امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

لیچ عزیز ، فلانکر راست می گه . شما هر بار می شه خبر هایی داری که ما نداریم . فلانکر عزیز کاملا درست می گن و من هم اضافه می کنم که تولید جنگنده و یا هواپیما مثل تولید موشک نیست . جنگنده هزینه های بسیار می خواد چنانچه که خود شما هم دارید می بینید که همین کشور های اروپایی که قدرتیند برای خودشون جنگنده رو با شراکت شرکت ها و یا کمپانی های همدیگه درست می کنند . بودجه ما توان ساخت جنگنده قابل مقایسه با میگ و یا اف 18 رو نداره . به نظر من تولید همین جنگنده های شفق و آذرخش و صاعقه کمتر از شاهکار در ایران اسلامی عزیز نیست و همینطور پهباد هایی که در اختیار داریم . ولی جناب لیچ تو همیشه ما رو گیج می کنی . ( مخصوصا در همه مسائل :mrgreen: ) برادر عزیز لیچ :::: جناب عالی یا داری سر ما رو گرم می کنی یا واقعا از یه چیزی خبر داری . اگر خبر نداری بگو که همه ما راحت بشیم . اگر خبر دارید خوب منبع بدید ، عکس بدید ، فیلم بدید . تا ما هم متوجه بشیم . آخه این همه پنهانکاری برای چیه icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصل اول حفاظت اطلاعات این هست که هرکس به هر نحوی از چیزی اطلاع داره نگه! ولی گاها بعضی دوستان با گاگول فرض کردن ایران این زبان مارو باز می کنند! :mrgreen: شما تا هفته دفاع مقدس صبر کنید کرکس جان!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا يون من كه قبلاً گفتم بودم(يك جاي ديگه) حداكثر 10 تا 14 سال ديگه نيرو هوايي ما .... . امّا ساخت هواپيما هم الكي نيست. ساخت يك هواپيما چند ماه تا 1 ماه طول ميكشد. اگه خواستيد بيشتر توضيح بدم يا يك كارشناس (مهندس) بيارم براتون توضيح بده .كدوم؟ Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اصل اول حفاظت اطلاعات این هست که هرکس به هر نحوی از چیزی اطلاع داره نگه! ولی گاها بعضی دوستان با گاگول فرض کردن ایران این زبان مارو باز می کنند

اگر جزو اطلاعات طبقه بندي شدست پس پيش شما چكار ميكنه ؟
اگر شما مقامي چيزي هم داشته باشيد كه ديگه بدتر ! اصلا نبايد خبر رو بروز بديد . واي به حال اون خبر محرمانه اي كه دست شما باشه همه ازش مطلع ميشن جز خواجه حافظ شيراز !! :mrgreen:
پس در نتيجه شما ما رو گاگول فرض كرديد . و به قول دوستان سر كار گذاشتيد . silly

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام عالیجنابان به این مسئله توجه داشته باشید که درست است که ایران توان هوایی کافی ندارد اما ایران در داخل کشور رادار با برد زیاد تولید می کند بعلاوه اینکه ایران نوعی سیستم دفاع هوایی بر اساس موشک های شهاب را کسترش داده که هم توان و هم برد بالایی دارند.در ضمن مادارای بیشترین توان موشکی در منطقه هستیم و گفته های از بعضی از منابع شنیده شده که ایران دارای موشک هایی با برد 10000 کیلومتر است و در سوال از یکی از مسئولین در این زمینه ایشان این موشک ها را برای مقاصد فضایی ذکر کرده اند. می توان ادعا کرد که ایران باداشتن سیستم های ماهواره ای عکس و فیلم برداری و همچنین پهبادهایی با برد 2000 کیلومتر تمام منطقه خاورمیانه را رصد می کند و این یعنی اینکه اگر خدای نکرده ما با این کشورهای منطقه درگیر نزاعی نظامی شویم با توجه به اینکه ایران به فناوری رادار گریزی و استفاده ان در صنایع هوایی و موشکی دست پیدا کرده است.مساوی می شود با نابودی تمام زیر ساخت های اقتصادی و نظامی طرف مقابل و از بین رفتن تمام هواپیماهای حریف بر روی باندها و نابودی کامل فرودگاه های حریف و یا احیانا در صورت حمله هوایی دشمن با نابودی 80 درصدی هواگردهای مهاجم خود روبرو خواهد بود. و گفتن این مسئله هم لوزومی ندارد که با ازبین رفتن امکانات و تجهیزات نفتی کشورهایی مثل عربستان که اقتصاد شدید تک قطبی دارند چه اتفاقی برای این کشورها خواهد افتاد و در حالی که نیروهای نظامی ایران خود در 20 سال گذشته برای جنگی در تمام نقاط ایران به مدتی در حدود 10 سال اماده کرده حداقل در بخش زمینی و دریایی درک خواهید کرد که مثلا خرید 100 هواپیمای مدرن و یا مثلا چند سکوی موشکی و پدافندی و همچنین 200 تانک یا 2000 توپ خود کششی در یک جنگ فرسایشی جه اینده ای در انتظارشان است فکر می کنید این میزان محدود اسلحه و مهمات با توجه به اینکه این کشورها هیچ کدام تولید داخلی و صنعت قابل اعتنایی ندارند و پشتوانه اقتصادی چندانی هم در صورت نبود نفت ندارند تا چه مدتی توان دارند در برابر حملات کشوری که خود موشک تولید می کند ایستادگی کنند خود شما زمان را حدس بزنید. در تمام منطقه برای ایران هیچ تهدید بالقوه ای وجود ندارد مگر با کمک امریکا و یک ائتلاف جهانی برای جنگ با ما. حال اینکه سردمداران عرب یا این مسئله را درک نکرده یا نمی خواهند قبول کنند که با ما همسایه و باید زندگی کنند و زمانی امریکا هم مثل شوروی از هم پاشیده و منطقه را ترک خواهد کرد. انها شرایط جنگ را اگر ایجاد شود حتی نمی توانند تصور کنند دنیایی با کمبود سوخت بشکه های نفت کمیاب با قیمت چند صد دلار نابودی کامل حوزه های نفتی خلیج فارس و خطوط لوله ای که عربستان خیال می کند اگر جنکی در بگیرد توان تامین انرژی جهان را خواهد داشت( با وجود بسته شدن تنگه هرمز )و باز اعراب به دوران پارینه سنگی برگشته و باید از ابتدا آتش را اختراع کنند. نابودی تمام پایگاه ها و نیروهای فرا منطقه ای و تمام دریا گردها در خلیج فارس. کاش اعراب به جای این همه نفرت از ایران و ایرانی به فکر ازاد کردن فلسطین عرب و سنی از چنگ اسرائیل بود کاش حتی برای یک بار هم که شده انها منطقی و واقع بین می بودند که شیعه برای انها خطری ندارد و فرهنگ حسینی فقط ریشه های استعمار را هدف قرار می دهد .حال انکه شاید انها هم خود را استعمارگر می دانند که هر کدام به فکر جدا کردن تکه ای از پاره های تن این کشور افتاده اند کشور هایی که تا 200 سال پیش وجود خارجی نداشته و جزیی از تمامیت ایران به شمار می رفته اند.و فقط با دسیسهای روباه های جهانی از این مملکت جدا شده اند و حال بدون اثبات برادری خود ادعای ارث و میراث دارند . جان کلام را با شعر منجی و منادی ادبیات ایران به پایان می برم مه می فرماید... چو عاقل رادشمن جان بود به زدوست مردی که نادان بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اصل اول حفاظت اطلاعات این هست که هرکس به هر نحوی از چیزی اطلاع داره نگه! ولی گاها بعضی دوستان با گاگول فرض کردن ایران این زبان مارو باز می کنند! icon_cheesygrin شما تا هفته دفاع مقدس صبر کنید کرکس جان!

حالا كو تا اون موقع يك كم در مورد جزءيات هواپيماها بگيد
با تشكر :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان اقای لیچ به درستی اظهار نظر کردند هواپیمای شفق به طور غیر رسمی خط تولیدش راه اندازی شده و من به دنبال نوع به تولید انبوه رسیده آن هستم که آیا جنگندس یا آموزشی بسیاری از خبرگزاریها آن را جار زدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
عالیجنابان به این مسئله توجه داشته باشید که درست است که ایران توان هوایی کافی ندارد اما ایران در داخل کشور رادار با برد زیاد تولید می کند بعلاوه اینکه ایران نوعی سیستم دفاع هوایی بر اساس موشک های شهاب را کسترش داده که هم توان و هم برد بالایی دارند.در ضمن مادارای بیشترین توان موشکی در منطقه هستیم و گفته های از بعضی از منابع شنیده شده که ایران دارای موشک هایی با برد 10000 کیلومتر است و در سوال از یکی از مسئولین در این زمینه ایشان این موشک ها را برای مقاصد فضایی ذکر کرده اند.
می توان ادعا کرد که ایران باداشتن سیستم های ماهواره ای عکس و فیلم برداری و همچنین پهبادهایی با برد 2000 کیلومتر تمام منطقه خاورمیانه را رصد می کند و این یعنی اینکه اگر خدای نکرده ما با این کشورهای منطقه درگیر نزاعی نظامی شویم با توجه به اینکه ایران به فناوری رادار گریزی و استفاده ان در صنایع هوایی و موشکی دست پیدا کرده است.مساوی می شود با نابودی تمام زیر ساخت های اقتصادی و نظامی طرف مقابل و از بین رفتن تمام هواپیماهای حریف بر روی باندها و نابودی کامل فرودگاه های حریف و یا احیانا در صورت حمله هوایی دشمن با نابودی 80 درصدی هواگردهای مهاجم خود روبرو خواهد بود.
و گفتن این مسئله هم لوزومی ندارد که با ازبین رفتن امکانات و تجهیزات نفتی کشورهایی مثل عربستان که اقتصاد شدید تک قطبی دارند چه اتفاقی برای این کشورها خواهد افتاد و در حالی که نیروهای نظامی ایران خود در 20 سال گذشته برای جنگی در تمام نقاط ایران به مدتی در حدود 10 سال اماده کرده حداقل در بخش زمینی و دریایی درک خواهید کرد که مثلا خرید 100 هواپیمای مدرن و یا مثلا چند سکوی موشکی و پدافندی و همچنین 200 تانک یا 2000 توپ خود کششی در یک جنگ فرسایشی جه اینده ای در انتظارشان است فکر می کنید این میزان محدود اسلحه و مهمات با توجه به اینکه این کشورها هیچ کدام تولید داخلی و صنعت قابل اعتنایی ندارند و پشتوانه اقتصادی چندانی هم در صورت نبود نفت ندارند تا چه مدتی توان دارند در برابر حملات کشوری که خود موشک تولید می کند ایستادگی کنند خود شما زمان را حدس بزنید.
در تمام منطقه برای ایران هیچ تهدید بالقوه ای وجود ندارد مگر با کمک امریکا و یک ائتلاف جهانی برای جنگ با ما.
حال اینکه سردمداران عرب یا این مسئله را درک نکرده یا نمی خواهند قبول کنند که با ما همسایه و باید زندگی کنند و زمانی امریکا هم مثل شوروی از هم پاشیده و منطقه را ترک خواهد کرد.
انها شرایط جنگ را اگر ایجاد شود حتی نمی توانند تصور کنند دنیایی با کمبود سوخت بشکه های نفت کمیاب با قیمت چند صد دلار نابودی کامل حوزه های نفتی خلیج فارس و خطوط لوله ای که عربستان خیال می کند اگر جنکی در بگیرد توان تامین انرژی جهان را خواهد داشت( با وجود بسته شدن تنگه هرمز )و باز اعراب به دوران پارینه سنگی برگشته و باید از ابتدا آتش را اختراع کنند.
نابودی تمام پایگاه ها و نیروهای فرا منطقه ای و تمام دریا گردها در خلیج فارس.
کاش اعراب به جای این همه نفرت از ایران و ایرانی به فکر ازاد کردن فلسطین عرب و سنی از چنگ اسرائیل بود کاش حتی برای یک بار هم که شده انها منطقی و واقع بین می بودند که شیعه برای انها خطری ندارد و فرهنگ حسینی فقط ریشه های استعمار را هدف قرار می دهد .حال انکه شاید انها هم خود را استعمارگر می دانند که هر کدام به فکر جدا کردن تکه ای از پاره های تن این کشور افتاده اند کشور هایی که تا 200 سال پیش وجود خارجی نداشته و جزیی از تمامیت ایران به شمار می رفته اند.و فقط با دسیسهای روباه های جهانی از این مملکت جدا شده اند و حال بدون اثبات برادری خود ادعای ارث و میراث دارند .
جان کلام را با شعر منجی و منادی ادبیات ایران به پایان می برم مه می فرماید...
چو عاقل رادشمن جان بود به زدوست مردی که نادان بود

برادر گرامی اگر قوانین سایت را مطالعه کرده باشید ارسال چنین پستهایی مجاز نیست. ارائه آمار و اطلاعات در خصوص توان نظامی ایران بجز آن دسته از اطلاعات که توسط مسئولین اعلام میشود ممنوع است.

در پاسخ به گفته های شما بزرگوار باید عرض کنم که ایران توانایی ساخت رادار برد بلند ندارد و قویترین رادار آن مربوط میشود به رادار تین شیلد سیستم اس300 که بردش 360 کیلومتر است و از این رادار کمتر از تعداد انگشتان دست در کشور وجود دارد. دور بردترین پهپادی هم که در ایران ساخته شده 700 کیلومتر برد دارد نه 2000 کیلومتر! موشک بالستیک قاره پیما با برد 10000 کیلومتر هم نداریم. به فرض چنین موشکی هم داشته باشیم محل نگهداریش کجاست؟ نکنه انتظار دارید به فناوری پرتاب موشکهای بالستیک از پرتابگر متحرک (مثل توپول ام روسی) هم دست یافته ایم؟!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اصل اول حفاظت اطلاعات این هست که هرکس به هر نحوی از چیزی اطلاع داره نگه! ولی گاها بعضی دوستان با گاگول فرض کردن ایران این زبان مارو باز می کنند

اگر جزو اطلاعات طبقه بندي شدست پس پيش شما چكار ميكنه ؟
اگر شما مقامي چيزي هم داشته باشيد كه ديگه بدتر ! اصلا نبايد خبر رو بروز بديد . واي به حال اون خبر محرمانه اي كه دست شما باشه همه ازش مطلع ميشن جز خواجه حافظ شيراز !! :mrgreen:
پس در نتيجه شما ما رو گاگول فرض كرديد . و به قول دوستان سر كار گذاشتيد . silly

عزیز من! من نه مقامی هستم نه چیز دیگه! فقط برخی اخبار رو ممکنه بدونم! :mrgreen: همچنین در جواب سعید جان درباره پهباد باید بگم که در عوض سرعت بعضی پهباد های ساخت ایران مانند ابابیل از پردیتور بالاتره! حتی پردیتور هم 2000 کیلومتر برد نداره!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای سعید من خبر مربوط به رادارهای با برد هزاران کیلومتر که به نقل از فرمانده نیروی هوایی ارتش است آوردم منبعش هم ذکر شده در ضمن خبر پهپادها با برد 2000 کیلومتر هم در اخبار دیگری هست که اگر سریعتر آمادش کنین و در سایت در اختیار علاقه مندان قرار دهید ممنون میشم منبع اخبار هم همانطور که ذکر کردم خبر گزاری فارس است. البته من فکر میکنم شما غیر از سایت خودتان به جای دیگری سر نمیزنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقای سعید من خبر مربوط به رادارهای با برد هزاران کیلومتر که به نقل از فرمانده نیروی هوایی ارتش
است آوردم منبعش هم ذکر شده
در ضمن خبر پهپادها با برد
2000 کیلومتر هم در اخبار دیگری هست که اگر سریعتر آمادش کنین و در سایت در اختیار علاقه مندان قرار دهید ممنون میشم
منبع اخبار هم همانطور که ذکر کردم خبر گزاری فارس است.
البته من فکر میکنم شما غیر از سایت خودتان به جای دیگری سر نمیزنید.

منبع موثق لازم است و میبینم ایران توانایی ساخت رادارهای برد بلند را ندارد.

در ضمن سایت جای شوخی و مزاح نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته دوست عزیز حتی پیشرفته ترین پهبادهای دنیا برد 2000 کیلومتر ندارند، ولی از نظر سرعت پهباد های ایرانی بهتر عمل می کنند! اون خبر رادار رو من هم شنیده بودم ولی دقیق نمی دونم با برد بلند نمی دونم می پرسم اگر سعید جان اجازه داد می گم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب لیچ من ارادت زیادی به شما دارم چون واقعا شخص بزرگواری هستی ولی اگر واقعا می خوای ثابت کنی که خبر داری چی قراره بشه در پی ام فقط بهم بگو م 4 یعنی همون ( موشک تا چهار ماه دیگه رو می شه ) . اگر شد که واقعا من سر تعضین به شما فرود می یارم ولی اگر نشد معلومه که ..... . . . در صورتی که خود شما هم می گی نه از مقامات هستید و نه دستی تو کار دارید . !!!!!!!!!!! نکنه این برادر لیچ ما سردار صفوی یا نجار باشه . alien hypnotized worreid

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من ما چه بخواهيم چه نخواهيم بايد با واقعيت روبرو بشيم و نميشه از اون فرار كرد از قديم اعراب با ما روابط دوستانه اي نداشتند ما هم اگه بخواهيم نقطه ضعف دستشون نديم بايد خودمون قوي كنيم . آخه يك سرداري رفت جنگ بعد از يه مدتي شكست خورده برگشت پادشاه خيلي عصباني شده به سردار گفته آخه چرا شكست خوردي سردار گفت قربان به هزار و يك دليل پادشاه گفت مثلا سردار گفت اول اينكه مهماتم تموم شد پادشاه هم گفت بسه ديگه بقيه رو نمي خواد بگي . بله دوستان هرچند عوامل انساني خيلي در جنگ مهمه ولي با شمشير نميشه بري به جنگ تفنگ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.