ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

بنداز رو پرده بزار همه تماشا کنن

شرمنده ، روی پرده انداختنی نیست

نه اینکه ما نخواییم بندازیم روی پرده هااااااا

آخه لا مصب خیلی سریعه

اونقدر سریع که حتی نمی تونی ببینیش

اونقدر سریع که حتی نمی تونی نفس آخر رو بکشی

اونقدر سریع که حتی فرصت ترسیدن رو هم ازت می گیره

فاتح ، با کسی شوخی نداره

اینم تقدیم به همه دوستانی که مثل خودم دلشون خونه :

شهید سید مرتضی آوینی : بیت المقدس ! آماده باش ، سپاه محمد (ص) خواهد آمد .

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر این ادب شما میتونه الکوی خیلی از دوستان و البته خود من  باشه. توهین بیجا نه تنها فایده ای نداره، که طرف مقابل رو هم مجاز میکنه به ما توهین کنه.

اگر دوستان با عقیده ی جناب آریل مخالف هستند (که خودم هم جزوشون هستم)، باید با منطق که اتفاقا در مورد اعمال اسراییل خیلی هم کار سختی نیست، جوابش رو بدیم.  

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب era_923

لطفتون عالیست

و تشکر میکنم از حسن توجهتان

البته جناب آرین در فرمایشتاشون نسبت به مقام معظم رهبری ادب رو حفظ کردند که قابل تشکر هستش با همه دشمنی که ممکن باهم داشته باشیم (هرچند اگر ایشان صحبتی هم میفرمودند بنظرم بازهم رعایت ادب از طرف ما واجب بود )

چتونه بابا انگار زدن محسن رضایی رو ترور کردن . من فقط از نگاه اسرائیل مسئله رو عنوان کردم . نیازی به دشنام گفتن و فحش دادن نیست . قرار نیست که هممون مثل هم فکر کنیم . این اتفاقات مثل ترور فرماندهان  برای تمام نیرو های نظامی چه ارتش اسرائیل و چه نیرو های مسلح منطقه می افته . دوستان صدای یا حیدرشون بلند شده . به صراحت اقای خامنه ای در نماز جمعه اعلام کرده هر جا هر کس هر گروهی بر علیه اسرائیل بجنگه ما ازش حمایت می کنیم . به صراحت در رزمایشات و رژه ها از نابودی اسرائیل سخن می گن . بعد بلند شدن اومدن لب گوش اسرائیل چندین گروه رو مسلح کردن انتظار دارن اسرائیل هم بشینه . بازی اشکنک داره سر شکستنک داره .

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش برخی منابع تعداد شهدای ما و حزب ا... برابر بوده، هر کدام 6 نفر.

انا لله و انا الیه راجعون!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شرمنده ، روی پرده انداختنی نیست

نه اینکه ما نخواییم بندازیم روی پرده هااااااا

آخه لا مصب خیلی سریعه

اونقدر سریع که حتی نمی تونی ببینیش

اونقدر سریع که حتی نمی تونی نفس آخر رو بکشی

اونقدر سریع که حتی فرصت ترسیدن رو هم ازت می گیره

فاتح ، با کسی شوخی نداره

اینم تقدیم به همه دوستانی که مثل خودم دلشون خونه :

شهید سید مرتضی آوینی : بیت المقدس ! آماده باش ، سپاه محمد (ص) خواهد آمد .

بسم الله الرحمن الرحیم

اقا میثم عزیز

ناراحت نباشید

البته شما درست میفرمایید فاتح هم موشک قدرتمندیست

اما این قدرت ازاون جنس قدرتهایست که طرف مقابل هم به بزرگتر و سریعترش مینازد

اما قدرت ما در جای دیگریست

قدرت ما در دلهای مومنینی هست از جنس جواد (جهاد عزیز)

که هرچه این دشمنان کشتند جهادها را

از خونشان هزاران جوان جهادی برخواست

به گزارش برخی منابع تعداد شهدای ما و حزب ا... برابر بوده، هر کدام 6 نفر.

انا لله و انا الیه راجعون!

جناب گریپن

برای ما متاسفانه

و

برای شهدا خوشبختانه

هدف را درست زدند

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به عنوان یه کلیمی با تمام وجودم..........لعنت خدا بر اسراییل...اسرائیلیان...ملعون..ادم کش...............اسرائیل======== لکه ننگ بر دامن دین یهود

آقا این بابا آریل مثل که از ایران رفته اونور آب داره زندگی میکنه . یه ذره نصیحتش کن که به راه راست هدایت بشه !

پی نوشت :

من جای مسئولین سایت بودم پیگیری میکردم ببینم کی به این پست منفی داده . هر کی منفی داده پتانسیل حامی اسرائیل بودن رو داره ها ! از ما گفتن .

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر کاری باید پاسخش شبیه همون باشه.اونا زرنگی کردن اومدن تو یه کشور ثالث بهترین فرماندهان مارو به شهادت رسوندن.پاسخش نباید شلیک موشک باشه که جنگ جدیدی راه بیفته.شرایط اقتصادی سیاسی و نظامی محور مقاومت الان جوابگوی جنگ با اسراییل و حامیانش نیست. بزارید قضیه عراق تموم بشه بعدم سوریه بعد نبرد بزرگ رو کلید بزنید.الان بهترین پاسخ ترور در مقابل تروره.شما فک میکنید فرمانده های اسراییلی به سوریه عراق کردستان عراق و جاهای دیگه نمیرن؟چرا ما نترکونیمشون؟یا مثلا یه بمب گذاری وسط تل آویو.کی میتونه ثابت کنه کار ما بوده؟
به هر حال جنگ امام حسین یا حضرت علی صلح امام حسنی هم داشته.یه جاهایی همه دوس داریم ککه پاسخ بدیم ولی الان شرایط سخته.حزب الله تو ده تا جبهه فقط وسط سوریه درگیره. از این ورم عراق...
بزارید به وقتش
هر کاری باید پاسخش شبیه همون باشه.اونا زرنگی کردن اومدن تو یه کشور ثالث بهترین فرماندهان مارو به شهادت رسوندن.پاسخش نباید شلیک موشک باشه که جنگ جدیدی راه بیفته.شرایط اقتصادی سیاسی و نظامی محور مقاومت الان جوابگوی جنگ با اسراییل و حامیانش نیست. بزارید قضیه عراق تموم بشه بعدم سوریه بعد نبرد بزرگ رو کلید بزنید.الان بهترین پاسخ ترور در مقابل تروره.شما فک میکنید فرمانده های اسراییلی به سوریه عراق کردستان عراق و جاهای دیگه نمیرن؟چرا ما نترکونیمشون؟یا مثلا یه بمب گذاری وسط تل آویو.کی میتونه ثابت کنه کار ما بوده؟
به هر حال جنگ امام حسین یا حضرت علی صلح امام حسنی هم داشته.یه جاهایی همه دوس داریم ککه پاسخ بدیم ولی الان شرایط سخته.حزب الله تو ده تا جبهه فقط وسط سوریه درگیره. از این ورم عراق...
بزارید به وقتش
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بزارید به وقتش
بزارید به وقتش

دوست عزیز حرفت درست ولی قدرت و تجهیزات اطلاعاتی اونا با حزب الله قابل مقایسه نیست که بشه این کارارو کرد

• Upvote 2
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینا حکم داعشی هارو تو دین اسلام دارن...........فقط منافع خودشون..مال خودشون..و...برای هیچ کسی ارزش قائل نیستند....گه داعشی ها...نصیحت پذیرند...اسراییل هم نصیحت پذیره..............اخه نمیشه که زنو بچه مردم بکشد بعد بگید خدا گفته....یهود داعشی======اسرائیل..................سه تفکر اگه از روی زمین محو بشه دنیا خیلی زیباتر میشه............تکفیری....تو مسلمانان...........طرفداران جنگ صلیبی...تو مسیحیان.......تفکرات اسرائیلی تو یهودیان

قصد بی احترامی ندارم . ولی یه پارادوکسی این وسط هست . شما لطف کن راهنمایی کن. عاقا خدا وکیلی . بینی و بین الله ، (البته شما که میگی کتب عهد عتیق رو نخوندی)، میگن تو این کتب آمده است که فقط بنی اسرائیل انسان هستند و بقیه همه حیوانند در نقش انسان و بنی اسرائیل برای رسیدن به اهدافش هر کاری دلش خواست میتونه بکنه و مجازه . اگه اینا واقعا تو کتب شما هست که این بابا آریل داره درست میگه و از دید دین یهود شما در گمراهی به سر می بری . اگر هم اینجوری نیست که پس اینا یه چیزایی رو تفسیر به رأی کردن دارن سوء استفاده میکنن .

و اما عاقای آریل . دو کلام حرف حساب با شما دارم

ببین باباجون

شما مریضی اومدی زمین مردم رو غصب کردی و با هزار ضرب و زور و در نا امنی و وحشت داری زندگی میکنی ؟ شماها که قوم پولداری هستید ، پاشید برید یه جای دیگه دنیا زمین بخرید در صلح و صفا زندگی کنید خوب . مریضید ؟ بیمارید ؟ مختون پاره سنگ ور میداره که اومدید تو این یه وجب جا با بدبختی امنیت خودتون رو بر قرار میکنید به زور کشت و کشتار و ترس و وحشت ؟ زمین به این بزرگی . این همه جای خوب که با شما هم رفیق هستند.

پس معلومه قصه چیز دیگه ایه . به قول خودتون اومدید تو این یه تیکه زمین به امید پیروزی در نبرد آخر الزمان ؟ یعنی هر کار بدی برای شماها مجازه ؟ واللا به این خدایی که شماها دارید باید شک کرد.

ختم کلام

هر چیزی یه هزینه ای داره .

ما که میدونیم کارمون درسته و پاش وایسادیم.

ببینم آخرش خدای ما خدا تره یا مال شما

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احساسم چنگ زده بود به عقلم ولی الأن که یکم آروم شدم ، می بینم دوستان دارن درست می گن

به قول فرمایش دوستان ، پاسخ ما باید متناسب با ضربه ای باشه که خوردیم

اگه الأن اسرائیل بیاد یکی از سایت های هسته ای ما رو بزنه ما باید چیکار کنیم؟

باید اسرائیل رو با خاک یکسان کنیم ؟ اصلأ می تونیم همچین کاری بکنیم ؟

نه نباید این کار رو بکنیم

ما هم مثلأ باید بزنیم دیمونا رو نابود کنیم

چشم در برار چشم

اینطوری خیلی بهتره

ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قصد بی احترامی ندارم . ولی یه پارادوکسی این وسط هست . شما لطف کن راهنمایی کن. عاقا خدا وکیلی . بینی و بین الله ، (البته شما که میگی کتب عهد عتیق رو نخوندی)، میگن تو این کتب آمده است که فقط بنی اسرائیل انسان هستند و بقیه همه حیوانند در نقش انسان و بنی اسرائیل برای رسیدن به اهدافش هر کاری دلش خواست میتونه بکنه و مجازه . اگه اینا واقعا تو کتب شما هست که این بابا آریل داره درست میگه و از دید دین یهود شما در گمراهی به سر می بری . اگر هم اینجوری نیست که پس اینا یه چیزایی رو تفسیر به رأی کردن دارن سوء استفاده میکنن .

و اما عاقای آریل . دو کلام حرف حساب با شما دارم

ببین باباجون

شما مریضی اومدی زمین مردم رو غصب کردی و با هزار ضرب و زور و در نا امنی و وحشت داری زندگی میکنی ؟ شماها که قوم پولداری هستید ، پاشید برید یه جای دیگه دنیا زمین بخرید در صلح و صفا زندگی کنید خوب . مریضید ؟ بیمارید ؟ مختون پاره سنگ ور میداره که اومدید تو این یه وجب جا با بدبختی امنیت خودتون رو بر قرار میکنید به زور کشت و کشتار و ترس و وحشت ؟ زمین به این بزرگی . این همه جای خوب که با شما هم رفیق هستند.

پس معلومه قصه چیز دیگه ایه . به قول خودتون اومدید تو این یه تیکه زمین به امید پیروزی در نبرد آخر الزمان ؟ یعنی هر کار بدی برای شماها مجازه ؟ واللا به این خدایی که شماها دارید باید شک کرد.

ختم کلام

هر چیزی یه هزینه ای داره .

ما که میدونیم کارمون درسته و پاش وایسادیم.

ببینم آخرمش خدای ما خدا تره یا مال شما

داداش خدا به ادم عقل داده...............میشه خدا بندشو بیا فرینه....بعد به یه سری دیگه بگه اینا حیوانند بکشیدشون...غارتشون کنید.............ببخشیدا ...خدایی که به یه سری از بنده هاش بگه هر کاری خواستید بکنید....به بیگناه رحم نکنید...هر جنایتی بکنید.این خدا نیست....خود خوده شیطانه......تو دین اسلامم هزار تا دستکاری کردند... همین حرفا روجعل کردند....شد ریشه این تکفیریها...................خدایی که من میشناسم میگه ظلم نکن...به مردم احترام بذار...........دروغ نگو..........سالم زندگی کن....تو هر دین اسمانی که خلافه این را توصیه کنه قطعا حرفه خدا نیست وتحریفه.................

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احساسم چنگ زده بود به عقلم ولی الأن که یکم آروم شدم ، می بینم دوستان دارن درست می گن

به قول فرمایش دوستان ، پاسخ ما باید متناسب با ضربه ای باشه که خوردیم

اگه الأن اسرائیل بیاد یکی از سایت های هسته ای ما رو بزنه ما باید چیکار کنیم؟

باید اسرائیل رو با خاک یکسان کنیم ؟ اصلأ می تونیم همچین کاری بکنیم ؟

نه نباید این کار رو بکنیم

ما هم مثلأ باید بزنیم دیمونا رو نابود کنیم

چشم در برار چشم

اینطوری خیلی بهتره

اولا دوست خوبم شما تعیین نمی کنید که کی چکار کنه! فرماندهین بهتر از من بلدن تصمیم بگیرن.

بعدشم ببخشید درسته فرماندهین کوتاه اومدن ولی دلیل میشه ما قبول کنیم رژیم کودک کش میتونه از سد پدافندی ما بگذره؟ پهپاد نیمه پنهانکار شون اومد کاری نکرد! هواپیما های کاملا آشکارشون چه غلطی میخوان بکنن؟

بنده صراحتا عرض میکنم من عاشق مبارزه با اسراییل و صهیونیسم هستم. با رژیم کودک کش غاصب مخالفم و تا روز آخر عمرم برای این هدف میجنگم. ضمنا ما از نبرد با سگ نگهبان آمریکا نمی ترسیم. بیایند تا قدرت واقعی را نشان شان دهیم.

فریاد یا لثارات الحسین پیروز است...

ویرایش شده در توسط Moghaddam
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حزب الله: «علی طباطبائی» در سلامتی کامل است

حزب الله اعلام کرد، «علی طباطبائی» که هدف اصلی حمله اسرائیل به قنیطره بوده در سلامتی کامل است.
به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری سوریا عاجل، حزب الله اعلام کرد علی طباطبائی که هدف اصلی حمله اسرائیل به قنیطره بوده در سلامتی کامل است.

روز گذشته یک بالگرد رژیم صهیونیستی با حمله به منطقه «القنیطره» واقع در جنوب سوریه 6 تن از اعضای حزب‌الله را به شهادت رساند که در بین آنها جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه از فرماندهان حزب‌الله نیز دیده می‌شود.

روابط عمومی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که محمد احمد عیسی فرمانده شهید معروف به ابو عیسی و جهاد عماد مغنیه معروف به جواد فرزند شهید عماد مغنیه، غازی علی ضاوی معروف به دانیال، علی حسن البراهیم، معروف به ایهاب، عباس ابراهیم حجازی معروف به سید عباس، محمد علی حسن ابو الحسن معروف به کاظم شهدای این حمله هستند.

http://www.mashreghnews.ir/fa/mobile/381639
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.