SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

با تشکر فروان از دوستان و مدیریت سایت بابت این تغیر بسیار به جا و خوب
دو نکته تا الان به نظرم رسیده
اول که اختیارات مدیرهر بخش مانند انتقال تاپیک و ... چی شده؟! من که چیزی پیدا نکردم.
اون قسمتی هم که بعد از درخواست دوستی به صورت نوتیفیکیشن میاد
به جای دوست مینویسه دوت!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالی
با سلام

بنده هم به سهم خود یه خسته نباشی جانانه به برادران آقا سعید و آقا رضای عزیز و دیگر عزیزانی که در این نوسازی و ایده ی زیبا نقش داشتند میگم و امیدوارم که بیش از پیش موجب پیشرفت سایت بشه.
همونطور که دوستان اشاره داشتند انشاءالله هرچه زودتر ایرادات جزئی هم که وجود داره برطرف بشه مثل نبود تاپیک مدیران که معلوم نیست کجاست و چی شده. باقی رو هم دوستان کم و بیش اشاره داشتند مثل امکان ادیت و ....
به هر صورت جا داره این تغییر مثبت رو تبریک بگم. موفق باشید. یا علی مدد.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خسته نباشید ولی من به شخصه ورژن قبلی سایت رو خیلی دوست داشتم حتی تو فکر بودم که اگه یه روزی یه سایت زدم مثل میلیتاری باشه ولی خوب به هر حال ...صلاح مملکت خویش خسروان دانند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیگه اگه بگم ممنون خیلی خز میشه ولی ممنون :lol: بعدش خواستم بگم درجه ها رو بزارید الان یادمون رفت کی به کیه خیلی ها هم آواتارشون رو عوض کردن دیگه مشکل یه ساعتی طول کشید تا فهمیدم اسم ها کجان! بعدش من الان زبانم فارسی است ولی هنوز مشکل دارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیشتر پست هایی که در انجمن قبلی توسط بنده ویرایش شده در این انجمن از نظر ظاهری دچار مشکل شده
مثلا پست پایینی که اخرین پست ویرایشی حقیر هست را مشاهده نمایید
[post='257078']کلیک کنید[/post]

به نظر می رسه سیستم کدینگ ویرایشی متن ها در این نرم افزار با نرم افزار قبلی کمی متفاوت است :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام دستتون درد نکنه،واقعا تغییرهای مثبت و ضروری ای بودن[/right]
[right] :lol: فقط این گزینه منفی دادن کمی تو ذوق میزنه[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
اين قضيه تعداد نظرات مثبت چيه ؟ اگه واجبه، لطفا براي كاربران مختلف متفاوت باشه ! آدم دو تا مطلب مي خونه نظر مي ده بعد به يكي بهتر مي رسه نمي تونه :lol:
تازشم ، به وسوسه مي افته حالاكه نمي تونه نظر مثبت بده بره نظر منفي بده :lol:
///////////////////////////
راستي يادم رفت بگم
اي كاش همانطور كه كاربران آيتمي به عنوان دوستان دارند يك آيتمي به عنوان دشمنان هم داشتيم [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/oh%20go%20on.gif[/img] باور كنيد ليستهاي باحالي در مي اومد
[size=1]( برا خنده گفتم ، جدي نگيريد )[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موتوشکرم از عزیزانی که این کار بزرگ رو به انجام رسوندند..
اما سایت میلیتاریه و درجه هاش.. چی شدن پس؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر میشد نسخه موبایلی رو بزارین خیلی خوب میشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]ضمن تبریک مجدد یک نکته ای رو متوجه شدم و آن اینکه چرا تاپیک هایی که مجددا داخلشان پست ارسال می شود در اول لیست تاپیک های ارسالی قرار نمیگیرند؟؟مثل ورژن سابق؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت قبل یک ماژول داشت که کلا بنده بهش اعتیاد مفرط داشتم!
اون ماژول بزرگوار چیزی نبود جز [color=#ff0000]دیدن تمام مطالب ارسالی جدید[/color] که همون صفحه ی اول می اومد. یک کلیک می کردی روش و همه ی مطالب ارسالی جدید رو می آورد.
از خواصش این بود که اگر پست جدیدی در تاپیکی بود کنارش رو قرمز می کرد.
همچنین نام آخرین ارسال کننده را هم می نوشت که اگر روش کلیک می کردی راست میرفت سروقت آخرین پست.

تو فرم جدید، کنار صفحه یک چیزهایی هست ولی معلوم نیست برات قبلا آخرین پستشو خوندی یا نه.
کاش می شد اون ماژول خوب بازگردد
ای کاش.

من میلیتاری رو فقط به خاطر همون ماژول دوست داشتم که بهت اجازه می داد در کسری از ثانیه تمام ما وقع سایت رو از آخرین باری که چک کردی بببینی.
روحش شاد و یادش گرامی باد :lol:

البته این نسخه ی جدید هم برای خودش کلی محاسن داره. مثلا این که اگر بعد نوشتن متنت خواستی شکلک هاشو اضافه کنی، از هستی ساقط نمیشی! راست کروزر رو میذاری جایی که باید شکلک باشه بعد بهش می گی کن فیکون! در فروم قبلی همه ذخیره میشد ته متنت و بعد باید عزا می گرفتی برای کپی پیست کردنشون!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1340878385' post='257691']
سایت قبل یک ماژول داشت که کلا بنده بهش اعتیاد مفرط داشتم!
اون ماژول بزرگوار چیزی نبود جز [color=#ff0000]دیدن تمام مطالب ارسالی جدید[/color] که همون صفحه ی اول می اومد. یک کلیک می کردی روش و همه ی مطالب ارسالی جدید رو می آورد.
از خواصش این بود که اگر پست جدیدی در تاپیکی بود کنارش رو قرمز می کرد.
همچنین نام آخرین ارسال کننده را هم می نوشت که اگر روش کلیک می کردی راست میرفت سروقت آخرین پست.

تو فرم جدید، کنار صفحه یک چیزهایی هست ولی معلوم نیست برات قبلا آخرین پستشو خوندی یا نه.
کاش می شد اون ماژول خوب بازگردد
ای کاش.

من میلیتاری رو فقط به خاطر همون ماژول دوست داشتم که بهت اجازه می داد در کسری از ثانیه تمام ما وقع سایت رو از آخرین باری که چک کردی بببینی.
روحش شاد و یادش گرامی باد :lol:

البته این نسخه ی جدید هم برای خودش کلی محاسن داره. مثلا این که اگر بعد نوشتن متنت خواستی شکلک هاشو اضافه کنی، از هستی ساقط نمیشی! راست کروزر رو میذاری جایی که باید شکلک باشه بعد بهش می گی کن فیکون! در فروم قبلی همه ذخیره میشد ته متنت و بعد باید عزا می گرفتی برای کپی پیست کردنشون!
[/quote]
برای چنین کاری و اون ماژول میتونی اینکارو کنی
بالای صفحه سمت راست کنار جستجو روی [b][color=#ff0000]آخرین ارسالهای انجمن کلیک کن[/color][/b]
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/48545555028967832827.jpg
بعد صفحه ای باز میشه سمت راست چند تا گزینه داره که گزینه [b][color=#ff0000]جدید از آخرین بازدید[/color][/b] همون کاری رو که شما میخوای انجام میده
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/08532170648345367252.jpg
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول تشکر وخسته نباشید ازهمه عزیزانی که این تغییرات رو به وجود اوردن فقط چندتا نکته اول تو فارسی نویسی وقتی میخواهی نقطه یا علامت تعجب یا سوال بزاری برعکس میشه میره اول متن
دوم این محدودیتی که تو منفی یا مثبت دادن وجود داره یکم تو ذوق میزنه
در اخر سایت خیلی جالب شده و این تغییرات واقعا لازم بود تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از دوستان که نظرات اصلاحی خودشون رو بیان نمودند.

مواردی هست که مربوط به جزئیات فنی میشه مثل راست به چپ کردن صحیح که اینها رو به سادگی میتوان رفع کرد ولی برخی موارد رو که نیاز به کار بیشتر داره باید موکول کنیم به اینده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید به آینده موکول نکن
سایت بده به کسی بدید بتونه این کارارو انجام بده
اینجوری برای سایت خوب نیست
[size=1]کاش همون phpbb رو ارتقا میداید اینطوری کلی از لینک ها از بین رفته[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.