aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]جناب تامکت ایریاف!
حالتون خوبه؟
[quote]سلام دوستان
به نظر من ممکنه که ایران و آمریکا و اسرائیل عملا دوستان و متحدان هم باشند و این دشمنی ظاهری نوعی سیاست ماکیاولیستی برای نابودی اعراب به خصوص اعراب اهل سنت باشه. البته به نظر من این سیاست اگر واقعا وجود داشته باشه و تنها یک فرض نباشه سیاست فوقعلاده خوبی هستش و من با اون کاملا موافقم چون اکثر اعراب اولا خون خیانت و دشمنی با ایرانیا تو رگاشون هست در ثانی اکثر این اعراب خائن خون ائمه رو به گردن دارن و هنوز هم دست از دشمنی با ائمه و بر نمی دارن.
اما بریم سر موضوع اصلی. اگه طبق فرض بالا ایران متحد آمریکا باشه آمریکاییها در واقع خودشون این هواپیمارو تحویل ایران دادن و به نظر من ممکنه تعداد بیشتری از این هوا پیما ها الان در اختیار ایران باشه. آمریکایی ها از این کار 2 هدف عمده داشتن. 1- تبلیقات پیرامون توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران و ایجاد وحشت در میان دشمنان ایران بالاخص اعراب. 2- تقویت بنیه نظامی ایران. همونطور که فکر میکنم شنیدین جانشین فرنده سپاه طی گفتگوی ویژه خبری اعلام کرد تکنولوژی این هواپیما چیزی بیشتر از نمونه ایرانی نداره. پس ممکنه بزودی تعدادی بیشتر از این هواپیماها در ایران مشاهده بشه بعد بگن ما اینارو با مهندسی معکوس ساختیم اما در واقع از آمریکا خریده شده باشن. کشوری که حتی در طراحی کردن خودرو یا ساخت تجهیزات الکترونیکی ساده مثل گوشی موبایل به کشورهایی مثل چین رو میاره چطور ممکن هواپیمایی رو ساخته باشه که در حد نمونه آمریکایی باشه؟ البته من منکر ساخت تجهیزات پیشرفته در ایران نیستم اما این تجهیزات به کمک متحدان پنهان ایران انجام میشه.
[/quote]

این حرفها دیگه چیه؟ نکنه ولایت فقیه رو هم امریکاییها ساختن تا بتونن اهدافشون رو توی ایران محقق کنن؟ شایدم خودشون انقلابو راه انداختن! کدوم دشمن اعراب؟؟!! ما میخوایم این مردم رو نجات بدیم نه اینکه بکشیمشون!! دشمن ما صهیونیسم جهانی هستش نه مردم بد بخت دنیا! icon_twisted[/quote]
ببین عزیز جان
من در باره ولایت فقیه و آرمانهای جمهوری اسلامی صحبت نکردم. فقط یه رابطه احتمالی رو گفتم که اگه واقعا وجود داشته باشه می تونه منطقی باشه. تو این که مسیحیا و یهودیا دشمنن شکی نیست ولی دشمن بزرگتر اعراب سنی هستن پس یه رابطه موقط با یهودیا و مسیحا اشکالی داره؟ مگه پیامبر اسلا یه مدت کوتاه با یهودیای مدینه هم پیمان نشد؟[/quote][quote]

در قران کریم خطاب به بندگان آمده که کسانی که اسلام رو قبول دارند باید به ادیان قبل خودشان چه مسیحی و چه یهودی احترام قایل بشوند چون آنها هم ادیان الهی هستند و عیسی در موقع ظهور حضرت مهدی با یارانش به کمک آن حضرت خواهد آمد پس مسیحی و یهودی دشمن ما نیست ! دشمن ما صهیونیست های بدون دین اند که حتی خدا رو قبول ندارند چون اگر داشتند جنایتکاری مفهوم نداشت !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aaa84"][quote]دوستان لطفا بحث خون رو مطرح نکنید که ربطی به گفته های من نداره
اگه درست خونده باشید من فقط یک فرض رو مطرح کردم . فرض هم از اسمش معلومه ، ممکنه اشتباه باشه. در ثانی من برای خودم دلایلی دارم که می تونیم بحث کنیم. بعدش هم اینجا یک محیط برای بحث هستش و ممکنه همه نظرات باب میل شما نباشه پس لطفا با خونسردی برخورد کنید.[/quote][quote]

من این بحث رو ادامه نخواهم داد ولی دم سردار سلامی گرم چه خوش گفت که باور اینکه ایران توانسته این پهپاد رو به زمین بشونه بسیار سخته !چون انسان ها تو دنیا چنان تصویری از تکنولوژی آمریکا دارند که چنین کاری شگفت انگیز تلقی میشه !
ولی شن های طبس همون ذرات ریز و بدون قدرتی اند که به اذن خدا به یاری مردان و زنان تشنه اسلام اومد و ارتش آمریکا رو فلج کرد!

چه خوش گفت خمینی کبیر :

[size=24]آمریکا یعنی شیطان بزرگ[/size][/quote]
به هر حال امیدوارم منظور من رو بد برداشت نکرده باشید و احیانا توهینی به احساسات شما نشده باشده. تعصب من به نظام اسلامی و آرمانهای اون اگه بیشتر از شما نباشه کمتر هم نیست. اگر شما فکر میکنید من گمراه هستم و اشتباه می کنم به جای اوقات تلخی راهنماییم کنید. برادر جان، پیامبر اسلام و بزرگان دین وقتی بهشون از طرف کفار توهین می شد به جای اوقات تلخی بازم به رفتار نیکشون ادامه می دادن. حالا فکر کن منه سید اولاد پیغمبر یه اشتباهی کردم. شما بزرگواری کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطف کنند تاپیک رو اصلا با بحث سر مسائل نامربوط منحرف نکنند !!!!!

[quote][quote][quote][quote][quote]اون چیزی که من از گفتگوی دیروز برداشت کردم این بود که پرنده سالم روی زمین فرود آمده است:
""وی افزود: اگر باور این موضوع که هواپیمای پیشرفته راهبردی آمریکا در به زمین نشاندن و به کنترل درآوردن آن توسط ایران یک باور سخت و خارج از تصور افکار عادی است باور اینکه این هواپیما با تنوع فناوری‌ها هدایت و کنترل از کنترل خارج شده و سالم روی زمین نشسته سخت‌تر از باور اول است.""[/quote]

بله دقیقا سالم با ارابه باز نشسته زمین ! البته نه در محلی معلوم ! ولی سریع بچه ها خودشون رو رسوندن .[/quote]

اگر این خبر صحت داشته باشه که حتما از منابعی مطرح شده فاتحه همشون خونده شده[/quote]

فاتحه کی برادر جان ؟ چرا فاتحه ؟[/quote]

باز شدن چرخها معنای هک کامل جانور رو می دهد و مطمینا پایه سیستم کنترل تمام پهپاداشون از همین نوعه برای همین می گم فاتحشون خوندس ، دلاور[/quote]

مجبور کردن پرنده به فرود یک سناریوست . هک کردن و گرفتن کامل کنترل پرنده یک سناریویه دیگه . اینکه بشه کاری کرد که پرنده بر خلاف میل کاربرش فرود بیاد فرق داره با اینکه بیای کنترل کاملش رو در دست بگیری . البته هنرمندانست که پرنده رو فرود بیاری و نتونه دوباره بلند شه . پس میشه اینجوری برداشت کرد که پرنده مجبور شده بنشینه حالا کجا ؟ شاید هر جایی ! یعنی کلا فلجش کنی . مجبور کردنش به نشستن هم یعنی بتونی وارد سیستم کنترلش بشی ولی اینکه سالم بشینه یعنی حرفه ای فرودش بیاری . یعنی برنامه ریزی شده بیاد پایین . حالا وقتی اومد پایین چی بشه که دیگه تکون نخوره ! این خودش یک دنیا حرف واسه گفتن داره

icon_twisted :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aaa84"][quote]دوستان لطفا بحث خون رو مطرح نکنید که ربطی به گفته های من نداره
اگه درست خونده باشید من فقط یک فرض رو مطرح کردم . فرض هم از اسمش معلومه ، ممکنه اشتباه باشه. در ثانی من برای خودم دلایلی دارم که می تونیم بحث کنیم. بعدش هم اینجا یک محیط برای بحث هستش و ممکنه همه نظرات باب میل شما نباشه پس لطفا با خونسردی برخورد کنید.[/quote][quote]

من این بحث رو ادامه نخواهم داد ولی دم سردار سلامی گرم چه خوش گفت که باور اینکه ایران توانسته این پهپاد رو به زمین بشونه بسیار سخته !چون انسان ها تو دنیا چنان تصویری از تکنولوژی آمریکا دارند که چنین کاری شگفت انگیز تلقی میشه !
ولی شن های طبس همون ذرات ریز و بدون قدرتی اند که به اذن خدا به یاری مردان و زنان تشنه اسلام اومد و ارتش آمریکا رو فلج کرد!

چه خوش گفت خمینی کبیر :

[size=24]آمریکا یعنی شیطان بزرگ[/size][/quote]
به هر حال امیدوارم منظور من رو بد برداشت نکرده باشید و احیانا توهینی به احساسات شما نشده باشده. تعصب من به نظام اسلامی و آرمانهای اون اگه بیشتر از شما نباشه کمتر هم نیست. اگر شما فکر میکنید من گمراه هستم و اشتباه می کنم به جای اوقات تلخی راهنماییم کنید. برادر جان، پیامبر اسلام و بزرگان دین وقتی بهشون از طرف کفار توهین می شد به جای اوقات تلخی بازم به رفتار نیکشون ادامه می دادن. حالا فکر کن منه سید اولاد پیغمبر یه اشتباهی کردم. شما بزرگواری کنید.

[color=red]
یه موضوع ایشون رسیدگی شد .

00Amin[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24]به گزارش تابناک :[/size]

دو روز بعد از اعلام شکار هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی به دست نیروهای مسلح ایران ، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، «لیبرمن» وزیر خارجه خود را به مسکو می فرستد تا مقامات روسیه بخواهد از هر گونه معامله با ایران به ویژه فروش موشک های اس 300 در قبال دستیابی به اطلاعاتی درباره هواپیمای شکار شده آمریکایی خودداری کنند .

به گزارش «تابناک» ، نتانیاهو پیش از فرستادن لیبرمن این موضوع را با مقامات عالی رتبه آمریکا نیز در میان می گذارد . به محض رسیدن لیبرمن به مسکو وی در کاخ کرملین با ولادمیرپوتین دیدار می کند ، اما نخست وزیر روسیه ترجیح می دهد که در این باره صحبتی با لیبرمن انجام ندهد و حتی وجود معامله ای بین تهران و مسکو را در این زمینه رد می کند.

لیبرمن پس از خارج شدن از کرملین به خبرنگاران می گوید که مواضع روسیه درباره خاورمیانه سازنده نیست . متعاقبا مقامات آمریکا از طریق کانال های ارتباطی دیگر نیز موفق نمی شوند که با پوتین و مدودف درباره معامله احتمالی بین ایران و روسیه مذاکره کنند.

این هواپیمای بدون سرنشین اولین هواپیما از این مدل بودکه وارد خاک ایران می شد که ماموریتش با شکست مواجه شد و ایران توانست در نبردی الکترونیک کنترل هواپیما را از از اختیار آمریکایی ها خارج و در اختیار خود بگیرد.

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/209713/%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88-]تابناک[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]با توجه به سخنان سردار سلامی میتونیم با قاطعیت اعلام کنیم که در زمینه فناوری رادار گریزی در جهان حرف اول رو میزنیم و تکنولوژی برتر رو داریم که در این زمینه خود سردار هم اشاره کردند که این مورد رو بومی کردیم و توسط دقیق ترین سامانه ها تست کردیم!!!!! icon_twisted
پیشرفته ترین تکنولوژی آمریکا در زمینه رادارگریزی توسط رادارهای ایرانی کشف میشه!!! این یعنی پیشرفته ترین فناوری رادارگریزی جهان توسط سامانه های (کاملا ایرانی و بومی) کشف میشه و کنترل میشه خوب این از فناوری آمریکا!!!!
حالا فناوری رادارگریزی خودمون که بومی هست (نوعی رو خودمون ساختیم که کسی نداره از این فناوری یعنی چیز خاصی رو خودمون تولید کردیم که کسی نداره) و توسط دقیق ترین سامانه های خودمون که اونها هم بومی و داخلی هست حتی تست شده و با موفقیت رادارگریزی رو پشت سر گذاشته!!!
حالا وقتی سامانه های ما توانایی کشف پیچیده ترین فناوری رادارگریزی دشمن رو داره که میگن پیشرفته ترین در جهان هست در زمینه رادارگریزی حالا همین سامانه ها ما روی فناوری رادارگریزی خودمون تست شده و در نهایت میتونیم با جرات اعلام کنیم در این زمینه در جهان داراری یک تکنولوژی برتر هستیم که بومی شده و فقط برای جمهوری اسلامی ایران ساخته شده!!!! :mrgreen:
نمونه همچین تکنولوژی رو میتونید در پهپادهای ما ببینید همونطور که در جدیدترین اقدام در سال 1390 پهپاد ما تونست از پیشرفته ترین ناو هواپیمابر آمریکا که مجهز به پیشرفته ترین رادارهای موجود هست این پهپاد توانست مانند دفعات قبل از ناو فیلمبرداری کنه و باز هم شناسایی نشد!!!!
میشه با قاطعیت گفت که تکنولوژی که در حال حاظر در احتیار داریم میتونه از دید پیشرفته ترین و دقیق ترین سامانه های دشمن به صورت کامل مخفی بمونه و در واقع فعلا در دنیا کلمه رادارگریزی رو حفظ کرده و بقیه مثل پهپاد آمریکایی در این زمینه شکست خوردن!!!
[color=red]میدونم کسی اینا رو باور نمیکنه چون به گفته خود سردار این فناوریها درکش برای عموم بسیار بسیار سخت هست!!![/color]
شما همه فناوریها آمریکا و دیگر کشورهای پیشرفته رو میبینید در همه زمینه ها اعم از زمین دریا و هوا اما جمهوری اسلامی میشه گفت تنها کشوری هست که فقط 10 درصد فناوری خودش رو در معرض نمایش میگذاره من ایمان دارم اگر قرار باشه همه فناوریهای ما رونمایی بشه قطعا تجهیزات و فناوریهای ما با آمریکا و روسیه مقایسه خواهد شد و در بعضی زمینه ها حتی پیشرفته تر از تجهیزات اونها رو خواهیم داشت!!!!
من به همه حق میدم که باور نکنن قدرت پنهان کشورمون رو چون چیزی در این مورد نمیدونن و فرماندهان هم بنا به مسائلی اینها رو اعلام نمیکنن چون ما کشوری هستیم که همواره در تهدید بودیم و هستیم و باید با این روش پیش بریم!!!
همونطور که سردار میگه تمامی این موفقیتها به این برمیگرده که ما پس از جنگ تحمیلی تمامی سناریوها رو بر اساس قدرتمندترین و پیشرفته ترین قدرت جهان یعنی آمریکا بنا نهادیم و بر همین اساس طی همین سالها به موفقیتهای فوق چشمگیری دست یافتیم چون از اون اول ما خودمونو یا یک همچین قدرتی رو در رو دیدیم و همواره تلاش کردیم در میدانی باشیم که ما پیروز باشیم بر همین اساس موفق هم شدیم و بزرگترین قدرت نظامی جهان رو از بیخ نابود شده میدونیم!!!!
[color=red]توجه داشته باشید که ایشون با عنوان یک فرد آگاه از همه مسائل و تجهیزات و فناوریهای موجود داشتند صحبت میکردند و وقتی طوری برنامه ریزی کردیم که در میدان مبارزه با آمریکا در هر زمینه ای پیروز باشیم پس به عنوان کسی که از توان خودمون و توان اونها مطلع هستند صحبت میکنند و باید باور کنیم که ما جزو 5 ارتش قدرتمند در دنیا هستیم و آمریکا به معنای واقعی که همه داریم میبینیم هیچ غلطی نمیتواند بکند.[/color][/quote]
جدي گفتي يا مسخره كردي؟[/quote]
توی حرفای من کلمات تمسخر آمیزی بود؟
جدا فکر کردید وقتی با قاطعیت یک سردار که خودش از زیر و بم همه سیستمهای موجود در کشور با خبر استوقتی میگه ما فوق انتظار جهانیان قدرتمند هستیم شما فکر میکنید دارد غلو میکند؟
اگر قرار بود این حرفها تبلیغات باشه پس حتما این پهپاد الان باید در پایگاهش در افغانستان میبود نه در چنگ ارتش و سپاه
خوب البته هم من و شما و هم هر کسی حق دارد که باور نکند چرا؟ چونکه این دستاوردها رونمایی نشده!! فقط در زمان یک نبرد واقعی با آمریکا این دستاوردها رونمایی میشه.
جدا فکر میکنید وقتی تمام فرماندهان نظامی در کشور میگویند ما از چند سال قبل تمام سناریوهای جنگی را آماده کردیم برای جنگ با آمریکا فکر میکنید اینا همش حرفهایی برای دلخوش کردن منو شماست؟ نه عزیز من الان سیستم نظامی ما سالهاست خودشو برای تک تک تجهیزات و سیستمهای آمریکایی آماده کرده حتی خودمونو برای تجهیزات سری آمریکا که کسی ازش خبر نداره ولی سیستم اطلاعاتی ما داره همشو رصد میکنه آماده کردیم!!
[color=red]دقت کنید وقتی که کسانی که از همه چیز سیستم نظامی خبر دارن میگن ما خودمونو آماده کردیم یعنی اگر همین الان آمریکا حمله کنه در این میدان پیروز مندانه بیرون میاییم!!
مطمئن باشید هر سلاحی که شما در فکرتون میگنجه که ابر قدرتی آمریکا رو نشون میده در نبرد با ایران قدرتمند مثل همین پرنده نابود خواهد شد درست همانند جنگ 33 روزه حزب الله میشه یعنی طوری هیمنه آمریکا نابود میشه که چشم همه جهانیان از حدقه میزنه بیرون اینجوری [/color] icon_cheesygrin
اگر باور ندارید بشینید و تماشا کنید دستاوردهای بعدی را!!!!!!!!![/quote]
زیاد اینطور افراد رو جدی نگیر داداش!!!بزرگتر هاشون دمشونرو گذاشتن رو کولشون فعلا تو سایت عرض اندام نمیکنن!!!!!!!!پروفسورهایی منفی باف که ایران رو هیچ میدونن!!!!البته کم مقایسه های لایق خودشون هم نکردن. از مقایسه با صدام گرفته تا قذافی!!!!!!!!
اما این خائن های وطن فروش از خود بگانه خوب خفه شدن icon_cheesygrin[/quote]
هي دندان روي جگر گذاشتيم شايد كه مديران محترم سايت كاري بكنند.
مثل اين كه فايده اي نداشت.از تاپيك اخراج شديم بدون اين كه در تاپيك اشاره اي به اخراج ما بشود...و در اين فاصله عده اي هر چه دلشان خواست گفتند و هر ناسزايي كه خواستند بارمان كردند.
اگر تبريك بگوييم مي شويم منافق و مشرك...اگر از نقص ها و معايب بگوييم مي شويم خائن و وطن فروش.صد البته دریافت چنین القابی از طرف عالیجنابان برای من یک مدال افتخار به شمار می رود و هیچ نگرانی از این بابت ندارم.حالا بحث احتکار خدا و پیامبر هم که چیز جدیدی نیست...از این شمار آدم ها تاریخ کم به خودش ندیده و عاقبتشان هم که بر همه آشکار است.
در مورد سقوط این هواپیمای بی سرنشین انشالله گذشت زمان همه چیز را در مورد ابعاد ماجرا روشن خواهد کرد.
ولی دلم به حال افرادی می سوزد که از همین حالا بر طبل جنگ می کوبند و فکر می کنند از آن پیروز به در خواهند آمد.گویی قاعده و قانون در مورد همه صدق می کند سوای ایشان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین که آمریکا در حالت نامطمئنی از نحوه شکار قرار بگیرد کاری حساب شده است

چرا که از نظر اصول یافت خطا و مشکل در برنامه یا سیستم
متخصصان سیستم را محدود می کنند و در هر گام یک بخش از سیستم را از بررسی خارج می کنند
با این روش با سرعت و دقت بالاتری می توان مشکل را پیدا کرد

اما با ایجاد نامطمئنی و کلی گویی و همین بحث ها که بچه ها همدیگر را به بدبینی یا خوشبینی مطرح می کنند
این روش یافت خطا و مشکل به راحتی اقدام به حذف بخش های سالم از بررسی نمی کند چرا که هنوز نمی داند کنترل از دست رفته یا سیستم کور شده است
یا حتی با تور پهباد را گرفته اند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در مورد سقوط این هواپیمای بی سرنشین انشالله گذشت زمان همه چیز را در مورد ابعاد ماجرا روشن خواهد کرد. [/quote]
شما باز هم نیامده شروع به تخریب جمهوری اسلامی و دست اوردهای خودمون کردید که! سقوط!!! :mrgreen: حالتون خوبه؟ icon_twisted چه سقوط جالبی؟! نمیدونم چرا کل هواپیما سالمه! مگر اینکه بگید هواپیما ماکت بوده!!!! icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اين همه نظر دراين باره داده شد, حالا بزارين اين جريان رو از طرف ديگه اي هم با ديد شکاکانه بررسي کنيم!
بنظرتون آيا اين پهپاد و جريان هک و بدست گرفته شدن کنترل او توسط ما پوست خربزه اي نبوده که آمريکا زير پاي ما گذاشت و ما هم رفتيم روش??????
نگاه کنيد الان تمام فروم ها و سايت هاي نظامي و خبري معتبر دنيا دارند درباره اين کار حرف ميزنند و مرتب ميگند که قدرت ايران در جنگ الکترونيک و سايبري بسيار بالاتر از اون چيزي بوده که ما حدس ميزديم وحتي دارند ويروس هايي که مرکز کنترل اين پهپاد ها رو در نواداي آمريکا آلوده کرده بود رو به ايران نسبت ميدهند!!!!!!
يادمه چند وقت پيش فکر کنم جناب آرماني گفتند که سناريوي حمله به ايران و بهانه لازم به آن, نه اينبار با چيزي شبيهه يازده سپتامبر و اون کشت و کشتار و خرابي, بلکه يک حمله سايبري عظيم خواهد بود که مثلا ممکنه باعث از کار افتادن خيلي از مراکز صنعتي و شهري در غرب بشه و سپس ايران رو به عنوان مسول اين کار معرفي و بهانه لازم رو براي جنگ با ايران بدست بيارند. منتها اکثر مردم چنين چيزي رو باور نخواهند کرد چون خواهند گفت ايران رو چه به اين کارها???? پس لازم هست براي اينکه انجام چنين کاري از جانب ايران خيلي بعيد بنظر نرسه پيش زمينه سازي هايي رو انجام داد تا قدرت سايبري و جنگ الکترونيک ايران در نظر افکار عمومي دنيا بزرگ و خطرناک نشان داده بشه تا در صورت انجام چنين سناريويي باور آن براي مردم سخت نبوده و براحتي بشه انگشت اتهام رو به سمت ايران نشانه رفت و حمايت افکار عمومي رو هم داشت?
البته بنده به مطلب بالا اعتقادي ندارم! منتها اين هم ميتونه احتمالي باشه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سقوط که محاله یک هواپیمای فوق سبک ارسی از ارتفاع ۱۰ متری بیفته چیزی ازش نمی مونه تا برسه به این .
دیشب تو صدای امریکا مرتیکه اومده میگه عدم تحویل پیباد برای امریکا می تونه رابطه ایران و امریکا رو از این چه هست وخیم تر کنه خدایش ببینید با کیا طرفیم فکر کن دزد به خونت بیاد بعد فردا شبش زنگ بزنه اگه کیف رو که خونتون جا گذاشتم ندی شیشه خونت رو میشکنم !!!! icon_twisted

توانایی های پنهان ایران زیاده البته نقص های بزرگم کم نداره به نظر من

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سقوط که محاله یک هواپیمای فوق سبک ارسی از ارتفاع ۱۰ متری بیفته چیزی ازش نمی مونه تا برسه به این .
دیشب تو صدای امریکا مرتیکه اومده میگه عدم تحویل پیباد برای امریکا می تونه رابطه ایران و امریکا رو از این چه هست وخیم تر کنه خدایش ببینید با کیا طرفیم فکر کن دزد به خونت بیاد بعد فردا شبش زنگ بزنه اگه کیف رو که خونتون جا گذاشتم ندی شیشه خونت رو میشکنم !!!! icon_eek

توانایی های پنهان ایران زیاده البته نقص های بزرگم کم نداره به نظر من[/quote]

icon_twisted :mrgreen: icon_cheesygrin icon_cheesygrin :cry:

شما زیاد جدی نگیرید این حرفای صدای آمریکا رو. از بس دارن می سوزن نمیدونن باید چی کار کنن.

دوستان نیاز نیست با کاربرای توی پاکستان دیفنس دعوا کنید. یه چیزی که من خیلی وقته بهش رسیدم اینه که اونایی که قراره طرف ما باشن، هستن و اونایی که این طور نیستن رو به هیچ وجه نمیشه قانع کرد.

جناب اشتوکا، آمریکا برای حمله به ما نیازی به یه 11 سپتامبر دیگه نداره. میتونه از در و دیوار دلیل جور کنه. مثل عراق. ولی باز هم چیزی که شما گفتین غیر ممکن نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اتفاق اخیر تهدید بسیار بزرگ و جدی علیه هواگردهای پیشرفته و تاکتیکی یانکی آشکار شده و یانکی ها هشدار ایران رو درک کردن: سکوتشون نشانه واضح همین واقعیته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رمزگشایی پهپاد جاسوسی آمریکا در مرحله نهایی
رييس کمیته امنيت داخلي مجلس شوراي اسلامي ايران با اشاره به مأموریت جاسوسی پهپاد آمریکا تأکید کرد، کشف رمز این هواپیما در مراحل نهایی خود قرار دارد.

"پرويز سروري" شامگاه یکشنبه در گفت و گو با العالم اظهار داشت: نيروهاي مسلح بخشي را تحت عنوان جنگال براي جنگ الكترونيك دارد، و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اين زمينه رشد بسيار خوبي داشته وتوانسته تقريبا به مقامي برسد كه شايد بعد از آمريكا هيچ كشوري اكنون اين ظرفيت را نداشته باشد.

سروری با تأکید بر دستاورد مهم نیروهای مسلح در به زمین نشاندن پهپاد جاسوسی آمریکایی افزود: نوع حساسيت آمريكا نشان مي دهد كه چه اتفاق بزرگي افتاده؛ ما توانستيم بر اساس بررسي هاي دقيق جنگ الكترونيك نرم افزاري كه آمريكايي ها اين پرنده را بوسیله آن هدايت مي كردند شناسايي و مديريت الكترونيك آمريكاييها بر اين پرنده را قطع كنيم، و از آن مهمتر هدايت اين پرنده را به دست بگيريم و آن را سالم به زمين بنشانيم.

وی تأکید کرد: اين امر بيانگر آن است كه ظرفيت هاي بسيار عظيمي در نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي به وجود آمده، كه مي تواند در جنگ الكترويك با آمريكايي ها عرصه هاي جديدي را ايجاد كند.

سروری خاطرنشان کرد: اين هواپیما پيشرفته ترين نوع موجود در دنيا و در اختيار امريكايي ها است. به همين دليل حتي پنتاگون آن را در اختيار ندارد، و صرفا در اختيار سيا و براي مأموريت هاي جاسوسي مورد استفاده قرار مي گيرد.

سروری با رد ادعای آمریکایی ها مبنی بر اینکه این پهپاد بصورت اتفاقی سرنگون شده، گفت: سطح پرواز اين هواپيما آنقدر بالا است كه خود آمريكايي ها اذعان مي كنند كه غير از مديريت الكترونيك و هدايت اين پرنده و نشاندن آن، هر راهكار ديگري به سقوط و نابود شدن آن مي انجامد.

سروری تأکید کرد: نرم افزاري كه در اين هواپيما تعبيه شده، درصورت بروز هرگونه اشكال آن را به صورت خودكار به مبدا پرواز باز مي گرداند؛ اين امر نشان مي دهد كه ايران توانسته مديريت الكترونيك آمريكايي ها را قطع كند، و آن را با هدايت خودش در منطقه اي كه مي خواسته فرود بياورد.

سروری خاطرنشان کرد: با توجه به اين كه اين هواپيما در عمق ۲۵۰ كيلومتري خاك ايران به زمين نشانده شده، هر فرضيه ديگري باطل است؛ زيرا اگر اين هواپيما به هر دليلي از مسير خود خارج مي شد، بايد در مرز سقوط مي كرد و بصورت خودکار منهدم می شد.

مأموریت این هواپیما جاسوسی بود

سروری با اشاره به اینکه مأموريت اين هواپيما جاسوسي بود، تأکید کرد: حساسيت آمريكايي ها درباره اطلاعات ذخيره شده در اين هواپيما بيشتر از خود آن است.

کشف رمز در مراحل نهایی خود قرار دارد

رييس کمیته امنيت داخلي مجلس شوراي اسلامي ايران افزود: اكنون كشف رمز اطلاعات آن صورت مي گيرد، و ما با دستيابي به اطلاعات محرمانه آمريكايي ها و نقشه آنها براي جاسوسي، به اطلاعات با ارزشي دست پيدا كنيم.

وی تأکید کرد: شكستن رمز اين هواپيما به نتايجي رسيده، و در مراحل نهايي خود قرار دارد.

سروری تأکید کرد: اقدامات مقتضي از زمان تحويل اين هواپيما صورت گرفته و بزودي به همه اطلاعات و اخبار محرمانه دست خواهيم يافت؛ و در آن زمان بعنوان اسناد در شكايت عليه آمريكا استفاده مي شود. زمان مشخصي نمي توان براي آن اعلام كرد ولي مي توان گفت كه پيشرفت خوبي صورت گرفته.

حاکمیت قانون جنگل بر سازمان ملل متحد

سروری خاطرنشان کرد: با دستيابي به اين اطلاعات ما مي توانيم هم طرح شكايت خود را جدي تر كنيم.

وی افزود: سازمان ملل در مقابل آزمايش بزرگي قرار گرفته. سازماني كه ۳ قطعنامه را بر اساس ادعاهاي واهي آمريكا علیه ایران صادر كرده است.

سروری تأکید کرد: سازمان ملل بايد تا امروز قعطنامه اي را عليه تجاوزات و اقدامات مداخله جويانه و جاسوسي آمريكا صادر مي كرد، اين امر نمايانگر استانداردهاي دوگانه و حاكميت قانون جنگل بر سازمان ملل است كه امروز بصورت ابزاري در اختيار آمریکا قرار گرفته است.

رویدادهای اخیر ارتباطی با نفوذ اطلاعاتی آمریکا ندارد

سروری با تاكيد بر اينكه اتفاقهاي اخير و وقوع انفجار در بعضي مراكز حساس تنها حادثه بوده، و برخلاف ادعاهاي واهي آمريكا ارتباطي با عمليات نفوذي آمريكا ندارد، اظهار داشت: اتفاق هايي كه امروز در بعضي از مراكز حساس بوجود مي آيد در همه مراكز دنيا روي مي دهد؛ و اگر آمار حوادثي كه در مراكز حساس و حفاظت شده آمريكا و غرب استخراج شود، ثابت می شود که این حوادث بسيار بيشتر از مسائلی است كه در ايران اتفاق افتاده است.

وی افزود: اين ادعاي آمريكا مستند نيست، و آنها هيچ دليلي براي اثبات اين ادعا ندارند.

سروری خاطرنشان کرد: اين بازي از سوي آمريكا به دليل ذلت و خفت بی سابقه ای که به اين كشور وارد شده، به راه افتاده است.

وی تأکید کرد: پيشرفت برنامه نيروگاه برق اتمي بوشهر بر اساس برنامه، بيانگر دروغ بودن ادعاهاي آنها درباره نفوذ و ضربه زدن به برنامه صلح آميز هسته اي ايران است.

طرح شکایت علیه آمریکا کلید خورده است

سروری اظهار داشت: طرح شكايت عليه آمريكا با توجه به مدارك و اسنادي كه داريم، از طريق نماينده جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل متحد كليد خورده است.

سروری گفت: ما اين اقدامات را در قالب جريان سنگين كارشناسي حقوقي پيگيري خواهيم كرد و آمريكا را به دليل اين حركت مداخله جويانه رسوا و محكوم خواهيم كرد.

مهندسی معکوس پهپاد آمریکا برای تولید انبوه

رييس کمیته امنيت داخلي مجلس شوراي اسلامي ايران تأکید کرد: اقدام بعدي ما مهندسي معكوس هواپيما است، و اين خبر خوش را مي دهيم كه در آينده نزديك به توليد انبوه خواهيم رساند، و مانند هميشه ثابت خواهيم كرد كه توانايي هاي لازم را در اين زمينه داريم.

سروری افزود: مهندسان ايراني بزودي با اين مهندسي معكوس هواپيمايي برتر از هواپيماي آمريكا را به توليد انبوه خواهند رساند.

مشارکت چین و روسیه در مهندسی معکوس منتفی است

سروری در ارتباط با اينكه آيا ايران در زمينه مهندسي معكوس با چين و روسيه نيز شريك خواهد شد، گفت: طبعا اين كار را نخواهيم كرد؛ اين ظرفيت عظيم دفاعي براي ما است و حاظر نيستيم در اين زمينه با طرف ديگري شريك بشویم. از اين ظرفيت در زمينه قدرت بازدارندگي استفاده خواهيم كرد، و بعيد مي دانم جمهوري اسلامي با كشور ديگري درزمينه اين فناوري شريك شود.

اعتراض رسمی ایران به افغانستان

سروری با اشاره به احضار سفير افغانستان برای اعتراض گفت: ما اعتراض رسمي خودمان را به اين موضوع كه از خاك و حريم هوايي افغانستان به حريم جمهوري اسلامي ايران تجاوز صورت گرفته اعلام كرديم؛ قطعا ما از كشور افغانستان كه دوست و همسايه ما است و روابط حسن همجواري داريم، انتظار داريم همانطور كه ما مرزهاي خودمان را براي افغانها امن كرديم و هزينه هاي بسياري پرداخت كرده ايم، حسن همجواري و عدالت در تعاملات بين دو كشور را رعايت كند.

شرط بازگشت منافقین به ایران

رييس کمیته امنيت داخلي مجلس شوراي اسلامي ايران درباره آغاز شمارش معکوس برای بسته شدن اردوگاه اشرف در عراق گفت: ما در گذشته هم اعلام كرده ايم كه آغوش جمهوري اسلامي حتي به روي فرزندان ناخلفش باز است، جمهوري اسلامي ايران به علت ثبات بالا و امنيتي كه دارد هيچ نگراني از بازگشت منافقين به داخل ايران ندارد.

سروری افزود: كساني كه ما به هر دليلي اسناد و مداركي درباره دست داشتن آنها در ريختن خون مردم ايران و يا حتي عراق و كردهاي عراق داریم، قطعا ازطريق دادگاه ها بايد تحت پيگرد قانوني قرار بگيرند.

سروری خاطرنشان کرد: بقيه كه در اين رابطه موردي ندارند و دستشان به خون مردم آغشته نيست، قبلا هم اعلام كرديم مي توانند به ايران برگردند.

پرونده پژاک بسته شده است

سروری در پاسخ به این سئوال که آيا پرونده گروهك پژاك بسته شده است، گفت: ما بارها به بعضی از همسايگان که از گروهک تروریستی پژاک حمایت می کردند تذكر داديم كه آستانه تحمل ما حدی دارد، و اگر لبريز شود ما براي حفظ حاكميت و منافع ملي خودمان هر اقدامي را انجام مي دهيم.

وی افزود: تذكرات موثر واقع نشد و مجبور شديم عمليات سنگيني را عليه پژاك انجام دهيم؛ عناصر پژاك تار و مار شدند و اكنون همه پناهگاه ها و سنگرهاي آنها منهدم و يا تخليه شده است.

سروری خاطرنشان کرد: امنيت بطور كامل در منطقه برقرار است و ما هنوز در حال مذاكره با همسايگاني كه به نوعي به آنها پناه داده اند هستيم؛ و اگر به آنها امكان استقرار و حمله ندهند، و از آنها حمايت نكنند، اعتقاد داريم كه پژاك پرونده اش بسته شده است؛ ولي اگر اين كشورها همچنان بخواهند در اين رابطه اقداماتي را انجام دهند، قطعا با اقدامات عملي جمهوري اسلامي ايران مواجه خواهند شد

http://rajanews.com/detail.asp?id=110139

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حالا اين همه نظر دراين باره داده شد, حالا بزارين اين جريان رو از طرف ديگه اي هم با ديد شکاکانه بررسي کنيم!
بنظرتون آيا اين پهپاد و جريان هک و بدست گرفته شدن کنترل او توسط ما پوست خربزه اي نبوده که آمريکا زير پاي ما گذاشت و ما هم رفتيم روش??????
نگاه کنيد الان تمام فروم ها و سايت هاي نظامي و خبري معتبر دنيا دارند درباره اين کار حرف ميزنند و مرتب ميگند که قدرت ايران در جنگ الکترونيک و سايبري بسيار بالاتر از اون چيزي بوده که ما حدس ميزديم وحتي دارند ويروس هايي که مرکز کنترل اين پهپاد ها رو در نواداي آمريکا آلوده کرده بود رو به ايران نسبت ميدهند!!!!!!
يادمه چند وقت پيش فکر کنم جناب آرماني گفتند که سناريوي حمله به ايران و بهانه لازم به آن, نه اينبار با چيزي شبيهه يازده سپتامبر و اون کشت و کشتار و خرابي, بلکه يک حمله سايبري عظيم خواهد بود که مثلا ممکنه باعث از کار افتادن خيلي از مراکز صنعتي و شهري در غرب بشه و سپس ايران رو به عنوان مسول اين کار معرفي و بهانه لازم رو براي جنگ با ايران بدست بيارند. منتها اکثر مردم چنين چيزي رو باور نخواهند کرد چون خواهند گفت ايران رو چه به اين کارها???? پس لازم هست براي اينکه انجام چنين کاري از جانب ايران خيلي بعيد بنظر نرسه پيش زمينه سازي هايي رو انجام داد تا قدرت سايبري و جنگ الکترونيک ايران در نظر افکار عمومي دنيا بزرگ و خطرناک نشان داده بشه تا در صورت انجام چنين سناريويي باور آن براي مردم سخت نبوده و براحتي بشه انگشت اتهام رو به سمت ايران نشانه رفت و حمايت افکار عمومي رو هم داشت?
البته بنده به مطلب بالا اعتقادي ندارم! منتها اين هم ميتونه احتمالي باشه.[/quote][quote]

سلام دوستان

به نظر من این فرضیه محاله .

دلایل من :

1- آمریکا میزان بدهی اش نزدیک 15 تریلیون دلاره که اگر حتی کل ذخایر نفت و گاز ما رو هم بدی ببرن مفت بدون پرداخت هیچ پولی کشورشون باز هم پرداخت این بدهی در کوتاه مدت ممکن نیست .

2- آمریکا برای جنگ با ایران حتماً بخاطر روس و چین با اروپا متحد شده و این کار رو انجام خواهد داد با توجه به وضع اقتصادی اروپا و شکاف بین آنها اروپا در این کار در کنار آمریکا نمیتواند باشد اگر هم سارکوزی و کامرون این همه گنده گویی می کنند چون انتخابات ریاست جمهوری فرانسه نزدیکه سارکوزی برا اون نقشه چیده قضیه انگلیس هم که معلومه کاسه داغتر از آشه ببینین در قضیه تحریم بانک مرکزی ایران برا شادی دل صهیونیستها چه سبقتی از آمریکایی ها گرفتند ، شما اگه دقت کنید در اتحادیه اروپا با اون همه پوزش به دنیا موقعی که سارکوزی با کامرون دست نمیده ببین اون پشت پشتا چه خبره .

3- همه قبول داریم که جنگ ایران یک جنگ فرسایشی و عموماً نامتقارن خواهد بود ، از دید من در جنگ نامتقارن بیشتر از جنگ کلاسیک نیاز به اطلاعات جاسوسی هست چون پیش بینی حرکت دشمن واقعاً مشکل یا غیر ممکنه پس دلیلی نداره آمریکا این نوع هواپیما که چشم و چراغ اونها در جنگ با ایران خواهد بود به ایران بدهد .

4- این نوع پهپاد از دید من حداقل اگر از هیچ امکاناتش هم نتونیم سردر بیاریم لااقل می تونیم که بدنه اش رو بررسی کنیم تا راههای شناسایی اش رو بهبود ببخشیم و این یعنی مرگ برای b2 و f35 که غیر ممکنه آمریکا بخواد واسه شروع جنگ اینکار رو بکنه .

5- اما در مورد قضیه نسبت دادن حمله سایبری به ایران شما یه نیگا به افکار عمومی اونها بکنی خواهی دید که اوضاع اونور بی ریخته ! ملت ها از حکومت هاشون بجون اومدن ، جالبه خودشون رو مهد دموکراسی میبینن و برا پیروزی انتخابات بجا ملت دست به دامان صهیونیست هان بعد میان میگن فلان انتخابات در فلان کشور درست نبوده خدایش در چه دنیایی زندگی می کنیم می بینید !

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=24]به گزارش تابناک :[/size]

دو روز بعد از اعلام شکار هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی به دست نیروهای مسلح ایران ، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، «لیبرمن» وزیر خارجه خود را به مسکو می فرستد تا مقامات روسیه بخواهد از هر گونه معامله با ایران به ویژه فروش موشک های اس 300 در قبال دستیابی به اطلاعاتی درباره هواپیمای شکار شده آمریکایی خودداری کنند .

به گزارش «تابناک» ، نتانیاهو پیش از فرستادن لیبرمن این موضوع را با مقامات عالی رتبه آمریکا نیز در میان می گذارد . به محض رسیدن لیبرمن به مسکو وی در کاخ کرملین با ولادمیرپوتین دیدار می کند ، اما نخست وزیر روسیه ترجیح می دهد که در این باره صحبتی با لیبرمن انجام ندهد و حتی وجود معامله ای بین تهران و مسکو را در این زمینه رد می کند.

لیبرمن پس از خارج شدن از کرملین به خبرنگاران می گوید که مواضع روسیه درباره خاورمیانه سازنده نیست . متعاقبا مقامات آمریکا از طریق کانال های ارتباطی دیگر نیز موفق نمی شوند که با پوتین و مدودف درباره معامله احتمالی بین ایران و روسیه مذاکره کنند.

این هواپیمای بدون سرنشین اولین هواپیما از این مدل بودکه وارد خاک ایران می شد که ماموریتش با شکست مواجه شد و ایران توانست در نبردی الکترونیک کنترل هواپیما را از از اختیار آمریکایی ها خارج و در اختیار خود بگیرد.

[url=http://www.tabnak.ir/fa/news/209713/%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88-]تابناک[/url][/quote]
دیدید حدس مذاکره با روسها برای معاوضه تکنولوژیک رو ما بی خود مطرح نکردیم و اسرائیل از ترس داره میمیره- این s300 جی هست که اینقدر سرش دارن با روسیه مذاکره میکنند- انشاءالله باور 373 که بیاد چشم اسرائیل از حدقه درمیاد
تا اینجاش خوبه که دشمن باور کرده ما توانمون کمتر از s300 هست و ما ناتوانیم بذار تو لک همین باشه تابعد که رونمائی شد نابود بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.