SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

یک بخش مقاومت اسلامی ( عراق و لبنان و فلسطین و ... ) نمیشه راه اندازی کنید ؟ اگر راه افتاد مدیریتشو حاضرم با جون و دل بپذیرم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت همه دوستان
من هم کماکان بخشهای نیروی دریایی به دلیل اطلاعاتم و سابقه حضورم در این نیرو - نیروی هوایی و همچنین بخش دفاع مقدس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاریخ نیروی دریایی و البته دفاع مقدس و....رو من خیلی دوس دارم سررشته هم دارم(البته با اجازه از اساتید این بخش)

راستی مدیر ارشد و مدیر کل هم میشم :x icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت مدیر کل سایت خسته نبادا icon_rolleyes اقا منم میخوام با جناب مجاهد aminmessi تو اون زمینه فعالیت کنم در ضمن حاضرم بخش دفاع مقدس و صد البته بخش شهدا رو کمک کنم... یا علی :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه تاپیک باحالیه اینجا. تا حالا ندیده بودمش
تمام تالار ها و مباحث غیر نظامی مانند سیاسی - اقتصادی و اجتماعی هم بدین من icon_rolleyes
خیلی اشتهام خوبه تو این زمینه ها و ضمنا سعی میکنم اصل بیطرفی را حفظ کنم.
ایضا مدیر ارشد و مدیر کلی هم داوطلب نداشتید, هستم :x :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا پیشنهادم مستقیما مربوط به این تاپیک نیست.
ولی دیدم دوستان یک سری بخشهای جدید پیشنهاد دادن گفتم شاید بد نباشه یه بخشی با عنوان نیازمندیها ( یا یه همچین چیزی) تو این انجمن ایجاد بشه اون هم برای اعضای مثلا بالای 200 پست یا شاید بالاتر ( برای اینکه کسی برای این بخش خاص نخواد بیاد عضو سایت بشه) که از این پتانسیل فضای دوستانه ای که بین اعضای با سابقه تر ایجاد شده بشه استفاده بهینه ای کرد و اعضا بتونن عملا هم بخشی از نیاز های هم دیگر رو تامین یا به هم کمک کنن.

این نیازمندیها می تونه موارد مختلف باشه مثل بازارچه برای خرید و فروش وسائل کارکرده دوستان یا ارائه خدمات خاصی که شاید برخی دوستان تخصصش رو دارند و برخی دیگر نیازش رو. و یا شاید بشه برای گردهمایی اعضای سایت و یا فعالیت های مشترک چه خیرخواهانه ، چه علمی و فرهنگی، چه سیاحتی تفریحی و ... از یه همچین بخشی استفاده کرد.

منتها همون طور که گفتم یه پیش شرط داشته باشه که اعضای با پست بالا بتونن از این بخش استفاده کنن که همونطور که گفتم کسی از بیرون نیاد و صرفا به خاطر این بخش عضو سایت بشه و به نوعی فضای سایت به هم بخوره. بلکه امکانی باشه برای استفاده از این پتانسیل نیروی انسانی متمرکزی که حالا به دلیل مشترکی که همون هدف برپائی این سایت بوده ، همه در این فضای مجازی گرد هم میان و زمانی رو اینجا صرف می کنن.

به هر حال فقط یک پیشنهاد بود که به نظرم اومد بد نباشه مطرحش کنم.
موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره پیشنهاد جالبیه ! مثلا یک صندوق قرض الحسنه درست کنیم و به اعضا وام بدیم ! هم مشکلات حل میشه و هم فضا صمیمی تر میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت سعید عزیز
بعضی از مدیران سایت خیلی دیر به دیر به سایت سر میزنن بخاطر همین هم نمیتونن وظیفه خودشون رو به نحو احسن انجام بدن
به نظر بنده حقیر بهتره مدیران جدید رو انتخاب کنید که امورات سایت بهتر و منظرم تر بشه
ممنون و متشکرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طی چند روز بعد نتیجه بررسی درخواستها رو اعلام میکنم.

فعلا برادر rezat1980 به مدیریت بخش خبر منصوب شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]سلام برادر سعید
یک پیشنهاد داشتم
تو این سایت همه جور بخش و انجمن داریم اما انجمنی که احساس می کنم جای اون به نوعی واقعا خالیه انجمن مقالات پزشکی نظامی هست ..( یک بخش کاملا جدا مثل سایت ارتشی دات کام )
مگه نه اینکه یک نظامی اول از همه باید صحت و سلامت جسمانی داشته باشه و با تن مریض حتی تا بن دندان مسلح هم باشه توانایی رزم نداره ؟؟؟
شاید بشه تو چنین انجمنی اصول اولیه حفظ سلامت خود و همرزمان رو مطرح کرد بررسی کرد یاد گرفت یاد داد .
چنین انجمنی اگر صلاح بدونید و تشکیل شه - یا حداقل یک زیرمجموعه یا به قول خودمون یک پوشه کوچیک - که بشه مقالات رو منسجم و بهم پیوسته و حالت آرشیوی لیست کرد فکر کنم برای یک سایت نظامی و کاربران و بینندگان اون خالی از فایده نباشه .
چندین و چند تا مقالات از این دست داشتم الان هر کدوم تکه تکه شده تو یک انجمن هست - البته اکثرا رفته تو مباحث کلی و عمومی نظامی - اما اگر یک انجمن خاص تشکیل بشه که از مطالب اون انجمن هم تفکیک شه با عرض جسارت گمان کنم بد نیست .
سپاسگذارم . [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مدیران محترمی که در این چند مدت اخیر فعالیت کمی داشتند به درجه مدیر بازنشسته ارتقا یافتند.

البته در صورت تمایل و فرصت کافی میتوانند دوباره به مدیریت بخش خودشون منصوب شوند.

پیشنهادهای دوستان هم جالب بود و سعی میکنم اجرایی بشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام مجدد
در صورتی که با صلاحدید مدیران ارشد سایت انجمن پزشکی نظامی ایجاد شد اگر قابل دیدند با کمال افتخار و علاقه حاضرم امورات مربوط به این انجمن را در حد وسع و توان به عهده بگیرم
متشکرم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش رضا مبارک مدیریت باشه،ان شا الله خیرشو ببینی،اِببخشید اشتباه شد ان شا الله که مدیر خوب و توانایی باشی تو این بخش.

راستی شیرینیش یادت نره ها........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به رضای عزیز تبریک می گم! امیدوارم همیشه موفق و موید باشند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بخش ماهنامه میلیتاری ایجاد و مدیریت آن به جناب LAST-WAR واگذار شد.

همچنین بخش پزشکی نظامی و سلامتی جسمانی ایجاد و مدیریت آن به جناب SHAHRZAD داده شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.