ghermez

يادي از قديمي ها

Recommended Posts

جناب ليچ كبير! از قديمي‌ها
جناب ايلومينيتور هم باز ناياب شدند! icon_eek (البته ايشون جديد هستند icon_cheesygrin )
جناب آرماني هم!
جناب فتح هم!
جناب مصطفي2426 كه كلي تاپيك در بخش موشك ايجاد كردند.
جناب فلانكر
جناب ابراهيم (نام كاربري ابراهيم، با واريور خودمون اشتباه نشه! icon_cheesygrin )
جناب حسين‌جي‌ا‌م‌ان كه سابقا در كنار جناب سعيد، ادمين سايت بودند.
فعلا همين عزيزان يادم بود.

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جای یاد کردن از قدیمی ها پیدا کنید دلیل رفتنشون رو :-( چرا رفتند؟
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
(اخراج شد یا رفت رو یادم نیست اما با نام کاربری دیگه مدتی فعال بود)call of duty
خیلی با سواد و با معلومات babakim
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1351432807' post='279432']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب ليچ كبير! از قديمي‌ها[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب ايلومينيتور هم باز ناياب شدند! icon_eek (البته ايشون جديد هستند icon_cheesygrin )[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب آرماني هم![/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب فتح هم![/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب مصطفي2426 كه كلي تاپيك در بخش موشك ايجاد كردند.[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب فلانكر[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب ابراهيم (نام كاربري ابراهيم، با واريور خودمون اشتباه نشه! icon_cheesygrin )[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جناب حسين‌جي‌ا‌م‌ان كه سابقا در كنار جناب سعيد، ادمين سايت بودند.[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]فعلا همين عزيزان يادم بود.[/font][/size]
[/quote]
.
جناب ليچ كبير ، تا جايي كه يادم مياد تو كار مواد منفجره بودند !
جناب فتح هم كه همون اپراي خودمون بودش كه اسمشون شد فتح ، معمولا نيم صفحه به پايين جواب نمينوشت !
جناب ابراهيم هم كه اسمشون ابتدا رپتور بود تو بخش هوايي بودن !
+ خيلي هاي ديگه كه رفتند ، بعضي ها متاهل شدند ، بعضي ها هم ديگه از سايت ( كلا از نت يا مسائل نظامي ) بريدند ، واقعا مشكلات و دغدغه تو جامعه امروزي زياده ، زياد ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه کاربری هم به نام دریا بود که تاپیکهاش جالب بود. اون زمان من عضو نبودم اما ایشون رو یادم میاد...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابراهیم که قبلا نام کاربریش رپتور بود چند روز پیش دوباره آنلاین شده بود ولی دیگه ازش خبری نشد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله، یادی کردید از دوست عزیز و با سوادمون ابراهیم( رپتور) که واقعا جاش خالیه و در نبودش امثال بنده بی سواد متأسفانه از سر ناچاری و نبود نیرو، جاشو اشغال کردیم، امیدوارم بزودی برگرده و اشغالگران( خودمو میگم!) سر جاشون بشینن!

دریای عزیز هم خیلی دوست خوب و صمیمی بود.

ژنرال حسین عزیز هم کاملا جاش خالیه.

یه کاربری هم بود به نام تانک که تاپیکهای خوبی داشت.

کلا من با میلیتاری 2007 و 2008 خیلی حال می کردم، 2009 هم بد نبود، از بعد از اون کم کم سیر نزولی طی کرد.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای بابا من قبول دارم که کاربران قدیمی خوب بودن اما کاربران جدید هم عالین
(Goebbels) سینا
داش علی
mahdavi3d
عرفان (LAST WAR)
و چند تن دیگر از دوستان که شرمنده اسمشون رو نبردم دارن خوب کار میکنن
اینایی که نام بردم فقط به عنوان نمونه گفتم

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كسي ازمبارز ،كركس ،فلانكر و البته كاربر موسس وبلاگ جنگجو كه نمي دونم نام كاربريش چي بودخبر نداره. اونا هم جاشون خاليه

[quote]کلا من با میلیتاری 2007 و 2008 خیلی حال می کردم، 2009 هم بد نبود، از بعد از اون کم کم سیر نزولی طی کرد. [/quote]

الان داشتم باب احتياج چند تا تاپيك هاي پخش زرهي مرور مي كردم ديدم كله ها چقدر داغ و داوري ها مون غرض ورزانه اما الان چي ، نظرياتمون عوض شده و طرز تفكر تغيير كرده ،روزگار با ما چه كردي

[quote]

ای بابا من قبول دارم که کاربران قدیمی خوب بودن اما کاربران جدید هم عالین
([color=#328586][font=tahoma,helvetica,arial,sans-serif][size=2][background=rgb(247, 251, 252)][url="http://www.military.ir/forums/user/6829-goebbels/"]Goebbels[/url][/background][/size][/font][/color]) سینا
داش علی
[url="http://www.military.ir/forums/user/5027-mahdavi3d/"]mahdavi3d[/url]
عرفان (LAST WAR)
و چند تن دیگر از دوستان که شرمنده اسمشون رو نبردم دارن خوب کار میکنن
اینایی که نام بردن فقط به عنوان نمونه گفتم
[/quote]

واقعا از حرف شما در تعجبم كسي ارزش علمي و سوادشون اين دوستان زير سئوال برده
تمام اين كسان چه بسا دانشون بيشتر باسه هدف فقط يادي از قديماست از جمله خود شما كه نا پيدايي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=2]گل گفتی محمد جان[/size]
[size=2]**********************************[/size]
بنده بیشتر از همه دلم لک زده برای نظرات تخصصی و نظامیه برادر [color=#ff0000]سعید[/color].
هنوز هم همون عادت قدیم رو دارم و در اوقات بیکاری گاها میرم و جواب های قدیمی نظامیه ایشون رو مرور میکنم.
چیشد که سعید از اون همه اشتیاق دل برید؟گرچه از وقتی که برگشته به سایت (حضور فعال تری داره)باز هم حس میکنم پشتمون گرم شده.
حضور ایشون در کنار مصطفی عزیز و برادر رضا و ابراهیم تیمی رو میسازه که اگر بخان یک روزه سنترال رو
به رنک 100 بازدید در روز میرسونه!!!!
برادر سعید هر جا هستین سالم و تندرست باشین و دیگر اعضای جدید و قدیم سایت
آمین
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خيلي از بزرگان و دوستان ديگه كم‌پيدا و ناپيداي سايت رو نام بردن.

اينجا جا داره از دو تن از بزرگترين مخالفان باسواد نظام كه از قضا پست‌هاي بسيار خوب و مفيد و عالمانه‌اي ارسال مي‌كردن هم نام ببرم : reza6662 و parviz .

قديمي‌هاي سايت، بحث‌هاي داغ نيمه سياسي - نيمه نظامي كاربران و اين دو عزيز رو بخوبي بياد دارن. بحث‌هايي به غايت خواندني و البته پر مغز.

من خودم از اينكه گاهي در كلامم، حرمت ايشان رو نگاه نداشته‌ام پشيمونم و اي كاش فرصتي پيش بياد كه بابت لحن كلامم (و نه اصل كلام و پاسخ‌هام) ازشون عذرخواهي كنم.

---------------------------------------------------------------

در كنار اين عزيزان امپراطور و سعيد (seginem) عزيز هم خيلي چيزها رو بهم ياد دادن و متأسفانه بسيار كم پيدا شدن. تمامي اين عزيزان هم حداقل بالاي سي سال سن و سالشون بود.

جناب آرماني هم كه حق استادي گردنم داشتن هم ناپيدا شده‌ان.

از قضا با حسين (hosseingmn)‌ همين چند روز پيش، چند ساعتي تلفني حرف زديم و يادي از گذشته‌ها كرديم.

برادر سعيد هم گاهاً اونقدر ناپيدا مي‌شن كه شايد بهتر باشه از وي هم يادي كرده باشيم hee_hee !!

=============================================

در كل سعدي درست مي‌گه كه مرد نكونام نميرد هرگز و مرده آنست كه نامش به نكويي نبرند!

اين عزيزان بعد از رفتنشون هم اسم و ياد نيكشون باقي مونده. ولي من و امثال من روزي كه از سايت بريم، جشن و سرور ملي برپا خواهد شد.

اي كاش روي رفتار و حرف‌هام دقت بيشتري داشته باشم ...!
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من کاربر جدیدی هستم و اصلا هم سواد خاصی در مورد مسائل نظامی ندارم جز اندکی اطلاعات عمومی این حقیر تقریبا 3 یا 4 سال پیش با میلیتاری آشنا شدم البته فقط بحث ها رو میخوندم بعدش که عضو شدم نام کاربری و پسوردم یادم رفت icon_cheesygrin تا اینکه امسال این سایتو با شکل و شمایل جدید دیدم به جرات می گم بحث هایی که من اینجا دیدم توی هیچ فروم دیگه ای ندیدم واقعا بچه ها زحمت می کشن اما یه انتقادی داشتم الان دیگه همه تقریبا به اینترنت پر سرعت و کامپیوتر و خیلی چیزای دیگه دسترسی دارن مثل اون موقع ها نبود که hee_hee نرم افزار های مسنجر هم به وفور یافت میشه این قابلیت توی فروم هست که شما نام کاربری مسنجرهاتون رو توش بزنید خب چرا دوستان از این قابلیت استفاده نمی کنن که بتونن همیشه با هم در ارتباط باشن حالا دیگه فیسبوق و اینا که دیگه بماند اما به هر حال من خیلی خوشحالم که توی جمع افراد فرهیخته ای مثل شما هستم بیاین قدر این لحظه ها رو بدونیم :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.