aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='biskivit2000' timestamp='1360267265' post='298668']
رو چه حساب اومدن اسکن ایگل رو کپی پیست کردن ؟ تکنولوژی هدایتش که نزد ما محفوظ نیست ؟ البته قبلش می خواستم بپرسم این تصاویر از کجا مشخص می شه که مربوط به کشور ماست و بلوف نیست؟
[/quote]

روی این حساب که یک پلتفرم آماده هست و حسابش رو پس داده ...

ما مگه خودمون یه وری هستیم که از تکنولوژی هدایت آمریکایی استفاده کنیم !؟

جناب بیسکیویت !!! icon_eek این دیگه از اون حرف ها بود ... ایرانی بودن عکس رو با چشم غیر مسلح هم میشه تشخیص داد ... hee_hee
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای تولید اون کلیپ روی منم حساب کن یه کارایی هم از ما بر میاد . میتونم کلیپو بدم یکی از دوستام تو لندن کنار جدول بساط کنه بفروشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='misalu2001' timestamp='1360271933' post='298682']
رمز گشایی تصاویر و فیلمهای سانتینل را به همه عزیزان تبریک عرض می کنم و حقیقتا دست تک تک زحمتکشانی که با تلاش خود این موفقیت عظیم را رقم زدند می بوسم.
این اقدام نشان دیگری است از خلاقیت و نبوغ ایرانی.
[/quote]
خب جناب میسالو ظاهرا افکار و دیدگاه شما به نیکی تعدیل شده که این رویه معقولانه برای علم و دانش و استعدادتون برازنده تره، تبریک بنده رو پذیرا باشید.
  • Upvote 3
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب بيگدلى من بيشتر از حرف هاى جديد دوستمون به ياد رويکرد بى بى سى ميفتم
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ortega68' timestamp='1360275141' post='298702']
[/quote]
مگه بی بی سی هم از دستاوردهای نظامی و اطلاعاتی اخیرمون تعریف و تمجید کرده icon_eek
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب جناب میسالو ظاهرا افکار و دیدگاه شما به نیکی تعدیل شده که این رویه معقولانه برای علم و دانش و استعدادتون برازنده تره، تبریک بنده رو پذیرا باشید.[/quote]

جناب بیگدلی !!!!!!

هرچقدر سایر دوستان سعی در تعدیل دیدگاه های خود دارند ، گویا شما علی رغم سه بار اخراج شدن از سایت و دریافت مکرر تذکرات انضباطی از جانب مدیران ، هیچ تمایلی برای اصلاح رفتارهای خود ندارید و همچنان در وادی تکفیر دیگران هستید و مثل سایر رفقای تکفیری تان ، از این حربه برای تخریب وجهه دیگران استفاده می کنید.

فعلا در بین کاربران سایت بیشترین شخصی که نیاز به بازبینی در رفتارهای خود دارد ، شخص شخیص جنابعالی هستید (با سه بار سابقه اخراج از سایت و دریافت تذکرات متعدد از مدیران) که با عربده کشی های نهروانی تان دیگران را به باد تکفیر می گیرید. پس سعی نکنید خودتون رو به عنوان یک الگوی تمام عیار از یک مسلمان و یک ایرانی معتقد به نظام و انقلاب برای سایر کاربران سایت معرفی کنید و هر کسی را که مثل شما فکر نمی کند (حتی به اندازه یک درصد) را کافر و مشرک و منافق و هر کسی که دقیقا مثل شما فکر می کند را ایرانی و مسلمان و معتقد به نظام و انقلاب معرفی کنید. این کار شما مصداق واقعی یک توهین تمام عیار به سایر کاربران است.

با توجه به سابقه کاملا منفی شما ، بعید می دانم که تذکر دادن به شما نتیجه ای در پی داشته باشه. چون اگر تذکر به شما واقعا سودمند بود ، هیچگاه در مدت کوتاه سه بار از سایت اخراج نمی شدید. از این به بعد هم هیچگاه به شما تذکری داده نخواهد شد (چون برای شما فایده ای نداره) در صورتی که اولین تخلف رو مرتکب بشوید ، بدون دادن هیچگونه تذکری از سایت اخراج خواهید شد.

بهتره شما هم دست از این رفتارهای نهروانی خودتان بردارید و سعی در تعدیل رفتارهای خودتان کنید. باور کنید دوره و زمانه خوارج نهروان خیلی وقته که گذشته.

جناب ortega68

شما هم ادب و نزاکت رو رعایت کنید.
  • Upvote 17
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب على دوست داشتنى ؛ فکر نميکنم پيدا کردن کسى که قصد ترولينگ ملت رو داره چندان کار سختى باشه ؛ اين حرف بنده هم صرفا يک کنايه بود که ميشه بى ادبى ؛ فکر ميکنم اگر قرار باشه اين حرفى که من زدم تعبير به بى ادبى بشه ؛ که نصفه بيشتر کامنت هاى سايت ميشه ... ! اميدوارم با همه به همين شکل برخورد بشه ؛ در ضمن هر آنچه از دوست رسد نيکوست ؛ هر چى شما بفرماييد به روى چشم
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ortega68' timestamp='1360275141' post='298702']
[/quote]

جناب اورتگا
رویکرد بنده توجه به مستندات و نتیجه گیری منطقی بر پایه آنهاست. هر کجا خلاف این را دیدید بنده را راهنمایی بفرمایید.
اما اینکه بدون مصداق بفرمایید که شباهتی بین رویکرد بنده و رویکرد بی بی سی موجود است، به بنده کمک نمی کند که محل خطا را پیدا کرده خود را تصحیح کنم.
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر نمیکنم توی این سایت، چیزی به اسم نظر standard وجود داشته که همه نظرها رو با اون مقایسه کنیم و بعد بگیم که نظر چه کسی تعدیل شده یا نه! چون نظر جناب میسالو با بقیه یکی شده، یعنی ایشون خوب شده؟ شاید توی خیلی چیزهای دیگه هم این majority هستن که دارن اشتباه میکنن، نه ایشون؟

از تاپیک دور نشم. جناب 100 چیز جالبی گفتن. این فیلمها از پایگاه عربستانه؟ یعنی این پهپاد توی عربستان هم بوده؟ یا شاید شباهت پایگاه عربستان با افغانستان زیاده که اشتباه کردن؟ ممکنه از پایگاه امریکا به کشورهای اروپایی و سپس به عربستان پرواز کرده و بعد به مثلا قطر رفته بعد به افغانستان تا اونجا استفاده بشه؟ یا اینکه توی عربستان هم استفاده میشده؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فيلم پايگاه قندهار و عربستان رو ول کنيد.... اين رو داشته باشيد:

توجه کرديد که سردا گفت اين پهپاد در عمليات کشتن ابن لادن حضور داشت???? از کجا فهميدن???حتما فيلمش توش بوده!!!!!
فکرش رو بکنيد فيلم مربوط به اون جريان که هيچ فيلمي ازش نيست توي پهپاد باشه و ما داشته
باشيم اون رو و بعدا سربزنگاه نشونش بديم!!!!
چه غوغايي که نميشه تو دنيا! حقايق ماجرا هم لو ميره!!!!!! احتمالا ميشه بزرگترين زلزله سياسي قرن!
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]توجه کرديد که سردا گفت اين پهپاد در عمليات کشتن ابن لادن حضور داشت???? از کجا فهميدن???حتما فيلمش توش بوده!!!!![/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]فکرش رو بکنيد فيلم مربوط به اون جريان که هيچ فيلمي ازش نيست توي پهپاد باشه و ما داشته[/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]باشيم اون رو و بعدا سربزنگاه نشونش بديم!!!![/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]چه غوغايي که نميشه تو دنيا! حقايق ماجرا هم لو ميره!!!!!! احتمالا ميشه بزرگترين زلزله سياسي قرن![/background][/right][/font][/color][/quote]

سلام
دوست عزیز جناب stuka
البته آقای حاجی زاده گفتند یک هفته قبل از عملیات در محل بوده و بنا به استنباط من برای شناسایی محل اختفائ اسامه در عملیات مشارکت داشته و با این پیش فرض سوالاتی در مورد اینکه بن لادن چه طور دستگیر شده و یا اینکه یک عملیات واقعی در کار بوده یا یک نمایش بین المللی و اینکه چی شد که اسامه رو انداختن تو دریا ؟! و . . . . کماکان بدون جواب خواهد موند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به این نکته دقت داشته باشن که در پایگاه قندهار چند فروند RQ-170 موجود هست ...

بعضی از دوستان سعی می کنن این اتفاق رو کوچک جلوه بدن ...

من یه سوال از این دوستان دارم ... شما می دونید توی این هواپیما چه تکنولوژی پیشرفته ای وجود دارد ؟؟؟

درست شب تاسوعا خدا به ملت ایران هدیه ای داد که اثرات اون به مرور زمان معلوم خواهد شد ...

وقتی یه هواپیما روی یه دشت ناهموار فرود میاد و با وجود شکستگی ارابه های فرود هیچ آسیبی به سنسور ها و تجهیزات کامپیوتری که در زیر هواپیما بود نرسید ... چیزی نیست جز معجزه الهی :rose:
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان والا من از این ور و اون ور میشنوم که بعد از ارکیو به هیچ وجه جرات نزدیک شدن به مرزهامون رو ندارن به نظرتون چقدر صحت داره؟

اون ام کیو 4 هاشون تو منطقه هستن یا نه نزدیک مرزهامون میشن؟

اگر یکی ازشون گیرمون بیاد عالی هس !!

با تمام وجود ارزوی سربلندی وپیشرفت های روزافزون رو برای کشور عزیزمون دارم :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.