SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

مثل این که سایت به حالت قبلی بازگشت البته با یک تغییر کوچک،فقط ای کاش مدیران در قسمت امتیاز دهی به پست ها،ستاره ی پست محبوب را دوباره برای هر پست بالای 5 امتیاز مثبت فعال کنند،چون جلوه ی زیبایی به تاپیک می دهد.
البته سیستم امتیاز دهی پسندیدم هم در نوع خود بسیار جالب بود و یک فرد می توانست کاربران همسو با افکارش را بشناسد (البته شاید گاهی اوقات باعث دردسر شود) و اگر به جای منفی و مثبت این سیستم باقی می ماند جذاب تر بود.
.
.
در کل از زحمات مدیران ارشد تشکر می کنم. :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به نظر اکثر کاربران فعلا اسکرول رو دوباره فعال کردم ولی در نظر داریم اسکرول رو حذف کنیم بهتره از الان آماده بشید.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان. به نظر من اسكرول رو حذف نفرما.

اولين دليلش عادت كاربران محترم هست به وجود اسكرول.
دليل دومش، بالا بودن تاپيك‌هايي هست كه تازه ايجاد شده‌ان حداقل براي مدت نسبت معقولي.
سومين دليلش دسترسي ساده به تاپيك‌هاي آپديت شده‌ي غير خبريه.
اما چهارمين و مهمترين دليلش، دم دست بودن تاپيك‌ها براي كاربراني هست كه زياد كار با فروم رو بلد نيستن و به هر دليلي ترجيح مي‌دن زياد تو تاپيك‌ها نچرخن. اين ابزار، قابليت خوبي براي بررسي تاپيك‌ها و آشنايي اندك اندك ايشان با فروم خواهد بود.

پس به نظر من اگه بذاري اوضاع به همين شكل باقي بمونه خيلي بهتره.

تا نظر ساير دوستان چي باشه.
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته به‌نظرم همه اين‌ها بستگي به اين داره كه ماجراي صفحه اصلي سايت به كجا برسه...[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]آقا چرا کوتا ه اومدید و این اسکرول رو برگردونید؟[/right]

[right]آدم همیشه اینرسی سکون داره، یعنی عادت میکنه[/right]
[right]ای کاش کمی صبر و تحمل میکردید تا دوستان عادت کنند برای رسیدن به بخش های مورد علاقه اقلا یک کلیک بیشتر بفرمایند[/right]

[right]وقتی برای هر مبحث به بخش مورد نظر بروند پویایی بیشتری خواهیم داشت[/right]

[right]اما مطمئنا باوجود اسکرول [b]هیچ کس[/b] به هیچ بخشی مراجعه نخواهد کرد و بین مباحث اسکرول در رفت و آمد خواهد بود[/right]

[right]مطمئن باشید ، اسکرول فقط ایجاد هیجان و تنش کاذب خواهد کرد ، چه اینکه اگر کسی برای مبحثی به بخش خودش مراجعه کنه مباحث ارزشمند تری ببینه که اصلا سراغ مباحث داغ و پرتنش نره[/right] ویرایش شده در توسط NIX
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]سلام[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]آقا چرا کوتا ه اومدید و این اسکرول رو برگردونید؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]آدم همیشه اینرسی سکون داره، یعنی عادت میکنه[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]ای کاش کمی صبر و تحمل میکردید تا دوستان عادت کنند برای رسیدن به بخش های مورد علاقه اقلا یک کلیک بیشتر بفرمایند[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]وقتی برای هر مبحث به بخش مورد نظر بروند پویایی بیشتری خواهیم داشت[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اما مطمئنا باوجود اسکرول [b]هیچ کس[/b] به هیچ بخشی مراجعه نخواهد کرد و بین مباحث اسکرول در رفت و آمد خواهد بود[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]مطمئن باشید ، اسکرول فقط ایجاد هیجان و تنش کاذب خواهد کرد ، چه اینکه اگر کسی برای مبحثی به بخش خودش مراجعه کنه مباحث ارزشمند تری ببینه که اصلا سراغ مباحث داغ و پرتنش نره[/font][/color][/right]

[/quote]
جالبه ،
چون کسی سرشیر نمیخره بیاییم پنیر را ممنوع کنیم تا همه عادت کنن سرشیر بخرن اونایی هم که دوست ندارن به درک عادت کنن حتی اگه اکثریت باشن.
در ضمن لطفا به نظر اکثریت احترام بزارید و درجایگاه خود نظر بدید و برای دیگران هم تصمیم نگیرید.

برادر سعید سایت باید به گونه ای باشه که من نوعی وقتی به اینترنت دسترسی پیدا کردم تو ذهنم اولین چیزی که بیاد این باشه بگم اول برم میلیتاری
یه سر بزنم ببینم چه خبره تاپیکای جدید نظرای جدید چی اومده نه اینکه فوری به ذهنم بیاد که اوه بابا حوصله داری حالا دوساعت بیا سوراخ سنبه ها
رو بگرد هر وقت حوصله داشتم سر میزنم. ویرایش شده در توسط IR-Craft
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote]چون کسی سرشیر نمیخره بیاییم پنیر را ممنوع کنیم تا همه عادت کنن سرشیر بخرن اونایی هم که دوست ندارن به درک عادت کنن حتی اگه اکثریت باشن.
در ضمن لطفا به نظر اکثریت احترام بزارید و درجایگاه خود نظر بدید و برای دیگران هم تصمیم نگیرید.[/quote][/right]
[right]اولا انتخابی است بین سایت پویا و خاله زنکی ، نیاز به اثبات نداره ، از بس که روشن و هویداست[/right]

[right]دوما کی گفته که اکثریت درست میگن؟ یعنی با تعداد بیشتر حق ایحاد میشه؟[/right]
[right]عجب!!!!؟[/right]

[right]در آخر هروقت من یکسر رفتم اسکرول رو جابجا کردم بگید برای دیگران تصمیم بگیرید!!![/right]
[right]نظر من این بود شما با نظرغیر خودت مشکل داری؟ بهتر نیست جنبه شنیدن صدایی غیر از صدای خودت رو در خودت ایجاد کنی؟[/right] ویرایش شده در توسط NIX

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اولا انتخابی است بین سایت پویا و خاله زنکی ، نیاز به اثبات نداره ، از بس که روشن و هویداست[/quote]
سایت پویا سایتیست که جذاب باشه میل به بازدید زیاد باشه و در نهایت خوندن و پیدا کردن مطالب جدیدش نیاز به حل معادلات دیفرانسیل نداشته باشه.
این همه کاربر از درک روشنایی عاجز و جنابعالی روشن بین و علامه .
[quote]
[right]دوما کی گفته که اکثریت درست میگن؟ یعنی با تعداد بیشتر حق ایحاد میشه؟[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]عجب!!!!؟[/font][/color][/right]

[/quote]
حالا کی گفته شما درست میگید. در ضمن اینجا مساله سلیقه کاربران هست ربطی به کی درست میگه کی غلط نداره و
وقتی اکثریت اینجا به غیر شما نظرشون اینه که سایت اونطوری بهتره شما حق نداری بگی اه چرا اینطوری کردی نباید میکردی تا عادت کنن.

یکی پیرهن دکمه دار دوست داره یکی یقه گرد حالا به نظر شما حق با کدومه؟؟؟
هرکس هر کدوم را دوست داشت میتونه بپوشه ، اسکرول هم جلوی روشن بینی شما را نمیگیره
دوست نداری خب استفاده نکن برو تو تاپیک های مختلف بگرد.

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]در آخر هروقت من یکسر رفتم اسکرول رو جابجا کردم بگید برای دیگران تصمیم بگیرید!!![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]نظر من این بود شما با نظرغیر خودت مشکل داری؟ بهتر نیست جنبه شنیدن صدایی غیر از صدای خودت رو در خودت ایجاد کنی؟[/font][/color][/right]

[/quote]
من با نظر غیر خودم مشکل ندارم با نظری که فراتر از جایگاه گویندش باشه مشکل دارم.
خودتون خوب اشاره کردین اگه توان جابجایی اسکرول ندارین به نظراتی در حد خودتون بسنده کرده و
نظرتون را به پیروی کل اعضا بسط ندین و برای مدیران هم دستورالعمل اجرایی صادر نکنین. ویرایش شده در توسط IR-Craft
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote]سایت پویا سایتیست که جذاب باشه میل به بازدید زیاد باشه و در نهایت خوندن و پیدا کردن مطالب جدیدش نیاز به حل معادلات دیفرانسیل نداشته باشه.
این همه کاربر از درک روشنایی عاجز و جنابعالی روشن بین و علامه .[/quote][/right]
[right]گویا در تعریف پویایی سایت هم اختلاف نظر هست[/right]
[right]اگر میل بازدید ملاک سایت پویا باشه باید فروم های خاله زنکی که دختر خانم های 15-16 میرن (الان رتبه اش تو ایران زیر صد هست) باشه بهترین[/right]

[right]از نظر بنده سایت پویا (در اینجا میلیتاری) سایتی هست که مرجعیت خودش رو اثبات کنه و واقعا بشه رفرنس آنچه که باید[/right]
[right]نه اینکه سایت به جایی برسه که دوستان از سایت هایی که اقلا 1/5 این سایت سبقه و سابقه دارن نقل قول مطلب کنند ، چرا ؟ چون اینجا اسکرول داریم و بجز مباحث روی اسکرول هیچ چیزی دیده نمیشه[/right]

[right][quote]حالا کی گفته شما درست میگید. در ضمن اینجا مساله سلیقه کاربران هست ربطی به کی درست میگه کی غلط نداره و
وقتی اکثریت اینجا به غیر شما نظرشون اینه که سایت اونطوری بهتره شما حق نداری بگی اه چرا اینطوری کردی نباید میکردی تا عادت کنن.[/quote][/right]
[right] icon_cheesygrin[/right]
[right]بزرگوار خلط میکنی[/right]
[right]من کی گفتم که من درست میگم؟ گفتم صرف تعداد بیانگر درستی نیست[/right]
[right]شاید کاربران به راحتی خودشون فکر میکنن ولی من حسب مختصر اطلاعاتی که دارم (البته در برابر حضراتی چون شما ادعایی هم ندارم) برای مصلحت و رشد سایت این رو گفتم[/right]

[right][quote]هرکس هر کدوم را دوست داشت میتونه بپوشه ، اسکرول هم جلوی روشن بینی شما را نمیگیره
دوست نداری خب استفاده نکن برو تو تاپیک های مختلف بگرد.[/quote][/right]
[right]خونسردی خودتو حفظ کن[/right]
[right] hee_hee[/right]
[right][quote]من با نظر غیر خودم مشکل ندارم با نظری که فراتر از جایگاه گویندش باشه مشکل دارم.
خودتون خوب اشاره کردین اگه توان جابجایی اسکرول ندارین به نظراتی در حد خودتون بسنده کرده و
نظرتون را به پیروی کل اعضا بسط ندین و برای مدیران هم دستورالعمل اجرایی صادر نکنین.[/quote][/right]
[right]این که چی فراتر هست یا نه مرجعش (متاسفانه) شما نیستی ، نظری بود که باید مدیریت می دید که دید[/right]
[right]#273[/right]

[right]دوست گرامی دقت کن این خیلی روشنه (اگر دوباره نمیای مسخره کنی و بگی روشن بین ، البته من ناراحت نمیشم) هرکس در طول روز یک زمانی رو پای اینترنت و رایانه میگذرونه[/right]
[right]که خب حتما به سایت های مختلفی هم سر خواهد زد ، یک بخشی را برای یک سایت خاص (مثلا میلیتاری) درنظر میگیره و میاد داخل بمحض ورود با یک اسکرول مواجه میشه که یک سری مبحث در اون فعال هست که الحمدلله عموما خبری هستند و به سرعت برق و باد هم در حال بزرگ و چاق تر شدن ، فقط فرصت میکنه همین مطلب رو مطالعه کنه و لاغیر[/right]

[right]اینجا باید مدیریت بیاد فضا رو طوری بچینه که بازدید کننده بره سمت هدف اصلی سایت ، هدف این سایت این نیست که دوستان در مباحث خبری اظهار فضل بکنند ، یکی یکسر کپی + پیست خبر بکنه ، یکی تایید ، یکی مخالفت ، نفر آخر کباده ی علم و فضل بکشه و همه را کوته نظر و سطحی و گول خورده و خود را دانای کل و ... بشمارد[/right]
[right]اساسا به علت تفاوت در زاویه دید یا تحلیل یا منابع خبری متفاوت این مباحث هرگز به سرانجام نخواهد رسید[/right]
[right]باید مدیریت مدیریت بکنه و انگیزه برای دوستان بوجود بیاد برای ارائه مقاله چون قرار بوده این سایت سایت مرجع نظامی باشه ، وگرنه ذیل اخبار مشرق - رجا - تابناک و ... هم تحلیل های مختلفی (هر خبر رو میتونید یک تاپیک بحساب بیارید) رو میشه دید[/right]
[right]وقتی مثلا کاربر مشاهده میکنه مبحث ترجمه ای درباره یک سیستم هوایی 4 تا بازدید داره ولی فلان مبحث خبری [b]زرد[/b] اقلا هزاران بار دیده میشه انگیزه ای برای ترجمه نخواهد داشت[/right]

[right]مثلا الان سطح و درجه من که خودم رو در حال یادگیری و افزایش اطلاعات می بینم نباید با کسی که 20-30 مبحث فنی و ترجمه قوی داره یکی باشه ، ولو اینکه تعداد پست کمتر یا سابقه کمتری داره ، مثلا میشه سطوح دسترسی افرادی که در ماه چند مقاله مفید یا ترجمه غیر تکراری مناسب دارن (که در سایت های فارسی زبان نبوده) رو افزایش داد که این باعث تشویق میشه و کاربران برای تولید محتوا تلاش خواهند کرد[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

این چه ویروسیه که به جون میلیتاری افتاده؟؟ تو هر تاپیکی میری میبینی یه عده دارن باهم دعوا میکنن سر هیچی
یکمی هم سعه صدر، تحمل و عفت کلام بد نیست.

خدا همه مارو هدایت کنه بخصوص بنده رو
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]گویا در تعریف پویایی سایت هم اختلاف نظر هست[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اگر میل بازدید ملاک سایت پویا باشه باید فروم های خاله زنکی که دختر خانم های 15-16 میرن (الان رتبه اش تو ایران زیر صد هست) باشه بهترین[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]از نظر بنده سایت پویا (در اینجا میلیتاری) سایتی هست که مرجعیت خودش رو اثبات کنه و واقعا بشه رفرنس آنچه که باید[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]نه اینکه سایت به جایی برسه که دوستان از سایت هایی که اقلا 1/5 این سایت سبقه و سابقه دارن نقل قول مطلب کنند ، چرا ؟ چون اینجا اسکرول داریم و بجز مباحث روی اسکرول هیچ چیزی دیده نمیشه[/right][/font][/color]
[/quote]
برادر من ببین حرف من اینه به زور نباید کسی را وادار کرد که باید حتما فلان کارو کنی. خب اگه کسی علاقمند به بخش نیروی
دریایی باشه جلوشو نمیتونی بگیری اسکرول هم باشه این اون بخش را بازدید میکنه.
[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]بزرگوار خلط میکنی[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]من کی گفتم که من درست میگم؟ گفتم صرف تعداد بیانگر درستی نیست[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]شاید کاربران به راحتی خودشون فکر میکنن ولی من حسب مختصر اطلاعاتی که دارم (البته در برابر حضراتی چون شما ادعایی هم ندارم) برای مصلحت و رشد سایت این رو گفتم[/right][/font][/color]
[/quote]
کار خوبی میکنید ولی نظری که از موجبات ناراحتی عموم حمایت کنه .....

[quote]خونسردی خودتو حفظ کن[/quote]
:rose: :rose: :rose:
چشم

[quote]این که چی فراتر هست یا نه مرجعش (متاسفانه) شما نیستی ، نظری بود که باید مدیریت می دید که دید[/quote]

این حرف درسته. ولی لازم دیدم تذکر بدم تا بیشتر ازین اعصاب اعضای موافق خط خطی نشه.

[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]دوست گرامی دقت کن این خیلی روشنه (اگر دوباره نمیای مسخره کنی و بگی روشن بین ، البته من ناراحت نمیشم) هرکس در طول روز یک زمانی رو پای اینترنت و رایانه میگذرونه[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]که خب حتما به سایت های مختلفی هم سر خواهد زد ، یک بخشی را برای یک سایت خاص (مثلا میلیتاری) درنظر میگیره و میاد داخل بمحض ورود با یک اسکرول مواجه میشه که یک سری مبحث در اون فعال هست که الحمدلله عموما خبری هستند و به سرعت برق و باد هم در حال بزرگ و چاق تر شدن ، فقط فرصت میکنه همین مطلب رو مطالعه کنه و لاغیر[/right][/font][/color][/quote]
خب ببین دوست عزیز راهش این نیست اسکرول را حذف کنیم.راهش اینه خبرها و مطالبی که ربطی به این سایت نداره حذف بشه تا روی اسکرول مطالب نظامی بیاد.
[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اینجا باید مدیریت بیاد فضا رو طوری بچینه که بازدید کننده بره سمت هدف اصلی سایت ، هدف این سایت این نیست که دوستان در مباحث خبری اظهار فضل بکنند ، یکی یکسر کپی + پیست خبر بکنه ، یکی تایید ، یکی مخالفت ، نفر آخر کباده ی علم و فضل بکشه و همه را کوته نظر و سطحی و گول خورده و خود را دانای کل و ... بشمارد[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اساسا به علت تفاوت در زاویه دید یا تحلیل یا منابع خبری متفاوت این مباحث هرگز به سرانجام نخواهد رسید[/right][/font][/color]
[/quote]
کاملا هم درست و یکی ازین ابزارها برای کاری که گفتی اسکرولی هست که توش خبرهای عمومی نباشه.

[quote]خدا همه مارو هدایت کنه بخصوص بنده رو [/quote]
همچنین من و جناب NIX را :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote]برادر من ببین حرف من اینه به زور نباید کسی را وادار کرد که باید حتما فلان کارو کنی. خب اگه کسی علاقمند به بخش نیروی
دریایی باشه جلوشو نمیتونی بگیری اسکرول هم باشه این اون بخش را بازدید میکنه.[/quote][/right]
[right]ببین دوست من[/right]
[right]همه ی این ها درست ، اما زمان بندی زندگی هم در سایت ها مهمه ، یعنی اگر داری برنامه ریزی میکنی باید به هه جوانب بپردازی ، که قبلا گفته ام[/right]

[right]این رو هم بگم این یک اصل عملیات روانی هست که همه دربرابر[b] نظم [/b]موضع دارند، ولی باید نظم رو حاکم کرد[/right]

[right][quote]کار خوبی میکنید ولی نظری که از موجبات ناراحتی عموم حمایت کنه .....
[/quote][/right]
[right]نظر عموم محترم ، اما نمیتونه لزوما درست باشه[/right]
[right][quote]چشم[/quote][/right]
[right]آفرین پسر خوب[/right]
[right][quote]همچنین من و جناب NIX را[/quote][/right]
[right]چند وقت دیگه آنچنان هدایتی میشم من که دیگه اینطرفا پیدام هم نمیشه[/right]
[right]اینو دیدی؟[/right]
[right]#273[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دسترسي من محدود شده يا كار بدي كردم كه خودم خبر ندارم
نمي تونم تو قسمت ارسال اخبار تاپيك ايجاد كنم و يا هر جاي ديگر
بعضي ها از تاپيك ها هم زده قفل شده در حالي كه بعد از چند ساعت ميام و مي بينم نظرات جديد بهش اضافه شده
يعني ما بايد از سايت اينطوري بيرون شويم ما كه بچه خوبي بوديم و از همه مي خواستيم كه به هم احترام بزارند يعني...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1353596357' post='284287']
با توجه به نظر اکثر کاربران فعلا اسکرول رو دوباره فعال کردم ولی در نظر داریم اسکرول رو حذف کنیم بهتره از الان آماده بشید.
[/quote]
من تازه پیشنهادم افزایش اسکرول ها بود یکی صرفا فنی و نظامی یکی اخبار و سایر موضوعات یا حتی باز هم بیشتر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='jafar2007' timestamp='1354043354' post='285154']
سلام
دسترسي من محدود شده يا كار بدي كردم كه خودم خبر ندارم
نمي تونم تو قسمت ارسال اخبار تاپيك ايجاد كنم و يا هر جاي ديگر
بعضي ها از تاپيك ها هم زده قفل شده در حالي كه بعد از چند ساعت ميام و مي بينم نظرات جديد بهش اضافه شده
يعني ما بايد از سايت اينطوري بيرون شويم ما كه بچه خوبي بوديم و از همه مي خواستيم كه به هم احترام بزارند يعني...
[/quote]
به میران ارشد نامه بزن تا بررسی کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.