Recommended Posts

[quote]به قول خودشون هركس تاريخ را بياد نياورد،محكوم است آن را تكرار كند.اگر جنگ لبنان و ساعر 5

يادشون بود از اين اراجيف نميگفتن.شايد حوس C-802 كردن.[/quote]

بعد از این که این موشک اینقدر خوب توی جنگ 33 روزه جواب داد فکر کنم وزارت دفاع روی این جور موشکا بیشتر سرمایه گذاری کرده باشه و خیلی بهینه سازی کرده باشه
که اینطوری وقتی جنگ بشه تازه چیزای غیر منتظره می بینین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به قول خودشون هركس تاريخ را بياد نياورد،محكوم است آن را تكرار كند.اگر جنگ لبنان و ساعر 5

بعد از این که این موشک اینقدر خوب توی جنگ 33 روزه جواب داد فکر کنم وزارت دفاع روی این جور موشکا بیشتر سرمایه گذاری کرده باشه و خیلی بهینه سازی کرده باشه
که اینطوری وقتی جنگ بشه تازه چیزای غیر منتظره می بینین[/quote]

هادي جان ، دوست خوب من
اين وسط يه گريزي ميزني دشت نينوا. بعد هم ميگين چرا تاپيك قفل شد! توي جنگ 33 روزه جواب داد ...... وزارت دفاع !!!
حزب الله لبنان شخصا در تهيه و تدارك تسليحاتش اقدام ميكنه.

[color=red]دوستان دقت كنند از كج شدن مسير تاپيك جدا خودداري كنند .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتي زياد شكست خوردن به ياوه گويي رسيدن ! اينها حريف حماس و حزب الله نشدند دارن خودشون رو ميزنند به اون راه !

اشكالي نداره با كمك آمريكا و ناتو به جنگ دريايي هم بيا ! با بابات هم بيايي مشكلي نيست اصلا برو تمام فك فاميلت رو وردار بيا كه همشون يه درس حسابي ببينن براي هميشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان دقت كنند از كج شدن مسير تاپيك جدا خودداري كنند .[/quote]

آرمانی جون خط کش می خوای عزیز !!! :oops:

یا شاید هم با متره و براورد بهتر بشه اندازه گرفت!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ها همه جنگ روانی هستش وگر نه حمله نیروی دریایی ایران به سواحل اسرائیل از لحاظ استراتزیک غلط هستش اون هم با وجود ناوگان پنجم آمریکا در بحرین :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدبختها موقع رقص و آواز و مثلا خوشگذرونیشون هم از ترس جونشون با بادی گارد میرن اونوقت جرات نگاه چپ به ایران را هم دارن ؟
البته ایشالا که داشته باشن و چششون را تو یک حرکت از جا در بیاریم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

جناب جوكر لطفا از گذاشتن عكس از سايتهاي ديگه خودداري كنيد
ارشيا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان دقت كنند از كج شدن مسير تاپيك جدا خودداري كنند .[/quote]

آرمانی جون خط کش می خوای عزیز !!! :oops:

یا شاید هم با متره و براورد بهتر بشه اندازه گرفت!! :oops:[/quote]

اذرخش جان

سعيد خان صحبت از تغييرات ميكرد. چند وقتيه بن نداشتيم. چطوري؟ :oops: (شوخي كردم )

ولي در كل بين بحثهاي اين شكلي ريزه كاريهايي عنوان ميشه كه مشكل قانوني داره. گوينده هم منظور خاصي نداره ولي خب هيچكس دوس نداره طعم نديدن ميليتاري رو ببينه. منظور بنده اين بود عزيز. خب بقيه ماجرا ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايران براي نيروي دريايي اسراييل چند تا سوپرايز ويژه داره اميد وارم كه همچنان خويشتن داري خودشون حفظ كنند واگرنه بهتره براي ملواناشون كيسه جسد سفارش بدند! اسراييل فكر ميكنم يك شكست بزرگ ديگه براش اصلا غير قابل تحمل باشه فكر ميكنم وقتي اين چرت و پرتارو ميبافتند يا مست بودند و يا منگ بودند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این ها همه جنگ روانی هستش وگر نه حمله نیروی دریایی ایران به سواحل اسرائیل از لحاظ استراتزیک غلط هستش اون هم با وجود ناوگان پنجم آمریکا در بحرین :oops:[/quote]
به اين ميگن حرف حساب :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا نميشه در وضعيت فعلي جنگ دريايي متصور شد

اسراييل كه تنهايي نميجنگه حتما با باباش(آمريكا) مياد تو دريا

جنگ دريايي دور از مرزها يه جنگ تمام عيار كلاسيك هست كه در وضعيت كنوني به صلاح نميتونه باشه

اميدوارم يه روزي صاحب تكنولوژي برتر دريايي بشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نظرات جالبي داشتند.اميدوارم اسراييلي ها اين نظرات را بخوانند :oops:

2 چيز براي من كاملا روشن است:
اول اينكه نتيجه جنگ سوم چيزي بجز نابودي اسراييل نخواهد بود.حالا فرقي نمي كند كه اين جنگ با حزب ا... باشد يا گروه يا كشور ديگر.
دوم اينكه اسراييلي هاي احمق دوباره جنگ راه مي اندازند.حالا يا سال ديگر يا 2 سال ديگر , خدا مي داند.

راستي قراره فردا نيروي دريايي ايران با دستاورد جديد خودش همه ما را غافلگير كند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر حمله اي بشه بدليل عدم حمايت هيچگونه نيروي نظامي از كشتي هاي مزبور و تجاري و غير نظامي بودن كشتي ها اونها بدون دفاع تسليم يا غرق ميشن
اسراپيل به تنهايي ميتونه انجام بده
اما مشكل اينجا كه نيروي دريايش با چندتا كشتي ترانزيتي درگير ميشه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]به قول خودشون هركس تاريخ را بياد نياورد،محكوم است آن را تكرار كند.اگر جنگ لبنان و ساعر 5

که اینطوری وقتی جنگ بشه تازه چیزای غیر منتظره می بینین[/quote]

هادي جان ، دوست خوب من
اين وسط يه گريزي ميزني دشت نينوا. بعد هم ميگين چرا تاپيك قفل شد! توي جنگ 33 روزه جواب داد ...... وزارت دفاع !!!
حزب الله لبنان شخصا در تهيه و تدارك تسليحاتش اقدام ميكنه.

[color=red]دوستان دقت كنند از كج شدن مسير تاپيك جدا خودداري كنند .[/color][/quote]

خوب توی این تاپیک اسرائیل تهدید کرده که جنگ تمام عیار دریایی با ما می کنه خوب ما هم باید برای دوستان روشن کنیم که اونا توان یه همچین کاری ندارن
من نفهمیدم کجای تاپیکو منحرف کردم ولی اگر اینطوره ببخشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هادی جون چرا خودمون رو خسته کنیم واسشون گور درست کنیم!!
می ریزیمشون تو دریا تا ماهی ها به جونمون دعا کنن !!!(مثل رستم یه وقت نیاز به کمک ماهی ها داشتیم بهمون کمک هم می کنند)[/quote]
نه بابا اينطوري ماهيا بد مزه ميشن. مزه اسراييلي ميدن نميشه خوردشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا اینا شب از ترس جاشونو خیس میکنن
ازقدیم میگن تا گربه نیست موشه شیر میشه
اینام باز از تویه یک جنگ با خواری بیرون امدن شیر شدن کسی بهشون نگفته دریا شوخی بردار نیست
بیان تا تو قوتی تحویل مادرانشان بدیم
with love from iran :oops:
ببخشید تصیح میکنم :oops:
from IRAN with love

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم