Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=cznZs-swR9k

سفیر اسرائیل: ایران رو "ردیفش" می کنیم! خیلی دوست دارم بدونم چطور می خوان مارو ردیف کنند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما خودمون توی صف های داوطلبان حمله به اسرائیل ردیف هستیم
بهش بگو نمی خواد تو کسی رو ردیف کنی ما خودمون نظام جم خوب بلدیم :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست دارم اسراييلي هاي بي عقل يكبار ديگر نقشه كره زمين رو نگاه كنند ببيند كلا با تمام سرزمين هاي اشغالي اندازه يك رودخانه ايراني هم مساحت دارند :oops:

بابا مورچه گوش چپ فيل رو بگير و ضربه اش كن(اين غلتا مال يك كشور سر و صاحاب دار است نه مال يك گروه يك وجبي صهيونيست كه هم اكنون قبراشون رديفه!!!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.
مغرور نشوید
خداوند در قرآن به بجای شیطان از کلمه ء مغرور کننده استفاده کرده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام.
مغرور نشوید
خداوند در قرآن به بجای شیطان از کلمه ء مغرور کننده استفاده کرده است.[/quote]

دوست عزيز سلام

در كجاي قران به جاي شيطان از كلمه مغرور استفاده شده؟
در ثاني اين حس وطن پرستي ما هست كه به هيچ وجه از اين تهديدات نميترسيم. شايد از نظر سلاحهاي پيشرفته در مضيغه باشيم ولي اينو مطمئن باش اگر اسرائيل كوچكترين خطايي بكنه چنان درسي بهش بدن كه تا عمر داره يادش نره.

[color=red] [b] در اين راه با پشتوانه ايمان هيچ كدوم از اين به ها از جان و مال دريغ ندارن. پاينده باشي اي ايران[/b][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام.
مغرور نشوید

در ثاني اين حس وطن پرستي ما هست كه به هيچ وجه از اين تهديدات نميترسيم. شايد از نظر سلاحهاي پيشرفته در مضيغه باشيم ولي اينو مطمئن باش اگر اسرائيل كوچكترين خطايي بكنه چنان درسي بهش بدن كه تا عمر داره يادش نره.

[color=red] [b] در اين راه با پشتوانه ايمان هيچ كدوم از اين به ها از جان و مال دريغ ندارن. پاينده باشي اي ايران[/b][/color][/quote]

آرمانی جان دیگه عمری ازش باقی نمی مونه که بخواد یادش بمونه! شاید جهانیان یادشون بمونه! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان گرامي بايد خدمت همه عرض كنم وقتي كمكهاي انسان دوستانه هلال احمر ايران نزديك آبهاي غزه بود اونا جرات نزديك شدن به كشتي ايراني رو نداشتند درصورتي كه وقتي كشتي لبناني نزديك آبهاي غزه اومد نتنها كشتي رو مصادره كردند بلكه بشدت كاركنان كشتي رو هم زدند و به جاي نامعلوم بردند اونا حتي از سايه ايرانيها ميترسند ميدونند اگه پاشونو از گليمشون درازتر بكنند خداميدونه چه اتفاقي براشون ميفته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام.
مغرور نشوید

دوست عزيز سلام

در كجاي قران به جاي شيطان از كلمه مغرور استفاده شده؟

[color=red] [b] [/b][/color][/quote]« سوره فاطر/ آیه ء 5» و«سوره لقمان/ آیه ء 33»

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من باواژه ي ؛مغرور نشدن؛ موافقم.
قبول كنيد كه اسراييل از لحاظ نظامي و فني قويتر است.هرچند ايران هم برگ برنده هايي دارد.
اما اينكه مي زنيم له مي كنيمًَ يا پودرش مي كنيم چرته!!!!!!! خودمون هم مي دونيم.!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من باواژه ي ؛مغرور نشدن؛ موافقم.
قبول كنيد كه اسراييل از لحاظ نظامي و فني قويتر است.هرچند ايران هم برگ برنده هايي دارد.
اما اينكه مي زنيم له مي كنيمًَ يا پودرش مي كنيم چرته!!!!!!! خودمون هم مي دونيم.!!!!!!![/quote]
این نظریه تا قبل از جنگ 33 روزه قابل قبول بود ، ولی بعد حزب الله با الهام از تکنولوژی ایرانی ( گفتم الهام گرفتن که بعد حرف توش در نیاد :oops: ) زدن خار و مادر اسرائیلیها را توی زمین و دریا مورد عنایت قراردادن. در مورد هوا هم فکر کنم این اواخر جنگ بود که یه جنگنده را زدن خورد توی باک سوختش...
حزب اللهی که خود اسرائیل میگفت نهایتا 5الی 6 هزارنفر بشن ( بدون داشتن یک کارخانه صنعتی تولید سلاح ، در مقابل اسرائیل فکر کن دست خالی )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اما اينكه مي زنيم له مي كنيمًَ يا پودرش مي كنيم چرته!!!!!!! خودمون هم مي دونيم.!!!!!!![/quote]

اونها ما رو جدي ميگيرن و حساب ويژه اي روي قدرت ايران ميكنند شما چرا اصرار داريد كه برتر هستن؟ اين كه مشخصه اسراييل توله حروم زاده آمريكا و اروپا هست و از طرف اونها پشتيباني ميشه و اين هيچ كمكي به سرنوشت شومشون نميكنه

همانطور كه ديديد تجهيزات برتر برنده جنگ رو مشخص نميكنه بلكه اين انديشه برتر هست كه پيروزي بخش هست و اين همانچيزيست كه حرومزاده ها نميتونن داشته باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آيا ناوشكن جماران به آب انداخته شد يا خير؟[/quote]
فكر كنم در اخبار يك بار اعلام شد كه اين ناوشكن سال بعد همزمان با روز ارتش به آب انداخته خواهد شد-عنوان شد در حال حاضر نصب تجهيزات برروي ناو در حال انجام هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اشکال نداره یک سری کپی کلوب-اس، سانبرن و... براشون ردیف کردیم که حالشو ببرند! تازه نور، کوثر و...!! انصافا اگر نور به هر کشتی بخوره لت و پارش می کنه! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزيز اگر احساس خطر ميكني ميتوني جايي مطمئنتر از ايران پيدا كني.

متاسفم كه تاثير رسانه اي نتونست كودكان فلسطيني رو از پا در بياره ولي جوانان ما رو چرا. به قول دوستان بعد از جنگ 33 روزه و 22 روزه ( همش فكر ميكنم اين جنگ طولاني تره ) قدرت واقعي اسرائيل به نمايش دراومد.[color=red] زياد ناراحت نباش. وعده الهي نزديك است ![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم