ghermez

يادي از قديمي ها

Recommended Posts

البته برادر سعید به نظرم بیشترین ظلم رو در حق برادر REZAT1980 انجام دادید .... ببخشید ها ولی وقتی شما تاپیک انتقال مدیریت می زنید و بعد از اون من احمق شروع می کنم به گفتن رضات شاه ! (که بابتش همینجا عذر خواهی می کنم ) و اختیارات منتقل نمیشه ، این خودش نوعی تمسخر محسوب میشه از دیدگاه من ! که گرون برای افراد تموم میشه !....

زیاده جسارت است ....

من از Davoud هم عذر خواهی میکنم که زیاد باهاشون تند رفتار کردم ! ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب نمی دونستم تاپیک رو بیارم بالا اینقدر ازش استقبال میشه و دوستان میان اعتراف بکنن :mrgreen:

به هر حال به نظرم وضعیت سایت محبوبمان در خطره فضای سایت مناسب یک جمع علمی و فرهیخته نیست سیاسی بازی و طرفداری از یک جناح خاص باعث شده که الان وضعیت اینگونه باشه

ای کاش مدیریت محترم فکری اساسی برای وضعیت سایت بکنند واقعا حیف است این فروم و بچه ها خیلی قابلیت دارند خیلی پتانسیل دارند میتونیم تبدیل بشیم به یک الگو در زمینه ی فروم های علمی ( بدون در نظر گرفتن موضوع )

[color=#0000ff][b]امیدوارم اوضاع جوری باشه که چند وقت دیگه دوباره بیایم به تاپیک و با دیدن این پستها لبخندی بزنیم و از بهبود اوضاع سایت لذت ببریم [/b][/color] :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه جسارت من را ببخشید که در حضور قدیمی های سایت اظهار نظر می کنم ولی ای کاش این تاپیک را بالا نمی آوردید چون فقط باعث میشه دل آدم بگیره !!خدایی نگاه کنید چقدر صحبت شد ه جلوی سیر نزولی سایت گرفته بشه ولی نشد که هیچ بالعکس این سیر سرعت هم می گیره نمونش هم غیبت سینای عزیز است از اون بدتر اینکه عامل مشکل سازی مثل استاتوس هم که مدتی حذف شد شوربختانه دوباره برگشته در حالی که بارها تاثیر مخربش را نشان داده ما از قدیمی ها یاد می کنیم ولی نمیگیم اگر نیستند حق دارند چرا که دیگر در شان آنها و دانش آنها نیست در چنین محیطی فعالیت علمی داشته باشند یادم میاد سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ با دیدن نوشته های آقا علی بود که به شدت علاقه مند موضوعات نظامی به شکل تخصصی شدم و این انگیزه مطالعه برای من ایجاد می کرد الان چی ؟ البته منکر زحمات بی شائبه بزرگوارانی مثل آقا سعید و آقامصطفی و دیگر عزیزان نیستم اما گمان می کنم شما هم با حقیر هم دیدگاه باشید که ما نیازمند یک تجدید نظر جدی هستیم .... به امید دیدن دوباره میلیتاری واقعی به همان شکلی که می شناختیم ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید بحث اینه که جو سایت مقداری ناجوره من که کمترینم و ادعای سواد ندارم ولی خودم اصلا دل و دماغ فعالیت ندارم پیش خودم میگم وقتی برای کسی مهم نیست من برای چه کسی تولید محتوا کنم ؟ نشستم و فقط نظاره گر هستم

هر کسی میتونه در حد سوادش به رونق سایت کمک کنه اما باید این شرایط و محیط فراهم بشه تا کاربران به وجد بیان و ذوق بکنن برای نوشتن و ارسال مطلب من هر روز که سایت رو باز می کنم و می بینم تاپیک های چرندی مثل سوریه و مصر و تاپیک های خاله زنکی روی اسکرول هستش آه از نهادم بلند میشه

چاره ی این کار هم فقط و فقط در دستان مدیریت هستش و بس مدیریت باید با سیاست گذاری جدید سایت رو به وضع سابق ( سابق که نه به طور کامل ) و متفاوت با چیزی که امروز دیده میشه هدایت کنه

الکترو جان اگر روزی شما نبودی من حتما از شما به عنوان کسی که 24 ساعته آنلاین هست یادی خواهم کرد و شما رو به نسل های آینده خواهم شناساند :mrgreen: ( عجب جمله ای شد :laughing: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دل و دماغ ندارید چون اولا دغدغه ندارید دوما فعلا امکان ارتقا درجه که مهمترین مشوق کاربرا هست متاسفانه به دلایل فنی فراهم نیست.
تاپیک سوریه و مصر به عنوان تاپیک‌های حاوی بحث‌های استراتژیک و مهم جز مهمترین و بهترین های سایت هستند. الان تو پاکستان دیفنس تاپیک سوریه تا 500 صفحه پیش رفته. اگر این تاپیک ها رو دنبال کنید اتفاقا خیلی اطلاعات علمی هم ازشون درمیاد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا برادر دغدغه هست اما خب همه ی مسائل را هم نمیشود گفت

شما در دفاع از این دو تاپیک چیزی ندارید بگید جز اینکه همین دو مسئله مطرح بشه حالا هر فرومی هر کاری کرده مگه ما هم باید انجامش بدیم ؟؟؟ همانی که عرض کردم قبلا باید اجرا بشه رسالت میلیتاری چیز دیگری هستش نه سیاسی گری و غیره دوستان علاقمند به این مسائل بهتره بروند در فروم های مخصوص این کار فعالیت کنند

اتفاقا من اصلا به دو تاپیک ها سر نمیزنم و نخواهم زد علاقه ای ندارم وقتم را صرف مسائلی کنم که ذره ای به آنها اعتقاد ندارم این تاپیک هم به اندازه ی کافی منحرف شده گمان کنم این بحث جایش اینجا نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][quote name='Electro_officer' timestamp='1376930873' post='331230']
نمیدونم اگر منم روزی نباشم کسی یادی از من حقیر میکنه یا نه! :neutral:
[/quote][/center]

[center][b]آره عزیزم یادت میکنیم ! ازت توی ذهنمون یه پرتره میکشیم در حد این ... [/b][/center]

[center] hee_hee :mrgreen: :winking: :rose:[/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10247/Iranian_Navy_Day_Artwork_03_Medium.jpg[/img][/center]
[center]
[/center]
[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10247/25.jpg[/img][b] فقط لطفا بگو اون روز کی میرسه !!! [/b][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10247/25.jpg[/img][/center]

[center][b] :mrgreen:[/b][b] [/b] :laughing: rolling_on_the_floor[/center]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='BattleMaster' timestamp='1376928469' post='331222']
[center][size=6][b] :mrgreen:[/b][/size][size=6][b] [/b][/size][size=6][b]در راستای برداشتن اولین قدم برای احیای حضور اساتید[/b][/size][/center]
[center][size=6][b]خانه نشین و باز نشسته سایت ![/b][/size] :mrgreen:[/center]

[center][color=#008000][size=8][b] :mrgreen:[/b][/size][/color][color=#008000][size=8][b] [/b][/size][/color][color=#008000][size=8][b]گوبلز .... برگرد ![/b][/size][/color] :mrgreen:[/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/Goebbels.png[/img][/center]

[center][size=5][b] :rose:[/b][/size][size=5][b] [/b][/size][size=5][b]کمپین حمایت از بازگرداندن سینا گوبلز استاد ارجمند به فعالیت در سایت ![/b][/size] :rose:[/center]
[/quote]

[center][size=5][b]کمپین حمایت از احیای حضور و فعالیت اساتید[/b][/size][/center]

[center][size=5][b]خانه نشین و باز نشسته سایت اعلام میدارد ![/b][/size][/center]

[center][size=5][b]حمایت بی دریغ شما ملت بزرگوار میلیتار از بازگشت سینا گوبلز باعث شد[/b][/size][/center]

[center][size=5][b]جناب گوبلز به دامان علم پرور خانواده میلیتاری بازگردد[/b][/size][/center]

[center][b] :mrgreen: [/b][b] [/b][b][color=#008000][size=7]گوبلز ... متشکریم ![/size][/color] :mrgreen:[/b][/center]
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادمه یه زمانی یه کاربر افغانی داشتیم به نام سمندون که همه باهاش چپ بودن!! بنده خدا بلد نبود عکس آپلود کنه میرفت روی عکسای داخل کامپیوترش کلیک راست میکرد و آدرس عکسو کپی میکرد و میاورد توی سایت میذاشت!!بنده خدا فکر میکرد الان ما میتونیم بریم توو سیستمش عکسو ببینیم!!!

جا داره از برادر هگزمن هم یادی بشه که همیشه تاپیک های آماری از ادوات نظامی کشور های مختلف میذاشت
samandun
hexman
reza1980!!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.