aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خیلی خوشحال شدم icon_wink

منتظر فیلمش هستم.

بد نیست دوستانی که اینقدر دم از ناتوانی پدافند در پوشش راداری و پدافندی کشور میزدن نظرشون رو بگن icon_question
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اول از سایتای خارجی متوجه خبر شدم بعد اومدم اینجا.

http://www.boston.com/news/world/middleeast/articles/2011/12/04/iran_says_it_shot_down_unmanned_us_spy_plane/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو defence.pk که ماله پاکستانه همه خوشحالن این خبر بازتاب خیلی زیادی داره اینم جملاتشون

good news long liv pakistan and iran-1

Very Good Iran . . . . Keep it up . . . .-2

Congratulations to Iranian Forces

Wondeful new ... wonderful stuff thanks for sharing-3

تبریک میگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي باعث خوشحالي شد . دم بچه هاي پدافند راستي پدافند سپاه زده يا ارتش ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر بسیار خوبیه.اما یک احتمال دیگه هم می تونه در نظر گرفته بشه... البته یه کم بدبینانه است اما چند تا از کلکایی که این یانکیا و انگلیسیا در جنگ دوم به هیتلر زدن رو به یاد بیارید.مثلا نقشه ای که اجرا کردن تا توجه هیتلر رو از حمله به نرماندی منحرف کنن و بعد صاف به همونجا حمله کردن.کلا باید همه احتمالات رو در نظر گرفت.
مثلا عمدا یک هواپیمای دان گرید شده رو فرستادن تا ما بزنیم و خیالمون راحت بشه که فضای کشور امنه و هر هواپیمایی بیاد مفهمیم اما بعد در زمان حمله واقعی ،با یک تکنولوژی دیگه وارد بشن و خیلی احتمالات دیگه...اما اگر واقعا خودمون زده باشیم و برنامه ای توکار نبوده باشه واقعا شاهکاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه ديگه كناره گيري كرده بودم از پست دادن يهو جو گير شدم و ميخوام پست بدم ! icon_wink

دمشون گرم به توان 10000000000000000000 !!! icon_question

يعني كاري كردند كه من يك هفته تو فازشم !
الان بي بي سي ديدن داره ! ميخوام ببينم چي ميخوان بگن !
RQ170 ایرانی ، چه شود !

الان دیگه رفقای آمریکاییمون گرخیدن ! icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخرش نفهمیدم هکش کردن؟یا بهش شلیک کردن و تو زمین شنی سقوط کرده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از دوستان گفته بود چرا این رو روی ایران فرستادن برای اینکه سالهای قبل از انواع دیگه ای استفاده می کردن که ایران سال پیش بود تقریبا یکی رو زد و خبر بازدید روس ها و ساخت نمونه های ایرانی اون هم منتشر شد از اون زمان به بعد تصمیم امریکاییها بر این شد که نمونه های قویتری بفرستن و این نمونه فکر می کنم کار رو بر عهده گرفته.

در مورد این پرنده هم بگم دوستان از فکر زدن این پهبادها با دوش پرتاب و شناسایی با دیدبان بصری بیان بیرون این پهبادها در ارتفاعات بسیار بالا حرکت می کنن و دیدیبان بصری و دوش پرتاب توان این کار رو ندارن.
مخصوصا قرار باشه به مرزهای ایران نزدیک بشن تا اونجایی که از نظر عملیاتی امکانش باشه ارتفاع رو افزایش میدن تا از دید رادارها وسیستم های پدافندی ایران فراتر باشن.

به هر حال اگر این پهباد هدف قرار گرفته باشه یا هک شده باشه تا شاید چند سال کل نیروی هوایی اونها با چالش روبرو بشه.
و از طرفی این پرنده می تونه باعث یه جهش در صنایع هوایی ما بشه.

دوستانی هم که اعتقادی به نیروی پدافندی ایران ندارن فکر می کنم حالا یه شمه ای رو دیدن در آینده ان شا الله کم کم توان هوایی رو هم می بینن که فکر نکنن مثل ابو حنیفه بگن چون نمی بینیم نیست.

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این موضوع فکر کنم به این خبر داره:
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/78304/%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%8A%D9%8A%E2%80%8C-%D8%AD%D8%B2%D8%A8%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%87%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D9%8A-%E2%80%8C%D9%BE%D9%87%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84%DB%8C
تولبنان آزمایش کرده بودند.
فکرکنم پس از در اختیار گیری هواپیما و نشوندنش باید یک فکر به ارسال فرکانسهای خود انهدامی کرده باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ياد شعارهاي زمان جنگ افتادم icon_wink

[b]پدافند هوائي ، تشكر تشكر [/b][size=18][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينم بازتابش تو پاكستاني ها ! بيچاره ها از ما بيشتر ذوق كردند
http://www.defence.pk/forums/military-forum/144802-us-stealth-uav-rq-170-downed-iran.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک میگم به همه بروبچ میلیتاری
مرگ بر امریکا .
اگه خبر به همین شکل بیان صحت داشته باشه ..وای بر امریکا :rose: icon_wink icon_eek

دمشون گرم بروبچ پدافند icon_question :mrgreen: icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر خوشحال كننده اي هستش ولي تا زماني كه عكسي منتشر نشه و مقامات آمريكايي تاييد نكنن اين خبر اونقدر محكم نيست.اگه درست باشه چند روز بعد جنجالي ميشه.دوم اينكه اگه اين بهپاد رو زدن به احتمال خيلي زياد با اون رادار جديد ايراني هستش چون هك يه بهپاد اونهم از طريق كنترل راديويي امكان ناپذير هستش.اگر هم با موشك خركي زده باشن فك كنم بايد آهن پاره جم كنيم.
راستي جهش در نيروي هوافضا فقط آزمايش و خطا و پول ميخواد همين!!!!
با يه بهپاد اگه جهش بشه واي به حال ما!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا منم تبریک میگم
پدافند هوایی دوباره دوباره یه بار فایده نداره... امریکا حیا کن خاورمیانه رها کن... شب تاسوعا عجب خبری icon_wink icon_question اقا 20:30هم خبر رو اعلام کرد انگار درسته چون توی سقوط رپتور همچین خبری نداد... بزار ببینیم خبر 21 چی میگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.