ghermez

يادي از قديمي ها

Recommended Posts

حالا خوبه که خود آقا مصطفی هنوز توی سایت هست و ما رو تنها نذاشته
هر چند که من کلا" (فله ای) با اکثر نظراتشون مخالفم icon_cheesygrin اما مطمئنا ایشون یکی از با سوادترین و مطلع ترین افراد سایت هستن + آقا رضا
الان جای دکتر و آنتی وار خیلی خالیه
ای کاش بیشتر بیان توی سایت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده خودم از سال 2006 که سایت تشکیل شد خواننده ی تک تک بحث های تحلیلی ونظامی بودم (بخصوص تحلیلی) . من حتی وبلاگ مییلیتاری قبل از تشکیل سایت رو هم دنبال میکردم که خداییش جالب وخوب بود.
یادش بخیر اون اوایل (من عضو بودم اما با نام کاربری دیگه ای و الان هم از دستشون دادم) .

من کاری به قدیمی بودن از لحاظ تاریخی ندارم و افرادی روکه بالاخره تو سایت معروف بودنو میگم.

[b] Lich [/b]

البته درخواست تغیر نام کاربری داشت به لیچ کینگ که نشد.

tnt
که موی دماغ این اقا مصطفیخودمون بود با لحن طنز امیزش

stuka
عشقش بمب افکن اشتوکا و عضو جنبش بنفش

فردینیست
منتقد عزیز

hans
عشق من اون امضاش بود

EBRAHIM
عالم به تمام معنا

sina12152000
کم پیدای دانا

[b] Ahmad6644[/b]

مدیر قدیمی

[b] [b]Antiwar[/b][/b]

البته اخیراچند بار در پیام خصوصی ایشونو مشاهده کردم اما تو بحث ها نمیاد

[b] [b]Karim1504[/b][/b]

الان انجمن زده

[b] [b]Reza6662[/b][/b]

از عزیزان مخالف....و بسیار با معلومات که خیلیها باهاش درگیر بودن

و صدها نفر دیگه

علت افول اکثرشون رو هم پیدا کردم: هرکی باسواد بوده و بعد بهش مدیریت داده شده به جز اندک مواردی, همه, اون شوقشونو از دست دادن.باور نمکنید خودتون برسی کنید.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی از سامان و بابک یاد نکرد!؟
سامان که یکدفعه ای غیبش زد ! بابک هم که یه مدت برگشت باز مثه اینکه رفت کما!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قضیه رفتن سامان رو من تقریبا می تونم حدس بزنم و به مصطفی بر می گرده!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MOHAMMAD' timestamp='1351454635' post='279507']
اسی جان، البته داش علی از کابران قدیمی هستند، بله در کاربران جدید هم کاربران با سواد و خوبی وجود دارند، مثل عزیزانی که نام بردید.
[quote]خيلي هاي ديگه كه رفتند ، بعضي ها متاهل شدند ، بعضي ها هم ديگه از سايت ( كلا از نت يا مسائل نظامي ) بريدند ، واقعا مشكلات و دغدغه تو جامعه امروزي زياده ، زياد ...[/quote]

بله درسته، ولی خیلی ها هم از بی مهری بقیه کاربرا بریدن و رفتند، وقتی شما می بینید که تاپیک نظامی که شاید 20 ساعت یا بیشتر از وقتتو گرفته( با بقیه هزینه های مستقیم و غیر مستقیمش کاری ندارم)، با زیر 1000 بازدید و زیر 10 پست به تاریخ می پیونده، ولی تاپیکهای خاله زنکی و خبری غیر مفید در صدر اسکرول جای دارند، چه انگیزه ای برای افرادی مثل ابراهیم، فلانکر و بقیه ای که رفتند می مونه؟

بریم دعا کنیم امثال علی و سینا و کلنل و بعضی دیگه کاربرایی که اسمشون یادم نمیاد هستند و علی رغم همه این بی مهری ها دارند چراغ این سایت رو روشن نگه می دارند و الا خیلی قبلتر خود سایت هم به بایگانی تاریخ پیوسته بود.
[/quote]
.
.
محمد جان چي شد امير1357 رفت و محمد اومد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1351888572' post='280332']
[quote name='MOHAMMAD' timestamp='1351454635' post='279507']
اسی جان، البته داش علی از کابران قدیمی هستند، بله در کاربران جدید هم کاربران با سواد و خوبی وجود دارند، مثل عزیزانی که نام بردید.
[quote]خيلي هاي ديگه كه رفتند ، بعضي ها متاهل شدند ، بعضي ها هم ديگه از سايت ( كلا از نت يا مسائل نظامي ) بريدند ، واقعا مشكلات و دغدغه تو جامعه امروزي زياده ، زياد ...[/quote]

بله درسته، ولی خیلی ها هم از بی مهری بقیه کاربرا بریدن و رفتند، وقتی شما می بینید که تاپیک نظامی که شاید 20 ساعت یا بیشتر از وقتتو گرفته( با بقیه هزینه های مستقیم و غیر مستقیمش کاری ندارم)، با زیر 1000 بازدید و زیر 10 پست به تاریخ می پیونده، ولی تاپیکهای خاله زنکی و خبری غیر مفید در صدر اسکرول جای دارند، چه انگیزه ای برای افرادی مثل ابراهیم، فلانکر و بقیه ای که رفتند می مونه؟

بریم دعا کنیم امثال علی و سینا و کلنل و بعضی دیگه کاربرایی که اسمشون یادم نمیاد هستند و علی رغم همه این بی مهری ها دارند چراغ این سایت رو روشن نگه می دارند و الا خیلی قبلتر خود سایت هم به بایگانی تاریخ پیوسته بود.
[/quote]
.
.
محمد جان چي شد امير1357 رفت و محمد اومد ؟
[/quote]

بعضی آدم ها وقتی هستند قدرشان را نمی دانیم و وقتی رفتند جای خالیشان شدید حس می شود
جا دارد از این جا از جناب آقا علی ، آقا سینا ، جناب مهدوی3d ( که خیلی ارادت دارم) و همه دوستان که کار علمی و نظامی را در سایت روشن نگه داشته اند تشکر نمود ، واقعا ممنون
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محمد جان چي شد امير1357 رفت و محمد اومد ؟[/quote]

شما معلوم میشه از خیلی قدیم میلیتاری رو دنبال می کنی یا اینکه احتمالا قبلا با نام کاربری دیگه ای فعال بودی! چون این قضیه رو اکثرا به یاد نمیارن!

حقیقتش اون یه نام کاربری بود که بعضی وقتا توی نت ازش استفاده می کردم، بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که حالا که می خوام توی میلیتاری کارمو ادامه بدم بهتره از اسم واقعی خودم استفاده کنم تا بهتر با بچه ها ارتباط برقرار کنم.

البته اکانت گالریم هنوز به همون نام هست! مثل خیلی های دیگه!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلم میخواد اینت تاپیک رو بیارم بالا که شاید بعضی ها به خودشون بیان کسانی که توی همین تاپیک ازشون به خاطر شرایط فعلی میلیتاری تشکر کردید رو حالا باید به همون کاربران قدیمی منتقل کنیم

داش علی ، مصطفی ، گوبلز

یعنی واقعا بیایم از الان تصمیم بگیریم که این روند و رویه ای که توی سایت هست رو تغییر بدیم بخدا که خیلی خوب میشه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت شده کپی‌ لینکهای مشرق تابناک فارس آخرین شاه کارم که سمند بود سایت داره تغییر کاربری میده پس بایدم آدماش تغییر کنن الان افراد مطلع سایت به تعداد انگشتان یک دست
عملا ۸۰%تاپیکا ارزشه خوندن ندارن بهترینش شده تحلیل خبرها که بازم تو سایت فارس مشرقم من می‌تونم دنبال کنم دلیلی برای آمدن به میلیتاری نیست فقط سری به تاپیکای یکسال گذشته بزنین بعد به صفحه اول بیاین و مقایسه کنین
تاوقتی که ما به افرادی که باعث رشد سایت شدن اهمیت ندیم یا خودمون بندازیمشون بیرون یا راهو‌ براشون صاف کنیم همین می‌شه اگر فردا مقاله در مورد پختن‌اش دوغ دیدین تعجب نکنین اسم سایت میلیتاری هست محتویاتش ولی‌ این نیست ما میزاریم گوبلز بره ولی‌ نویسنده رویاهای شبانه بمونه پس بایدم بجای تانک فلان بشینیم سمند بخونیم
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب نگاه کنید برادر من زدن تاپیک علمی وقت می خواد یک ، دو علم می خواد ، سوم
[b]حال[/b] می خواد !

خوب من که نمی تونم در مورد علم کاربران قضاوت کنم ، اما مطئننا وقت دارند که اینقدر داخل سایت آنلاین می شوند . اما متاسفانه نه حال زدن تاپیک درست حسابی رو دارند نه اینکه نیازی داخل خودشون می بینند .

ببخشید این طور می گم ولی 4 تا تاپیک بیخود تو اسکرول هست که کاربرا تمام انرژیشون رو گزاشتند داخل اون ها !

1- این قضیه امر به معروف و نهی از منکر که دیگه واقعا لوس شده ! ملت دوست دارند تا حرف خودشون رو به کرسی بنشونند ، همین هم باعث شده یه سیکل باطل ایجاد بشه و ملت تو سر و مغز هم دیگه بزنند.
2- تاپیک شهدای لواابالفضل عباس ! شاید به خاطر این حرفم کلی منفی بگیرم ، ولی من ابایی از این موضوع ندارم که عقیدم رو بگم !
دوستان میرند اونجا یه عکس شهید می بینند ، شروع می کنند کاش ما هم اونجا بودیم ، واااااااااااااااای این بچه داشت ! وای ما چه قدر بی غیرت شدیم ! کلنا عباسک یا زینب ! :waitung: خداییش هیچ فرقی این بحث هاش با شبکه های اجتماعی نداره که میاند لایک می زنند و میگند عسیسم ، ایول ! و .... not_talking
ما اگر بیل زن هستیم بیل ایران خودمونیم رو بزنیم ! ما تو حوزه های مختلف چقدر مشکل داریم ؟ مطمون باشید جهاد علمی صدها برابر جهاد در جنگ ارزش داره ، ما 1-2 میلیون نظامی داریم وسه امنیتمون ، لازم نکرده بسیجی و ... بفرستیم ! ما هم که جنگ درنمون نیست ! داخل سوریست ....

شما اگه بنشینید 4 تا تاپیک بنویسید ، علم اطرافیانتون رو زیاد کنید می ارزه به اینکه 200 تا سلفی رو بکشید ! الان علم داشته باشی قدرتمندی وگرنه.... شما فقط فرض کن اگه ما به سطح تکنولوژی تانکی مثل آبرامز برسیم ، اصلا دیگه نیازی هست در برابر این وجوش ترسی به دل راه بدیم؟ مقاومت زرهی 1750 میلی متر ! حالا این ها هرچقدر دوست دارند ، rpg7 و 29 و ... به سمت این تانک شلیک کنند .... تازه قبل از اون شما فرض کنید ما فقط سیستم FLIR آپاچی رو بتونیم روی کبرا ها نصب کنیم با تیربارش ! از چندین کیلومتری با تشخیص شعله خروجی اسلحه سلفی رو شناسایی می کنی و طوری می زنیش که نفهمه از کجا خورد !

بالاخهره هر کدوم از ما قراره 2 روز دیگه تو این مملکت یه جایی رو بگیریم حالا چه زمینه کاریمون civil باشه چه نظامی باشه ! پیشرفت در هر زمینه ای امنیت ما رو تضممین می کنه .... نه شهادت .... شما ببین انگلیس یه ارتش حرفه ای 80 هزار نفری الان داره ولی سطح تکنولوژیکش کمیت رو جبران می کنه ....

3- تاپیک تحولات سوریه که با احتساب اون 376 صفحه قبلی و این 10 صفحه جدیدش حساب کنید چقدر کاربرا روش وقت گذاشتند (فکر نه ها ! ) اینجا سایت نظامیه ، اگه فکری تو این تاپیک بود می نشستید در مورد مسائل نظامیش بحث می کردید تا اینکه الان چند نفر مردند و ....

[b]وقتی که عکس یه شهید 4 برابر آخرین پست تاپیک یکی از مدیران ! مثبت می گیره ! انتظار بیشتری هم نمیشه داشت ...[/b]

4- تاپیک های کپی پیست مشرق .... عملا اکثرشون هیچ چیز خاصی ندارند !.... ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته حامد جان منم باهات موافقم منم همینا رو میگم اما کو گوش شنوا

من عمدا این تاپیک رو بالا آوردم تا ببینید وضعیت سایت چطوریه ؟؟؟ اکثر کاربرایی که تو همین تاپیک پست دادن مثل جناب مصطفی و ... هم از سایت رفتن و سایت داره با سرعت نور به سمت قهقرا میره حتما باید در این مورد فکری اساسی بشه و تجدید نظری صورت بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='shsshed' timestamp='1376896406' post='331045']
میسالو را کسی یاد نکرد
[/quote]

میسالو حیف بود اگر کمی کنترل و به او جهت میدادیم خیلی مفید برای سایت مفید می گشت
و یک منبع خوب اطلاعاتی جهت سیستم های الکترونیک و مخابرات بود
البته متاسفانه دوستان هم کمی با پیش فرض حرف هایش را نگاه می کردند

منم دارم می روم، فردا احتمالا خداحافظی می کنم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1351454979' post='279510']
دوستان خيلي از بزرگان و دوستان ديگه كم‌پيدا و ناپيداي سايت رو نام بردن.

اينجا جا داره از دو تن از بزرگترين مخالفان باسواد نظام كه از قضا پست‌هاي بسيار خوب و مفيد و عالمانه‌اي ارسال مي‌كردن هم نام ببرم : reza6662 و parviz .

قديمي‌هاي سايت، بحث‌هاي داغ نيمه سياسي - نيمه نظامي كاربران و اين دو عزيز رو بخوبي بياد دارن. بحث‌هايي به غايت خواندني و البته پر مغز.

من خودم از اينكه گاهي در كلامم، حرمت ايشان رو نگاه نداشته‌ام پشيمونم و اي كاش فرصتي پيش بياد كه بابت لحن كلامم (و نه اصل كلام و پاسخ‌هام) ازشون عذرخواهي كنم.

---------------------------------------------------------------

در كنار اين عزيزان امپراطور و سعيد (seginem) عزيز هم خيلي چيزها رو بهم ياد دادن و متأسفانه بسيار كم پيدا شدن. تمامي اين عزيزان هم حداقل بالاي سي سال سن و سالشون بود.

جناب آرماني هم كه حق استادي گردنم داشتن هم ناپيدا شده‌ان.

از قضا با حسين (hosseingmn)‌ همين چند روز پيش، چند ساعتي تلفني حرف زديم و يادي از گذشته‌ها كرديم.

برادر سعيد هم گاهاً اونقدر ناپيدا مي‌شن كه شايد بهتر باشه از وي هم يادي كرده باشيم hee_hee !!

=============================================

در كل سعدي درست مي‌گه كه مرد نكونام نميرد هرگز و مرده آنست كه نامش به نكويي نبرند!

اين عزيزان بعد از رفتنشون هم اسم و ياد نيكشون باقي مونده. ولي من و امثال من روزي كه از سايت بريم، جشن و سرور ملي برپا خواهد شد.

اي كاش روي رفتار و حرف‌هام دقت بيشتري داشته باشم ...!
[/quote]

[b]من هم با دیدن این تاپیک یاد گذشته افتادم. گذشته ای که همه چیز آروم بود من چقدر خوشبخت بودم سایت چه میزان فعال بود هزینه سرور با دلار 1000 تومنی چقدر کم بود.[/b]

[b]البته من خیلی وقت هست که به این فکر می کنم به خیلی افراد بی احترامی کردم و خیلی از دوستانم رو ناراحت کردم.[/b]

[b]بخصوص همین دو عزیزی که برادر مصطفی ازشون یاد کرد.[/b]

[b][size=5]من هم بصورت رسمی و کتبی ازشون عذرخواهی می کنم.[/size][/b]

[b]امیدوارم بگذارند به حساب جوانی و خامی سعید اون روزگار.[/b]

[b]اگر میشد دوستان قدیمی رو دوباره در سایت جمع کرد؟[/b]
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote][b]هزینه سرور با دلار 1000 تومنی چقدر کم بود.[/b][/quote]کردی کبابم... :crying: یعنی جزغاله شدم! :mrgreen: [/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote][b]اگر میشد دوستان قدیمی رو دوباره در سایت جمع کرد؟[/b][/quote]به نظرم اگر سایت سرپا باشه و اوج بگیره، عزیزان قدیمی هم باز وقتی یادی از گذشته‌ها بکنند، شاید بدشان نیاید که دوباره بیایند و یادی از میلیتاری و دوستان بکنند. :rose: [/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.