ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ldmdff

در یک سازمان رزم 50 هزار نفره (در منابع اینقد ذکر کردند ) حتی در بهترین سیستم ها هم احتمال درز اطلاعات و جاسوسی وجود دارد

اینهم باید اضافه کرد که این سیستم به یک سیستم دیگر مانند ارتش سوریه متصل شده است

البته این افشا از طرف سوریه بنظرم نبوده

فرمایش شما صحیح است ولی این نفوذها بزرگترین ضرباتو بهمون زده باید رو سیستم ضد اطلاعات بیشتر کار شود تا از این قبیل اتفاقات جلوگیری شود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اسراییلی کثیف بهتره دهنتو ببندی و خفه شی بی وجود های ترسو واقعا برای مدیران سایت متاسفم چرت پرتهای این بی همه چیز رو منتشر میکنن

به پستت منفی دادم و فکر کنم یه منفی کافی نبود و این پست رو هم نوشتم

یا مثل من حرفی نزن یا اکه میخوای پست بدی مودب باش

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چتونه بابا انگار زدن محسن رضایی رو ترور کردن . من فقط از نگاه اسرائیل مسئله رو عنوان کردم . نیازی به دشنام گفتن و فحش دادن نیست . قرار نیست که هممون مثل هم فکر کنیم . این اتفاقات مثل ترور فرماندهان  برای تمام نیرو های نظامی چه ارتش اسرائیل و چه نیرو های مسلح منطقه می افته . دوستان صدای یا حیدرشون بلند شده . به صراحت اقای خامنه ای در نماز جمعه اعلام کرده هر جا هر کس هر گروهی بر علیه اسرائیل بجنگه ما ازش حمایت می کنیم . به صراحت در رزمایشات و رژه ها از نابودی اسرائیل سخن می گن . بعد بلند شدن اومدن لب گوش اسرائیل چندین گروه رو مسلح کردن انتظار دارن اسرائیل هم بشینه . بازی اشکنک داره سر شکستنک داره .

ما رو از روز 50 هزار سال نترسون جناب . سال هاست زیر موشک و انتحاری داریم زندگی می کنیم . مردم ایران در هشت سال جنگ چگونه زیر موشک های صدام و بمباران زندگی می کردند . ما 66 ساله داریم اینگونه زندگی می کنیم و به این زندگی هم عادت کردیم . هر چی دارید بدید به این اعراب و افتخار کنید که این اعراب بعد از شکست های پی در پی امروز نهایت هنرشون راکت پرانی به کشوریه که اندازه کهگلیو بیرحمده .

میثم عزیز

قطعا مابین مومنین به دین حضرت موسی (ع) و کافران یهودی (صهیونیستها) تفاوتهای عمیق و بنیادی وجود داره. درست مثل تفاوت مابین مومنین به دین پیامبر اسلام و کافران به ظاهر مسلمان (تکفیری ها)

یکی مثل شما در برابر جنایت و کودک کشی به نام دین ، ابراز انزجار و تنفر میکنه و یکی با افتخار این عمل رو انجام میده.

بنده بعنوان یک برادر هموطن شما، به شما و این تفکر آزادیخواهانه تون افتخار میکنم.  :rose:  :rose:

----------

و اما بعد :

دوستان عزیز. می دونم که به شدت ناراحت هستید و عصبانی. اما باید یکم معقول تر فکر کنید.

این حمله درسته که به ظاهر یک حمله نظامی بوده. اما در واقع یک حمله اطلاعاتی (با استفاده از ابزار نظامی) بوده.

جواب هم باید در همون سطح و در همون قالب باشه.

اگر "رژیم کودک کش" در زمان درگیری نظامی مستقیم (مثل جنگ 33 روزه) اقدام به چنین کاری میکرد، موشک باران و راکت باران توجیه داشت.

اما الان؟  

در واقع هدف یک اعلام جنگ اطلاعاتی هست. پس پاسخ هم باید در همون سطح باشه.

به زودی شاهد نتایج پاسخ اطلاعاتی طرف مقابل خواهیم بود  :winking:

دستور کار :

1. تمام شهروندان دارای تابعیت این "رژیم کودک کش" اهداف این پاسخ خواهند بود. (تأکید میکنم تمام شهروندان: نظامی-غیر نظامی، زن-مرد، پیر-جوان، کودک-بزرگسال و ...)

2. تمام سطح کره زمین و تمامی کشورهادر تمامی قاره ها، محل دادن پاسخ خواهند بود.

3. زمان این پاسخ دادنهای متوالی و تمام نشدنی، تابع هیچ شرط و فاکتوری نخواهد بود. به این معنی که ممکن است که یک هدف (شهروند) چندین سال شناسائی و رصد بشود و هیچ اتفاقی نیوفتد و شهروند دیگر در همان دقایق اولیه شناسائی، حذف شود.

4. هیچ پیش شرط و روش ثابتی و یکنواختی برای انتقام گیری وجود نخواهد داشت (انفجار به دلائل ناشناخته، حمله انتحاری، تصادف خودرو، شلیک گلوله و ...  کلا هر روشی که ممکن است که یک فرد حذف بشود.) و اصولا هیچ کدام از حذف ها، قابل ربط دادن به جریان مقاومت نخواهد بود. و طبیعتا ، بیانیه و ... هم صادر نخواهد شد  :winking:

هدف : ایجاد وحشت فراگیر و دائمی در بین شهروندان این رژیم (پاسخ سخت در جنگ اطلاعاتی)

این تو بمیری، دیگه از اون تو بمیری ها نیست. مطمئن باشید

به زودی زود، شاهد شروع بازی خواهیم بود  :winking:  :winking:

بقول معروف : شب دراز است و قلندر بیدار 

بنداز رو پرده بزار همه تماشا کنن

• Upvote 7
  • Downvote 45

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چتونه بابا انگار زدن محسن رضایی رو ترور کردن . من فقط از نگاه اسرائیل مسئله رو عنوان کردم . نیازی به دشنام گفتن و فحش دادن نیست . قرار نیست که هممون مثل هم فکر کنیم . این اتفاقات مثل ترور فرماندهان  برای تمام نیرو های نظامی چه ارتش اسرائیل و چه نیرو های مسلح منطقه می افته . دوستان صدای یا حیدرشون بلند شده . به صراحت اقای خامنه ای در نماز جمعه اعلام کرده هر جا هر کس هر گروهی بر علیه اسرائیل بجنگه ما ازش حمایت می کنیم . به صراحت در رزمایشات و رژه ها از نابودی اسرائیل سخن می گن . بعد بلند شدن اومدن لب گوش اسرائیل چندین گروه رو مسلح کردن انتظار دارن اسرائیل هم بشینه . بازی اشکنک داره سر شکستنک داره .

ما رو از روز 50 هزار سال نترسون جناب . سال هاست زیر موشک و انتحاری داریم زندگی می کنیم . مردم ایران در هشت سال جنگ چگونه زیر موشک های صدام و بمباران زندگی می کردند . ما 66 ساله داریم اینگونه زندگی می کنیم و به این زندگی هم عادت کردیم . هر چی دارید بدید به این اعراب و افتخار کنید که این اعراب بعد از شکست های پی در پی امروز نهایت هنرشون راکت پرانی به کشوریه که اندازه کهگلیو بیرحمده .

اتفاقا!!!

هنوز مونده تا معنی ترس رو بفهمی...

وقتی رهبر ما میگه با خاک یکسان میکنیم؛ دور نیست که با خاک یکسان بشید....

این نه فقط کلام سید ِ صادق؛ نه فقط کلام رهبر و مولای ما؛ بلکه این وعده خداست...

• Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چتونه بابا انگار زدن محسن رضایی رو ترور کردن . من فقط از نگاه اسرائیل مسئله رو عنوان کردم . نیازی به دشنام گفتن و فحش دادن نیست . قرار نیست که هممون مثل هم فکر کنیم . این اتفاقات مثل ترور فرماندهان برای تمام نیرو های نظامی چه ارتش اسرائیل و چه نیرو های مسلح منطقه می افته . دوستان صدای یا حیدرشون بلند شده . به صراحت اقای خامنه ای در نماز جمعه اعلام کرده هر جا هر کس هر گروهی بر علیه اسرائیل بجنگه ما ازش حمایت می کنیم . به صراحت در رزمایشات و رژه ها از نابودی اسرائیل سخن می گن . بعد بلند شدن اومدن لب گوش اسرائیل چندین گروه رو مسلح کردن انتظار دارن اسرائیل هم بشینه . بازی اشکنک داره سر شکستنک داره .

شما از دید " اسرائیلی ها ماجرا رو بیان نکردید! شما ماجرا رو از دید خودتون بعنوان یک اسرائیلی بیان کردید!
پس لطفا خودتون رو با ما جمع نبندید!
  • Upvote 11
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سپاه شهادت سردار محمد علی الله دادی را رسما اعلام کرد .....

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر نفرات ارتش اسرائیل در مرز سیستان و بلوچستان در حال کمک به گروه های مسلح جیش العدل توسط بالگرد های سپاه مورد هدف قرار می گرفتند و کشته می شدند ، خونشون گردن کی بوده ؟ معلومه گردن خودشون چون اون هان که از اسرائیل بلند شدند رفتن مرز ایران نه بلعکس . شما اگر نیرو های اسرائیلی در مرز کردستان بودن می شستی نگاه می کردی ؟

ایران چند بار با جنگنده حمله کرده به قلب پاکستان و کردستان عراق؟ کاری که اسراییل مرتبا انجام میده با کشور های اطرافش.

اسراییل موجودیتش بر اساس جنگ هست، وگرنه این رژیم هیچ معنا و مفهومی نداره بدون جنگ.

بعدش هم اینکه اگر فکر کردید اسراییل توی کردستان عراق و آذربایجان مامور و جاسوس نداره واقعا مشخصه که دارید کورکورانه از چیزی که نمیدونید دفاع میکنید.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نيروهاي اسرائيلي شب گذشته يك مجموعه رادار super pine از سيستم دفاع موشكي Arrow را به شمال اسرائيل منتقل كردند

(جهت مقابله با موشك هاي بالستيك)

nnud79oggcg0z45pocqv.jpg

op1hsc19myg4d83dvjo5.jpg

بدبختا همین الان جفت کردن...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

بزرگواران سایت

احترام دشمن را نگه دارید (البته هرجور صلاح میدانید تنها پیشنهاد بود )

جناب آریل

فرمایش جنابعالی متین

جنگ است

امروز شما زدید

ما هم سعی میکنیم جبران کنیم

مسلما در 

بازی جنگ همه طرفین در نظر خودشان ابزارهایی دارند که جبران نمایند

البته در مورد کهکیلو و بویراحمد فرمودید

باید عرض کنم

اگر کهکیلو که هیچ

شهر یاسوج هم از طرف همه قدرتهای بزرگ و استعماری مورد حمایت قرار میگرفت

مسلما بازهم دوام میاورد

البته یک نکته را هم بیاد عرض کنم

همانطور که فرمودید احتمالا حزب الله در اونجا مشغول به کاری هستش

همانطور که ما سی سال پیش در لبنان مشغول به کاری بودیم

کمی صبر لازم است

برادر این ادب شما میتونه الکوی خیلی از دوستان و البته خود من  باشه. توهین بیجا نه تنها فایده ای نداره، که طرف مقابل رو هم مجاز میکنه به ما توهین کنه.

اگر دوستان با عقیده ی جناب آریل مخالف هستند (که خودم هم جزوشون هستم)، باید با منطق که اتفاقا در مورد اعمال اسراییل خیلی هم کار سختی نیست، جوابش رو بدیم.  

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.