SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[right][font=comic sans ms', cursive]دست اقا سعید و همه مدیران محترم سایت دردنکنه خیلی خوب شده[/font][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rose.gif[/img][/right]
[right]درست شد[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خسته نباشید.
خیلی خوب شده باید از زحمات دوستان تشکر ویژه کرد.
چند تا نکته به ذهنم رسید:
1. اگر صفحه ی بک گراند را از سفید خارج کنید خیلی بهتره چون با مطالعه ی طولانی چشم را اذیت می کند.
2. اگر امکان داشته باشد پیام های خصوصی را هم به حساب های جدید نقل مکان بدید یا این که به نحوی قابلیت انتقال دیتابیس را فراهم کنید.
3. وضعیت مخفی را اگر ممکن هست بازگردانید. :lol:
4. وقتی شما را به عنوان دوست انتخاب می کنند پیامی با این عبارت میاد: فلانی شما را به عنوان [color=#ff0000]دوت [/color]انتخاب کرده است
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه اقا سعید . سایت شده عین فیسبوک!

فقط یه مشکلی هست که ادرس تاپیک های فروم تغییر کرده . من کلی ادرس تاپیک های مهم سیو کرده بودم تا بعدا مطالبشو بخونم. اما همشون الان ایرور این ماژول فعال نیست رو میدن! راه حلی هست؟
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از کلیه دوستان که واقعا زحمت کشیدن تشکر دارم
واقعا به همچین انجمنی نیاز داشیتم
وقعا متشکرم از تک تک مدیران عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به هر بخش یک لوگو اختصاصی هم نسبت داده شود خیلی خوب خواهد بود. مثلا بخش شناورهای زیر سطحی، یک تصویر کوچک گرافیکی-سه بعدی از یک زیر دریایی، بخش فضایی مثلا تصویر یک فضاپیما یا فضانورد و بقیه هم به همین ترتیب...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی عالی شده. خیلی از مشکلات انجمن قدیمی دیگه برطرف میشه.

به تمام دست اندرکاران تغییر انجمن خسته نباشید میگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]با سلام و عرض خسته نباشید.[/right]

[right]پیشنهادات[/right]
[right]سایز آواتور کاربر ها رو به سایز قبلی برگردونید و به هیچ وجه نسبت طول و عرض اونها رو تغییر ندید این نقص حریم شخصی کاربر ها محسوب میشه چرا که شما در تصاویر اونها تغییر ایجاد کردید[/right]
[right]یک مقداری تنظیمات بخش نگارش پست از نظر جاستی فای و الاین مشکل داره - لطفا بررسی کنید[/right]
[right]اضافه کردن شکلک برای نشان دادن حالت روحی افراد فراموش نشه[/right]
[right]نحوه نقل قول کردن ها مشکل داره - به نظر من با این رنگ بندی و تیرگی ای که باکس نقل قول داره اگه چند تا نقل تو در تو ایجاد بشه یک حالت مرده و فاقد جذابیت بصری ایجاد میشه و کاربر رغبت دنبال کردن کامنت های متقابل رو از دست میده[/right]
[right]یک چارچوب کلی برای سایز امضا های کاربران در نظر بگیرید تا به این شکل تاپیک ها نظم بیشتری پیدا کنند[/right]
[right]الاین صفحات سایت باید آر تی ال باشه منظورم دایرکشن صفحات هست. ببخشید چون انگلیسی نوشتن مشکل داره فارسی می نویسم . اینجوری که هست من تا به حال ندیده بودم جایی[/right]

[right]بقیه موارد خیلی عالی شده - خسته نباشید من واقعا تشکر می کنم[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]مبارکه . چشممون روشن شد .[/right]
[right]فقط اگر لطف کنید نوشتار رو فارسی بکنید همه رو خوشحال می کنید ( الان میشه فارسی نوشت ولی در رعایت نکات دستوری مثل نقطه آخر سطر مشکل دارد و در واقع فارسی به طور مصنوعی و در محیط انگلیسی نوشته می شود.[/right]
[right]البته این اشکالات برای یک سایت ایرانی طبیعی هستش چون محیط فارسی جور کردن یه کم سخته :lol:[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 مشکل دیگه هم وجود داره ، مدیران به اصلاح مخفی میاند تو ولی وقتی میری توی military.ir مدیران تو لیست کاربران هستند ، مدیران اگه می خواهید لو نرید این رو باید درست کنید :| :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=5][b]ایده ی خیلی جالبی بود ولی ای کاش برای نیروی پلیس و امنیتی یه بخش جدا میذاشتین [/b][/size][/font]
[font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=5][b]من اگه بودم که برای نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی دو تا بخش جدا میذاشتم [/b][/size][/font]
[font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=5][b]چون این گستردگی رو دارن که مثل بخش های دیگه توشون بحث و گفتگو بشه[/b][/size][/font]
[font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=5][b]برای این کار قشنگتون هم تشکر و تبریک عرض می کنم[/b][/size][/font]
[b] [/b]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مدیران محترم تشکر.
ان شا الله با موضوعاتی که دوستان امر کردن آرام آرام مشکلات حداقلی هم حل بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ehsan_animator' timestamp='1340750680' post='257470']
[right]آقا سعید و سایر مدیران ارشد
یک تشکر جانانه از جانب حقیر بابت این همه زحمت
بسیار عالی شده و بنده از همین الان می توانم حدس بزنم که با امکانات جدید سایت فضای حاکم بر ان به چه صورت خواهد شد [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/icon_mrgreen.gif[/img]
(( یعنی یه جورایی از همین حالا می توان حدس زد که سایت در آینده چه فضای فرهنگی را تجربه خواهد کرد که به نظر بنده بسیار مثبت و زیبا خواهد بود ))
باز هم دست گل همگی دست اندر کاران این تغییر درد نکند
راستی یاد انجمن قبلیمون بخیر
کلی بهش عادت کرده بودیم و باهاش خاطره داشتیم[/right]
[/quote]

منظور احسان جان اینه که بهار میلیتاری هم فرا رسیده و آزادی بیان و عقیده در حد المپیک برقرار خواهد شد البته در سایه قانونمداری ... به افتخار میدان تحریر میلیتاری [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/icon_mrgreen.gif[/img]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید این محدودیت امتیاز دادن رو اگه بر می داشتید بهتر بودا
معمولا میان 1 امتیاز دهی می زارند برای سطح مطلب و 1 دکمه تشکر برای تشکر از نظر یا مطلب خوب فرد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسئله پس زمینه سفید را حل کن سعید جان ، اذیت می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم خیلی خوبه که دوستان این تاپیک را پیگیری می کنند تا مشکلات توسط برادر سعید برطرف بشود. :lol:
یک نکته دیگر: به نظرتان اگر فونت انجمن کلا یکپارچه بشود، بهتر نیست؟ زیرا اینطوری که الان هست، تنوع نوع خط و اندازه، باعث بی نظمی تاپیک می شود.
راستی فاصله مجازی بین حروف هم فراموش نشود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.