DeathStalker

جنگ ایران - آمریکا+ناتو آیا به همین سادگی که فکر میکنند است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يه چيز خيلي خيلي روشنه...اگر اينها قدرت غلبه برما را داشتند تا حالا ما رو خورده بودند و استخوانهاي ما را هم تف كرده بودند...اينها قدرتش را ندارند...هنوز يادمان نرفته سخنان آن يار سفر كرده ار كه فرمود: هليكوپترهاي آقاي كارتر را ما ساقط كرديم؟ ما ساقط نكرديم...شنها ساقط كردند...شنها مامور خدا بودند.
راز پيروزي ما فقط يك چيز است: جهاد در راه خدا...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1348035832' post='272093']
يه چيز خيلي خيلي روشنه...اگر اينها قدرت غلبه برما را داشتند تا حالا ما رو خورده بودند و استخوانهاي ما را هم تف كرده بودند...اينها قدرتش را ندارند...هنوز يادمان نرفته سخنان آن يار سفر كرده ار كه فرمود: هليكوپترهاي آقاي كارتر را ما ساقط كرديم؟ ما ساقط نكرديم...شنها ساقط كردند...شنها مامور خدا بودند.
[/quote]

داداش فقط یه سوال ؟

چرا پس از جنگ که ما قدرت نظامی آنچنانی نداشتیم به ما حمله نکردند ؟ نکنه میترسیدن ناوهاشون غرق بشه .....؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

خيلي وقت بود توي اين سايت و در غياب بزرگاني كه نيستند چنين پستي نخوانده بودم !
درود سركار خانم . درود !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تا حالا نمیدونستم آقای هیلیا خانم هستند icon_cheesygrin ولی این را بگویم
ببین دوسته من آمریکا هم برای خودش خطه قرمز هایی داره. مثل توی فیلم ها نیست که یه سری وطن پرست بخوان به ایران حمله بکنند و نتیجه اش بشود نجات سرباز رایان!
در کشور آمریکا جنگ با ما موافقان و مخالفان خودشو داره. موافقان که یه مشت به قوله خودشون میهن پرست افراطی هستند که به جزء جنگ با ایران به هیچ چیز دیگری فکر نمیکنند. اما مخالفان هم کشته و مرده حمهوری اسلامی نیستد و ضرر های جنگ آمریکا با ایران را میبینند. فلج شدن اقتصاد آمریکا را میبینند. گرفته شدن جهان به دست چین را میبینند. چهاربرابر شدن مالیات را میبینند و هزاران خسارت و ضرر دیگر که واقعا آمریکا را برای سالیان متمادی از عرصه اقتصاد جهانی و آقای دنیا بودن خارج میکنند. به عقیده خوده بنده جنگ با ایران خسارات جبران ناپذیری برای آمریکا خواهد داشت که بزرگترینش از دست دادن دهستان اسرائیل خواهد بود. آمریکا اگه حمله بکند، دور از شان شما مثل خر توی باتلاق گیر میکند. پس به همین دلیل است که توی این سی سال هیچ قلطی نکرد.
یا علی
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1348043645' post='272130']
[/quote]

داداش فقط یه سوال ؟

چرا پس از جنگ که ما قدرت نظامی آنچنانی نداشتیم به ما حمله نکردند ؟ نکنه میترسیدن ناوهاشون غرق بشه .....؟؟؟؟
[/quote]
حمله نکردن چون مردم امریکا با رای دادن به کلینتون در برابر تیم ریگان -بوش پدر فاتح دو جنگ سرد و خلیج (فارس) نشون دادن از جفتک پرونی تو دنیا خسته شدن و حالا که دشمن تاریخی شون دچار فروپاشی شده می خوان چند سال با خیال راحت عین آدم زندگی کنن.

حالا گذشته ازین حرفا چند وقتیه مشکوک می زنی کماندو جون مواظب باش یهو استحاله نشی و از دست بری برادر !
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1348043645' post='272130']
[/quote]

داداش فقط یه سوال ؟

[/quote]مگه افغانستان ناو داره که مثل ... توش گیر کرده اند
تازه برای حمله به ایران دلیلی نداشتند نه یازده سپتامبری و نه بن لادنی
افکار عمومی را چگونه راضی می کردند که یک ملت انقلابی با دولت دموکراتیک را با شعار ازادی نابود کنند؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='heliaa' timestamp='1348002247' post='272051']
سلام! با عرض جسارت، متاسفانه شما اصلا با دلیل ارسال این پست، ارتباط برقرار نکردید.

براتون مثالی زدم از اینکه دنیای واقعی، فقط یه دنیای کوچیک مادی نیست که با معادلات فیزیکیمون حلش کنیم و اون نتیجه ای که فکر میکنیم رو بگیریم.

من اصلا درباره جنگ صحبت نکردم. اصلا هم موافق شروع هیچ جنگی نیستم. فقط بهتون یه دریچه به یه دنیای بزرگتر رو نشون میدم که متاسفانه توی این سایت، به بهانه اینکه بحثها باید حرفه ای و تخصصی بشه، از قلم میفته. یعنی اگه من از نیوتن نقل قول کنم، میشم پرفکت، اگه از خدا نقل قول کنم، حرفم میشه نان سنس و بی اساس!

احتمال وقوع جنگ و نحوه اون و این چیزها، هیچ جایی توی تاپیکم به خودش اختصاص نداده. فقط درباره تفاوت نگاه ها به دنیا هستش.

--------------------

و بله، من هم این مستند رو سالها پیش دیدم. ولی با توجه به برخی پستها و تاپیکها، به نظرم رسید دوباره گفتن بعضی چیزها میتونه مفید باشه. امیدوارم بوده باشه.

همینطور ممنونم از جناب کادیلاک که توی هیچ نظری، من رو از رای منفیشون محروم نمیکنن. خوشحالم که حداقل شما همیشه نظرم رو میخونید. رای منفی و مثبت اونقدرها هم اهمیت نداره
[/quote]درسته
من اولین بار مطلب شما را با یک دیده دیگه خواندم و در یک فاز دیگه {سیاسی} جواب دادم . اگر ناراحت شدید . بخشش
شاید هم کانکشن من dialup بوده و نتونستم با تاپیک شما ارتباط سریع بر قرار کنم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
20 مگ به فنا رفت!
خو برادر من بگو تو فیلم نشون نمیده!!
من فک کردم این آمریکایی تو فیلم همچین کاری میکنه!
ولی خداییش اون آخرا دلم به حالشون سوخت/نزدیک بود احساساتی شم گریه کنم!!icon_cheesygrin)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دیروز کل فیلم رو دانلود کردم... واقعا جالب بود و کلی حرف زدن....
ناراحتی من از اینه که چه ادم بی‌عرضه‌ای میاد اخه یه مشت نیرو‌ی کماندویی رو ازاد میکنه اونم 24 ساعت بعد از بازداشتشون؟! اصلا تو 24 ساعت میشه اسم یارو رو دراورد؟!!!

[quote]ولی خداییش اون آخرا دلم به حالشون سوخت/نزدیک بود احساساتی شم گریه کنم!! icon_cheesygrin)[/quote]

اون لحظه‌ای که چشم هاشون رو بستن! و داشتن میرفتن..... من دقیقا حس سرباز اولی که دست سپاهیه رو میگیره در مقابل، سپاهیه هر دو دستش رو میگیره گریه کردم.... من اون حس رو درک کردم.... میدونم یعنی چی چشمات بسته باشه و تو محیطی ناشناخته تو دست ادمایی باشی که تمام عمرت ازشون بدشنیدی یعنی چی... وقتی اون هر دو دستش رو میاره و دست تو رو میگیره و ازت میخواد بهش اطمینان کنی، یه جورایی حس میکنی انگار دست برادرت رو گرفتی....
از محیط بیرونت یه حس جنگل داری و یه روزنه داری فقط، و اونم اون کسیه که دستت رومحکم گرفته و مواظبته که نیوفتی.....
وای که چه حس بدیه اون لحظه.... تما مدتی که داشتن با چشم بسته میبردنشون و با چشم بسته باهاشون حرف میزدن، من داشتم گریه میکردم.... چون میدونستم اون لحظه تو دلشون چه خبره...

واقعا واقعا و واقعا دمشون گرم.... درود بر شرف سربازان وطن، امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشن در همه‌ی مراحل زندگیشون....

اون قسمتی که داشت با اون خبرنگار به اصطلاح خارجی حرف میزدن هم جالب بود... گفت اگر دشمنت با کلی تجهیزات بیاد تو کشورت، چیکار میکنی باش؟! یارو فقط نیگا میکرد و حرفی نداشت!! تف به غیرت و هیکل وطن فروش بی‌عرضه اش!!!!
دولت وقت هم واقعا خاک بر سرش که این کماندو ها رو ازاد کرد!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خداوند به ما قدرت تفکر و علم و یه هوش خارقالعاده داده.
ایمان در درجه اول مهمه و در درجه دوم عقل.مگه دوره چنگیز خان ایرانیان بر حق نبودن پس چرا مغولها ایران رو نابود کردن؟چون ایرانیان ایمان داشتن ولی نیروی لازم رو برای درگیری نداشت.
شما بشینید و بگید که با ایمان جلوی هواپیما رو میگیریم.بله درسته چون همون ایمان واقعی نتیجش میشه ایمان به خدا که به شما نیروی تفکر رو داده که میشه همون ایمان به خودت که میتونی وسیله ای جلوتر و پیشرفته تر رو بسازی.این یعنی ایمان.با دست خالی ایمان هیچ نتیجه ای نمیده.اصلا کسی که دستش خالیه اصلا ایمان نداره نه به خدا و نه به خودش.
وجداناً میگم واقعا چندتا از شما دوستان تا حالا برای کمک به صنعت کشور یا هر قسمتی از کشور بی چشم داشتی کار کردین و چه کاری کردین.هر چند میدونم اکثراً دانشجو هستین و واحد پاس میکنید.هر کی این پست رو میخونه ازش خواهش دارم جواب رو مثل یه مرد بده.
باید برای فتح میدانهای جهانی کار کنیم و کار..........................................
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر میکنم از لطف همه دوستان و عذرخواهی میکنم به خاطر اینکه لینک سبک تر پیدا نکردم

جناب نپتون، کسی مخالف استفاده از تکنولوژی نیست. خود من خیلی از پروژه هام رنگ و بوی نظامی داره، اگه خواستید توی پی ام خدمتتون لینک مقاله هام رو میفرستم.

ولی چیزی که گلوله شما رو به هدف مینشونه، سیستم کنترل آتش بالستیک نیست، و ما رمیت اذ رمیت پس برای چی گفته خدا؟

اینها همه ش وسیله س لذای رسیدن به هدف، چه بسا که داوود خردسال، با قلوه سنگی جالوت مقتدر رو از بین ببره.

تکنولوژی و علم و وسیله، توی قرنهای قبلی هم بوده، یه شبه به وجود نیومده که. اون اتفاقات هم نباید با توجه به تکنولوژی روز میفتاده، ولی میبینیم که افتاده! پس انگار ورایبل های دیگری هم توی اکویشن ما هست که ما فراموش میکنیمشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Azarakhsh' timestamp='1348001733' post='272045']
این مستند مربوط به چند سال قبل هست!
حاج آقای طائب تعریف می کرد(فایل صوتی اش تو نت هست!)می گفت اینا بعد از این که دستگیر شدن به پاسدارا گفتن کی ما رو می خورید؟!!!
پاسدارا با تعجب گفتن چی می گید شما؟! گفتن به ما گفتن اگه به دست ایرانیا اسیر شدین اونا شما رو زنده زنده می خورن!!دی:
[/quote]

[quote name='Azarakhsh' timestamp='1348001733' post='272045']
این مستند مربوط به چند سال قبل هست!
حاج آقای طائب تعریف می کرد(فایل صوتی اش تو نت هست!)می گفت اینا بعد از این که دستگیر شدن به پاسدارا گفتن [b]کی ما رو می خورید؟!!![/b]
پاسدارا با تعجب گفتن چی می گید شما؟! گفتن به ما گفتن اگه به دست ایرانیا اسیر شدین اونا شما رو زنده زنده می خورن!!دی:
[/quote]
امید جان به این میگن بلوف

دوستان باید عرض کنم با یک نمونه ی که بالا شرح داده شده (خیس کردن شلوار) کل نیرو های دشمن رو اینجوری فرض نکینم ، نیرو های خودمون هم سوپر من نیستند خیلی ببخشید قصد کوچک نشون دادن قدرت سپاه رو ندارم
ولی از دوستانی که تو استان بوشهر زندگی میکنن خواهش میکنم درباره ی شهید های جبهه جم (یکی شهر های بوشهر) نیز تحقیقی بفرمایند که سپاه پاسدارن دد طول یک ماه 15 شهید داد در این شهر شاید برای دوستان جالب باشه بدونن کسی که این ها رو شهید کرد یک نفر بود و به سلاح پیشرفتی هم دسترسی نداشت .
پس ما نباید بگیم کل نیرو های سپاه اینجوری هستن هر چند تو نقشه کشی برای رزم اینجور موارد ( خیس کردن شلوار . پرسیدن Do you eat us . جیغ و فریاد) لحاظ نمیشه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم چندین بار در تاپیک های مختلف در مورد ایمان بحث شده و نتیجه هم این شد که در هرکشوری در هر ارتشی انسان با شجاع و وطن پرست و با ایمان وجود دارد وهمانطور که بزدل و ترسو وجود داره و نمیشه گفت ما شجاع تریم اونها ترسو هستند پس ما پیروزیم !و با اوردن چند ایه سعی کنیم مخاطبان خودمونو یه جوری قانع کنیم وبه قول معروف روحیه بدیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.