aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]من واقعا نمی دونم چرا هر وقت می رم تو یاهو علیه آمریکا پست می دم ، دو دقیقه بعدش دیگه هیچ کامنتی نمی تونم بدم و می گه : Oops try it again
[/quote]

من هم هرچند وقتی برای ورود به بعضی سایت ها مثل یاهو یا همین سایت خودمان با این پیغام مواجه می شوم
مشکل هادی نیست از خط داخلی است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
فکر کنم دوستان واقعا زیادی در توهم به سر می برند ...

ویکی پدیا ، گوگل ، فیس بوک ، توئیتر و .... همه و همه در خدمت آمریکا هستند ...
اینکه فکر کنید می تونید چیزی علیه آمریکا ( هر چند حقیقت داشته باشه ) رو توش بنویسد کار محالی است ... آره می تونید در مورد 50 سال پیش یه چیزی بنویسید ولی عملا هیچ ضرر خاصی برای آمریکا نداره ...[/quote]
دست شما درد نکنه icon_twisted

[quote]ُسلام
من واقعا نمی دونم چرا هر وقت می رم تو یاهو علیه آمریکا پست می دم ، دو دقیقه بعدش دیگه هیچ کامنتی نمی تونم بدم و می گه : Oops try it again :mrgreen:[/quote]

جدی؟
من فکر میکردم فقط برای من اینجوریه
زیر خبر همین rq170 من فقط نوشتم[align=left]
Cooooooooool job I.R.IRAN
GO ONNNNNNNN
[/align]
کامنتم که منتشر نشد هیچ ، بعد هم هروقت خواستم برم جواب بدم گفت OOPS....

[quote]از لحظه ی اعلام به کنترل در آوردن این هواپیما تا کنون ، یه سوال برای من ایجاد شده..

اون هم اینه که واقعا چطور ایران توانسته به سیستمهای کنترل این هواپیما نفوظ کنه...من نمیدونم دوستان چقدر به مباحث مخابراتی آشنا هستند ، ولی واقعا این کار شوخی بردار نیست ، یک ماشین کنترلی نیست که بشه بهش دستور داد ! العان پیشرفته ترین سیستمهای رمز برای کاربردهای مختلف در آمریکا طراحی میشه که شاید ما هنوز اسم اون رو هم نشنیده باشیم(نحوه کدینگ ) ، اون وقت به نظر شما میتونم ارتباط پرنده رو با مرکز کنترل قطع ، و خودمون اون رو کنترل کنیم ؟! مخصوصا اگر لینک ماهواره ای باشه.

من احتمال میدم که ایران با شناسایی فرکانس ارتباطی این پرنده با ماهواره و مرکز کنترل توسط سیستمهای شنود با دقت بالا و اقدام به پخش نویز در همان محدوده فرکانسی ، توانسته ارتباط پرنده رو بطور کامل با مرکز قطع کنه و برای همین این پرنده در خاک کشور در مناطق کویری سقوط کرده و خداروشکر درصد زیادی از اون سالم مونده.

البته این فقط یه نظر شخصی بود.[/quote]

برداشت من اینه که این کار دفعتا و آنی صورت نگرفته و مدتهای زیادی بصورت مداوم اطلاعات ارسالی ایرن پرنده به پایگاه دریافت و تحلیل می شده، و پس از شناسایی کامل هدف دست به اقدام زده شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]از لحظه ی اعلام به کنترل در آوردن این هواپیما تا کنون ، یه سوال برای من ایجاد شده..

اون هم اینه که واقعا چطور ایران توانسته به سیستمهای کنترل این هواپیما نفوظ کنه...من نمیدونم دوستان چقدر به مباحث مخابراتی آشنا هستند ، ولی واقعا این کار شوخی بردار نیست ، یک ماشین کنترلی نیست که بشه بهش دستور داد ! العان پیشرفته ترین سیستمهای رمز برای کاربردهای مختلف در آمریکا طراحی میشه که شاید ما هنوز اسم اون رو هم نشنیده باشیم(نحوه کدینگ ) ، اون وقت به نظر شما میتونم ارتباط پرنده رو با مرکز کنترل قطع ، و خودمون اون رو کنترل کنیم ؟! مخصوصا اگر لینک ماهواره ای باشه.

من احتمال میدم که ایران با شناسایی فرکانس ارتباطی این پرنده با ماهواره و مرکز کنترل توسط سیستمهای شنود با دقت بالا و اقدام به پخش نویز در همان محدوده فرکانسی ، توانسته ارتباط پرنده رو بطور کامل با مرکز قطع کنه و برای همین این پرنده در خاک کشور در مناطق کویری سقوط کرده و خداروشکر درصد زیادی از اون سالم مونده.

البته این فقط یه نظر شخصی بود.[/quote]
دوست عزیز هیچ چیز در این دنیا نشد نداره!در ضمن ایران در علوم ریاضی گدینگ و دیکدینک جزو کشورهای برتر دنیا هست.
هنگامی که هکر های ایرانی میتونن از شرکت امنیتی کومودو که یک شرکا امنیت اطلاعات قدرتمند هست و ارائه دهند گواهینامه های https رو هک کنند و به گواهینامه هاشون دست رسی پیدا کنند .این امر کار چندان سختی نمیتونه باشه
این نشان دهنده سرمایه گذاری هوشمند ایران با توجه به استعداد های خویش و نقاط ضعف دشمن هست.
همین که ما بتونیم بدون شلیک یک موشک حتی هواپیما های اونها رو مجبور به سقوط و نه حتی نشست کنیم خودش پیروزی بسیار بزرگی هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من باید بحث سقوط را کاملا متنفی دونست چونکه وزن این هواپیما بالای
سه تن هست و هر چه هم سازه این هواپیما محکم باشه با داشتن این ارتفاع صدمات
خیلی زیادی بدون شک میبینه. در صورتی که فقط مقدار کمی از جلوی هواپیما صدمه
دیده بود و زیر اون هم چیزی مشخص نبود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه دارن درباره چگونگی این کار صحبت می کنن به نظر من چرایی این کار هم مهم هست چرا می خواستن حتما سالم بگیرنشن (با این کار ما یکی از سری ترین وسایلومون رو آشکار کردیم)نمی تونستن بزننش با این کار هم از شر پروازهاش راحت می شدند هم جنبه تبلیغاتی هم بود
یه سوال آیا این کار به وقایع اخیر ربط داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر تو پروژه سفره ماهی دستاوردهای این بی سرنشین دخالت بدن تا واسه ما نقص های امریکایی را نداشته باشه اونوقت عالی میشه[/quote]
قطعآ همین کار را خواهند کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الله اکبر!!!!!!
فیلم رو دیشب از اخبار دیدم از شدت خوشحالی نمیدونم چی بگم اینم از هیمنه آمریکا!!!
کیا بودن میگفتن قدرت برتر هوایی در جهانه و ما حتی در برابر هواپیماهای ترکیه و عربستان هم شکست میخوریم و کارمون تمومه؟ کیا بودن هی میگفتن طی یک هفته کل ایرانو شخم میزنن میره؟ حالا بیان نظرات کارشناسی بدن که فلانه و بهمانه!!!!!!
از لحاظ زمینی که نفوذ ناپذیریم از لحاظ دریایی هم میبینید که خیلی قوی شدیم و از لحاظ هوایی هم همین شاهکار رو میبینید که میتونیم هواپیماهاشونو ساقط کنیم.
در ضمن هر کسی میگه این تکنولوژی ماله روسیه و چین هست به نظرم غیرت ملی نداره!!!
چشم ندارن ببینن ما خیلی پیشرفته هستیم و تکنولوژیهای برتر رو داریم که فقط در یک منازعه واقعی نمایش داده میشن!!!
این تکنولوژی منحصرا برای ایران اسلامی هست و فقط ماله خودمونه و به کسی هم نمیدیمش!!! icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من فکر می کنم دلایل خاصی داشته که ایران موضوع شکار این پهپاد رو رسانه ای کرده وگرنه ما تاکنون گونه های متعدد پهپادهای غربی رو شکار کردیم و حتی بعضی هاشونم مهندسی معکوس کردیم اما صداشو در نیاوردیم.به نظرم بنا به دلایل زیر این موضوع رسانه ای شد:
1.فشار جامعه ی جهانی به علت تسخیر سفارت انگلیس
2.جو سازی علیه ایران به علت موضوع هسته ای و مطرح شدن موضوع تحریم انرژی ایران از طرف کشورهای غربی
3.بالا رفتن تهدیدات از طرف اسرائیل و امریکا
4.طرح کشورهای عربی منطقه برای خرید میلیاردها دلار تسلیحات جدید
5.فشار ترکیه و شورای امنیت علیه دولت بشار اسد
نظر شما چیه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش من فقط این رو می دونم که با این کار هر چی اون ها ریسیده بودن پنبه شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نام خدا

سلام به همه ی دوستان.

اقا من چند روز شیراز نبودم و متاسفانه به جایی هم که رفتم خیلی به اینترنت دسترسی نداشتم وقتی خبرشو از اخبار شنیدم حدس می زدم که داخل انجمن این موضوع انقدر جلو بره

بنده هم تبریک می گم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاش محل نگهداریشو به آمریکا بگیم تا یه اف22 یا اف35 هم برامون ارسال کنن!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با انتشار بیانیه ای رسمی
اکوادور نقض قلمرو هوایی ایران توسط آمریکا را محکوم کرد
خبرگزاری فارس: وزارت امور خارجه اکوادور با انتشار بیانیه‌ای نقض قلمرو هوایی ایران توسط هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را اقدامی غیرمسوولانه و عامل افزایش تنش خواند.
به گزارش خبرنگار فارس از منطقه آمریکای لاتین، در پی انتشار خبر سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته جاسوسی آمریکایی از نوع "RQ170" توسط نیروهای مسلح ایران که منجر به رسوایی گسترده برای دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ایالات متحده شده است، دولت اکوادور به این موضوع واکنش رسمی نشان داد.
وزارت امور خارجه اکوادور با صدور بیانیه‌ای که سایت رسمی آن منتشر شده است اظهار داشت: "این حادثه همزمان با هجمه سیاسی، اقتصادی، نظامی و رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی بعضی از کشورهای عضو ناتو و متحدین آنها در منطقه اتفاق می افتد."
در این بیانیه تصریح شده است: "نظر به تنش‌هایی که منطقه در چند ماه اخیر شاهد آن بوده‌ایم، نقض قلمرو هوایی ایران را نه تنها باید به عنوان اقدامی غیر دوستانه بلکه باید اقدامی غیر مسوولانه تلقی نمود."
به عقیده دولت اکوادور، تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا برای جاسوسی در خاک ایران "باعث افزایش این تنش‌ها" می‌گردد.
هفته گذشته واحدهای جنگ الکترونیکی و پدافند هوایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با کنترل مناسب فضای کشور موفق شدند با اقدامات عملیاتی خود یک فروند هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته جاسوسی آمریکایی از نوع "RQ170" را که به طور محدود به مناطق مرزی شرق ایران تجاوز کرده بود، کشف و از کنترل متجاوزین خارج ساخته و آن را با اندک خسارتی سرنگون کرده و در اختیار بگیرند.
ساعاتی پس از سرنگونی هواپیمای جاسوسی نیروهای آمریکایی، نیروهای ناتو با تأیید این نکته که این هواپیما متعلق به آمریکا بوده است، اعلام کردند که این پهپاد از کنترل خارج شده بود.
ناتو با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هفته گذشته یک فروند هوایپمای تجسسی نظامیان آمریکایی که در شرق افغانستان مشغول مأموریت بود از کنترل خارج شد.
روزنامه آمریکایی "وال‌استریت ژورنال" پیش‌تر خبر داده بود که آمریکایی‌ها ابتدا درصدد بودند که با عملیاتی در داخل خاک ایران پهباد RQ-170 را از دست ایرانیان خارج کرده یا نابود سازند اما بعدها از بیم واکنش ایران دست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900918000161

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقت کردین هیچ کس نمیاد بگه که چرا اصلا آمریکا 180 کیلومتر وارد خاک ایران شده و هیچ کس هم محکومش نمیکنه.همه فقط در مورد خود هواپیما میگن.انگار جوری شده که اونا همیشه حق دارن به خاک ما تجاوز کنند،حالا یه دفعه هم که این افتضاح به بار اومده اشکالی نداره!
فقط یه دقیقه تصور کنین یه ربات پرنده! ایران رو نزدیک حریم هوایی آمریکا (و نه داخلش) می گرفتن،اون وقت بود که عین 192 کشور دنیا سفراشون رو به دلیل تهدید امنیت جهانی از ایران فرا بخونن.
خدایا تا کی باید این ظلم ادامه داشته باشه و صدامون به جایی نرسه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دقت کردین هیچ کس نمیاد بگه که چرا اصلا آمریکا 180 کیلومتر وارد خاک ایران شده و هیچ کس هم محکومش نمیکنه.همه فقط در مورد خود هواپیما میگن.انگار جوری شده که اونا همیشه حق دارن به خاک ما تجاوز کنند،حالا یه دفعه هم که این افتضاح به بار اومده اشکالی نداره!
فقط یه دقیقه تصور کنین یه ربات پرنده! ایران رو نزدیک حریم هوایی آمریکا (و نه داخلش) می گرفتن،اون وقت بود که عین 192 کشور دنیا سفراشون رو به دلیل تهدید امنیت جهانی از ایران فرا بخونن.
خدایا تا کی باید این ظلم ادامه داشته باشه و صدامون به جایی نرسه؟[/quote]
قدرت تبلیغات رو نادیده نگیرید

اتفاقا ایران هم بخوبی ، داره از این موضوع استفاده میکنه و به همه جا هم شکایت میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.