aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

یه عکس این هواپیما رو با میلیتاری واتر مرک کنید میخوام بذارم تو ویکی فارسی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان الان شبکه خبر قضیه طبس را تایید کرد و هواپیما در اطراف طبس به زمین نشسته است !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جالبه این اتفاق باعث شده تعداد بازدید سایت و تعداد ثبت نام هم زیاد بشه

همیشه تعداد منتظر پذیرش 5-10 نفر بوده حالا :

[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/newxzcog3i75te9m7jy.jpg[/img]

باید همه عکس های اینترنت با واتر مارک میلیتاری باشه

[b]بجنبید[/b][/quote]

فقط مشکل اینه که تایید اکانتی صورت نگرفته. آقا سعید لطفا یه سری هم به سایت بزنید.

[b]البته یه نکته ی خیلی مهم:[/b]
اون خبرگزاری نزدیک به اسرائیلی که مشرق گفت "دبکا" بوده. احتمالا دوستان با این "خبرگزاری" (بهتره بگیم شایعه پرانی) آشنا هستن و میدونن که چه جوری از آسمون ریسمون به هم میبافه. بنابراین من در این یه مورد این خبرو جدی نمی گیرم مگر این که توسط دیگران بدون نقل قول از دبکا تایید بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين شن هاي طبس چيكارا كه نميكنند
دوستان به نظر شما علت رنگ اميزي جانور قندهار اين نيست كه براي جلولو گيري از لو رفتن مكان جانور اون رو با كاور جاذب امواج پوشونده باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این جریان در بهترین زمان ممکن رخ داد هنگامی که اونا داشتند تمام تلاششون رو برای سناریو سازی برای ما می کردند به کمک خداوند و عنایت ابا عبدالله این جا حسابی زمین گیر شدن که تو تاریخ ثبت می شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبکه خبری سی بی اس نیوز،محمد خزایی،نماینده ایران در سازمان ملل متحد نامه شکایت آمیزی را به رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد راجع به نقض حریم هوایی ایران توسط آمریکا ارسال کرد.
بنابراین گزارش،خزایی در نامه خود نوشته است:دولت من تاکید می کند که نقض آشکار هوایی ایران اقدامی تحریک کننده و خصمانه بر علیه کشور بوده و با قوانین بین المللی و بویژه منشور سازمان ملل متحد مغایرت دارد.

این گزارش حاکیست ،در این نامه تاکید شده است که جمهوری اسلامی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با اقدامات لازم از تمامیت ارضی خویش دفاع کند.
در بخش دیگری از این نامه آمده است:ایران خواستار محکوم شدن تهاجم اخیر هوایی آمریکا به حریم هوایی خویش شده و خواهان اتخاذ اقدامات مناسب و موثر برای پایان دادن به چنین موارد خطرناک و خلاف قانون است و سازمان ملل را مسئول برقراری ثبات و امنیت در جهان و بویژه منطقه می داند.
گفتنی است،روسیه هم اکنون رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد است
.................
منبع:
http://www.bultannews.com/fa/news/66409/شکایت-ایران-از-آمریکا-در-سازمان-ملل-متحد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]افسر سابق سیا: اگر ایران پهپاد را کنترل کرده، از آن بهره‌برداری هم می‌کند[/size]

خبرگزاری فارس: رابرت بر، افسر سابق سیا اظهار داشت: اگر ایرانی‌ها توانسته‌اند این پرنده را بنشانند، قاعدتا می‌توانند از آن بهره‌برداری هم بکنند... فن آوری به کار رفته در این هواپیما در حقیقت برای مدت‌های مدیدی زیربنای جنگ ما در عراق و افغانستان بوده است."
خبرگزاری فارس: افسر سابق سیا: اگر ایران پهپاد را کنترل کرده، از آن بهره‌برداری هم می‌کند

به گزارش فارس، بخش فارسی بنگاه سخن‌پراکنی دولتی انگلیس، بی‌بی‌سی، مصاحبه‌ای را در خصوص کنترل و در اختیارگیری پهپاد آمریکایی RQ170 با یک افسر سابق سیا منتشر کرده است که حائز نکات مهمی است.

[size=18][color=red]"رابرت بر"، افسر سابق سیا در این مصاحبه می‌گوید: " تقریبا به نظر من می‌رسد که این پرنده در ایران به زمین نشانده شده، با کنترل از راه دور، یعنی کنترل آن توسط آمریکایی‌ها را خاموش کرده‌اند و هدایت آن را در دست گرفته‌اند. اگر شما تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین ساقط شده را دیده باشید، می‌دانید که آنها مثل هر هواپیمای دیگری در اثر سقوط متلاشی می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که این یکی شاید در یک فرودگاه یا یک دشت فرود تقریبا نرمی داشته است. من واقعا از اینکه خسارت بیشتری ندیده بود متعجب شدم."[/color][/size]
[size=18]
[color=green]این افسر سابق سیا می‌افزاید: "من فکر می‌کنم اگر به این هواپیما رخنه سایبری شده باشد که شواهد قویاً به آن اشاره دارند، ما با مشکل بزرگی مواجه هستیم." وی البته این رخنه را ناشی از نرم‌افزارهای بد عنوان کرده است.[/color][/size]

بنابراین گزارش، رابرت بر در ادامه این مصاحبه و در پاسخ به سوالی دیگر ادامه داد: " من فکر می‌کنم این یک ضربه امنیتی عظیم است چون این هواپیماهای تجسسی از پرتو نگاری حرارتی و انواع دوربین‌های پیشرفته که در عملیات ابیت آباد علیه مخفیگاه اسامه بن لادن استفاده شد، [برخوردار هستند]. این دوربین‌ها بسیار دقیق هستند و تصاویر سه بعدی تولید می‌کنند. این هواپیماها می‌توانند در ارتفاع 50 هزارپایی پرواز کنند که آنها را از تیر رس آتش بارهای ضد هوایی خارج نگاه می‌دارد. من تصور می‌کنم ایرانی‌ها بتوانند از آن بهره برداری کنند. اگر آنها توانسته‌اند این پرنده را بنشانند، قاعدتا می‌توانند از آن بهره برداری هم بکنند... فن آوری به کار رفته در این هواپیما در حقیقت برای مدتهای مدیدی زیربنای جنگ ما در عراق و افغانستان بوده است."

وی تصریح کرده است که آمریکا همچنان به عملیات جاسوسی خود علیه ایران از طریق ماهواره یا پهپادهای مشابه ادامه خواهد داد.

رابرت بر در پاسخ به این سوال که " به نظر شما این ماجرا چقدر می‌تواند به وجهه دولت آقای اوباما صدمه بزند؟" پاسخ جالبی را ارائه کرده و می‌گوید: " به نظر من اصلا مایه شرمساری نیست، اتفاقا نشان می‌دهد که دولت اوباما در برخورد با ایران خشن است، برای لابی ضد ایران اطمینان بخش خواهد بود چون ثابت می کند ما داریم آنجا فعالیت می‌کنیم، می‌دانیم چه خبر است و پرنده های تجسسمان آنجا پرواز می‌کنند. البته دولت هیچ چیزی را تائید نخواهد کرد اما این روشی است که امروزه جاسوسی انجام می‌شود، با هواپیماهای بدون سرنشین، با دوربین‌های از راه دور و با شنود مکالمات."

آمریکایی‌ها بدوا به زمین نشانده شدن این پهپاد توسط ایران را تکذیب می‌کردند اما با نمایش تصاویر پهپاد مزبور، تبلیغات رسانه‌ای آنان نقش بر آب شد.
[size=12][/size][size=12][/size]

[size=18][c[size=12]olor=red]این پاسخی به یاوه گویان می باشد[/color][/size][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم طبس شبیه مثلث برمودا شده نقطه بی بازگشته واسه امریکایی ها . ولی جالبه که هواپیما رو بردن تو یه سوله ورزشی گذاشتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کسی عکس اون رادار x + 6000 ارایه ای رو داره با واتر مارک باشه لطفا.[size=9]می خواهم جهت جنگ روانی ازش استفاده کنم.[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وی تصریح کرده است که آمریکا همچنان به عملیات جاسوسی خود علیه ایران از طریق ماهواره یا پهپادهای مشابه ادامه خواهد داد.
[/quote]
هنوز درس نگرفتند که باز از این جفتک‌ها میاندازند !

انشا‌الله پهباد‌های بعدی تون رو هم زدیم و هک‌ کردیم میفهمید دیگه ایران جای جفتک انداختن شما‌ها نیست !
[quote]بنابراین گزارش،خزایی در نامه خود نوشته است:دولت من تاکید می کند که نقض آشکار هوایی ایران اقدامی تحریک کننده و خصمانه بر علیه کشور بوده و با قوانین بین المللی و بویژه منشور سازمان ملل متحد مغایرت دارد.
[/quote]
با این شکایت‌ها فکر کنم بتونیم آمریکا را به خوبی‌ محکوم کنیم تا بعد از سالها محکومیت ما توسط انها این دفعه بتونیم بر علیه‌شان یک حرکتی انجام دهیم .

البته نباید از حق وتو آنها هم غافل شد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هنوز درس نگرفتند که باز از این جفتک‌ها میاندازند !

انشا‌الله پهباد‌های بعدی تون رو هم زدیم و هک‌ کردیم میفهمید دیگه ایران جای جفتک انداختن شما‌ها نیست ! [/quote]

اتفاقا من هم فکر میکنم این پرواز ها ادامه پیدا میکنه چون تا حالا چندین بار پهپاد هاشون رو زدیم ولی باز ادامه دادن حالا هم همینه.

البته این همیشه ادامه داشته و گاهی که ما میترکونیمشون چون یا نزدیک مراکز حساس بودن یا میخواستیم زهر چشم بگیرم یا بهره بری سیاسی بکنیم.

ولی این پهپاد ها خیلی به درد ما میخورن از اون پردیتور تا این یکی چون کمک شایانی به تولید نسل بعدی کرار میکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جالبه این اتفاق باعث شده تعداد بازدید سایت و تعداد ثبت نام هم زیاد بشه

همیشه تعداد منتظر پذیرش 5-10 نفر بوده حالا :

[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/newxzcog3i75te9m7jy.jpg[/img]

باید همه عکس های اینترنت با واتر مارک میلیتاری باشه

[b]بجنبید[/b][/quote]

فقط مشکل اینه که تایید اکانتی صورت نگرفته. آقا سعید لطفا یه سری هم به سایت بزنید.

[/quote]

هیج کجا میلیتاری نمیشه ...وقتی پست های سنتر یا ایرو...را میخونی ناخوداگاه حالت ...به ادم دست میده انصافا اینجا تعقل بیشتری وجود داره همون قدر که ادم های مطلع تری هم وجود داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=green]
تلویزیون اتریش:
ایران با حمله سایبری هواپیمای جاسوسی آمریكا را شكار كرد[/color][/size]

به گزارش ایرنا، سایت تلویزیون اتریش روز جمعه نوشت: ایران این هواپیمای جاسوسی آمریكا را كه از راه دور كنترل می شد با یك حمله سایبری شكار كرد.

تلویزیون اتریش یادآور شد كه تلویزیون ایران تصاویری از هواپیمای جاسوسی آمریكا را به نمایش گذاشته است.

سردارسرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه روز گذشته چگونگی كنترل هواپیمای پیشرفته جاسوسی امریكا بدست نیروهای مسلح ایران را تشریح كرد.

وی گفت: اخیرا با اطلاعات جمع آوری شده و مراقبت‌های دقیق الكترونیكی مشخص شد این هواپیما قصد نفوذ و جاسوسی بر فراز كشورمان را دارد كه پس از ورود این هواپیما به فضای شرق كشور، این هواپیما در كمین گاه الكترونیكی نیروهای مسلح قرار گرفت و با حداقل خسارت در ایران به زمین نشانده شد.

طول دو بال این هواپیما حدود 26 متر، طول بدنه چهار و نیم متر و ارتفاع آن یك متر و 84 سانتی متر است و دارای سیستم های پیشرفته جمع آوری اطلاعات در ابعاد الكترونیكی، تصویری و مخابراتی و سامانه های راداری مختلف است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: این هواپیما از جهت نوع ساخت و پوشش، رادار گریز طراحی شده و از حیث فناوری آخرین نمونه هواپیماهای پیشرفته‌ای است كه امریكا مورد استفاده قرار می‌دهد.[url=http://www.irna.ir/News/30702420/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%83%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D9%83%D8%A7%D8%B1-%D9%83%D8%B1%D8%AF/%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%8A/]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک به همه ی هموطنان عزیز

به نظر من زیرش هم کاملا سالمه.اگر این پهپاد مانند یک برگ سقوط کرده بود هیچوقت به این سالمی نمی موند .

اگر خود سازندش هم می خواست هکش کنه عمرا می تونست به این تمیزی فرودش بیاره

خواهشا اینقدر بحث چین رو روسیه رو نکنید اونا باید از ما صحبت کنند.

یه سوال از دوستان

ما الان بالای 30 سال هست که دارنده ی f14 هستیم و هنوز هم نتونستیم اون رو به تولید داخل برسونیم.حالا چطور می تونیم با استفاده از مهندسی معکوس این پهپاد رو تولید کنیم البته این رو هم در نظر بگیرید که این پهپاد از نظر تکنولوژِی 30 سال جلوتر از f14 هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تبریک به همه ی هموطنان عزیز

به نظر من زیرش هم کاملا سالمه.اگر این پهپاد مانند یک برگ سقوط کرده بود هیچوقت به این سالمی نمی موند .

اگر خود سازندش هم می خواست هکش کنه عمرا می تونست به این تمیزی فرودش بیاره

خواهشا اینقدر بحث چین رو روسیه رو نکنید اونا باید از ما صحبت کنند.

یه سوال از دوستان

ما الان بالای 30 سال هست که دارنده ی f14 هستیم و هنوز هم نتونستیم اون رو به تولید داخل برسونیم.حالا چطور می تونیم با استفاده از مهندسی معکوس این پهپاد رو تولید کنیم البته این رو هم در نظر بگیرید که این پهپاد از نظر تکنولوژِی 30 سال جلوتر از f14 هست؟[/quote]
قرار نیست که عین این پهباد رو مهندسی معکوس کنیم بخشی از فناوری های ان که قابل انجام در کشور باشند استفاده خواهیم کرد . علاوه بر آن تولید انبوده یک هواپیما و جنگنده بسیار پیچیده و نیازمند زیرساخت های بسیاری است.بسیاری از فطعات اف 14 در داخل تولید و استفاده میشه و همینکه با گذشت 30 سال و جنگ 8 ساله هنوز این جنگنده پرواز میکند نشان دهنده وجود قطعات یدکی کافی و دانش لازم اون هست.فناوری مورد استفاده در جنگنده بالاتر از یک پهباد است. ولی سیستم های موجود در این پهباد هم بسیار پیشرفته و مهم هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.