copout

متجاوزینی که تکه بزرگشان گوششان شد+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='HOMAYOON711' timestamp='1346696895' post='268861']
اصل قضیه همینه دیگه

در نهایت اینکه تو کمین بچه ها گرفتار شدنو تیکه بزرگشون گوششون شد

ما هم داریم در مورد همین حرف میزنیم دیگه

سر مارو تو طول تاریخ خیلیا میخواستن ببرن,فقط عربا نبودن

اعراب ترکها مغول ها افغان ها تا اونطرف دنیا و زمان هخوامنشیان

ولی الان ظاهرا نوبت صهیونیست هاست,که ما باید نوک پیکانمونو به طرفشون بگیریمو حواسمون و جمع کنیم که تاریخ تکرار نشه

ما با کشوری طرفیم که برنامه های دراز مدتش عملاً فتح خاورمیانست

ما چطور میتونیم با یه همچین مردمی که کار دولتشونم تایید میکنن مصالحه کنیم؟

کشوری که سالیانه ساله که داره مارو تحدید به حمله نظامی میکنه,کشوری که به بمب های هسته ای مسلحه و هیچ ترسی از استفادشون نداره

روشن فکر بودن خوبه,ولی حدی داره
[/quote][/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]چرا عزیزم حرف خنده دار میزنی مگه کلان چند تا یهودی تو کل دنیا هستن که بخوان کل خاورمیانه رو بگیرن مگه به اینا همین راحتی هاست یه چی میگی برا خودتا [/font][/size][font=arial, helvetica, sans-serif][size=5]بیان همین فلسطین اشغالی رو دو دستی بگیرن از دستشون در نره کل خاورمیانه پیشکش[/size][/font][/right]

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='copout' timestamp='1346702090' post='268899']
[quote name='arsp' timestamp='1346698729' post='268873']
والله اگر رهبری راضی باشه
همیشه شما ها باید کاری بکنید کت آتو بدید دست دشمنان
دوست عزیز برادر مسلمون مومن اصلا من بی سواد
شما دوست داری این تاپیکو همین صهیونیست ها تو بوق و کرنا کنند و با ان پروپاگاندای خودشون بکنن تو گوش عالم و یه چماقی بسازن برای خودمون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کافی بگن ببینید شیعیان این چنین هستند از تکه تکه شدن بدن انسان لذت میبرند؟؟!!
خدایا امان از دست جاهل نادان
امیر المومنین(ع ) راست گفت به خدا که کمر من رو دو گروه شکستند یکییشون دوست نادان
!!!!
اقا 4 نفر مثل شما داشته باشه براش بسته
تو این موقعیت حساس که ما تو یه جنگ تمام عیار رسانه ای هستیم
شما هم با این کارهاتون اب تو هاون کفار بریزید
اشکالی نداره
اگر هم میبینی انقدر غلط نوشتم تعجب نکن از بس عصبانی شدم

والله اگر از اسلام رو درست فهمیده باشید
اره باید هم تعجب کنی اگر بگم که اقا رسول الله(ص) جوری به کفار ضربه تا نمیرند!!!
پیامبر فقط یکی از دست ها رو ضربه میزد
فکر کنم اقا امیرالمومنین(ص) بود که گفت فقط به قاتل من یک ضربه بزنید

جالبه جذب حداکثری که اقا ازش دم میزد رو شما خوب دارید بهش عمل میکنید
تا همه دشمنامون از ما متنفر بشن
[/quote]

جوابتو نمیدم به حد کافی سر این کله بحث شده ...ولی یه سوال تو ارش 666 نیستی یا بهتر بگم ارش6969؟؟؟
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]چی شد من نگرفتم الان ! من کیم خودم خبر ندارم ؟[/font][/size][/right]

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='arminheidari' timestamp='1346701974' post='268898']
من مطلب و بحث را می خونم پیج می شوم
اگر منظور بحث عدم نمایش و مسخره کردن جنازه تکه تکه شده است که انسان نباید به مرگان توهین کند هرچند کافر
اگر منظور خوشحالی از مرگ دیگران است معمولا توصیه می شود برای همدیگر طلب هدایت بفرمائید
اگر منظور عدم تکه تکه شدن دشمن است باید گفت در جنگ حلو تقسیم نمی کنند و اصل اول حفظ جان رزمندگان است و بعد گرفتن اسیر و نحوه جنگ
همچنین در جنگ تحمیلی ما مورد ها داشتیم که از جنازه شهید هیچ چیز باقی نمانده و یا جنازه سوخته بود و یا تکه تکه شده بود پس امر لت و پار شدن اسرائیلی ها هم جای تعجب ندارد ، اتفاقا من هم اگر جای حزب الله بودم اول از بمب استفاده می کردم چرا که سربازان اسرائیلی معمولا آماده و تیز هستند و در درگیری احتمال تلفات خودی بالا می رود اما با کمک بمب تلفات اساسی به دشمن وارد می شود و تلفات خودی کم می شود که کاملا منطقی و اصولی است از سوی دیگر اگر قرار است جنازه سربازان تکه تکه نشود و همه فقط مثل فیلم ها با چند و سوراخ شهید شوند باید همه اسلحه ها را کنار گذاشت و با تیر و کمان جنگید ، صحنه های جنگ با شمشیر که به مراتب بدتر از این تصاویر است
[/quote][/font][/size]

[font=arial, helvetica, sans-serif][size=5]آی خدا خیرت بده حرف دلمو زدی از صبح میخوام همینو بگم[/size][/font][/right]

[right][font=arial, helvetica, sans-serif][size=5]اینو هم بزارید به حساب تازه کاریم نمیدونم چه طوری به چند تا پست تو یه پست چه طوری جواب بدم اگه مدیارن کسی تو [/size][/font][/right]
[right][font=arial, helvetica, sans-serif][size=5]این تایپیک میاد زحمت بکشه همشو بزنه تنگ هم یه وقت اسپم نشه[/size][/font][/right]

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]3 پست متوالی؟! یکم زحمت بکش ویرایش کن ! [/font][/color]

[/quote]
دیگه شد اگه میتونی حذف کنی تا همه رو یکی کنم
یعنی شما تا حالا از این اشتباه ها نکردی
معذرت که خواستم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست رزمندگان حزب الله هم درد نکنه.. icon_cheesygrin

ولی خیلی زود تموم شد ، کاشکی جزئیات بیشتری داشت..هلاک شدن این صهیونیست های حروم زاده آخ که شنیدن داره..

[size="5"]وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِين[/size][color="#176200"]﴿۵۴﴾ سوره آل عمران[/color]

واقعا اینها چی فکر کردن پیش خودشون ؟ icon_cheesygrin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما دوست داری این تاپیکو همین صهیونیست ها تو بوق و کرنا کنند و با ان پروپاگاندای خودشون بکنن تو گوش عالم و یه چماقی بسازن برای خودمون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کافی بگن ببینید شیعیان این چنین هستند از تکه تکه شدن بدن انسان لذت میبرند؟؟!!
امیر المومنین(ع ) راست گفت به خدا که کمر من رو دو گروه شکستند یکییشون دوست نادان
!!!!
اشکالی نداره

[/quote]

شمایی که منو نادان خطاب میکنی؟

اصلا از سیاست و استراتژی نظام چیزی میدونی؟

واقعا فکر میکنی این حرفارو من یا بقیه دوستان نمیدونیم؟

این سیاست ماست

با همین سیاستاست که مسئولین نظام دارن با زیرکی تمام با تمام تحریم ها خاورمیانه رو تحت تاثیر خودشون قرار میدن,این اون چیزیه که غرب و اسرائیل ازش وحشت داره,نه بمب اتم و حقوق بشرو اینا

وگرنه چرا رهبر معظم انقلاب این جمله رو گفته که اسرائیل باید از صحنه ی روزگار محو بشه؟چرا فرماندهان نظامی ما اینو گفتن؟چرا رئیس جمهور میاد اینو میگه؟

مطمعن باش سود این حرف از ضررش به مراتب بیشتر

[quote name='arash666' timestamp='1346703257' post='268906']

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='HOMAYOON711' timestamp='1346696895' post='268861']
اصل قضیه همینه دیگه

ولی الان ظاهرا نوبت صهیونیست هاست,که ما باید نوک پیکانمونو به طرفشون بگیریمو حواسمون و جمع کنیم که تاریخ تکرار نشه

کشوری که سالیانه ساله که داره مارو تحدید به حمله نظامی میکنه,کشوری که به بمب های هسته ای مسلحه و هیچ ترسی از استفادشون نداره

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]چرا عزیزم حرف خنده دار میزنی مگه کلان چند تا یهودی تو کل دنیا هستن که بخوان کل خاورمیانه رو بگیرن مگه به اینا همین راحتی هاست یه چی میگی برا خودتا [/font][/size][font=arial, helvetica, sans-serif][size=5]بیان همین فلسطین اشغالی رو دو دستی بگیرن از دستشون در نره کل خاورمیانه پیشکش[/size][/font][/right]

[/quote]

اما در جواب این دوست عزیزمون

امپراطوری یعنی یه مملکتی میاد مملکتای دیگه رو تحت کنترل خودش در میاره و به نیرو های نظامیشون قالب میشه و به نوعی خراجگذار خودش میکنه

مگه زمان امپراطوری هخامنشیان,مردم ایران اون موقع تو سرار جهان تکثیر میشدن؟

مگه زمانی که هیتلر اروپارو گرفته بود,تو فرانسه و کشورای دیگه آلمانی برده بودن؟

منظور من از فتح خاور میانه این چیزی نیست که تو فلسطین داره اتفاق میفته

فتح خاور میانه یعنی اسرائیل به خاورمیانه قالب بشه و مرزاشو گسترش بده

میتونین تصور کنین اگه ایران نباشه,رژیم صهیونیستی چه جولانی میده تو منطقه؟

حالا در مورد اسرائیل یه مسئله ی دیگه مطرح هست,اونم اینه که ,بله,اسرائیل حتی این برنامه رو هم داره که یهودیارو بگیره بیاره تو منطقه و قسمت هایی از کشورای همسایه رو تصرف کنه و به مرز قانونی کشور خودش تبدیل کنه, هم همین الان حق خودش میدونه و حتی تو کتابای بچه هاشون که خود من دیدم اسنادشو,نقشه ی کشورشونو خیلی وسیع تر از اینی که الان هستن نشون میدن و ادعا های عجیب غریبی دارن که یه مناطقی از بعضی کشورای همسایشون مال ایناس

مسئله و مشکل با ایران یعنی همین,تا ایران هست این هدف ها محقق نمیشه,همون طور که اگه ایران نبود ,الان کشوری به اسم فلسطین هم نبود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='HOMAYOON711' timestamp='1346739668' post='268974']
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!
اشکالی نداره

[/quote]

شمایی که منو نادان خطاب میکنی؟

اصلا از سیاست و استراتژی نظام چیزی میدونی؟

واقعا فکر میکنی این حرفارو من یا بقیه دوستان نمیدونیم؟

این سیاست ماست

با همین سیاستاست که مسئولین نظام دارن با زیرکی تمام با تمام تحریم ها خاورمیانه رو تحت تاثیر خودشون قرار میدن,این اون چیزیه که غرب و اسرائیل ازش وحشت داره,نه بمب اتم و حقوق بشرو اینا

وگرنه چرا رهبر معظم انقلاب این جمله رو گفته که اسرائیل باید از صحنه ی روزگار محو بشه؟چرا فرماندهان نظامی ما اینو گفتن؟چرا رئیس جمهور میاد اینو میگه؟

مطمعن باش سود این حرف از ضررش به مراتب بیشتر

[quote name='arash666' timestamp='1346703257' post='268906'][/font][/size]
اصل قضیه همینه دیگه

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]چرا عزیزم حرف خنده دار میزنی مگه کلان چند تا یهودی تو کل دنیا هستن که بخوان کل خاورمیانه رو بگیرن مگه به اینا همین راحتی هاست یه چی میگی برا خودتا بیان همین فلسطین اشغالی رو دو دستی بگیرن از دستشون در نره کل خاورمیانه پیشکش[/font][/size][/right]

[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][/quote]

اما در جواب این دوست عزیزمون

امپراطوری یعنی یه مملکتی میاد مملکتای دیگه رو تحت کنترل خودش در میاره و به نیرو های نظامیشون قالب میشه و به نوعی خراجگذار خودش میکنه

مگه زمان امپراطوری هخامنشیان,مردم ایران اون موقع تو سرار جهان تکثیر میشدن؟

مگه زمانی که هیتلر اروپارو گرفته بود,تو فرانسه و کشورای دیگه آلمانی برده بودن؟

منظور من از فتح خاور میانه این چیزی نیست که تو فلسطین داره اتفاق میفته

فتح خاور میانه یعنی اسرائیل به خاورمیانه قالب بشه و مرزاشو گسترش بده

میتونین تصور کنین اگه ایران نباشه,رژیم صهیونیستی چه جولانی میده تو منطقه؟

حالا در مورد اسرائیل یه مسئله ی دیگه مطرح هست,اونم اینه که ,بله,اسرائیل حتی این برنامه رو هم داره که یهودیارو بگیره بیاره تو منطقه و قسمت هایی از کشورای همسایه رو تصرف کنه و به مرز قانونی کشور خودش تبدیل کنه, هم همین الان حق خودش میدونه و حتی تو کتابای بچه هاشون که خود من دیدم اسنادشو,نقشه ی کشورشونو خیلی وسیع تر از اینی که الان هستن نشون میدن و ادعا های عجیب غریبی دارن که یه مناطقی از بعضی کشورای همسایشون مال ایناس

مسئله و مشکل با ایران یعنی همین,تا ایران هست این هدف ها محقق نمیشه,همون طور که اگه ایران نبود ,الان کشوری به اسم فلسطین هم نبود
[/quote][/font][/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]من کلان مخالفم شما نمیتونی ارتش هیتلر و یا ایران زمان هخامنشی رو با اسرائیل مقایسه کنی به چند دلیل اولی کمیت هیچکدوم رو نداره و اگه همله کنه و حتی پیروز بشه نگهداشتن اون منطقه براش سخت میشه ویا نیروی کافی در پشت سرش نداره تا از حملاتی که از جناحین میان و خط مقدم رو دور میزنن از کشورش دفاع کنه امپراتوری به همین راحتی ها هم به دست نمیاد ضمنا جمعیت فاسطین کلان زیاد نیست پس محاصره و اداراش زیاد سخت نیست ولی وقتی حجم زمین ها زیاد و جمعیت زیاد بشه با داشتن ارتشی که کمیت زیادی نداره کنترلش سخت خواهد بود مگه کلی ربات بسازه تا این کارو براش بکنن که فکر کنم تا اون لحظه حالا حالا ها وقت هست [/font][/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]بعد فکر نکنین اگه ایران نباشه کل خاورمیانه رو چپاول میکنه همین اعراب که مسخرشون میکنیم درسته اتفاقات فلسطین برای سرانشون مهم نیست ولی اگه بحث از دست رفتن تاج و تختشون و قسمتی از مملکتشون وسط بیاد ساکت نمیشن خودشون هم بشن مردمشون نمیشن حالا کاری نداریم میبرن یا میازن ولی دست بسته هم یه گوشه نمی ایستند و موارد زیاد دیگه که با حرف های شما در تضاد میباشد [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من کجا رو میبینم شما کجا رو می بینی؟
عزیزم فدات بشم من هیچ وقت نگفتم توی جنگ حلوا خیرمیکنم
من هر گز چنین چیزی رو نگفتم
گفتم با گذاشتن این چنین عکسی که میتونه آتو به دست دشمنان بده
اخه چرا؟
مگر حضرت اقا صد بار نگفتم مهره بازی انها نشید؟
فقط کافیه همین تاپیک رو بگذارند توی وبشون و چند تا از جملات دوستان رو هم درباره این عکس بگذارند تا چهره خشن طلبی از ما توی ارو پا و سایر نقاط جهان نشون بدند
ایا همین یک دلیل کافی نیست؟؟
اگر حرف غیر منطقی میزنم شما قبول نکن
گر چه میدونم اگر سر لجبازی افتاده باشی هرگز قبول نخواهی کرد
و گر نه مگر توپ و تانک با گوشت بدن انسان سنخیتی نداره
بنده منظورم به این که چرا بدن این ادهای از خدا بی خبر چنین شدند نیست
مگر توی همین جنگ تحصیلی کم بدن شهدا پاره پاره شدند؟
و انها هم میتوانستند چنین تاپیکی رو برای شهدای ما درست کنند و ملاک حقانیت خودشون بکنند
خداییش اگر چنین کاری انها درباره شهدای ما انجام میدادند شما چه برخوری میکردی؟
پس کاری رو که اگر انها انجام میدادند برای خود بد میدانستی پس شما هم انکار رو بد بشمار وان را انجام مده تا با انها تفاوت داشته بای
میگم کاری رو که انها انجام میدهند و بهش افتخار میکنند ما نباید انجام بدهیم
تاپیک شما من رو یاد یه عکس مینداخت
ان عکسی که یه ماژیک به یه دختر اسراعیلی داده بودند تا روی خمپاره های اسراعیلی که قرار هست به سمت فلسطین پرتاپ بشه یادگاری بنویسه
یعنی از همون کودکی به انها یاد میدند که باید از فلسطینی ها متنفر باشن
شما هم دقیقا همچین کاری رو میخواهی یاد دوستان ما بدهی
اما تفاوت ما با انها این هست که ما ما برای خدا خشم و برای خدا خشنود میشویم
یا حق
خداحافظتون
  • Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arsp' timestamp='1346789801' post='269145']
سلام
من کجا رو میبینم شما کجا رو می بینی؟
عزیزم فدات بشم من هیچ وقت نگفتم توی جنگ حلوا خیرمیکنم
من هر گز چنین چیزی رو نگفتم
گفتم با گذاشتن این چنین عکسی که میتونه آتو به دست دشمنان بده
اخه چرا؟
مگر حضرت اقا صد بار نگفتم مهره بازی انها نشید؟
فقط کافیه همین تاپیک رو بگذارند توی وبشون و چند تا از جملات دوستان رو هم درباره این عکس بگذارند تا چهره خشن طلبی از ما توی ارو پا و سایر نقاط جهان نشون بدند
ایا همین یک دلیل کافی نیست؟؟
اگر حرف غیر منطقی میزنم شما قبول نکن
گر چه میدونم اگر سر لجبازی افتاده باشی هرگز قبول نخواهی کرد
و گر نه مگر توپ و تانک با گوشت بدن انسان سنخیتی نداره
بنده منظورم به این که چرا بدن این ادهای از خدا بی خبر چنین شدند نیست
مگر توی همین جنگ تحصیلی کم بدن شهدا پاره پاره شدند؟
و انها هم میتوانستند چنین تاپیکی رو برای شهدای ما درست کنند و ملاک حقانیت خودشون بکنند
خداییش اگر چنین کاری انها درباره شهدای ما انجام میدادند شما چه برخوری میکردی؟
پس کاری رو که اگر انها انجام میدادند برای خود بد میدانستی پس شما هم انکار رو بد بشمار وان را انجام مده تا با انها تفاوت داشته بای
میگم کاری رو که انها انجام میدهند و بهش افتخار میکنند ما نباید انجام بدهیم
تاپیک شما من رو یاد یه عکس مینداخت
ان عکسی که یه ماژیک به یه دختر اسراعیلی داده بودند تا روی خمپاره های اسراعیلی که قرار هست به سمت فلسطین پرتاپ بشه یادگاری بنویسه
یعنی از همون کودکی به انها یاد میدند که باید از فلسطینی ها متنفر باشن
شما هم دقیقا همچین کاری رو میخواهی یاد دوستان ما بدهی
اما تفاوت ما با انها این هست که ما ما برای خدا خشم و برای خدا خشنود میشویم
یا حق
خداحافظتون
[/quote]

حرفات غیر منطقی نیست ..چون از اساس بی معنیه ...این عکس هم معظلی شد واسه بچه های سایت به قول دوستمون اصل رو ول کردین کله بی صاحب رو چسبیدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا جان این جا یه سایت نظامیه و این جور تصاویر توش عادیه. روحیه دیدن این چیزا رو ندارین وارد نشین
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arash666' timestamp='1346519716' post='268468']
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]واقعا خوشحالین ؟ بله عملیات موفقیت آمیزی بود ول کجای آیین اسلام میگه سر برید یا منفجر شده یا هر اتفاقی که باعث بشه سر از بدن جدا بشه رو اینطوری بگیرن تو هوا و به نمایش بزارن همینطور تصویر ها هست که اسلام رو به عنوان دین خشن توسط رسانه های غرب نشون داده بشه در حالی که اصلا این طور نیست . واقعا متاسف شده که بعضی از بچه ها تو پیامشون حتی در این مورد شوخی کنن[/font][/size][/right]
[/quote]
اگه دقت کنی این سر بریده نیست متلاشی شده
اگه من بودم حتما بلای بد تر از این رو سر اون بی وجود می اوردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از دوستان انتظاراتی دارند!
آرش خان انتظار دارید کله ی اون متجاوز رو با گلاب می شستند بعد با گل محمدی تزئینش می کردند و تحویل صهیونیست ها بدهند !؟ تا رافت اسلامی رو نشون بدهند!؟
[b][i]اَشِدأُ عَلَی الکُفارِ رُحَمأُ بَینَهُم [/i][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1346800268' post='269161']
آقا جان این جا یه سایت نظامیه و این جور تصاویر توش عادیه. روحیه دیدن این چیزا رو ندارین وارد نشین
[/quote]

عزیز تو سوپرمنی ، طاقتت بالاست، من که ضعیفم چکار کنم
والا همه مسائل نظامی خون و جنازه متلاشی شده نیست ، برای همین تصاویر این جوری را اگر مدیر محترم لینک کند و کنارش بنویسد خطر، حداقل در حق من ضعیف لطف کرده است
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب عملیات خوبی بود یا نه عالی بود اون بندگان شیطان هم بلخره باید یه جوری میمردن حالا ببخشید مثل فیلمها نشد تمیزو اوتو کشیده بمیرند شما راه دوری نرو تصاویر ملارد رو ببین ببین چطور جزقاله شدند وقتی پوست شکم میسوزه دل و رذوده ها میزنند بیرون و صحنه دلخراشیه ولی یقین بدون تهرانی مقدم و بقیه همرزمانش ارزوی چنین شهادتی رو داشتن فرق ما هم با اونها همینه شما هم که با دیدن این تصاویر ناراحت میشی نشان از روح باکته و اگر ناراحت نشی جای شک داره من با دیدن این تصاویر خیلی حالم بد میشه اما بسیار زیاد تصاویر شهدا رو دیدم که تیکه پاره شدن اما از دیدنشو ناراحت نشدم هیچ خودم هم چنین شهادتی رو ارزوکردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]شک نکن اگر دستشون به ما برسه اصلا به این چیزا فکر نمی کنن و بر خلاف اصول اخلاقی و انسانی هر کاری که بخوان با اسرا و شهدا می کنن بنا براین بهتره زیاد تو بند این جور دل رحمی ها نباشین[/right]
[right]اسمش جنگه پارتی که نگرفتن بیان عشق و حال کنن برگردن خونشون ، ممکنه همین بلا سر خودمون بیاد . امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیوفته ولی اگر این بی وجود های زبون دراز توهم بزنن و بخوان از این کارا تو ایران بکنن بلائی خیلی بدتر از از این سرشون میاریم تا برای بقیه اونها عبرت بشه . باید جوری وحشت رو بدلشون انداخت که حتی از فکر حمله به ایران هم بدنشون به لرزه بیوفته[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.