Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

برنامه  jumper dns

یا

DNSBench

اینا هم تست کن معروفن

۱. Google DNS:
۸.۸.۸.۸
۸.۸.۴.۴

۲. Norton DNS:
۱۹۸.۱۵۳.۱۹۲.۱
۱۹۸.۱۵۳.۱۹۴.۱

۳. Uydunet Dns:
۶۲.۲۴۸.۸۰.۱۶۱
۶۲.۲۴۸.۸۰.۱۶۲

۴. Dnsadvantage DNS
۱۵۶.۱۵۴.۷۰.۱
۱۵۶.۱۵۴.۷۱.۱

۵. OpenDNS:
۲۰۸.۶۷.۲۲۲.۲۲۲
۲۰۸.۶۷.۲۲۰.۲۲۰

۶. ScrubIt DNS:
۶۷.۱۳۸.۵۴.۱۰۰
۲۰۷.۲۲۵.۲۰۹.۶۶

۷. GTEI DNS:
۴.۲.۲.۱
۴.۲.۲.۲

۴.۲.۲.۳
۴.۲.۲.۴

۴.۲.۲.۵
۴.۲.۲.۶

۸. Comodo Secure DNS
۸.۲۶.۵۶.۲۶
۸.۲۰.۲۴۷.۲۰

۸.۲۶.۵۶.۲۶
۱۵۶.۱۵۴.۷۰.۲۲

ویرایش شده در توسط milad021
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

با نرم افزار "دریم ویور" تست کن Adobe Dreamweaver

سلام عزیزان آقا من تو این پسوند فایل گیر کردم

با چه نرم افزاری میشه این پسوند رو ویرایش کرد گمونم مربوط به فایل 3 بعدی چیزی باشه

EDM

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من یه مشکلی دارم...

لطفا کمکم کنید. از چندی پیش تمام متن های سایت که دارای اصطلاحات و کلمات انگلیسی باشه برای من بهم میریزه و از چپ به راست میشه و کلا فرمت متن بهم میخوره جوری که عملا خوندن متن ها غیر ممکن و اعصاب خوردکن میشه.

چیکار میتونم بکنم؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انتهای صفحه ( هر صفحه ای توی انجمن ) کنار "تغییر پوسته سایت" زبان رو به فارسی تبدیل کن

ممنونم.

راحت شدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باسلام

دوستان اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایند با تلفن همراه وبرنامه های گوگل درایو و وان درایو به چه نحوه می شه فایل ها رو برای  سایت آپلود کرد؟  

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید دوستان برای من قابلیت استاتوس گزاشتن و نظر دادن برای بقیه استاتوس ها سلب شده مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید دوستان برای من قابلیت استاتوس گزاشتن و نظر دادن برای بقیه استاتوس ها سلب شده مشکل از کجاست؟

والا منم چنین مشکلی داشتم، منتها الان رفع شده. شما هم ببینید رفع شده یا نه!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید که اینجا مینویسم!

اگر ممکنه کانال و گروه های فارسی نظامی تلگرام و اینستاگرام معرفی کنید...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اساتید سلام عزیزان حقیر از ویندوز8.1

استفاده میکنم در حال حاظر رم 8 دارم و یک رم 8 دیگه هم میخام بخرم

آیا باید بعد از نصب رم جدید و ارتقای سیستم به 16

نیااز هست ویندوز عوض کنم یا نه با روشن کردن سیستم و بالا آمدن ویندوز همه چی حل میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اساتید سلام عزیزان حقیر از ویندوز8.1

استفاده میکنم در حال حاظر رم 8 دارم و یک رم 8 دیگه هم میخام بخرم

آیا باید بعد از نصب رم جدید و ارتقای سیستم به 16

نیااز هست ویندوز عوض کنم یا نه با روشن کردن سیستم و بالا آمدن ویندوز همه چی حل میشه

از رم ۴ به بالا باید ویندوزت ۶۴ بیتی باشه

اگر ویندوز فعلی شما ۶۴ بیت هست نیازی به تعویضش دیگه نیست

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی میدونه چطوری باید از امکانات اضافی برنامه B4A استفاده کرد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اطلاعات مفیدی درباره سایت های فروشگاهی

%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با سایر وب سایت ها اندکی متفاوت است. زیرا سایت می بایست به گونه ای طراحی گردد تا کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابد و سفارش خود را به راحتی انجام دهد. همچنین در سایت می بایست بخشی برای ابزارهای کاربر ایجاد گردد تا کاربر پس از ورود به سایت بتواند کارهای لازم خود را انجام دهد. لینک هایی که معمولا برای کاربران یک فروشگاه نیاز می باشد شامل سبد خرید، پروفایل من، لیست خرید های قبلی و لیست پرداخت ها می باشد. سایت فروشگاهی می بایست به گونه ای طراحی گردد که دسته بندی های مربوط به فروشگاه در صفحه اصلی نمایش داده شود و معمولا محصولات مهم و جدید در صفحه اصلی فروشگاه نمایش داده می شوند.مورد بسیار مهمی که در فروشگاه های اینترنتی پیاده سازی می شود روش های پرداخت فروشگاه می باشد که کاربران می بایست بتوانند پرداخت خود را به دو روش آنلاین و آفلاین انجام دهند. جهت راه اندازی پرداخت آنلاین سایت کارفرما می بایست ابتدا درگاه اینترنتی خود را از بانک مورد نظر خود تهیه نمایید و اطلاعات مربوط به درگاه را در اختیار طراحی سایت دارکوب قرار دهد. البته بانک زمانی اطلاعات درگاه را در اختیار شما قرار می دهد که سایت شما راه اندازی شده باشد، بنابراین پس از راه اندازی وب سایت قادر خواهید بود درخواست درگاه نمایید.

طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی کار ساده ای نیست و نیاز به پنل ها و ماژول های بسیاری دارد. بخشی جهت مدیریت دسته بندی ها و محصولات فروشگاه برای مدیر سایت لازم است. بخشی نیز برای رویت مشتریان و سفارش دهندگان سایت مورد نیاز است تا بتوان از وضعیت آنها گزارش گیری نمود. بخش مدیریت مالیات برای استفاده از نرخ مالیات جدید برای کلیه محصولات و همچنین در نظر گرفتن تخفیف کلی بر روی تمامی اجناس و یا برای گروهی خاص از مشتریان از لازمه های فروشگاه اینترنتی می باشد. سیستم کوپن نیز جهت جذب کاربران جدید نیز باعث افزایش خریداران فروشگاه می گردد. در فروشگاه های اینترنتی پنلی مربوط به سفارشات مشتریان در نظر گرفته می شود که هم مشتریان و هم مدیر سایت بتوانند از لیست سفارشات وب سایت گزارش گیری نمایند و وضعیت سفارشات سایت را بررسی نمایند. در فروشگاه های پیشرفته تر معمولا فیلدی مربوط به برندهای فروشگاه برای محصولات در نظر گرفته می شوند تا محصولات وب سایت توسط برندها نیز قابل جستجو باشند.

جستجو در فروشگاه ها بسیار مهم می باشد و کاربران می بایست بتوانند به راحتی محصول خود را بر اساس نام، توضیحات، قیمت و برند جستجو نمایند. در پیشرفته ترین فروشگاه های اینترنتی جستجوی دسته بندی های مختلف ویژه است. به عنوان مثال در صورتی که شما در بخش کامپیوتر جستجو می نمایید فیلدهای تخصصی کامپیوتر به مانند هارد ، موس و کیورد و غیره را جستجو می نماید و در صورتی که در موبایل جستجو می نمایید موارد مربوط به موبایل نظیر شارژ، حافظه و غیره را جستجو می کنید. این بخش از فروشگاه را اکسترا فیلد می نامند و پیشرفته ترین امکان یک فروشگاه اینترنتی می باشد.

منبع: 

طراحی سایت فروشگاهی

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کارت گرافیکم رو اپدیت کردم وقتی میخوام وارد برنامه ای بشم این خطا رو میده   [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10246/pscs6-start_inline.jpg]thumb_pscs6-start_inline.jpg[/url] گرافیکم هم AMD

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کارت گرافیکم رو اپدیت کردم وقتی میخوام وارد برنامه ای بشم این خطا رو میده   thumb_pscs6-start_inline.jpg گرافیکم هم AMD

با سرچ این ارور میتونی مشکلت رو حل کنی

چیزی که من فهمیدم مشکل از این فایل هست که با تغیر اسم میشه مشکل رو حل کرد

atig6pxx.dll

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.