ghermez

يادي از قديمي ها

Recommended Posts

به به مخلص ژنرال حسین خودمون!

کجایی بابا احوالی بگیر!

حداقل هفته ای یه بار بیا سر بزن به یاد اون قدیما.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادش بخیر یه کاربری بود که بخاطر تاپیک های تکراری که میزد اخطار گرفت دیگه کم مونده بود اخراج بشه اما کم کم مطالب خوبی فرستاد کار به جایی رسید که مدیر شد اما زیاد طول نکشید که به خاطر مشکلی که داشت نتونست ادامه بده بعد از چند وقتی که برگشته دیگه اون کاربر قبلی نیست چرا
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]سلام،مغزهای متفکری حضور داشتن و دارن.....ان شاالله هر جا که هستن موفق باشن....[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک برادر دیگه هم بود آیلومیناتور خیلی با حال بود تاپیکاش پر مغز بود هیچ وقت کل کل هاش رو با جناب چکا از یادم نمیره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

من ي سوالي داشتم چرا كاربر گوبلز يا آقاي سينا نوريخاني با اين همه فعاليت و با معلومات بالا از سايت رفتن؟

مشكل چي بود؟

خيلي حيفه يك همچين كاربري رو از دست دادن

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

من ي سوالي داشتم چرا كاربر گوبلز يا آقاي سينا نوريخاني با اين همه فعاليت و با معلومات بالا از سايت رفتن؟

مشكل چي بود؟

خيلي حيفه يك همچين كاربري رو از دست دادن

به دلیل مشکلات شخصی .

دلیل اصلی رو به کسی نگفتن .

هرجا هستن ، شاد و سالم ، زندگیشون رو بگذرونن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به قدیمیها و جدیدیها.امیدوارم همتون سالم و سرحال باشین.نمیدونم کسی منو یادش مونده یا نه.هرچند من کوچکتر از اون هستم و در برابر بزرگان عددی نبودم که بخوام تو یاد دوستان مونده باشم.چند سالی بود که بدلیل مشکلات زندگی نتونستم بیام تو سایت.امشب یکدفعه یاد اینجا افتادم.اومدم ببینم حال و هوا چطوریه و از قدیمیها کیا هستن که به این تاپیک رسیدم.یادش بخیر.فکر کنم یکی دو سال بدون اینکه عضو سایت بشم میومدم و مطالب رو میخوندم.خب اونموقع حتی در حد یه ایمیل درست کردن هم کار با اینترنت رو بلد نبودم.ولی متاسفانه تو تاپیکها که یکم چرخ خوردم خیلی کم شد که قدیمیهای سایت رو ببینم

حالا اگر خدا عمری بده و یاری کنه امیدوارم از این به بعد بتونم بیام توی سایت و در خدمت دوستان باشم و تلاشمو بکنم تا هرچند اندک بتونم به اطلاعات دوستان اضافه کنم

سلام .

خوش اومدید .

336 ارسال دیگتون کجاست ؟

پستای قدیمی خونم اومده پایین .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوستان عزیز و گرامی من.. ایا من را به یاد دارید؟ استاتوس اینجانب هنوز هم بسته هست....

در ضمن اینجا فیسبوک نیست ... و من الله توفیق.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

استاتوس بنده هم ازچند ساعت پیش بسته شده

متوجه شدم دوست عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا در تاپیک مناسب این مسایل رو مطرح کنید نه اینجا :|

ستون استاتوس بنا به صلاحدید مدیران فعلا از دسترس خارج شده و با تدوین قوانین جدید برای آن دوباره در دسترس قرار می گیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.