Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

از تب هلث باید عکس میذاشت ولی.....

اونجا ریلوکیتت سکتور ها رو نشون میده...

جناب امین میدونید ریلوکیتد سکتور رو باید چیکارش کرد؟ من هاردم ۲۲ تا داره متاسفانه :(

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از همه صفحه اسکرین نگرفتین به هر حال اگر همه خونه ها سبز رنگ باشه هارد مشکل بد سکتور نداره از این بابت خیالتون راحت باشه .

این ارورها برای همیشه در کش هارد ثبت میشه فقط بعد از تعویض کابل هر چند یک بار چک کنید مقدارعدد در شاخه data افزایش پیدا نکنه !

در ضمن پیوست ادامه صحبت در پیغام خصوصی برای جلوگیری از نوسانات برق حتما رابط صوتی و تصویری مناسب برای سیستم خریداری کنید . 

شرمنده . اصلاح کردم عکس رو

http://up98.ir/uploads/141102823777091.jpg

حتما

راستی الان چیکار باید بکنم؟ مشکل از کجاست ؟ مادربرد ؟

اینم نگفتم بهتون که حدودا 1 هفته ای هست که پی سی بعضی موقع ها قفل میکنه برای 3 4 ثانیه

==

از اقای عشق علی هم خیلی ممنونم... از دیشب مخ ایشون رو در پ خ به کار گرفتم :mrgreen:

@Senaps

http://up98.ir/uploads/141099297261092.jpg گذاشتم از تب هلث در پست #926

ویرایش شده در توسط Ripper
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب امین میدونید ریلوکیتد سکتور رو باید چیکارش کرد؟ من هاردم ۲۲ تا داره متاسفانه 

از همین نرمافزار Hdd Tune استفاده کنید اگر بد سکتوری نرم افزاری باشه برطرف میشه اما اگر بدسکتور سخت افزاری باشه دو روش میشه انجام داد 1- قسمت های بد سکتوری رو قرنطینه کرد 2- باید بد سکتوری سخت افزاری روی سطح دیسک صورت بگیره در بد سکتوری سخت افزاری بسته به عمق خرابی لایه نازکی از سطح دیسک برداشته میشه ..

راستی الان چیکار باید بکنم؟ مشکل از کجاست ؟ مادربرد ؟

در صفحه قبل عرض کردم به احتمال زیاد ایراد از کایل ساتا باشه اگر مقدارعدد ارور از بعد تعویض کابل افزایش پیدا کرد میتونه ایراد از مادربرد و یا سکوت اتصال هارد دیسک باشه ! در این صورت برای پیدا کردن قطعه معیوب از سخت افزار دیگری باید کمک گرفت .

در ضمن بهتر محل اتصال کابل ساتا به مادربرد هم تعویض بشه ، کابل رو به پورتهای دیگر مادربرد وصل کنید .

رابط صوتی تصویری تهیه کنید .

اینم نگفتم بهتون که حدودا 1 هفته ای هست که پی سی بعضی موقع ها قفل میکنه برای 3 4 ثانیه

این مورد به احتمال زیاد مربوط به هارد میشه به خصوص زمانی که کار سنگین تبادل اطلاعات صورت میگیره . / البته احتمال ویروسی بودن سیستم هم وجود داره .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

@Senaps

عزیزم مشخصا هاردت مشکل داره.....

به فکر باش که مثل هارد من نشی!! :)))

اون ریلوکیتد هات خیلی زیادن :(

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بهترین نرم افزار به جای اینترنت دانلود منیجر چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بهترین نرم افزار به جای اینترنت دانلود منیجر چیه؟

از اینترنت دانلود منیجر بهتر نیست! البته این نظر شخصیه منه ولی می تونی با یه جستجوی ساده با هم مقایسه اشون بکنید!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان، من امروز بازی Sims 4 نسخه ی دیلوکس ادیتیشنش رو نصب کردم و بازی بدون هیچ مشکلی نصب شد. منتها یه مشکلی وجود داره و اونم اینه که برای این بازی و همینطور Counter Strike GO خطای مفقود بودن DLL ای که در عکس مشاهده می کنید رو میده، من این دو دی ال ال رو دانلود و در محل های مخصوص که بازی دی ال ال هاشو اونجا نگه می داره، ریختم، اما باز هم همین خطا رو می ده، در حالی که من قبل از عوض کردن ویندوز بدون هیچ مشکلی کانتر گلوبال رو اجرا می کردم!!!

کلافه شدم به معنای واقعی کلمه، خواهشا اگه کسی می دونه بگه!

sxccasdf.png

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان، من امروز بازی Sims 4 نسخه ی دیلوکس ادیتیشنش ....

سیاوش جان این ارور معمولا مربوط میشه c++ runtime که احتمالا نسخه ای که بازی نیاز داره رو سیستمت نصب نیست.

از این لینک نسخه های مختلف رو میتونی با هم دانلود کنی.بهتره همش رو نصب کنی (پیشنهاد خود مایکروسافت هست).به احتمال 99% مشکلت حل میشه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سیاوش جان این ارور معمولا مربوط میشه c++ runtime که احتمالا نسخه ای که بازی نیاز داره رو سیستمت نصب نیست.

از این لینک نسخه های مختلف رو میتونی با هم دانلود کنی.بهتره همش رو نصب کنی (پیشنهاد خود مایکروسافت هست).به احتمال 99% مشکلت حل میشه.

سعید گرامی :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

درست شد داداش! خدا کنه خیر ببینی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

این برنامه ی ورد افیس من موقع تایپ خود به خود سویچ میکنه رو اینگلیش :/ !!! چه گلی سرش بگیرم ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان من تازه موبایل اندرویدی گرفتم ورژنش .4.4.2 هستش و الان هر کاری می کنم نمی تونم ام ام اس بدم . البته همراه اول اس ام اس تنظیمات رو برام فرستاد و نشد یبار دیگه خودم تنظیم کردم بازم نشد. البته همراه اول ام ام اس رو جدا داده بود و من خودم سرهم تو یه ای پی ان دادم.

با تشکر

ویرایش: گوشی الحی جی 2 مینی می باشد

ویرایش شده در توسط Anoel

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پنج سال پیش یک موس خریدم که از دیروز روی میز کار نمیکند تا دیروز هم هیچ مشکلی نداشته است.مشکلی که پیدا کرده سات به این صورت که راست کلیک و چپ کلید کار میکند ولی مکان نمای موس با حرکت موس, جابجا نمیشود. ولی روی مبل و پارچه حرکت میکند. میز من میز چوبی هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پنج سال پیش یک موس خریدم که از دیروز روی میز کار نمیکند تا دیروز هم هیچ مشکلی نداشته است.مشکلی که پیدا کرده سات به این صورت که راست کلیک و چپ کلید کار میکند ولی مکان نمای موس با حرکت موس, جابجا نمیشود. ولی روی مبل و پارچه حرکت میکند. میز من میز چوبی هست.

شاید اون چشمش کثیف شده ..با یه سوزن و پارچه تمیز کن

نشد باید پد بگیری :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.