ghermez

يادي از قديمي ها

Recommended Posts

[color=#FF0000]...[/color]

[quote]ز-علت دیگه هم که بعضی از دوستان اشاره کردن و درباره ی افرادی مثل من صدق می کنه(که بیشتر در فکر ایجاد تاپیک بودن نه بحث کردن) این هست که تاپیکها زود از صفحه ی فروم حذف می شدند که این هم خودش به همون مشکل بالا برمیگیرده[/quote]

خوب در واقع این مشکل شما دوستان هست,چراکه آدرس اینجا یک /forum در انتهاش داره ,نه فقط . یا blogfa , ir ,فروم یعنی همین

شما هیچ فرومی رو نمیتونی پیدا کنی که در اون فقط و فقط در یک مورد به خصوص بحث بشه

نمیشه که فروم رو محدود کرد (طوری که ماهیت فروم بودنش رو از دست بده), که چند کاربر باسواد ناراحت نشوند ... افرادی که رفتند و دوست دارن فروم برگرده به همون دورانش که 10 15 نفر بیش نبودند و محور تاپیک ها یکسان بود,مگر اتاق کنفرانسه؟
  • Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الف- اگر کسی قاهر نمی دونم چند رو با اف 5 هم مقایسه بکنه ... چه برسه به اینکه بخواد با هورنت مقایسه ش بکنه. حالا من نمی دونم کسی از بچه های اینجا چنین مقایسه هایی داشته یا نه؟ مثل اینه که بخوای فرغون رو با جیپ مقایسه بکنی. میشه به نظر شما هر چی رو که جرخ داره با هم مقایسه کرد؟

...

ج- من نمی گم که کی باید اینجا بحث بکنه یا نکنه. من حرفم این بود که کسانی که فکر تاپیک درست کردن بودن (شما می تونی بهش بگی افزایش بار علمی فروم) چون می دیدن که به تاپیکها شون توجهی نمی شه دل زده می شدن و کنار کشیده می شدن. اگر چهار صفحه قبل رو به دقت بخونی اسم خیلی هاشون رو می تونی ببینی

د- اون زمان که من و دوستانم اینجا فعالیت می کردیم بحثها محدود به چند تا موضوع نبود بلکه درباره ی همه مسائل نظامی بحث می کردیم. هر کس بسته به علاقه و ظرفیتش. اون زمان کسی رو محدود نمی کردیم. الان هم از اون بچه ها کسی اگر باشه اهل دیکتاتوری نیست. بعدش هم ما 15 نفر نبودیم. خیلی خیلی بیشتر از این حرفها بودیم. ریزش اصلی بچه های میلیتاری بعداز اون حرکتهای احمقانه ی سال 88 شروع شد که یه سری توی خیابونها کارهای احمقانه کردن و بچه های میلیتاری بینشون(از نظر سیاسی) دو دستگی شدیدی ایجاد شد و شد آنچه که شد

به قول سلمان بعد از جریان سقیفه :کاردید و ناکردید

ه- از لطف شما و دقت شما تشکر می کنم و معذرت می خوام اگر حرفهام توهین امیز بود به قول برادران افغان: از تلخ پروا نیست

و من الله توفیق

رضاکیانی موحد

//

ویرایش شد

از استفاده از عبارات نامناسب بپرهیزید

cheka

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ب- چیزی نمی نویسیم چون بحث کردن توی تاپیکی که قاهر313 رو با اف-18 بخواد مقایسه کنه احمقانه تر از این هست که ادم بخواد وقت و عمرش رو روش بذاره(ایضا تاپیکهایی از این دست که بدبختانه کم هم نیستن) به هرحال[/quote]

[quote]الف- اگر کسی قاهر نمی دونم چند رو با اف 5 هم مقایسه بکنه احمقه چه برسه به اینکه بخواد با هورنت مقایسه ش بکنه. حالا من نمی دونم کسی از بچه های اینجا چنین مقایسه هایی داشته یا نه؟ مثل اینه که بخوای فرغون رو با جیپ مقایسه بکنی. میشه به نظر شما هر چی رو که جرخ داره با هم مقایسه کرد؟[/quote]

شما نمیدونی کسی اینجا چنین مقایسه هایی داشته یا نه ؟
با توجه به نقل قول "ب" در بالا,وجود داشته (میدونستید) در این فروم چنین مقایسه ای و شما نه تنها اونهارو احمق خواندید ! بلکه تاپیک های از "اون" دست ,که ایجاد شده رو هم پست دهندگانش رو احمق میدونید

[quote]ج- من نمی گم که کی باید اینجا بحث بکنه یا نکنه. من حرفم این بود که کسانی که فکر تاپیک درست کردن بودن (شما می تونی بهش بگی افزایش بار علمی فروم) چون می دیدن که به تاپیکها شون توجهی نمی شه دل زده می شدن و کنار کشیده می شدن. اگر چهار صفحه قبل رو به دقت بخونی اسم خیلی هاشون رو می تونی ببینی[/quote]

گفتم مشکل خودشونه ,تعداد کاربر بالا رفته و فعالیت بیشتر و گسترده تر ,بعضی قدیمی ها نتونستن خودشون رو با محیط جدید وقف بدند,به همین سادگی.

[quote]د- اون زمان که من و دوستانم اینجا فعالیت می کردیم بحثها محدود به چند تا موضوع نبود بلکه درباره ی همه مسائل نظامی بحث می کردیم. هر کس بسته به علاقه و ظرفیتش. اون زمان کسی رو محدود نمی کردیم. الان هم از اون بچه ها کسی اگر باشه اهل دیکتاتوری نیست. بعدش هم ما 15 نفر نبودیم. خیلی خیلی بیشتر از این حرفها بودیم. ریزش اصلی بچه های میلیتاری بعداز اون حرکتهای احمقانه ی سال 88 شروع شد که یه سری توی خیابونها کارهای احمقانه کردن و بچه های میلیتاری بینشون(از نظر سیاسی) دو دستگی شدیدی ایجاد شد و شد آنچه که شد[/quote]

اون موقع شما مدیر کل نبودید پس اگرم میخواستید نمیتونستید محدود کنید اقا سعید تصمیم گیرنده بودند,اون زمان به دلیل اینکه میلیتاری تازه تاسیس شده بود فضای فروم اونگونه بود(مطابق میل شما) نه به خاطر خواست شما ! ولی الان 4 سالی میگذره و خوب تعداد کاربرا, مدیرا و بحث ها زیاد شده.
بازم میرسیم به عبارت : مشکل خودشون بوده

[quote]ه- از لطف شما و دقت شما تشکر می کنم و معذرت می خوام اگر حرفهام توهین امیز بود به قول برادران افغان: از تلخ پروا نیست[/quote]

معذرت خواهی چرا ؟ شما رسما به "ما" گفتید احمق به پشتوانه قدیمی بودنتون وگرنه کسی دیگه اگر جای شما بود اخطار میگرفت یا بن میشد.

Correction : از بی تربیت پروا نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][background=rgb(248, 241, 243)][color=#ff0000]دوستان از ادبیات توهین آمیز استفاده نکنید[/color][/background][/right]

[right][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 241, 243)][color=#FF0000]پست ها و عبارات نامناسب و منحرف کننده از تاپیک ویرایش شدند[/color][/background][/font][/right]

[right][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 241, 243)][color=#FF0000]تاپیک بازگشایی شد[/color][/background][/font][/right]
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ابراهیم گل خیلی خوش برگشتی به خونه اخوی !

[quote] [font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][color=#000080]مدت زیادی بود که به میلیتاری سر نزده بودم و به طور اتفاقی به یادش افتادم.[/color][/size][/font] [/quote]

اما جای تعجب داره تونستی میلیتاری رو فراموش کنی ! آقا ماها روش های ترک زیادی امتحان کردیم ولی نشد ؛ شما میگی که چطور تونستی میلیتاری رو فراموش کنی ؟!

مثل اینکه در این زمینه هم استاد هستید ! :mrgreen: :winking:

نکته جالب اینه که شما بعد چندین سال غیبت ؛ در سال 93 دوباره برگشتی به سایت و الان هم با ارسال قبلی تعداد ارسال های پست شما به 1393 رسیده ! big_grin
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
بنده هم از بازگشت مجدد شما ابراز خوشحالی میکنم , امیدوارم این بازگشت فقط به حضور موقت خلاصه نشه و ما مثل گذشته بتونیم از وجود شما بهره ببریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000080][font=tahoma, geneva, sans-serif][right]محمدعزیز که نام قبلیش امیر1351 بود[/right][/font][/color][/quote]

البته امیر 1357 بود! گویا پیری و ازدواج و اینا تاثیرات خودشو گذاشته! icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یاد کاربر سوپر حزب اللهی به نام 100 هم بخیر . ادم گلی بود .... البته یکم تندرو هم بود ولی بازم دمش گرم .

یه چند وقتی تویه یکی از فروم های خارجی اومده بود کمک (میثم هم اومد) اما هر دوشون در رفتن :))))))
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='haman10' timestamp='1403461561' post='387610']
یاد کاربر سوپر حزب اللهی به نام 100 هم بخیر . ادم گلی بود .... البته یکم تندرو هم بود ولی بازم دمش گرم .

یه چند وقتی تویه یکی از فروم های خارجی اومده بود کمک (میثم هم اومد) اما هر دوشون در رفتن :))))))
[/quote]

نرفتند که...
با نام کاربری bl----er میان !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALFARD' timestamp='1403461775' post='387611']
نرفتند که...
با نام کاربری bl----er میان !
[/quote]
واقعا ایشون هستند؟ من چقدر برای این رضا (100) احترام قائل بودم خدایی. یعنی حرف هایی که این بلندر به من زد رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. اگه واقعا خودش باشه که.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادش بخیر دهنمون سرویس شدتا تونستیم عضو انجمن شیم مگه آقا سعید رضایت می دادند fi_lone_ranger
جناب واریور رو از قلم نندازین البته هنوزم فعالند ایشون :rose:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.