aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]شخصا احتمال هک این پهپاد را منطقی تر میدونم با توجه ارتفاع پروازی بالای این پهپادها و سامانه های پدافندی ما اگر هدف قرار گرفته باشه اصولا چیزی از اون باقی نمیمونه ... درحالی که گفته شده با کمترین خسارت ...[/quote]

خدا خیرت بده دکتر جون، قربون اون کله کچلت برم! بالاخره یکی توی این تاپیک حرف فنی هم زد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=24][/size][color=darkred][/color] جناب moltke

[size=12][/size]برادرجان شما نمی گین در این بحبوحه اگه بخواد تکذیب بشه چه بلایی با اون رسانه هاشون سر رزمندگان اسلام میارن !!!
بابا شما دیگه کی هستین !!
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده ستاد کل !!!
یعنی آبروی یه حکومت در میانه!
یکم فکر بعد نظر ![/quote]
آخر دوست گرامي ...برادر عزيز...نمي دانم گفتن اين كه بهتر است سندي هم براي تقويت رو شود اين قدر جوش آوردن دارد؟!!
اين قدر سركوفت زدن دارد؟!!
پناه بر خدا!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=14]ضمن تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

امروز بخاطر پیگیری خبر سقوط این پهپاد سری به سایت های خارجی زدم، متاسفانه باید بگم این ضعف ما در تبلیغات (همچنین ضعف در زبان انگلیسی برای ارتباط با دنیای خارج) بزرگترین ضربه ها را به ایران و ایرانی زده

در یکی از سایت ها کاربران مطالبی را در باره ایران نوشته بودند که برای ما خنده دار است اما با توجه به لایک هایی که دریافت کرده اند، مششخص است که دستگاه تبلیغات جهانی موفق عمل کرده و چهره ی وحشتناک (احمقانه ای) از ملت ایران در نزد جهانیان به ثبت رسانده است[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیدند نمی تونن به کل تکذیب کنن. گفتن کنترل پهپاد رو از دست دادیم و این کار ایرانی ها نبوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ستاد کل نیروهای مسلح حرف چرت زده!
من میدانم ....

توهم اینه که تو هر تاپیک با عکس و بی عکس و با سند و بی سند انقورت آورد !! icon_wink icon_question icon_question[/quote]
برادر بزرگوار ما كه تكذيب نكرديم ...گفتيم اگه سند نداشته باشه اعتبارش كم ميشه.كه انشاالله سند داره...
راستي ياد سعيد الصحاف كه وقتي صداي شني تانك هاي امريكايي در خيابان هاي بغداد شنيده مي شد دم از انهدام امريكا و متحدانش مي زد بخير...
ياد موسي ابراهيم و سيف الاسلام قذافي كه در شب سقوط طرابلس دم از تسلط بر اوضاع مي زدند بخير...
و ياد خيلي هاي ديگه كه آن قدر از خودشان تعريف كردند و هيولا ساختند و آخرش هم ... بخير.
خدا كند ما از اين ها نباشيم.[/quote]

حاجی مولتکه کجا تشریف داری اسراییل حالا چی میزنی !!
بهت بگم همین رزمندگان چند روز پیش باند تولید شیشه رو از هم پاشوندن یعنی گرون شده بیا بیرون از توهم نمی صرفه !!!!!
در ضمن یعنی اینقدر ژرفا داره اندیشه ات که ایران رو با لیبی و عراق و پاکستان و افغانستان یکی میگیری اگه اونطور که میگی چرا تا حالا همون کساییکه شیفتشونی حمله نکردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هکش کردن و کنترلش را بدست گرفتن و ارتفاعش را کم کردند و آرام به زمین زدنش نه فرود !
اینجوری هم آسیب کمی می بیند و هم احتمالش هست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][size=24][/size][color=darkred][/color] جناب moltke

[size=12][/size]برادرجان شما نمی گین در این بحبوحه اگه بخواد تکذیب بشه چه بلایی با اون رسانه هاشون سر رزمندگان اسلام میارن !!!
بابا شما دیگه کی هستین !!
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده ستاد کل !!!
یعنی آبروی یه حکومت در میانه!
یکم فکر بعد نظر ![/quote]
آخر دوست گرامي ...برادر عزيز...نمي دانم گفتن اين كه بهتر است سندي هم براي تقويت رو شود اين قدر جوش آوردن دارد؟!!
اين قدر سركوفت زدن دارد؟!!
پناه بر خدا!!![/quote][quote]

داداش من به مولا قسم اگه همین آمریکایی ها یه ابابیل میزدن همه میگفتن نشون ندادن که ندادن لابد زدن که میگن ! چرا کار این عزیزان (که شب و روز حتی حقوق درست و حسابی هم نمیگیرن در مقابل حقوق سرسام آور آمریکایی ها ) کوچیک می کنین !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ....

توهم اینه که تو هر تاپیک با عکس و بی عکس و با سند و بی سند انقورت آورد !! icon_wink icon_question icon_question[/quote]
برادر بزرگوار ما كه تكذيب نكرديم ...گفتيم اگه سند نداشته باشه اعتبارش كم ميشه.كه انشاالله سند داره...
راستي ياد سعيد الصحاف كه وقتي صداي شني تانك هاي امريكايي در خيابان هاي بغداد شنيده مي شد دم از انهدام امريكا و متحدانش مي زد بخير...
ياد موسي ابراهيم و سيف الاسلام قذافي كه در شب سقوط طرابلس دم از تسلط بر اوضاع مي زدند بخير...
و ياد خيلي هاي ديگه كه آن قدر از خودشان تعريف كردند و هيولا ساختند و آخرش هم ... بخير.

بهت بگم همین رزمندگان چند روز پیش باند تولید شیشه رو از هم پاشوندن یعنی گرون شده بیا بیرون از توهم نمی صرفه !!!!!
در ضمن یعنی اینقدر ژرفا داره اندیشه ات که ایران رو با لیبی و عراق و پاکستان و افغانستان یکی میگیری اگه اونطور که میگی چرا تا حالا همون کساییکه شیفتشونی حمله نکردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11[/quote]
شما فرض كن بنده مريخ هستم...ضمنا رزمندگان بهتر است به اين كارشان ادامه بدهند چون متاسفانه معتاد جماعت در كشورمان كم نيست.
به تربيت و ادب جنابعالي هم غبطه مي خورم دوست عزيز.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقایون ادب رو رعایت کنین و حدود خودتون رو بدونین .. واقعا این شکل صحبت کردن در انظار عمومی در شان شما نیست .. حالا هر کی میخواد هر حرفی بزنه شما حق ندارین به همون روش پاسخ بدین ...

مطلب مهمی هست پس با رعایت حریم همدیگه به گفتگو ادامه بدین .

اما در صورت ادامه کاربران خاطی از تاپیک اخراج خواهند شد .

---------------------

در این مورد باید صبر کرد .

چرا که هنوز شواهد مشخصی اعلام نشده ! انتظار نداشته باشین خبری که تلفنی به خبرگذاری ها داده میشه جزییاتش بزودی آماده بشه ..

---------------------

ناتو هم برای پوشش گفته یک هواپیمای بدون سرنشین هفته گذشته در غرب افغانستان سقوط کرده وممکنه منظور ایران اون بوده باشه ! ..

---------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی خوشحال شدم
ایران از این بیشتر قدررت داره ولی نشون نمیده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خبر ساعت 22 رو دیدم ولی تصاویری که نشون میداد مربوط به یه بی سرنشین دیگه بود نه این (لا اقل باید تصاویر این نوع پهپاد رو نشون میداد)
ولی در کل دم همه بروبچ سپاه + ارتش گرم (فرق نمیکنه کار کدومشونه ،مهم اینه که ایران زدتش)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]یاد اون شخصیت کارتون گالیور به خیر !
من میدانم نمیشه !
من میدانم ....

در ضمن یعنی اینقدر ژرفا داره اندیشه ات که ایران رو با لیبی و عراق و پاکستان و افغانستان یکی میگیری اگه اونطور که میگی چرا تا حالا همون کساییکه شیفتشونی حمله نکردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11[/quote]
شما فرض كن بنده مريخ هستم...ضمنا رزمندگان بهتر است به اين كارشان ادامه بدهند چون متاسفانه معتاد جماعت در كشورمان كم نيست.
به تربيت و ادب جنابعالي هم غبطه مي خورم دوست عزيز.[/quote][quote]

عزیز دلم بخدا ما هم میدونیم ادب چیه ولی خدایش من به نظرات شما توجه کردم در هر تاپیک به یه نوعی نمی خوای قبول کنی !!
من فقط منظورم اینه نیروهای مسلح یعنی ضامن بقای یه حکومت البته در مقابل دشمنان خارجیش !!!
دیگه موقعی که ستاد کلش این حرف رو میزنه یعنی از عواقب بین المللی اش خبر نداره !
فردا اگه خواستن یه حرکت تو سازمان ملل برا شکایت بکنن یعنی اونها دلیل نمی خوان !!

در کل به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم با نظر برخی دوستان موافقم با توجه به پیشرفتهای خیره کننده صنایع الکترونیکی صایران در چند سال اخیر بخصوص اون رادار فوق پیشرفته 6400 المانی که در حضور رهبری غیر مستقیم رونمایی شد و یحتمل از اجزای اصلی سامانه پدافندی دور برد باور373 میباشه :mrgreen: دیگه زدن پهپاد پیشرفته برای ایران کار چندان شاخی نیست البته داستان این پهپاد با اون تکنولوجی عجیبش یه خورده فرق میکنه :rose: icon_eek و قطعا یه تکون اساسی به صنایع هوایی اصفهان میده که حتما در چند سال اینده شاهد برکاتش خواهیم بود icon_wink
ولی بنظرم این پهپاد با جنگ الکترونیک بر فراز اسمان شرق کشور ((حالا نحوه و طریقشو نمیدونم حک سیستم یا .....)) اول از چنگ نیروهای امریکایی خارج شده بعد که خوب وارد اسمان کشور شده و مسولین پدافند خیالشون راحت شده باز هم با انجام عملیات چنگال فشرده و متراکم روی سیستم پرواز پهپاد مذکور اونو مجبور به سقوط یا بعبارتی فرود اضطراری کردن که احتمالا منظور مسولین از اسیب اندک پهپاد هم باز نشدن ارابه فرود اون بوده چون پهپاد که بطریق عادی و توسط خود پرسنل امریکایی روی باند فرودگاه پایین که نیومده بالاخره خدا میدونه با چه ضرب و زوری اینو پایین کشیدن البته شاید در حین عملیات چند گلوله ضد هوایی هم در ارتفاع بالا بهش اصابت کرده ولی کلیت پهپاد خدا رو شکر دست نخورده icon_eek :cow:
بنظرم موفقیت فوق سطح دانش پدافند و زبدگی پرسنل قرارگاه خاتم رو میروسنه و صد البته پیشرفتهای الکترونیکی صایران بالاخره ما تا چند وقت دیگه باید شاهد رونمایی رادارهای کیهانی 5000 کیلومتری((شبیه ناتو تو ترکیه )) و صد البت سامانه پدافند پیشرفته باور373 باشیم که مطمینم توانش اگه از اس400 بیشتر نباشه کمتر هم نخواهد بود icon_question icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من هکش کردن و کنترلش را بدست گرفتن و ارتفاعش را کم کردند و آرام به زمین زدنش نه فرود !
اینجوری هم آسیب کمی می بیند و هم احتمالش هست ![/quote]
برادر عزيز مثل اينكه فرض كردي تو ايران تكنولوژي جنگ ستارگان تو فيلماست.برادر عزيز بنده تخصص دارم كه ميگم ادعايي هم ندارم چون زندگيمو تو نوشتن و اراپه دادن گزروندم.
هك اين هواپيما مثل اينه كه بگي مريخ رو از مدارش خارج كردي.فقط يهراه هست كه حرف شما رو ميتونه تاييد كنه و اون وجود جاسوس در مركز فرماندهي ايلات متحده در اقانستان هستش.همين.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميگم شايد خودش در نزديكي ايران، به دليل نقض فني سقوط كرده باشه بعد نيرو هاي ايراني رفتن آورده باشنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد اين داستان رو سر هم كرده باشن .........كي به كي!!!!!!!!

يعني دليلي وجود داره كه اثبات كنه ايران اين كار رو خود مستقيما انجام داده باشه، يعني اول از كنترل اونها خارجش كرده باشه بعد اونو به سمت ايران كشونده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.