکردن که. مکالماتش رو شنود کردن. برای این کار هم راهکارهای مختلفی در اختیارشون هست. مثلا سیستم اشلون که باهاش می تونن بیش از 90 درصد مکالمات تلفنی دنیا رو شنود کنن.

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عرض شود که نرم افزار یا در واقع بد افزاری برای گوشی های هوشمند وجود داره که بعد از فعال شدن وقتی گوشی رو خاموش میکنید علی الظاهر اون رو خاموش نشون میده در واقع خاموش بودن گوشی رو شبیه سازی میکنه برای کاربر ولی در واقع گوشی در پس زمینه در خدمت اهداف بدافزار به فعالیتش ادامه میده اسمش رو خاطرم نیست ولی فکنم تو روزنامه جام جم دربارش خوندم به هر حال تحت شرایطی شدنیه البته نه به اون شوری که میگن تمام گوشی ها تحت کنترل دشمنن

ویرایش شده در توسط rezatizi
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مادام که باتری در گوشی قرار داره (حتی وقتی که گوشی ظاiرا خاموش است)، اگر در برنامه گوشی قابلیت شنود، ارسال تصاویر و اطلاعات، و ضبط صدا باشد، اپراتور یا شخص ثالثی که توانایی ازتباط برقرار کردن با گوشی را دارد می تواند این کار را انجام دهد و از شما جاسوسی کند (بیخود نیست که گوشی برخی شرکت ها قابلیت در آوردن باتری رانداره). مسئله خیلی خیلی ساده است. شما وقتی گوشی را خاموش می کند تها صفحه نمایش خاموش می وشد اما هیچ دلیل وجود ندارد که کاملا سیستم خاموش شده باشد. از نظر ظاهری هم یک گوشی با صفحه ی خاموش و باطن روشن هیچ فرقی با یک گوشی با صفحه خاموش و باطن خاموش نمی کند. من یادمه قبلا روی یکی از وبسایت ها معتبر خارجی خونده بودم که هر گوشی که بخواهد به آمریکا وارد شود، باید در آن توسط شرکت سازنده چنین امکاناتی قرار داده شده باشد.

علاوه بر این می توان یک بد افزار بر روی گوشی نصب کرد که وقتی شما گوشی را خاموش می کنید، صرفا صفحه نمایش را خاموش کند و شما را فریب دهد و جاسوسی های خودش را انجام دهد.

در هر صورت خیلی این داستان که دوستمون فرمودند بعید نیست. تنها راهی که وجود داره که خیال آدم راحت باشه اینه که گوشی خودشو به جاهای مهم همراهش نبره و اگر هم برد، آن را خارج از مکان جلسه قرار بده و باتریش رو هم در بیاره.

دوست عزیز ممنون از فرمایشاتتون

بله باطری در گوشی باشه یکسری کارها میشه کرد... نه همه ی اون چیزهای که فرموده اید

sniff کردن شبکه ها هم چیز جدیدی نیست میشه راحت انجام داد

فرمایش من در صورت  خارج بودن باطری بود که فقط می توان ردیابی نمود ان هم بدلیل هزینه بسیار زیاد فقط در جاهای خیلی خاص و مهم انجام میشه

--------

توی گوشی هم میشه با دست بردن در هسته گوشی (کد نویسی) و بالا بردن سطح امنیت کاری کرد هیچ بنی بشری نتونه به گوشیه شما به صورت remote دسترسی داشته باشه

با اینکار خود طرف هم اذیت میشه (حالا میخواد میخواد هزار تا کیلاگر, رات , یا هر کفتو ذهرماری که میخواد بریزه )

باتشکر

ویرایش شده در توسط milad021

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ادیب

سئوالی از خدمتتان داشتم

با تشکر

اسنودن یه بازیه سیاسیه و هیچی نیست زیاد جدی نگیرینش

مثل هکرهای نانشناس (Anonymous ) که جنجال به پا کردن و یا ویکلینکس و....

--------------

بذارید اینطوری بگم یکسری از بخش ها هستند که اطلاعات مهم در اونجا ذخیره میشه به هیچ عنوان شما دسترسیه ریموت نمیتونید داشته باشید

باید حتما دسترسیتون فیزیکی باشه

ویرایش شده در توسط milad021

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قربان متاسفانه تا وقتی که باطری در گوشی شما وجود داشته باشد، شما هم شنود می توانید بشوید، هم همه محتوی گوشی شما می تواند خالی بشود و هم ردیابی بشوید. گفته شده که سردار ایرانی در قنیطره هم از طریق گوشی ردیابی شده که من فکر می کنم گوشی ایشان خاموش بوده اما فراموش کرده بوده اند که باطری آن را خارج بکنند یا مثل این گوشی های سونی اکسپریا زد نسل اول باطری آن قابل بیرون آوردن نبوده است.

کلیدی که شما روی موبایل دارید و با آن موبایل را روشن می کنید در واقع آن را به نوعی از حالت sleep فرو می برد. با زدن کلید موبایل شما از این حالت Sleep بیرون می آورد. این کلیدی که شما می زنید با کلید قدرت متفاوت است و در واقع با استفاده از لخت افزار گوشی مرتب در حال پایش است. به محض زدن کلید فقط از حالت صرفه جویی انرژی بیرون می آید و OS شما را فعال می کند همین. به جای زدن کلید از راه دور هم می شود با دادن فرمان مناسب رادیویی گوشی شما را روشن کرد و محتوی آن را خالی کرد و این کاملا امکان پذیر است.

آن روحانی چندان هم بی راه نگفته اند ایشان مشاور آگاهی داشته اند یا خود دستی بر آتش داشته اند. این تلویزیون های Smart که می خرید و به ADSL متصل می کنید هم یک جاسوس 60 اینچی در خانه شما هستند متاسفانه. همانطور که بارها در این سایت گفته ام کشوری که توانایی ساخت (منظورم طراحی نیست) تراشه ندارد، امنیت ملی، خانوادگی و مالی هم نخواهد داشت. اصولا پروژه موبایل و نوت بوک ملی برای همین کلید خورد ولی به دست اهلش نیافتد و .....

سخت افزار و لخت افزار (Firmware) گوشی را که هر چقدر هم که هکر بزرگی باشید نمی توانید به آن مسلط شوید. در دانشگاه امپریال انگلستان آقایی به نام سرگئی اسکوروبوگوتف آزمایشگاهی را اداره می کند که این نوع از بد افزار های سخت افزاری و لخت افزاری را تحقیق می کند. تنها با داشتن چنین آزمایشگاهی می شود از امنیت گوشی و ... مطمئن شد. بعد از یک فاجعه موبایلی در ایران آزمایشگاهی برای تست گوشی و سخت افزار های مقامات نظامی قرار بود ساخته شود که نمی دانم که چه شد.

حتی چند سال پیش یکی از مبارزان لبنانی هم با انفجار گوشی در نزدیک سرش ترور شد. گوشی که به ایشان به نحوی رسانده شده بود مخصوص ایشان دستکاری هایی داشت در قسمت باتری. از کجا می دانید این گوشی ها فقط در یک نمونه تولید شده اند و برای افراد مهم پخش نشده اند؟

در یزد هم  یک مورد انفجار خود به خود گوشی داشتیم که باعث سوختگی درجه 3 ناحیه وسیعی از سینه یک آقای یزدی شده بود. البته مشهور بود که نسخه ای از باتری های کیوسر خود به خود منفجر می شوند!!! که اگر بخواهیم مشکوک باشیم، احتمالا به دلیل خطای ناشی از طراحی اینها، شرایطی برای لخت افزارشان بوجود می آمده که فرمان انفجار به باطری می داده اند نه اینکه باطری خود به خود منفجر می شده است.

واقعیت این است که کشورهای خارجی بویی از جوانمردی نبرده اند و هرگونه عمل پست فطرتانه ای از آنها می تواند سر بزند. بنابراین قانون کلی چنین است هیچ نرم افزار، سخت افزار یا لخت افزار قابل اعتمادی وجود ندارد مگر اینکه کاملا تحلیل شده باشد.

سلام

اسم کاربری تون نشون دهنده علاقه شما به جنگ الکترونیک اینا هست ، توضیحات تون هم که توضیحات بود نشان دهنده همون ولی از چیزی که توش علم نباشه نمیشه انتظار زیادی داشت

ببینید ناراحت نشید ولی به نظر من هم شما هم دوستانی که مثبت دادند بهتره قبل از اظهار نظر به این نکته توجه کنند : بدون دلیل نمیشه گفت فلان اونم همچین چیزی

برادر عزیز ، اسم نرم افزار ببرید .... سامانه مدار منطقی ش رو توضیح بدید .... 

اونوقت تازه من میرم در فاز قبول یا رد این حرف

از نظر من این حرفها تماما شایعه ست مگر برعکس ش ثابت بشه

دلیلش رو هم واضح بهتون میگم :

تا وقتیکه که خود سیا اعلام نکرد به صورت رسمی ، هیچ کس نمیدونست که کد رمز عملیات ها در جنگ جهانی توسط بی بی سی به چه شکلی ارسال میشده است !

میدونید برای پوشاندن این نکته که چطور جاسوسانی مثل ارکستر سرخ و ... توسط آلمان ها به سختی ردیابی میشدند که این جاسوسان از کجا اطلاعات به دست میارند چیکار میکردند ؟> تیم های علمیات روانی سطح شایعات رو تا به اونجا میبردند که میگفتند فاحشه هایی استخدام  شدند تا از زبان نازی ها حرف بکشند

با یک تیر دو نشان زدند

یک سربازان آلمانی انحرافات جنسی دارند

دوم نحوه انتقال اطلاعات رو تا میتوانستند مخفی نگه میداشتند

زمینه این شایعه از کجا اومد ؟ براساس استاندارد های رسمی عملیات روانی شما نمیتوانید در بخش شایعه از هیچ یک شایعه بسازی چرا که خیلی زود تاریخ انقضاء ش میره بنابراین باید از معدود تار موهای حقیقت چیزی ساخت که انبوهی مو باشه از دروغ بافته شده به حقیقت

خیلی راحت هست قضیه ، مثلا : چند افسر نازی در روزنامه های رسمی آلمان به جرم تجاوز به زنان دستگیر شدند .... بعدا مشخص شد زنان عضو یک کاباره بودند .... فاحشه !

به راحتی از همون تار مو برای ساخت شایعه ای عالی استفاده شد !

اینها اصول جاسوسی هست

نمیگم چیزی بارمون هست ولی اینکه بگیم بله سردار فلان گوشی ش خاموش نبود و نمیدونم عماد مغنیه فلان و بهمان باور کنید صرفا به شایعات دامن میزنه و ما رو از حقایق دور میکنه !

خیلی اوقات این شایعات رو همون عواملی گسترش میدن که میخواهند مقابل شایعات بایستند ! مثل دوستان حفاظت اطلاعات !

چرا ؟ واضح هست چون واحدهای عملیات روانی رو هم پاس کرده باشی باز هم به سختی میشه درست رو از نادرست تشخیص داد و برای همین باید با کمک اساتید فنی به دنبال صحت و سقم شایعات رفت چیزی که تو حفاظت زیاد معنایی نداره

بنده قبول دارم تا حدودی نوع جاسوسی رو ولی فضایی کردن قضیه و مریخی نمودن ش واقعا برای من که سالهاست کارم امنیت شبکه ست مضحک هست و خنده دار

در کل تا با سند و مدرک علمی و مستدل توضیح داده نشه قبول نمیکنم همچین حرفهایی رو چون بزرگترین هکرهای این عالم که پیرو دنیای آزاد و اپن سورس هستند هم این حرفها رو تایید نکردند و مضحک میدونند به چند دلیل:

1.نحوه اصلی جاسوسی اطلاعات لو نره توسط سازمان ها

2.قدرت ماورایی داده بشه به سازمان های جاسوسی

3.بزرگنمایی بیش از حد برای گمراه کردن در مکان های دیگر( یعنی شما اینقدر مطمئن بشید این روشها وجود نداره که خیلی نکات امنیتی رو هم رعایت نکنی ، یکجوری از این ور بام افتدن)

به هرحال بهتره در این زمینه ها براساس تاریخ جاسوسی جهان نظر بدهیم نه از روی شایعات !!!! و من دارم از روی چیزی حرف میزنم که سالهاست مطالعه ش میکنم داستان های واقعی ش رو

کتاب :

جاسوسی برای تمام فصول

کشته های سیا

k.G.B

ماشین روحیه

حرف میزنم و نه شایعاتی که فقط شنیده شدند

با تشکر

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ادیب

اگر مستند بشود یعنی افشا شده

وقتی هم افشا شود دیگر جاسوسی نیست

باید از بزرگوارانی که در ستاد مشترک یا شورای علی امنیت ملی جلسه دارند پرسید

شاید انها بهتر بدانند که جلسات حساس را چرا و چگونه برگزار میکنند (البته بنده فقط حدس میزنم چگونه باشد)

البته دراین وادی نظرها قبال رد یا تایید نیست

بیشتر شبیه همفکری هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیز ، اسم نرم افزار ببرید .... سامانه مدار منطقی ش رو توضیح بدید ....

ادیب، میشسه "اسم نرم‌افزار ببر" رو تعریف کنی؟؟

این حرفت مثل اینه که خدا رو به من نشون بده وگرنه نیست! :)))

اونوقت تازه من میرم در فاز قبول یا رد این حرف

شما یه عکس از روسای جمهور امریکا یا وزراشون یا خیلی از سناتورهاشون با یه موبایل پیشرفته بیار....

بنده‌ی خدا، توی یه جلسه‌ای برا شوخی و خنده یه ایفون به اوباما دادن نتونست باهاش شماره گیری کنه و زنگ بزنه!!!! طرف اصلا تو عمرش فکر نکنم سیکرت سرویس گذاشته باشه به گوشی هوشمند یا کلا گوشی موبایل دست زده باشه! :)))

از نظر کلی هم، خاموش یا روشن بودن گوشی، چیزی که ما می‌بینیم همون کار کردن سیستم عامل و سخت‌افزار های کلیش هست...

تا وقتی که موبایلت بعد از خاموش شدن و روشن شدن، یا برداشتن باطری بازم داره بهت ساعت و تاریخ درست رو نشون میده، یعنی روشنه...

(از نظر تکنیکی روشنه).....

ولی صرفا سیستم عامل خاموشه... پس چون سیستم عامل خاموشه، ابزار مربوط بهش هم نیست!!! مگر نه، سیستم از کجا میدونه شما دگمه رو زدی که روشن بشه؟؟؟؟

گوشی جدید اچ‌تی‌سی رو به یاد داری؟( دیزایر اچ‌دی فک کنم!) که تو ۴ ثانیه روشن میشد از حالت خاموش؟ ولی باطریش رو اگر در میاوردی و دوباره جا میزدی دوباره زمان روشن شدن گوشی همون یک‌دقیقه میشد!!!! چرا به نظرت این اتفاق می‌افتاد؟ :)))

توی کنفرانس دفکان 19 بود فک کنم، یه بابایی روی این ایده کار کرده بود که ایا امکان داره روتر ها و دی‌ان‌اس ها هم اشباه کنن؟؟؟

بعد اومده بود یه سیستم راه انداخته بود که ادرسش دقیقا شبیه سیستم Ads گوگل بود، ایده‌ی کلی ابن بود که از هر ۱ میلیون درخواست در ساعت، یکیش اشتباهی بیاد به این سرور در روز و ماه کلی بازدید میشه....

اما میدونی چی به دست اورده بود؟ روزانه ده‌ها هزار دیده شدن تبلیغش به خاطر اشتباه سیستم های ادرس دهی در اینترنت!! :)))

مثلا چرا میگیم دی‌ان‌اس رو هرچی عشقتون کشید نذارید و بعد یه عده میگن دی‌ان‌اس کاری نمیکنه که؟

دی‌ان‌اس بهت میگه از کجا بری به فلان ادرس و این از کجا، مسیری که میری و خطای سیستم های اون مسیر و امنیت اون مسیر رو هم شامل میشه که ممکنه شما رو در خطر بندازه....

طرف واسه سیستمی که راه انداخته بود، " اسم نرم‌افزار" نداشت.... صرفا یه کار تحقیقاتی بود که برای سیستم های تبلیغات گوگل و فیس‌بوک و حتی چند ادرس دیگه ساخته بود و در روز میلیون ها بازدید داشت بدون هیچ محتوایی!!!! :)))

میدونی کنفرانسی مثل دف‌کان به چی معروفه؟ معروفیت دف‌کان به اینه که هر ساله کلی متخصص و کارشناس از اف‌بی‌ای و سیا و سیکرت سرویس اونجا میان و حتی چندین و چند بار کارشناساشون سخنرانی کردن! :)))

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان چند ماهی هست که برای بازکردن این سایت با مشکل مواجهم

اولا بدون فیل تر شکن باز نمیشه.و وقتی با فیل تر باز میکنم تصاویر باز نمیشه

و وقتی بدون فیلتر میخام باز کنم این پیام را میاره

The connection has timed out

یا اینکه هر پنجره جدید که باز میکنم (در زمان استفاده از فیل تر.به این صفحه میره

http://offers.bycontext.com/scjs/tb/ctxjs/index.php?kw2=www.military.ir&affid=1145&subaff_id=888888000000000000&intformat=roll&nextpage=http%3A%2F%2Fwww.military.ir%2Fforums%2Ftopic%2F29206-%25D8%25B1%25D9%2588%25D9%2586%25D9%2585%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25D8%25AF%25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25A7%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AF%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AC%25D8%25AF%25DB%258C%25D8%25AF-%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25B1%25D9%2588%25DB%258C-%25D8%25B2%25D9%2585%25DB%258C%25D9%2586%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B4-26-%25D9%2581%25D8%25B1%2Fpage-11%23entry448279&ch=141&sbrand=name&folder=v6.5.10.1&typrd=ctx&cu=30311&country=US&original_country=US

چه کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان سوالی داشتم توی وین 7 یه قابلیت هست که از فلش به عنوان رم استفاده بشه حالا خواستم بدونم توی بازی کردن مشکلی ایجاد نمیشه ؟ من رمم 4 گیگه الان اگه یه فلش 8 گیگ وصل کنم رمم میشه 12 گیگ میشه یه بازی که به 8 گیگ رم احتیاج داره رو اجرا کنم؟؟ مشکلی برای کامپیوتر و فلش پیش نمیاد؟ و اینکه الانم بازی دارم که حداقل رم 4 میخواد و دارم انجام میدم خیلی به رم فشار میاد اگه از فلش استفاده کنم فشار از روی رم کم میشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان سوالی داشتم توی وین 7 یه قابلیت هست که از فلش به عنوان رم استفاده بشه حالا خواستم بدونم توی بازی کردن مشکلی ایجاد نمیشه ؟ من رمم 4 گیگه الان اگه یه فلش 8 گیگ وصل کنم رمم میشه 12 گیگ میشه یه بازی که به 8 گیگ رم احتیاج داره رو اجرا کنم؟؟ مشکلی برای کامپیوتر و فلش پیش نمیاد؟ و اینکه الانم بازی دارم که حداقل رم 4 میخواد و دارم انجام میدم خیلی به رم فشار میاد اگه از فلش استفاده کنم فشار از روی رم کم میشه؟

سلام

تا جایی که من میدونم کامپیوتر شما از فلش رم شما به عنوان جایگزینی برای حافظه مورد استفاده در هارد استفاده میکنه و نه این که اون رو برای استفاده به عنوان رم شما به کار بگیرد ( در واقع سرعت تبادل اطلاعات در رم شما خیلی بالاتر از تبادل آن با فلش شما است ) . با این کار و قرار گرفتن قسمتی از اطلاعاتی که به طور معمول به عنوان page file در هارد قرار می گیرند ، روی آن طبیعتا شما به سرعت بیشتری به اطلاعات انباشته شده دسترسی خواهید داشت.

نکته : 

وصل کردن فلش مموری اندازه رم شما برای بازی را افزایش نمی دهد !

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

تا جایی که من میدونم کامپیوتر شما از فلش رم شما به عنوان جایگزینی برای حافظه مورد استفاده در هارد استفاده میکنه و نه این که اون رو برای استفاده به عنوان رم شما به کار بگیرد ( در واقع سرعت تبادل اطلاعات در رم شما خیلی بالاتر از تبادل آن با فلش شما است ) . با این کار و قرار گرفتن قسمتی از اطلاعاتی که به طور معمول به عنوان page file در هارد قرار می گیرند ، روی آن طبیعتا شما به سرعت بیشتری به اطلاعات انباشته شده دسترسی خواهید داشت.

نکته : 

وصل کردن فلش مموری اندازه رم شما برای بازی را افزایش نمی دهد !

حیف شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اموزش پاک کردنش در این سایت با استفاده از مرور گر

لینک

یا استفاده از برنامه adwcleaner

https://toolslib.net/downloads/finish/1/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.