aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]قابل توجه دوستانی که هنوز این قضیه و کار ارزشمند رزمندگان اسلام رو قبول ندارند :

"به گزارش «تابناک» این هواپيماي بدون سرنشین با مدل« آر.کيو 170» بوده که در مرز های شرقی ایران ساقط شده است.

[size=18][color=darkred]ستاد کل نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران اعلام کرده است که هواپيماي بدون سرنشین آمريکايي که در شرق کشور مورد هدف قرار گرفته و سرنگون شده آسيب چنداني نديده است.[/color][/size]"

[size=12][/size]بابا دیگه ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده یعنی چی ؟

در مورد قضیه کاراییلان بگم قضیه درسته ! ضدحال بود به ترک ها ! دیدین که خود مسئولان نظام هم گفتند که در بحث عقب نشینی پژاک نقش بارزانی و طالبانی پر رنگ بود در کل بگم هم بروبچ سپاه جنگیدن هم از کاراییلان قول عقب نشینی گرفتند و هم کار دیپلماتیک کردن تا پیروز شدند! و الا با جنگ این ها عقب نشینی نمی کنند باید اون گندشون رو نشوند سر جاش چون اونها از لحاظ ایدولوژیک تأمینشون می کنند و بیشتر اعضای کشته شده پژاک در ایران هم ملیتشون ترک بود یعنی بدونین[b] حتماً کاراییلان دستگیر و قول عقب نشینی ازش گرفته شده ![/b]

به امید درخشش ایران و ایرانی ... یا علی[/quote]
ماشالله چه توهماتي!!!
تبريك مي گويم...
در هر حال عدم پخش فيلم از لاشه هواپينا به شدت از اعتبار خبر خواهد كاست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه جالب !! دوستان چند روز از رزمایشی که توی اون جنگ الکترونیک در شرق کشور می گذره!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ستاد کل نیروهای مسلح حرف چرت زده!
من میدانم ....

توهم اینه که تو هر تاپیک با عکس و بی عکس و با سند و بی سند انقورت آورد !! icon_wink icon_question icon_question
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.
واقعا تعجب بر انگیزه .پهبادی که در بالاترین ارتفاعات پرواز میکنه اول مورده هدف قرار میگیره بعد با آسیب کم ......اگر در اون ارتفاع زده باشنش که چیزیش به زمین نمیرسه در کل مگه میشه این تکنولوژی سیستمی شبیه به suicide نداشته باشه و با آسیب کم به دست ما افتاده باشه؟؟؟
اگه واقعیت داشته باشه (منظورم مقدار آسیب هست و الا در اصل خبر که شکی نیست)باید همه اول از مظلوم کربلا تشکر کنند بعد بچه های پدافند و جنگال.
التماس دعا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم چرا وقتی این خبر رو شنیدم یاد فیلم STEALTH افتادم مخصوصا اون جایی که هواپیما به دست دشمن میفته و فرماندهه حرص و جوش میخوره.دوستان فیلم باز میدونن منظورم چیه
icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ....[/quote]

فکر کنم اسمش «گالوم» بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ....

توهم اینه که تو هر تاپیک با عکس و بی عکس و با سند و بی سند انقورت آورد !! icon_wink icon_question icon_question[/quote]
برادر بزرگوار ما كه تكذيب نكرديم ...گفتيم اگه سند نداشته باشه اعتبارش كم ميشه.كه انشاالله سند داره...
راستي ياد سعيد الصحاف كه وقتي صداي شني تانك هاي امريكايي در خيابان هاي بغداد شنيده مي شد دم از انهدام امريكا و متحدانش مي زد بخير...
ياد موسي ابراهيم و سيف الاسلام قذافي كه در شب سقوط طرابلس دم از تسلط بر اوضاع مي زدند بخير...
و ياد خيلي هاي ديگه كه آن قدر از خودشان تعريف كردند و هيولا ساختند و آخرش هم ... بخير.
خدا كند ما از اين ها نباشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر بنده هم از اينكه خبر درسته شكي ندارم ولي بايد همه به جز ما هم در خارج كشور به طور يقين باور كنن.چون يه حتي 18 رو نداختن پايين ناسلامتي هواپيمايي رو انداختن پايين كه كشوراي مدعي مثل روسيه و كره شمالي و چين هم تو خواب نميبينن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انصافا خبر خوبی بود در حد !
شخصا احتمال هک این پهپاد را منطقی تر میدونم با توجه به ارتفاع پروازی بالای این پهپادها و سامانه های پدافندی ما اگر هدف قرار گرفته باشه اصولا چیزی از اون باقی نمیمونه ... درحالی که گفته شده با کمترین خسارت ...

باید منتظر واکنش امریکایی ها بود هرچند احتمال اینکه فعلا سکوت بکنند هست باید دید نابرادران روس و چینی را چه جور میشه سر این قضیه تیغ زد !
===========
خدمت بعضی از دوستان بگذارید... 24 ساعت از انتشار خبر بگذره بعد راجع ماکت بودن تصویر منتشر نشده ...گمانه زنی بکنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تایید ضمنی توسط آمریکایی ها

[quote]02:01 PM ET

[color=red][b]Drone downed in Iran probably ours, US says[/b][/color]

[b]By Pentagon Correspondent Barbara Starr[/b]

Operators of a U.S. drone lost flight control of it along Afghanistan's western border with Iran, according to a U.S. official with knowledge of the incident. The crew operating the unmanned drone reported a loss of flight control just before the drone went down. U.S. officials are aware of reports out of Iran that they shot down a U.S. RQ-170 Sentinel and believe this may be the drone the Iranians are talking about, according to this U.S. official. However, the U.S. official said the U.S. government has not confirmed that Iran shot it down, although it may have gone down over Iranian territory.

The RQ-170 Sentinel is a stealth drone developed for the Air Force to help provide intelligence, surveillance and reconnaissance. Although the Sentinel was developed for the Air Force, the U.S. official declined to confirm whether it was the U.S. military or the U.S. intelligence community operating the drone at the time of the incident.

The official said the drone’s mission was to fly over Afghanistan. U.S. officials over the years have been adamant that U.S. assets do not fly over Iranian air space.[/quote]

http://security.blogs.cnn.com/2011/12/04/drone-downed-in-iran-probably-ours-us-says/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه من نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر سخت به قضیه نگاه میکنن گویی که ایران ماهواره ناسا رو تو مدار زده و............. :mrgreen: :rose: icon_eek
من که تا این خبر رو از سایت فارس دیدم ((با توجه به وابستگی انکار ناپذیر این سایت به مسولین دفاعی و امنیتی)) سریع فهمیدم که یه خبرایی شده بعدش هم که اخبار سریع اعلام کرد و شبکه خبر و پرس تی هم مداوم زیرنویس دادند دیگه کم کم شکم به یقین تبدیل شده که بله.... دلاورمردان پدافند پیشرفته ترین پهپاد عملیاتی تاریخ رو سرنگون کردن تمام شد رفت icon_wink icon_question icon_question
بنظرم تمام دوستان باید این موضوع رو باور کنن که خواستن توانستنه حالا دیگه اگه برخی دوستان بخوان بهانه های بنی اسراییلی در رد این خبر ارایه کنن icon_eek این دیگه فک کنم مشکل خودشونه ......... ما که این موفقیت رو باور میکنیم :cow:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این احتمال وجود داره که جنگنده های نیروی هوایی نزدیک این پهباد شده باشن و با توپ به جاهای غیر حساس هواپیما( مثلا یکی از بال ها) زده باشن و یا موشک حرارتی به داخل یکی از موتوراش فرستاده باشن و اون رو با آسیب نسبتا کم ساقط کرده باشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبيت اين نوع سياست اينه كه اگر رويي دارند كساني كه خاصيت [b]آيه ياسي[/b] رو با خود يدك ميكشند بعد از، اعلام قطعي كه شده اما با نشون دادن تصاوير و مدارك مورد نياز، اين جماعت كمي يا قدري هم از رو بروند كافي است، البته اگه كمي درك و فهم داشته باشند، ديگه بي خودي دست به سخن پراكني نمي زنند

ضايع كه ميشند icon_wink icon_question icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24][/size][color=darkred][/color] جناب moltke

[size=12][/size]برادرجان شما نمی گین در این بحبوحه اگه بخواد تکذیب بشه چه بلایی با اون رسانه هاشون سر رزمندگان اسلام میارن !!!
بابا شما دیگه کی هستین !!
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده ستاد کل !!!
یعنی آبروی یه حکومت در میانه!
یکم فکر بعد نظر !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.