aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
با توجه به محاسبات تقریبی که انجام دادم rq-170 توان حمل حدود 10 الی 15 تن سوخت رو در داخل بال هاش داره که به حساب لیتر خیلی زیاد میشه![/quote]

با فرض چگالی 0.8 سوخت 15 تن میشه 18700 لیتر یعنی حدود 19 متر مربع یعنی یک مکعب 4.3 در .3 متری پر سوخت!!! اصلا کل حجم این بدون سرنشین اینقدر نیست!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امروز تو تله تکست خوندم:رمزگشایی پهپاد!!
درست خوندم؟؟[/quote]خبر بود منظورته؟ من اینو تو یه سایت خبری خارجی خونده بودم از قول ایران گفته بودن "رمزگشایی پهپاد تقریبا انجام شد"

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]امروز تو تله تکست خوندم:رمزگشایی پهپاد!!
درست خوندم؟؟[/quote]خبر بود منظورته؟ من اینو تو یه سایت خبری خارجی خونده بودم از قول ایران گفته بودن "رمزگشایی پهپاد تقریبا انجام شد"[/quote]
نه خیر دوست عزیز تلویزیون یه آپشن داره که بهش میگن:تله تکست(tele text)
دو شبکه الان از این سامانه پشتیبانی میکنن که یکیشون شبکه دو هست و دیگری شبکه سه!
شبکه سه کارش بهتره و شبکه دو بیشتر برای جوونا و نوجووناست و سرگرمیه ولی شبکه سه بهتر و تخصصی تره یه جورایی میشه گفت
توی شبکه سه:از صفحه 121 تا صفحه 260 خبرهای تشریحی رو میزاره و از صفحه 261 تا 280 تیتر روزنامه ها رو میزنه و از صفحه 281 تا 289 هم تیتر روزنامه های ورزشی رو میزاره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مستند جانور قندهار در شبکه یک سیما

این مستند که توسط "محسن ناجی" و به سفارش "گروه سیاسی شبکه یک سیما" ساخته شده است که قرار است شنبه 6 اسفندماه 1390 بعد از اخبار ساعت 19 به روی آنتن شبکه یک سیما برود.

بخش هاییش ظاهرا اینجا هست:

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/101410

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام یک خبر جدید و دست اول دارم اون هم اینکه تو منطقه ما یعنی خراسان جنوبی یک پهپاد دیگه رو هم انداختند.قضیه اینجوری بوده که از تهران تماس گرفتند و گفتند یک پهپاد در منطقه سقوط کرده و برید پیداش کنید.از دیروز هلی کوپتر ها دارن تو کوهها دنبال لاشه اش میگردند و مطمئنم به محض کشف کردنش خبرشو اعلام میکنن. :mrgreen: :mrgreen: icon_eek icon_eek icon_eek :skull: :mrgreen: :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جای مستند داره برنامه "شما که غریبه نیستید" رو نشون می ده. اخر این صدا سیما مارو می کشته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه چراااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر الکی ما رو الاف میکنید!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گل گفتي
تا الان كه 2030 هم تموم شد هنوز نداده
معلوم نيستش كه چه خبره
تمام كارامو ول كردم كه اينو ببينم اما انگار نه انگار
اصلا توضيحي/زير نويسي چيزي هم نمي كنن
انگار نه انگار زمان مردم واسشون مهمه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سلام یک خبر جدید و دست اول دارم اون هم اینکه تو منطقه ما یعنی خراسان جنوبی یک پهپاد دیگه رو هم انداختند.قضیه اینجوری بوده که از تهران تماس گرفتند و گفتند یک پهپاد در منطقه سقوط کرده و برید پیداش کنید.از دیروز هلی کوپتر ها دارن تو کوهها دنبال لاشه اش میگردند و مطمئنم به محض کشف کردنش خبرشو اعلام میکنن.
[/quote]
فکر کنم اگه خبر حقیقت داشته باشه هم بعد انتخابات اعلام شه نه حالا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خبر شکار پهپاد جدید رو از یکی از کارمندای بخشداری شنیدم ولی خبر تو منطقه پیچیده و همه در موردش سوال میکنن یا تعریف میکنن.وهرکسی یک چیزی میگه ولی هلی کوپتر ها و نیرو های نظامی و انتظامی به شدت دارن منطقه رو می گردن.با اینکه منطقه ما سایت پدافند موشکی داره ولی اینا شناساییش نکردن بلکه از تهران باهاشون تماس گرفتن و گفتن که یک هواپیما سقوط کرده برید پیداش کنید معلومه که از نوع رادارگریز بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.